مایلی‌کهن: شریفی در همه شبکه‌ها است بعد به من و دایی می‌گویند حرف نزنیم


مایلی‌کهن:
شریفی در همه شبکه‌ها است بعد به من و دایی می‌گویند حرف نزنیم

سرمربی سایپا گفت: شبکه یک می‌زنیم شریفی است، شبکه 2 می‌زنیم شریفی است، شبکه 6 می‌زنیم شریفی است و بعد به من و دایی می‌گویند حرف نزنیم.

محمد مایلی‌کهن پس از شکست سنگین 4 بر یک تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: 40 دقیقه خوب بودیم، اما از دقیقه 40 به بعد با پرتاب اوت تمرکز دفاع به هم خورد و 2 گل خوردیم. در غیر این صورت با این نتیجه بازی را واگذار نمی‌کردیم.
وی ادامه داد:‌ سپاهان تیم خوب و پر مهره‌ای است و با توجه به بازیکنان خوب و ترکیبی که دارد، شایسته پیروزی بود.
مایلی‌کهن در مورد گل چهارم سپاهان که مشکوک به آفساید بود؛ گفت: روی خط نبودم و نمی‌توانم در این مورد حرف بزنم.

وی در خصوص نتایج ضعیف سایپا و امکان اخراجش از این تیم تأکید کرد: من هر ثانیه و هر دقیقه که در اختیار سایپا باشم، افتخار می‌کنم در خدمت این تیم هستم و هر زمان هم که من را نخواستند دست‌هایشان را می‌فشارم و خداحافظی می‌کنم.
مایلی‌کهن افزود: در مورد ترکیب تیم بهانه جویی نمی‌کنم، اما در بازی‌های اخیر بازیکنان مصدوم زیادی داشتیم. علاوه بر اینکه چند بازیکن نیز در اختیار تیم امید بودند. اگر امیدها نتیجه می‌گرفتند، دلمان خوش بود و اگر سایپا نیز نتیجه نمی‌گرفت هم فدای سر شاغلام.

سرمربی سایپا در مورد فولادشهر و شکست‌های سنگین سایپا در این ورزشگاه گفت: این حرف را قبول دارم و نمی‌دانم چرا در این ورزشگاه نتایج خوبی نمی‌گیریم. فکر می‌کنم هوای اینجا سنگین است، اما این مورد دلیل قانع کننده‌ای نیست.
وی در مورد تیم امید و آینده‌نگر نبودنش تصریح کرد: مدیران ما تحت فشار هستند و نتیجه‌گرا شده‌اند. یکی از من در مورد میزبانی قطر در جام جهانی پرسید که به او گفتم میزبانی پیشکش، ما مدت‌هاست قادر نیستیم بازیکنان سرباز را به خارج از کشور اعزام کنیم که این مورد فاجعه است و جای تأسف دارد.
مایلی‌کهن یادآور شد: این اتفاقات در ورزش می‌افتد و همه نتیجه می‌خواهند و وقتی نتیجه نمی‌گیریم کمیسیون ورزش مجلس هم موضع می‌گیرد. به خدا از میزبانی جام جهانی 2400 هم گذشتیم، بیایید مشکلات بنیادین ورزش را حل کنید.

به گزارش فارس وی در ادامه نشست مطبوعاتی عنوان کرد: تا در مورد فوتبال حرف می‌زنم، بلافاصله شریفی موضع می‌گیرد و می‌گوید به مسائل حاشیه‌ای نپردازم. یکی نیست به خود او بگوید کمتر حرف بزند.‌ ببینید بعد از گوانگجو شریفی چقدر حرف زده است. در آن مدت هم اگر حرفی از وی نبود، به این دلیل بود که در چین حضور داشت.
مایلی‌کهن افزود: اگر حرف بزنیم ما را محروم می‌کنند، اما شبکه یک می‌زنیم شریفی است، شبکه 2 می‌زنیم شریفی است، شبکه 6 می‌زنیم شریفی است و بعد به من و دایی می‌گویند حرف نزنیم.

بی خیال - ایران - کرمان
خوب شما هنوز ذوب در ولایت نشده اید. اگه مثل شریفی مزدور خوبی بشید همه مشکلات حله. حتی می تونید فحش به ملت ایران هم بدید
یکشنبه 14 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.