ناجی غریق شدن عروس در مراسم عروسی


ناجی غریق شدن عروس در مراسم عروسی

یک عروس استرالیایی برای نجات خانمی که در حال غرق شدن بود خود را در دریا انداخت. و توانست آن را به بیرون از دریا بکشاند و آن را از خطر غرق شدن برهاند.

به گزارش سرویس بین‌المللی
«فردا»
به نقل از پایگاه خبری محیط، مراسم عروسی این عروس در تفرجگاه ساحلی برگزار می‌شد که در اثنای برگزاری مراسم حاضرین خانمی را مشاهده می‌کردند که در حال غرق شدن بود.

عروس با مشاهده این صحنه برای نجات آن خانم خود را به درون دریا پرتاب کرد و در حالی که تمام حاضرین در حال تماشا ایستاده بودند عروس آن خانم را به ساحل دریا رساند و با دادن تنفس مصنوعی به آن خانم توانست قبل از رسیدن آمبولانس جان آن را نجات دهد. این زن که 55 سال سن داشت بر اثر پریدن از لنگرگاه ستون فقراتش آسیب دیده بود.

Neda02 - کانادا - اتاوا
قابل توجه پلیس بی غیرت ایران.
جمعه 12 آذر 1389

Felfel GHermez - جمهوری چک - پراگ
آفرین به این شهامت و فداکاریش و چه عروس از جان گذشته ای بود
جمعه 12 آذر 1389

cyrus0007 - استرالیا - بریزبن
قابل توجه مردم بی غیرت ایران
شنبه 13 آذر 1389

piade - ایران - تهران
حالا اگر عروس های ما بودند اول از همه از ترس پاک شدن لوازم آرایش اصلا به آب نزدیک هم نمیشدند. بر فرض اگر هم این شجاعت و داشتند که بپرن تو آب حتما با اون چند کیلو زیور آلات و آرایشی که کرده بودند خودشون زیر آب فرو میرفتند
شنبه 13 آذر 1389

Felfel GHermez - جمهوری چک - پراگ
Neda02 - کانادا - اتاوا افرین اینو خوب اومدی
شنبه 13 آذر 1389

mehrdad_35 - سوئد - مالمو
من میدونم. آخرش این شنا یاد نگرفتن من کار دستم می ده. یا مادر زنم جلوی من در دریا غرق می شه و من نمیتونم نجاتش بدم و یا یکی دیگه . اینقدر هم بد شانس هستم که یه عروس که هیچی یه مارمولک هم به دادمان نمی رسه تا نجاتمان بدهد.
شنبه 13 آذر 1389

negin135 - اسرائیل - تل اویو
فلفل قرمز عروس خانم ازز جان نگذشت بلکه توانائیشو داشته و پس وارد عمل شد بدون توجه به اینکه ای لباسم و یا ای ارایشم بهم میریزه بلکه انسانیتش غلبه میکنه که زن نگونبخت رو ار مرگ نجات بده و نه مثل مردم و پلیس که هستند و می بینند وو کوچکترین اقدامی برای کمک نمیکننااا
شنبه 13 آذر 1389

sanazsarmad - آلمان - برلین
همین زن زندگی هست!!!. مبارک آقا داماد
شنبه 13 آذر 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
اگه ایران بود ملت وامیستادن با موبایل فیلم می گرفتن
شنبه 13 آذر 1389

albalooo - ایران - تهران
ندا٢٠ آفرین به جوابت حال کردم
شنبه 13 آذر 1389

benjamin86 - انگلیس - اکسفورد
Neda02 - کانادا - اتاوا پلیس چرا , بهتره بگی قابل توجه مردم بی غیرت ایران ;)
شنبه 13 آذر 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
افرین
شنبه 13 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
احتمالا خیلی وارد بوده و شناگر ماهر یا نجات غریق که با لباس دست و پاگیری مثل لباس عروسی توانسته با موفقیت عمل کند اگر هم زمان را از دست نمی داده چه بسا به سرعت لباسش را در آورده و لباس زیرش حکم مایو داشته. خیر اینکار از ابتدای زندگی در سرتا سر زندگیش گسترده باد و خود و کل اعضاءخانواده اش از برکت آن همواره سالم و بدور از خطر باشند.
شنبه 13 آذر 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
اگر این مسئله در ایران بود که عموما هم در ایران خطبه ی عقد را ملا و آخوند جنایتکار میخواند حتما در آنجا آن آخوندک پست فتوا میداد اولا شنای زن در جلوی چشم مردان حرام است و ثانیا آیا زن میتواند با لباس عروسی در آب بپرد ثالثا اصلا چرا باید یه زن در حال غرق شدن را نجات داد رابعا ..... بیائید تمامی آنچه را که در رابطه با ملا و آخوند در اجتماع داریم و نیز هر آنچه افکار آخوندی در وجودمان است را از خود بزدائیم تا بتوانیم بمانند انسان زندگی کنیم به امید آنروز که در وجود ایرانی ذزه ئی از افکار آخوندی - ملا ئی نباشد .
شنبه 13 آذر 1389

Emam Zaman - ایران - قم
من حاضرم بعنوان همسر چهارم عقدش کنم..!
شنبه 13 آذر 1389

a persian - سوئد - استکهلم
piade - ایران - تهران ......ادم واقعا متاسف میشه وقتی این خصلتهای مزخرف رو در بین هم وطنان عزیز می بینه!! کی میخوایم یاد بگیریم جمع نبندیم؟ دست از تمسخر و پیشداوری و غیب گوئی بر داریم؟
یکشنبه 14 آذر 1389

m73ir - ایران - تهران
واقعا ، قابل توجه پلیس بی غیرت و قوه قضائیه فاسد ایران
یکشنبه 14 آذر 1389

+2
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.