تجاوز گروهی به دختران در ملاعام برای اعاده حیثیت !

 
تجاوز گروهی به دختران در ملاعام برای اعاده حیثیت!

یک دختر 18 ساله پاکستانی بدستور دادگاه قبیله ای در شهر مروالا در پاکستان مورد تجاوز گروهی قرار گرفت. این جرم در حالی اتفاق می افتاد که حدود یک هزار نفر از مردم شهر و در مقدمه آنان پدر آن دختر نظاره گر آن بودند.

به گزارش سرویس بین الملل فردا
به نقل از خبرگزاری سما یک دختر 18 ساله در پاکستان به دستور یک دادگاه قبیله ای وابسته به قبیله "ماسوتی" در ملأ عام مورد تجاوز گروهی قرار گرفت.

طبق این گزارش برادراین دختر، نوجوانی 11 ساله و از قبیله گوجار با دختری از قبله ماسوتی که از لحاظ اجتماعی بالاتر ازقبیله او بود رابطه برقرار کرده و مردم شهر آنان را در حال قدم زدن در شهر مشاهده کرده بودند.

دادگاه قبیله ای وابسته به قبیله ماسوتی برای انتقام از این کار نوجوان طبق قواعد عرفی حاکم در پاکستان دستور داد که باید خواهر آن پسر 11 ساله در میان عموم مردم شهر و حضور پدر آن دختر مورد تجاوز گروهی مردان قبیله قرار گیرد تا به این طریق اعتبار و شرف خود را در جامعه برگردانند.

در این تجاوز 4 مرد به انتخاب دادگاه شرکت کرده بودند و در حالی که دختر و پدر با گریه از آنان درخواست بخشش می کردند با حضور بیش از یک هزار نفر از مردم شهر و جلوی دیدگان پدر به دختر 18 ساله تجاوز شد.

گفتنی است که این شیوه طبق عرف برخی قبایل پاکستان حق عرفی و قانونی افراد برای ستاندن شرف و حیثیت خود در جامعه است. طبق گزارش سازمان حقوق بشر سالیانه دهها جرم اینچنینی در جامعه پاکستان اعمال می شود که دولت و نیروهای امنیتی با وجود اطلاع قبلی در صدد منع اعمال آنها نیستند.
kingstorm6463 - اکراین - کی یف
به‌‌ !!!. اونجا دیگه چه خر تو خریه !!!
شنبه 13 آذر 1389

شمبلیله - انگلیس - لندن
برای همین که بهشون میگن پکی . اه اه اه اینها حیوانند به خدا همشونو باید سونامی ببره .
شنبه 13 آذر 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
باید گفت اه اه به این قانون یا به به بابا این چه قوانینیه تو این کشورهای عقب افتاده.
شنبه 13 آذر 1389

artosh - ایران - تهران
قربون این اسلام ناب برم من.......................! کهریزک در ملاء عام..
شنبه 13 آذر 1389

yashasinazarbaijan - امریکا - نیویورک سیتی
اخ جون اونجا دیگه چه خبره
شنبه 13 آذر 1389

اتیلا - ژاپن - توکیو
این گونه قانون فقط در دین اسلام است و بس (محمد تعدادی برده سیاهپوست داشت. یکی از آنها مَهران نام داشت که محمد او را وامی داشت که بیش از آنچه در توان یک مرد معمولی است کار کند. هرگاه که محمد و مردانش به سفر می رفتند و از حمل اثاثیه شان خسته می شدند، او مهران را وامی داشت که آنها را حمل کند. مهران می گفت:" حتی اگر در یک سفر من به اندازه بار 6 یا 7 الاغ هم بار داشتم، باز هم هرکس خسته می شد ممکن بود لباسها یا سپر یا شمشیرش را روی من بیاندازد تا آن بار سنگین را حمل کنم." طبری وجزیه، هردو این را ثبت کرده اند، پس اسلام این [رفتار] را درست می داند. علی که داماد محمد بود، کنیز عایشه را جلوی محمد تازیانه زد تا به اتهام زنای عایشه اعتراف کند. محمد حتی یکی کلمه هم [برای منع] زدن یک برده زن به علی نگفت. [از سیره رسول الله، ص 496. در سیره رسول الله ، محمد 800 مرد را قتل عام می کند و زنها و بچه هایشان را به بردگی می گیرد.
شنبه 13 آذر 1389

