فرزند علی آبادی در گوانگجو چه می‌کرد؟


فرزند علی آبادی در گوانگجو چه می‌کرد؟

بازی های آسیایی گوانگجو چین فضایی را فراهم کرد که برخی از نور چشمی ها و آقازاده ها و افرادی که حضورشان در این مسابقات ضروری به نظر نمی رسید همراه با کاروان ورزشی ایران به این کشور سفر کنند.

به گزارش فردا کاروان ورزشی ایران با چهارصد ورزشکار در بازیهای آسیایی گوانگجو حضور داشت و چند ده مربی، داور و سرپرست نیز این ورزشکاران را همراهی می‏ کردند. اما نفرات اعزامی ایران به این مسابقات حدود ۵۰۰ نفر اعلام شدند تا این ابهام به وجود آید که افرادی که نامشان اعلام نشده،چه ماموریتی در کاروان اعزامی داشته اند؟

یکی از این افراد محسن علی آبادی، فرزند محمد علی آبادی رئیس کمیته ملی المپیک بود که در این مسابقات همراه با کاروان های ورزشی کشورمان حضور یافت.

این در حالی است که وی به گوانگجو سفر کرده که از کارت وی آی پی نیز استفاده کرده و شنیده ها حاکی از آن است که اتومبیلی هم در اختیار وی قرار داده شده بود.

‫حضور فرزند رئیس سابق سازمان تربیت بدنی در بازی های آسیایی گوانگجو در حالی انجام شده که برخی روسای فدراسیون ها فقط می توانستند در مسابقات رشته خود حضور داشته باشند‬.

حال این ابهام به وجود آمده است که چنین امکاناتی چرا و با چه هزینه و اعتباری در اختیار محسن علی آبادی قرار گرفته است و نقش وی در کاروان اعزامی به این مسابقات چه بوده است؟

nikbakht_s58 - ایران - تهران
کار خاصی نمی کرده، درساشو خوب خونده، مشقاشم نوشته، حرف مامانشم گوش کرده،‌باباشم بهش عیدی داده یه سفر گوانجو داده!!!
یکشنبه 14 آذر 1389

mashkok - ایران - تهران
شما هم از بی خبری چه چیزهای رو مطرح میکنید همه جای دنیا پارتی بازی وجود داره فقط مقدارش فرق میکنه
یکشنبه 14 آذر 1389

koorosh-ir - ایران - تهران
حتما نقش پررنگی داشته رنگ پارتی رنگ قدرت رنگ زور شاید هم به مصلحت نظام بوده کسی چه می دونه.
یکشنبه 14 آذر 1389

alireza_pa - ایران - تهران
نقشش؟ مفت خوری
یکشنبه 14 آذر 1389

hassan5 - ایران - تهران
خدا پدرتان را بیامورزه مملکت ملک طلق هیئت حاکمه است.حالا پسر علی ابادی از بخشی از ارثیه باباش استفاده کرده. مگه چی شده.اسمان به زمین امده؟؟؟
یکشنبه 14 آذر 1389

ali bidin - ایران - تهران
هلموت کهل صدر اعظم سابق آلمان به این خاطر بدنام و برکنار شد که در یک سفر دو روزه به هند همسرش رو به خرج دولت همراه برده بود! حالا ببینیم با این غلی آبادی چه می کنن! (احتمالا تشویق هم می شه)
یکشنبه 14 آذر 1389

memoljoon - ایران - تهران
مملکتو با مخلفاتش خوردن.. شما چسبیدین به این؟؟؟؟؟ ای بابا
دوشنبه 15 آذر 1389

monga287 - ایران - تهران
رفته بوده عشق وحال.بیچاره نه اینکه خودشو باباش اینقدر به خلق الله خدمت کردند.بذار یه 2روزم طفلکها استراحت کنن.دوستان انها مقصر نیستند ما مقصریم.ما هستیم که همه این کثافتکاریها را میبینیم و از حقوق خودمان میگذریم.انها بقول معروف سفره ای پهن شده و انها هم دارن نهایت سواستفاده رومیبرن.وقتیکه اون کفاشیان گلابی همه رده های تیم فوتبال رو به...داد بعد با کمال پررویی میگه من حالا حالاها نمیرم استعفا بدم چه انتظاریه؟میز ریاست وقدرت رو چسبیدن دودستی.حاضرن بخاطرش مادرشون روهم اهدا کنن
دوشنبه 15 آذر 1389

alexxx - اتریش - وین
اقا جان این پسر چون باباش یه کاره حسنه, در اینجور سفرها ایشون یا توفیلیه یا قوفیلی. ضمنا دوستان عزیز پولهایی که از خزانه ملی به یک جای سگ زده میشه در بعدهای دیگریه مبالغش خیلی صفر جلوشه , حالا سفر یک نفر اونم به کجا? چین!!! عزیزان, بیخیال بابا....
دوشنبه 15 آذر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
ali bidin - ایران - تهران. مطمئنید؟ من که الان می بینم رییس جمهورهای دنیا بدون همسرشان جایی نمی روند و حتی مموتی خودمان هم از آنها یاد گرفته و حاج خانوم را دنبال خودش راه می اندازد.
دوشنبه 15 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.