ویدیوهایی از کیف قاپی وحشیانه از زنان در تهران - دزدی با چاشنی کتک و چاقو!


ویدیوهایی از کیف قاپی وحشیانه از زنان در تهران
  دزدی با چاشنی کتک و چاقو!

https://www.irannegah.com/Video.aspx?id=2210

cyrus0007 - استرالیا - بریزبن
خیلی خوب و عالی
جمعه 12 آذر 1389

Kili_patilaki - قطر - دوحه
خاک بر سرشون،زورشون به زنها رسیده
جمعه 12 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
اگر مملکت صاحب داشت ... رضا شاه کجایی.....
جمعه 12 آذر 1389

piade - ایران - تهران
خیلی هم عجیب نیست تو کشوری که سران همه دزدند
جمعه 12 آذر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
اینها را باید مثل سگ کشت . ویا دستهاشونو قطع کرد.که برن گوشه خیابان التماس دستهای بریده ابولفضل کنند .
جمعه 12 آذر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
نتیجه سی سال روضه خونی و مداحی اهل بیت عصمت و طهارت بجای ایجاد کار و فضاهای آموزشی و مدیریت و .. همین میشه که زن و بچه مردم توی خیابونها امنیت جانی ندارند.
جمعه 12 آذر 1389

omid74 - سوئد - گ ب گ
. دیگه زشته هرکی از تمدن 3000 ساله حرف بزنه که ارزش 3000 ریال هم نداره.
جمعه 12 آذر 1389

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
امیدوارم که از اینهم بدتر بشه! بدون تردید بابا و مامان همین خانوما جزو اون کسانی بودند که سی سال پیش خوشی زد زیر دلشون و ریختن تو خیابونا، حالا هم بکشید تا جونتون در آد!
جمعه 12 آذر 1389

zoroye iran - اتریش - وین
کشور بخاطر وضع اقتصادی بد داره به راهی میره که تا چند وقت دیگه مردم گوشت همدیگه رو میخورند خدا رحم کنه به مردم بیچاره ایران مثل جنگل شده قوی ضعیف تر رو میخوره کلا کشور گل و بلبل
جمعه 12 آذر 1389

piade - ایران - تهران
درسته که فقر و بدبختی زیاد شده اما هیچ دلیل قانع کننده ای نیست که کسی به همخون خودش هم رحم نکنه .باید این آفتابه لگن دزدها به بدترین شکل مجازات بشن. این دزدی فرقی با قتل نداره خیلی از این پولهای دزدیده شده میتونسته جون یک انسان و نجات بده. لعنت به شرف نداشته آنها .
شنبه 13 آذر 1389

potatis - سوئد - مالمو
به نظر میرسه که به اسلام ناب محمدی خیلی نزدیک شدیم نمیدونم دیگه کی میخوان بعضی از این مردم ایران از خواب خرگوشی بیدار بشن
شنبه 13 آذر 1389

shabe-barani - استرالیا - سیدنی
جمهوری کثیف اسلامی دیگه از جون ایران چی‌ میخواهین؟؟؟. آدماشو روانیو دزدو قاتل کردین بس نیست؟؟؟. برید گورتونو گم کنید، بسه دیگه همه خوردیم کافیه!. خدا به سر عزیزانتون بیاره، خدا لعنتتون کنه، خدا ازتون نگذره، که با یک ملت ببین چکار کردین.
شنبه 13 آذر 1389

benjamin86 - انگلیس - اکسفورد
خریت خودتون رو گردن خدا نندازید :) برا چی بهونه میگیرید ؟ الکی میندازید گردن حکومت ؟ الان حاضرم قسم بخورم 2 تا از اینها رو مجازات کنن باز هم شما طلبکارید .
شنبه 13 آذر 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
potatis - سوئد - مالمو . اخه ..یارو با نهایت نامردی داره کیف زن بیچاره را میزنه چکارش به اسلام ناب محمدی?دیگه هر چرت پرتی را با هم قاطی نکنید.
شنبه 13 آذر 1389

محمدرضا بهشتی - ایران - تهران
قابل توجه کمنت فضول میرزا - استکهلم - سوئد :. خیلی بیرحمانه پدر ومادر خودتو محاکمه می کنید . این کشور نیاز به مردان و زنان شجاع دارد . همین نسل قبل از شما این کشور را از دست صدام رهایی داد . روا نیست به بیراهه روی پسر جان یا دخترجان. آب و هوای سوئد چطور است . فرهنگ آن نیز چطور ؟ آیا در مدینه فاضله شما که هستی هیچ جنایتی دزدی و تجاوزی رخ نمی دهد ؟ آیا نژاد پرستان کشور آزاد سوئد با شما مهربان هستند؟. یادت باشد به راحتی دیگران را و نسلهای قبل از خودت را محاکمه نکنی و حکم نرانی . به امید آنروز که تو نسل قبل از خودت را نجات دهی
شنبه 13 آذر 1389