اتیلا - ژاپن - توکیو
او حداقل یک زن یهودی را به نام ریحانه به صیغه می گیرد و مابقی را به مسلمانها می دهد. سیره می گوید (ص466) :" سپس فرستاده [خدا] دارایی ها، زنان و کودکان بنی قریظه را میان مسلمین تقسیم کرد . سپس فرستاده[خدا] سعد زید، برادر اشحل را با تعدادی از زنان اسیر بنی قریظه به نجد فرستاد و او آنها را در ازای اسب و سلاح فروخت.یک چیز قطعی است: محمد یک برده دار بود. اسامی بسیاری از برده های محمد بتفضیل در متون اسلامی آمده است
شنبه 13 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
واقعا که تو جنگل هم قانون حیوانات وحشی چنین پدیده شومی را ندارند الحق که اکثر پاکستانیها از هر چی که شما بگید پسترند همین چند ماه پیش نا خوداگاه 2 تا برادر که از اقوام ثروتمندی بودند در حال بازی در مرکز شهر دنبال همدیگر میدویدند که یک سری ارازل بی خانواده دست به شلوغی میزنند و فریاد میزنند که اینها دزد هستند و همون ملت بی غیرت 2 تا برادر را در محاصره انداختند و با چوب مشغول به کتک کاری آنها شدند وهر نا انسانیکه خسته میشد بی شرفی دیگر چوب را از دیگری میگرفت و همینطور شانسی هر جا که میخواست میزد تا این 2 تا برادر آخرش مردند, و ماموران جنایتکار هم مثل ماموران بی غیرت رژیم ایران فقط نظاره گر بودند از اون موقع بیش از حد از این پاکستانیها نفرت برداشته ام
شنبه 13 آذر 1389

بابک - ایران - سبزوار
توحش تا کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟. جهالت تا کی؟؟؟؟
شنبه 13 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
بابا اینها دیگه چقدر وحشی هستن. البته ما هم یک کم مونده به اونجا برسیم. اول تجاوز در زندانهای اوین و کهریزک. و شاید بعدا در ....
شنبه 13 آذر 1389

Dionysos - فرانسه - پارسی
قواعد عرفی پاکستان همان قواعد عرفی اسلام ناب محمدیست. در جامعه ای که قوانین اسلام در آن پیاده شود تجاوز هم قانونی شمرده خواهد شد مگر در زندانهای ایران به زندانیان سیاسی به اسم الله و قرآن و بهشت الله تجاوز نمی کردند و نمی کنند؟ اسلام یعنی اخته کردن وجدان انسانی! همین
شنبه 13 آذر 1389

headman - امارات - ابوظبی
این خبر مال حدودا 6 سال پیشه نه حالا.......البته صحت هم داره و این همه تکراری دیگه ننویسید انگاری دارید کپی پیست میکنید.یه کم بهش آب و تاب میدادید مثلا این دختر کیه کجا بوده و باهاش یه مصاحبه چاپ می کردید بهتر بود.....خلاصه کلا برای بعضی ها ممکنه تازه باشه. مممنون. پتان همه کارش عیب داره
شنبه 13 آذر 1389

anty mola - عراق - اربیل
هر جای این دنیا حماقت ،وحشیگری .پستی،جهالت ونادانی حکمروا باشد. حتما جای پای اسلام مشهود است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شنبه 13 آذر 1389

