شمس: پاداش که نمی‌دهید حداقل فوتسالیست‌ها را شلاق بزنید


شمس: پاداش که نمی‌دهید حداقل فوتسالیست‌ها را شلاق بزنید

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: به تیم قهرمان و برتر آسیا که پاداش نمی‌دهید،‌ حداقل فوتسالیست‌ها را شلاق بزنید تا دلمان را خوش کنیم که آنها را می‌بینید.

حسین شمس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: قهرمانی تیم ملی فوتسال در جام ملت‌های آسیا و کسب عنوان برترین تیم و بهترین بازیکن قاره، در هیاهوی بازی‌های آسیایی گوانگجو گم شد. حالا که این تیم و بازیکنان را تشویق نمی‌کنید حداقل آنها را یک جایی ببرید و شلاق بزنید و یا از برج آزادی پرتشان کنید تا بفهمند این تیم یک کاری کرده و دل‌مان به همین خوش شود. اگر یکی از افتخارات ما را فوتبال کسب می‌کرد مملکت را یک هفته تعطیل می‌کردند.

وی تاکید کرد: نمی‌خواهم زحمات ورزشکاران دیگر رشته‌ها را زیر سوال ببرم و یا کسی را تخریب کنم که همه ما و مردم از این نتایج فوق‌العاده لذت بردیم؛ ولی برخی از آنها با دو باخت و یک پیروزی، مدال برنز گرفتند. این در حالی است که ما در بین 16 تیم برتر آسیا، اول شده و بعد از آن هم عنوان برترین تیم آسیا را به خود اختصاص دادیم. وقتی از مالزی برگشتیم، گفتیم حتما مراسم ویژه‌ای پیش رو خواهیم داشت؛ اما دریغ. حتی محمد طاهری هم که بهترین بازیکن آسیا شده بود فقط پنج دقیقه در یکی از برنامه‌های تلویزیونی صحبت کرد.

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: همه تشویق می‌شوند جز فوتسالی‌ها. سعیدلو قبل از سفرمان به برزیل قول پاداش داد؛ ولی هیچ اتفاقی رخ نداد. ما این‌قدر آبرو و افتخار برای ورزش ایران کسب کرده‌ایم؛ اما دریغ از خسته نباشید. زمانی که فوتبال نتیجه می‌گیرد، تشویقش مال خودش است؛ اما وقتی تنبیه می‌شود، ما هم با آنها تنبیه می‌شویم. حالا که فوتبال در گوانگجو ناکام بوده، ما هم باید چوب آن را بخوریم. نمی‌دانم آینده این رشته چه می‌شود. محمد طاهری در مالزی بهترین بازیکن شد و ترابیان هم سخنرانی فوق‌العاده‌ای داشت که در تایلند حق فوتسال آسیا را می‌گیریم؛ اما کسی توجه نکرد.

شمس در ادامه گفت‌وگو با فارس در مورد شکست تیم‌های مدعی گیتی‌پسند و ماهان در لیگ برتر فوتسال تصریح کرد: لیگ امسال از شروعش آنقدر اتفاقات عجیب و غریب داشته که دیگر آدم با این شکست‌ها تعجب نمی‌کند. اصلا بعید نیست که تیم‌های هفتم و هشتم جدول مدعی قهرمانی شوند. به نظر من این خیلی عالی است که هیچ تیمی احساس امنیت نمی‌کند. این بهترین لیگی است که تاکنون برگزار شده است. حالا دیگر همه تیم‌ها حریفان‌شان را آنالیز می‌کنند و همه چیز به اطلاعات یک مربی خلاصه نمی‌شود. باید هر هفته منتظر ظهور چهره‌های جدید برای تیم ملی بود.

Zehna.bastas - ایران - مشهد
ایول . چقدر قشنگ اعتراضش رو بیان کرده
یکشنبه 14 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.