شمبلیله - انگلیس - لندن
اقایون و خانومها کلاسهایه اموزش دفاع شخصی با استاد مموتی ریزه از امشب در صداو شیون همه روزه ,...
شنبه 13 آذر 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
عجب مملکتی شده!
شنبه 13 آذر 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
مملکت گل و بلبل و پیشرفته مارو به ... کشید این رژیم اسلامی.
شنبه 13 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
حکومت دست پخت آخوند بهتر از این نمیشود. وقتی یک عده دگم بیسواد حیله گر از خدا بی خبر و طماع ندید بدید امور را در دست بگیرند وضع مردم این میشود. حالا بروید به قانون کاپیتالیسیون ایراد بگیرید و هوس آزادی و یا حکومت ملا کنید از این صحنه ها هر روز صد ها بار تکرار میشود. که اکثریت یا برایشان اتفاق افتاده یا شاهد صحنه بوده اند.
شنبه 13 آذر 1389

delmorde - سوئد - یوتوبوری
اسلامی همینه. حکومت روضه خوانها همینه باور نمی کنید هنوز؟ که کشور دست چه کسانی فتاده.نمی خواهید بدانید که این دین شیطانیست. نمی فهمید اینها شیاطینند در قالب مومنین. شیطان خود را به اشکال مختلف نمایان می کند او یکی از والا مقام فرشتگان خداوند بوده که در اثر جاه طلبی ازدرگاه خداوند اخراج شد. و اینان پیرو او هستند. کار ابلیس تجاوز. جنایت. عوامفریبی . دزدی. دروغگوئی و فریبکاریست. و این همان اعمالیست که اینان خود می کنند و از طریق ایجاد بیکاری و گرانی انرا در جامعه گسترش میدهند. اما میگویند ما داریم دین خدا را حفظ می کنیم دقیقاحرف و کلمات شیطانیست. دینان تجاوز چپاول بی ناموسی زیر لوای صیغه .که باعث ازهم پاشیدگی بنیان خانواده شده. برادرکشی مادر و فرزند کشی بوضع وحشتناک گسترش داده اند. به خداوند قسم اینها مومنین نیستند مردم. گول ظاهر اینها را دیگر نخورید با رفتن اینها همه چیز درست میشود. این کارها بدست خودشان بنوعی انجام میشود و به پلیس گفتند دخالت نکند. نمونه انرا دارید می بینید هنوز خامید؟! اینان ابلیسند در لباس روحانی.خیلی از فجایع در اجتماع نتیجه بیکاری و گرانیست.
شنبه 13 آذر 1389

آینه - انگلیس - لندن
piade - ایران - تهران . گل گفتی و حقیقت
شنبه 13 آذر 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
گزارش خوبی بود کاش در کنار این گزارش ریشه یابی می کردند. علل گسترش ناهنجاریها در یک جامعه چیست؟؟؟ مگه غیر از اینه که این دزدیها و آسیب های اجتماعی معلول یک سری علتهاست! چرا طفره میریم؟؟؟
شنبه 13 آذر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
وقتی یک کیلو گرجه دوهزارتومان باشه..وقتی که یک ملت اینهمه با فقر ونداری دست وپنجه نرم کنه نتیجش همین میشه که میبینیم...مطمئنا کسانی که دست به کیف قاپی میزنند برای تفنن این کار را نمیکنند..همه اینها بر میگرده به یک چیز .اونهم نداریه...وقتیکه خرج مردم چندید برابر دخلشون میشه نتیجش چیزی نیست جز سرقت...فقر که از یه در وارد بشه از هزار در دیگه دین ایمان ادمها از بین میره
شنبه 13 آذر 1389

esfahan_20 - ایران - اصفهان
بیخیال ابولفضل پرداخت میکنه
شنبه 13 آذر 1389

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
محمدرضا بهشتی - ایران - تهران . دوست گرامی محبت کرده و کمنت های بقیه را هم بخوانید و ببینید که آیا کسی از این اوضاع فعلی دفاع میکند؟ قدر مسلم این است که اگر پدر و مادرهای ما باندازه کافی عقل داشتند، هرگز بدنبال یه آخوند پاچه ورمالیده مثل خمینی راه نمیافتادند و چشم و گوش بسته مملکت را به دامن آخوندیسم نمی انداختند. دوست گرامی شما با سوئد و مردم سوئد چکار داری؟ این را آویزه گوشهایت کن: نگاه نکن کی میگوید، ببین چی میگوید! شاد و قبراق باشی.
شنبه 13 آذر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
oghab - فنلاند - هلسینکی باید احمدی نژاد عزیزت رو مثل سگ کشت. و دست دوستانش رو قطع کرد تا دزدی ریشه کن بشه . آب از چشمه گل آلود است.
شنبه 13 آذر 1389

ایران دوست - ایران - تهران
ادمکشی ودزدی شده نمک زندگی مردم!!!افتضاح است از هیچ چیزی هم ترسی ندارند!در روز روشن دزدی میکنه!
یکشنبه 14 آذر 1389

ایران دوست - ایران - تهران
عجب دزد پررویی تازه رو تخت خوابیده تو بیمارستان تهدید میکنه!عجب
یکشنبه 14 آذر 1389

rojan_d - بریتانیا - گلاسگو
من نمیدونم بعضیها سنگ رضا شاه رو به سرشون میزنن رضا شاه هم یه قمار باز از همه دزدتر است
یکشنبه 14 آذر 1389

manenarenji - المان - اسن
اینا همه برکتیه که از صدقه سر جمهوری اسلامی سر ایران و ایرانی اومده.مرگ و نابودی نثار این مزدوران .
یکشنبه 14 آذر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
piade - ایران - تهران امیدوارم در این جامعه احساس خوشبختی کامل کنی.!!!؟؟؟
یکشنبه 14 آذر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
zagrosچوپان نژاد .تو هنوز از بابت بدهی فنلاند .روت کم نشده .?خدائی عجب روئی داری/چوپون جان اینجا اطاق چت نیست .تو فقط داری نظر دیگران را تائید یا نهی میکنی. وخودت نظرت حتی قابل خواندم هم نیست .چوپون کمی اداب و معاشرت هم بد نیست .
یکشنبه 14 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.