amir-0631 - ایران - اصفهان
وا اسفا
شنبه 13 آذر 1389

alireza_pa - ایران - تهران
اینا دیگه کین؟. من اگه توی همچین قبیله ای خدا نکرده زندگی می کردم خودکشی میکردم. .فرهنگ هم خوب چیزیه به خدا. اینا از حیوون هم پست ترن.دختر بیچاره چه گناهی کرده آخه؟ . اگه روستاش مسلمان باشند که حتما نیستند آبروی اسلام رو بردن.
شنبه 13 آذر 1389

parsm - دانمارک - کپنهاک
dkdk - دانمارک - اسلیس: همزبان محترم خیلی تلاش میکنم نسبت به کامنتهای جانبدارانه شما از اسلام تازیان و رژیم منفور اسلامی سکوت کنم اما مغالطات و سفسته هائ شما به قدری اغراق امیز و دور از حقیقت است که پاسخ شما را بدهم من هم در دانمارک زندگی میکنم هر چند مدینه فاضله دست نیافتنی است ولی اینجا از بسیاری از جنبه های زندگی خیلی ب ه انها نزدیک شده اند شما وقتی میگویید اینجا پیرها و بیماران را سوار نمیکنند به این دلیل است که خدمات پزشکی برای همه رایگان است و خدمات اجتماعی هم برای سالخوردگان و بیماران مزمن رایگان است ضمنن حقوق همه افراد و حتی بیکاران بالا وبسیار مناسب است بنا بر این نیازی نیست تا مثل اقشار محروم ایران کنار خیابان این خدمات را گدایی کنند ضمنن شما که این همه از جامعه دانمارک شاکی هستی چرا به دامان پر برکت حکومت اسلامی بر نمیکردی وچسبیدی به این کافران بی عاطفه! میدونم جواب منطقی نداری
شنبه 13 آذر 1389

michael_m88 - ایران - تهران
به نظر من باید یکاری با پسره می کردند نه با خواهر بیچارش من جای خواهرش بودم خود کشی می کردم چون ابروم جلوی دوستام و فامیلام رفته بود در ضم مرده شورشون ببرن که با چنین حکمی !
شنبه 13 آذر 1389

mashkok - ایران - تهران
از این پاکی های کثیف هر کاری بگی بر میاد دنیا رو به...کشیدند
شنبه 13 آذر 1389

golf - بلجیک - هاسلت
اسلام زنده بماند ..این دختر که ارزشی نداره در مقابل ... اسلام
شنبه 13 آذر 1389

freevahid - ایران - تهران
بازم به آخوندا حداقل تو زندان این کارو میکنن
شنبه 13 آذر 1389

rojina9000 - ایران - تبریز
واقعا شرم آوره . عقب مانده ترین نسل حیوانات روی زمین همین ها هستند. به خدا سیل پاکستان حق همین حیوانات و جانوران انسان نما بوده .
شنبه 13 آذر 1389

odin - بلژیک - انتورپن
مبارکه. سر اسلام عزیز سلامت. اقایونی که حنجره جر میدن و رگ گردن میندازن بیرون که مبادا به اسلام«عزیز» توهین بشه سرشون رو بگیرن بالاتر و کلاهاشون رو بذارن بالاتر.درس اخلاق؟ راه زندگی بهتر؟ هنوز صدای پست و حقیر خمینی تو گوشهاست: معنویات شما را زیاد میکنیم! ما هم این جهان و هم انجهان شما را میسازیم! برای همه خانه میسازیم! بفرمایید، اینجوری همه رو بیخانمان و بدبخت کردن درعوض هرچی اخوند و دزد شپشو بود الان در قصرها و کاخها زندگی میکنن و مردم زحمتکش و باشرف دختهاشون اینجوری میشن و خودشون هم تو خیابونها روی کارتون میخوابن.
شنبه 13 آذر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
آفریقایی ها بعد از سال ها آدم خواری و توحش امروزه متمدن شده اند. ما خاورمیانه ای ها که مدعی هستیم مهد تمدن بشری هستیم روز به روز متوحش تر می شویم.
شنبه 13 آذر 1389

benjamin86 - انگلیس - اکسفورد
anty mola - عراق - اربیل از کی تا حالا حکومت شما اخوندی شده که اسم خودت رو انتی ملا گذاشتی ؟
شنبه 13 آذر 1389

