تولد کودک در پشت ترافیک در انگلستان


 تولد کودک در پشت ترافیک در انگلستان

زن 29 ساله‌ای که جهت وضع حمل رهسپار بیمارستان بود، پشت ترافیک کودک خود را به دنیا آورد.

پلیس  مسیر اطراف ماشین مادر را خالی کرد و پس از زایمان آنها را تا بیمارستان اسکورت نمود


 در حالی که آسبورن 29 ساله به همراه شوهر خود راهی بیمارستان بودند در ترافیک سنگینی گیر افتادند. بنا به گفته آنها این مسیر معمولا بیش از 5 دقیقه طول نمی‌کشید اما با طولانی شدن این روند  ، سالیوان – شوهر او - خودرو خود را در کنار خیابان پارک کرده  و با اورژانس تماس گرفت ولی تا رسیدن کمک  و آسبورن کودک خود را در کنار خیابان بدنیا آورد.


از سوی دیگر مامورین مرکز کنترل ترافیک در ابتدا با دیدن توقف خودروی آنها در کنار خیابان متعجب شدند ولی بعد از آگاه شدن از قضیه، با دوربین‌های خود صحنه‌هایی از تولد کودک را به ثبت رساندند. و به پدر و مادر دادند .


آسبورن و سالیوان با یکدیگر قرار گذاشته‌اند که در هجدهمین سالگرد تولد کودکشان این فیلم را به عنوان هدیه به او تقدیم کنند.
Felfel GHermez - جمهوری چک - پراگ
این کوچولو با این تولد قشنگش فقط امیدوارم توی زندگیش پشت ترافیک نمونه
یکشنبه 14 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
اگر این اتفاق در ایران و البته قم می افتاد میگفتند مهدی غایب ظهور کرده. میگید نه از مموتی بپرسید که بیش از حد معتقد و مشتاقشه.
یکشنبه 14 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
اگر درست توجه کنید, اون ماشین قهوه ای رنگ که در عکس اول پشت آمبولانس توقف کرده تو عکس سومی هم حتی به همین صورت بوده ,انگار آمبولانس از همون اول تا ثانیه آخر پشت خودرو زائو در کمین بوده
یکشنبه 14 آذر 1389

a persian - سوئد - استکهلم
ترافیک سنگین؟؟؟؟؟؟؟ تو همه تصاویر زمین خشکه اما عکس اخر داره برف میاد!!! عجب تولد عجیبی داشته این بچه.قدمش مبارک باشه برای مامان باباش
یکشنبه 14 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.