فارس:فیلم سعادت‌آباد ۲ مونتاژ است , مقتول معتاد بود, پلیس به موقع عمل کرد


خبرگزاری فارس:فیلم سعادت‌آباد 2  مونتاژ است ,
مقتول معتاد بود, پلیس به موقع عمل کرد

خبرگزاری فارس: یک مقام مطلع گفت: بررسی‌های نشان می‌دهد فیلم منتشر شده معروف به سعادت‌آباد 2 متعلق به سال گذشته است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، این مقام مطلع افزود: فیلمی که اخیراً در برخی سایت‌های اینترنتی مبنی بر قتل یک مرد توسط یک زن منتشر شده است و این‌گونه القا می‌شود که گویا این حادثه بعد از حادثه سعادت‌آباد روی داده است.
وی تاکید کرد: این حادثه متعلق به دی سال گذشته است و در آن زنی همسر خود را در منزل با ضربات چاقو مجروح می‌کند و در پی آن مرد در آستانه مرگ خود را به بیرون منزل می‌رساند. در ادامه و آن گونه که در فیلم مشخص است زن با ضربات چاقو به جسد همسرش ضرباتی را وارد می‌کند، این زن در هنگام این حادثه حالت غیرعادی دارد.
به گفته وی، علت بی‌تفاوتی اهالی محل نسبت به مرگ این مرد معتاد و معلوم‌الحال، به دلیل شخصیت و وضعیت اخلاقی نامناسب وی بوده است.
به عقیده وی، برخی کارشناسان معتقدند که این فیلم مونتاژ شده است، زیرا زمان حضور پلیس در این حادثه طولانی مدت جلوه می‌دهد، در حالی‌که گشت پلیس در دقایق پایانی این حادثه حضور داشته و فوراً غائله را پایان می‌دهد. اما با استفاده از تکنیک‌های مونتاژ این‌گونه القا می‌شود که پلیس از ابتدای حادثه در صحنه حضور دارد.
وی یادآور شد: انتشار این فیلم بعد از گذشت یک‌سال جای تأمل فراوان دارد چرا که دستمایه‌ای برای برخی رسانه‌های بیگانه بوجود آورد. نکته در خور توجه مخدوش کردن پلاک خودروهایی است که در این صحنه حضور دارند و به نظر می‌رسد ضرورتی برای این کار وجود ندارد، چرا که این خودروها در قتل مذکور نقشی ندارند.

a_bamdad - ایران - تهران
کاری به بقیه حرفاش ندارم.اما مردک یه جور میگه انگار معتاد آدم نیست. همه قاضی شدن تو این مملکت
شنبه 13 آذر 1389

persia_64 - ایران - تهران
با همه خالی بندی هاش و دروغ پردازی هایی که میکنه / در این رابطه خیلی منطقی توضیح داده / شاید هم همینطور باشه / دوستان قبل از حمله دقت کنند گفتم " شاید " !! شاید درست گفته باشه
شنبه 13 آذر 1389

ahura - ژاپن - توکیو
.......به گفته وی، علت بی‌تفاوتی اهالی محل نسبت به مرگ این مرد معتاد و معلوم‌الحال، به دلیل شخصیت و وضعیت اخلاقی نامناسب وی بوده است. واقعا ممنونم از این توضیحات بسیار بجا و منطقیتون . چون اگه توضیحات شما نبود ، نمیدونستیم که معتاد - انسان حساب نمیشه
شنبه 13 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
گوشت گاو یی رو که از سوپر میخرم اینجوری نمیتونم چاقو بزنم!!..(در این حالت. *عمل زن*باید گفت سنگدل؟؟ و یا مغز دچار ِ مشگل میشه؟؟!
شنبه 13 آذر 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
مگه ادم معتاد انسان نیست و حق زندگی نداره چه راحت از سر خودشون باز میکنن برید بابا گندشو در اوردید.
یکشنبه 14 آذر 1389

123esfand - لبنان - بیروت
این مرد معلوم الحال بعد از انقلاب معتاد شده یا از قبل انقلاب معتاد بوده ؟
یکشنبه 14 آذر 1389

immortal1977 - هلند - امرسفورت
دایی جان ناپلئون عزیز بفرما تحویل بگیر منتها همچین چشمهای مبارکتون باز باز هم نبود مشکلی نیست ;)
یکشنبه 14 آذر 1389

alexxx - اتریش - وین
این همون ویدئو نیست که گویا توی یکی از میادین کرج اتفاق افتاده بود? بالاخره چی شد کرج بود یا سعادت اباد? حالا از محل فاجعه بگذریم چون فرقی نمیکنه کجا مهم اینکه همچون اتفاقی افتاه, پارسال یا امسال, کرج یا تهران, معتاد یا عرق خور , موئمن یا بی دین اینها هیچکدوم دلیل موجهی واسه این شرمساری نمیشه. هر چقدر هم مغلته و اراجیف بافی کنید قضیه کمرنگتر نمیشه, کسی هم یادش نمیره. ننگ بر مجری قانون و بانیه این فاجعه های تکراری و مکرر توی کشوری که ملتش در نجابت شهرت جهانی داره. ای بر پدر نداشته تون لعنت.
یکشنبه 14 آذر 1389

monga287 - ایران - تهران
اصلا ما میگیم طرف کافر بوده.بابا کی رو خر حساب کردید؟مونتاژکجا بود؟تا کی فرار از واقعیت؟تا کی عوامفریبی؟. دوستان از کجا معلوم روزی این اتفاق برای ما یا نزدیکان نیفتد؟جامعه ایران رو به بربریت است.مردم همین چیزهارو میبینند که از دین واسلام زده شدند.به والله که اسلام اینهایی نیست که این نجسها نشان نیدهند.به والله اسلام دین خشونت.سنگسار.اعدام ودشمنی نیست
دوشنبه 15 آذر 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
کافی کمی توجه کنید سپس مونتاژ بودن فیلم را میپذیرید.زن اول با یک دامن و بافتنی بمرد چاقو میزند.اما در تصاویر بعدی زن را با شلوار و مانتو ابی کمرنگ مشاهده میکنید.و خیلی احمقانه است که فکر کنید این زن رفته خانه و لباسش را عوض کرده و دوباره شروع به چاقو زدن کرده.بابا مردم احمق نیستند.
دوشنبه 15 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
dkdk دانمارک/ اگه قدری توجه کنید اون خانم بعی از اینکه چند ضربه میزنه میره خونش و با لباس مانتو میاد, چونکه میدونست الآنه که باید با پلیس بره یا اینکه دوست نداشت همۀ تماشاگرها اونو با لباس خونه ببینند. فیلم رو ببین.
دوشنبه 15 آذر 1389

hafeze shirazi - ایران - تهران
در اینکه پلیس نظاره گر بود که شکی نیست کما اینکه یک آقا با خانم صحبت می کرد تا او را از این کار بازدارد. ضمنا" هیچ چیز نمی تواند این را تغییر دهد که مردم ایران به دلیل حکومت و نوع اداره مملکت خون طلب و خون ریز و بد خواه و سنگدل شده اند ( ناراحت نشین اکثر مردم را گفتم) بی تفاوتی عظیمی ما را فراگرفته است
دوشنبه 15 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.