Shomali - ایران - لاهیجان
بنابراین پاکستان واقعا جمهوری اسلامی است.
شنبه 13 آذر 1389

Anarchist - ایرلند - دبلین
شما واقعا فکر میکنین با این اوضاع میدان کاج وچاقوکشی کرج وکیف قاپی هاو تجاوزبه عنف,قطع اعضا بدن, اسید پاشی, سنگسار وکور کردن واعدام و هزار کوفت و زهر مار دیکه از پاکستان خیلی بالاتریم...???
شنبه 13 آذر 1389

fardin01 - ایران - تهران
پس وقتی اونجا سیل میاد کمک نکنین که این احمقا زنده بمونن.خدا یه چیزی می دونه که یه کاری میکنه
شنبه 13 آذر 1389

ashka - فرانسه - پاریس
اینها همان هایی هستند که هندوها را نجس می دانستند و مسلمانان را پاک و به همین دلیل اسم کشورشان را هم سرزمین پاکان گذاشتند. همه اش به دنبال استقلال از هند بودند و فکر می کردند در سایه ی اسلام به مدینه فاضله می رسند. سرآخر گاندی که می دانست عاقبتشان چیست با استقلالشان موافقت کرد تا به آتش خرافه های خودشان بسوزند. نتیجه اش هم این شد که همه شاهدیم. تنها چیزی که این پاکان به آن دست یافتند، بمب اتم بود و مدرسه های تربیت تروریست.
شنبه 13 آذر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
اسلام >> توحش ،بربریت، زن ستیزی، جهالت،نادانی، خرافه پرستی، تعصب ، گمراهی، حقارت، عقب ماند گی و................................. نمونش همین پاکستان کشور بی هویت که خود رو پاک میدونند و هندی ها رو ناپاک
یکشنبه 14 آذر 1389

experthoney - منامه - بحرین
این خبر سالها پیش روی تمام خبرگزاریها قرار گرفت و باعث شد تمامی آنها دستگیر شوند، . من نمیدونم سایت ایرانیان یوکی، دنبال چیه، با این خبرهای تکراری. چرا باید همچین خبرهایی هر چند سال یک بار از آرشیو بیان رو صفحه اول؟.
یکشنبه 14 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
زن دراسلام نصف انسان بحساب میآید.بدبخت زنی که اسلام را خوب بشناسد وبه عدم انسان بودنش را با مسلمان ماندنش تائید نماید.
یکشنبه 14 آذر 1389

soli14 - سـ ـوئـ ـد - اسـ ـتـ ـکهـ ـلم
اتیلا- ژاپن- توکیو نظریه تو کاملآ مغرضانه و همچنین احمقانه بود چون چیزای که تو نوشتی من در هیچ کتابی و از هیچ نویسندای ندیدم حتی اونهای که مثل تو با ادیان و یا دین بحصوصی دشمنند ، این نوع جنایات و کثافتکاری ها هیچ ربطی به دین ندارد این وحشی گری ها فقط کار انسان نماهائیست که بوی از واقعیت ادیان الهی نبردن ، چقدر نام اشتبائی برای این کشور انتخاب کردند حیف نام پاکستان باید برعکسش را میزاشتن .
یکشنبه 14 آذر 1389

black chador - امریکا - ولدن
این داستان مال 8 سال پیشه. این دختر جوان شجاع همه روبرد دادگاه و برنده شد. و فکر کنم الان هم ازدواج کرده.
یکشنبه 14 آذر 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
جناب خامنه ای که دستور به قتل ایرونی ها میده که برای این برادرهای پاکستانیش که اشک می ریخت!!
یکشنبه 14 آذر 1389

black chador - امریکا - ولدن
michael_m88 - ایران - تهران . برادرش فقط 12 سال داشت و بعد از تحقیقات معلوم شد که مردان مسلمان قبیله دیگه به اون تجاوز جنسی کرده بودن و بهش اخطار داده بودن که اگر ربه کسی گفت به خواهرش هم تجاوز با شکوه اسلامی میکنن. خود اون قاضی اسلامی اون دادگاه کاملا اسلامی(صلوات بلند) همه جزئ متجاوزهای برادره بوده. اسلام خیلی باشکوه هست و قوانینش دیگه از خودش باشکوهتر.
یکشنبه 14 آذر 1389

budi - ایران - مرغک
اینم کشوری با داشتن بمب اتمی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!والا خوب دارن پیشرفت میکنن
یکشنبه 14 آذر 1389

mjrad - ایران - ایران
بخدا سوگند در دین اسلام از این مزخرفات نیست . لعنت بر بدعت گذاران
-----------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر محل زندگی خود را بنویسید.
با تشکر
یکشنبه 14 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
خدایا چشمان تمام کسانی را که شاهد این جنایت در موافقت با آن بوده اند نابینا کن . حیوانهای کثیف الاغ نر از هر نظر به شماها شرف و برتری دارد لجن های بیشرف. اسمتان شده مرد هر غلطی بخواهید بکنید. ننگ بر همه شما نامردان بی صفت.
یکشنبه 14 آذر 1389

m-parsi - ایران - ملایر
به خدا این اتفاقات هیچ ربطی به خود اسلام نداره اخه تو کجای این دین چنین قانونی وجود داره تعصب به هر شکلی اشتباه است.
یکشنبه 14 آذر 1389

Zehna.bastas - ایران - مشهد
اینا اسمن مسلمونن . مثل اسرائیلیا که جنایت میکنن به اسم یهودیت . گور بابای شیخا و حکومت ایران ولی اینا به اسم اسلام جنایت میکنند . خیلی از پاکستانیا یه مشت حیوونن که اسم اسلام رو خراب میکنند . ما هر چه میکشیم از خودیست .
یکشنبه 14 آذر 1389

bluestar - ایران - تهران
بعضی از کاربران از اسلام فقط نام آن را شنیده اند. چون هیچ آگاهی از قوانین اسلام و قرآن ندارند در این موارد فورا به اسلام ربط میدهند و با آشکار کردن فرهنگ مبتذل و سطح پایین خود به اسلام دشنام میدهند.
یکشنبه 14 آذر 1389

Zehna.bastas - ایران - مشهد
هیچ دینی مثل اسلام واسه اینکه طرف واقعا آدم بشه و در عمل هم مسلمون باشه فیلتر نگذاشته . خیلیها از این فیلترا نمیتونن رد شن ولی میگن ما مسلمونیم در حالی که نیستن میگن ما نماز خونیم پس مسلمونیم در حالی که حیوون هم از اونا بهتره میگن ما حجاب داریم پس مسلمونیم در حالی که مشتی احمقن تو مسائل دیگه دین . خلاصه بگم ادعاشون ... خر رو پاره میکنه ولی حیفه بهشون حتی بگی آدم چه برسه مسلمون مشکل ما اینه مسلمون واقعی بسیار کمه و اونها که...به اسم این دین و به اسم این دین کاسبی کردن فراوون . حرف زیاده عمل قد یه ارزن هم نیست . اونا که دشمن اسلامن برن مسلمونای واقعی رو ببینن بعد فحش بدن به ما . بابا آدم اگه دشمنی هم میخواد بکنه نباید تعصبی باشه . ما تو همین ایرانمون یک مشت گاو داریم تو حکومتمون که اسمن مسلمونن ولی به نظر من و خیلیا دیگه حیفه اسم آدم روشون بذاریم.
یکشنبه 14 آذر 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
واقعا من موندم چطور باز بعضیها شروع به چرت وپرت گفتن کردند ظاهرا این عده دچار توهم هستند وگرنه در گزارش نوشته شده این افراد طبق رسوم قبیله ای این کار رو انجام دادند نه بر اساس قوانین دینی چون تجاوز در دین جرم بزرگی هست و متجاوز به سختی مجازات میشه ...البته تعجبی نداره چون اینها دین را با آخوند اشتباه گرفتن ..
یکشنبه 14 آذر 1389

khosrow60 - سوئد - سوئد
اینکه چیزی نیست درهمسایگی پاکستان کشوریست بنام ایران بمردوزنش بجرم اعتراض وخواستن حق واقعیشان تجاوز واعدام میشوند.مرگ برارتجاع وبنیاد گرائی .
یکشنبه 14 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
هر کجا که حکومت ان اسلامی بود . مسلما قانون ان هم اسلامی میباشد . خوب تاریخ را مطالعه کنید این قومی که امروز پاک استان است . از جمله نجس ترین استانها و اقوام هندو سابق میباشند . اقایان مسلمانهائی که در اینجا تشریف دارید و از خواندن واقعیات بسیار غیرتی میشوید و رگ گردن شما را بی جهت برای مدیر سایت قرص نکنید اقایان . این واقعیاتهای زمان و مردم انها ست . چرا عصبی میشوید اقایان ناموس پرست مسلمان . شنیدن خقیقت که ناراحتی ندارد . شنیدن اینگونه خبر ها از جامعه مسلمان شرم دارد وباید شرمگین بشوند انهائیکه چشم بسته غیرتی و متعصب هستند . باید چشم خودشان را یک مقدار سرمه بکشند تا بهتر ببینند
یکشنبه 14 آذر 1389

black chador - امریکا - ولدن
Zehna.bastas - ایران - مشهد . . ایا کشور ایران یک کشور اسلامی هست? اگر جوابت مثبته لطفا کامنت خودتو دوباره بخون.
یکشنبه 14 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
اسلام درعمل یعنی: زن + زن + زن + زن= مرد
یکشنبه 14 آذر 1389

asana - ایران - ایران
تصورشم آزار دهنده هست . واقعا این چیزا واقعیت داره؟. یعنی یه آدم اینقدر میتونه پست باشه که چنین کاری کنه؟
یکشنبه 14 آذر 1389

ایران برای ایرانی - ایران - مشهد
بعضی جاها از اسلام چی در میارن؟ واقعا نباید اسلامو تو ذهن هر خری فرو کرد
یکشنبه 14 آذر 1389

alireza_pa - ایران - تهران
جناب parsm. توهین کردن به هر دین و فرقه ای اشکال داره حتی اگه خرافات به تمام معنا باشه. مسئولین مملکت قوانین اسلامی رو رعایت نمیکنن وگرنه وضعیت این نبود. شما هم هر کجای دنیا بری مال همین آب و خاکی .
یکشنبه 14 آذر 1389

محمد طاهر حقیقتجو - افغانستان - کابل
این همه در کشور های اسلامی، چرا؟ در این کشور ها حتی رسانه ها نمیتوانند صحنه های عشقی فیلم ها را نمایش بدهند، پس زمینه سازی برای تجاوز و نمایش فیلم زنده از سکس چرا؟ باز هم چرا و چرا؟ فقط سکولاریسم در این کشور ها کارآمد خواهد بود.
یکشنبه 14 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
*پسر شجاع* - ایران - تهران ,,چون آخوندها که یکیش تو باشید طبق دین و روایت و تفسیر قرآن پیروی و عمل میکنند البته این کتاب. مقدس مسلمانان را بی ارزش کرده اند چون هر جنایتی که میکنند گردن اسلام میندازند تو هم اگر موندی مقصر کسی نیست چون چرت و پرت آخوندها را گوش میکنی پس کمی به خود بیا تا دیر نشده اینهم نسخه ای که میخواستی,,, امید است خدا شفات بده.
یکشنبه 14 آذر 1389

Hasselt - بلژیک - هاسلت
دیوانه ادم خور
یکشنبه 14 آذر 1389

Zehna.bastas - ایران - مشهد
black chador - امریکا - ولدن . در جواب سوالت بگم ایران در حال حاضر حکومتی در ظاهر اسلامیست ولی در عمل نه . من میخوام یه حرفی رو از یه نفر بزرگ تو دینمون بگم که به خاطر اینکه بهش توهین نشه اسمش رو نمیارم . ایشون میگن : بترسید از روزی که دشمنان اسلام از شما بهتر دستورات اسلام رو رعایت میکنن و انجام میدن . الان به نظر من تو اوضاع کنونی اینجوریه یعنی غیر مسلمونا تو خیلی زمینه ها مثل معاش و سیاست و آداب برخورد با هم و غیره از ما به اسم مسلمونا از جمله حکومت ایران و خیلی از مردمش در اجرای دستورات دین مصمم ترند و بهتر عمل میکنند . یعنی خلاصه بگم ماها اسلام رو شعار میدیم و دشمنا اسلام رو عمل میکنن . پست ترین آدم رو کره زمینم اگه یه کلمه از این حرفام از رو تعصب بوده یا نفع شخصی .
یکشنبه 14 آذر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
این هم از جمهوری اسلامی پاکستان مرکز پرورش تروریستهای القائده و طالبان و .. البته با توجه به نظرات خمینی جلاد در مورد عمل جنسی با دختر بچه نوزاد و این جور انحرافات جنسی که شرعی و حلال محسوب میشه از این حوادث هم نباید زیاد تعجب کرد.
یکشنبه 14 آذر 1389

ashka - فرانسه - پاریس
این ماله کشان عزیز اسلام دوست هم وقتی دیگر هیچ توضیحی برای بی شرمی های انجام شده با تیتر اسلام ندارند، می گویند: اسلام این نیست. اسلام چیز دیگری است. خوب بفرمایید یک نمونه از ۱۴۰۰ سال پیش (از همان زمان پیامبر) نشان دهید که جامعه ای به لطف اسلام سعادتمند شده باشد و مردمی به خوشبختی رسیده باشد. کمونیست ها هم (به عنوان پیروان یک ایسم) با آن همه قدرت و سلاح و متفکر و دانشمند، تنها با دیدن فقر جامعه متوجه شدند چه آینده ای در انتظارشان است و تنها بعد از چند دهه اعلام ورشکستگی کردند. این مسلمان ها ۱۴۰۰ سال است از همان سوراخ اسلام گزیده می شوند ولی باز انگشتشان را در آن می کنند. واقعا بنازم به این همت تان
دوشنبه 15 آذر 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
خانه به دوش - سوئد - استکهلم . برو بابا داری هذیان میگی آخوند کیلویی چند؟؟!!! داری چرت و پرت میگی..آنها هم یه مشت شارلاتانهایی هستند مثل بی خداها فقط در فکر فریب مردم هستن ...خدا تو رو شفا بده که خیلی پیاده ای ...
دوشنبه 15 آذر 1389

مستانه شرق - المان - هایدلبرگ
فقط یک بمب اتمی میتونه کار ساز باشه
دوشنبه 15 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
محمد طاهر حقیقتجو - افغانستان - کابل ..درود برشما تنهاراه نجات ما استفاده از تجربه سایر کشورهای مدرن ومتمدن است.پیروز وسربلند باشید.
سه‌شنبه 16 آذر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
پاکستان قسمتی جدا شده از هندوستان است .که حدودا نزدیک به یک قرن است که استقلال گرفته .ودرنظر داشته باشیم که هندوستان کشور هرنوع ادیان بیش از هزاردین ومسلک در انجا هست .که پاکستان هم جدا از این رسومها نیست .اسلام دین توحش است .ولی این مسئله ربطی به اسلام ندارد.
سه‌شنبه 16 آذر 1389

+7
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.