دعوای خونین اعدامی‌ها در زندان


دعوای خونین اعدامی‌ها در زندان

یک زندانی محکوم به اعدام در زندان رجایی‌شهر کرج، یک زندانی دیگر را که قرار بود تا چند روز دیگر اعدام شود، با ضربه چاقو به قتل رساند.

روز 5 فروردین سال 84، مأموران کلانتری 109 بهارستان از طریق مرکز فوریت‌های پلیس از یک درگیری خونین در خیابان ظهیرالاسلام باخبر شدند.

مأموران با حضور در این خیابان با جسد پیرمردی حدودا 70 ساله مواجه شدند که بر اثر اصابت چاقو به قتل رسیده بود. تحقیقات پلیس برای شناسایی عامل این قتل شروع شد و در جریان تحقیقات مشخص شد که مقتول به نام محرم، با شخصی به نام بهرام اختلافی بر سر یک ملک داشته است.

به گفته خانواده مقتول، محرم از بهرام خانه‌ای خریداری کرده بود که بهرام بعد از دریافت پول، از سند زدن آن به نام محرم خودداری می‌کرده است. محرم نیز با مراجعه به دادسرای جنایی ناحیه 4،‌ با اعلام شکایت از بهرام، حکم جلب او را گرفته بود؛ تا اینکه روز حادثه در خیابان با هم روبرو شده و در جریان درگیری، محرم با چاقوی بهرام به قتل رسید.

مدتی بعد، بهرام شناسایی و دستگیر شد و بعد از اعتراف او به ارتکاب قتل،‌ پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارجاع داده شد که جلسه محاکمه در تاریخ 24 شهریور امسال در شعبه 74 دادگاه کیفری برگزار شد.

بعد از پایان جلسه دادگاه، قاضی تردست با مستشاران وارد شور شد و در نهایت حکم به قصاص بهرام دادند.

پرونده بهرام برای تجدیدنظرخواهی به دیوان‌عالی کشور ارسال شده بود و بهرام در زندان رجایی‌شهر کرج منتظر و به امید نقض حکم قصاصش نشسته بود که در جریان درگیری با یک زندانی دیگر، او را به قتل رساند.

پویان، وکیل بهرام در این‌باره  گفت: مقتول هم مانند بهرام محکوم به اعدام بود و قرار بود طی چند روز آینده حکم وی اجرا شود.

وی افزود: طبق شنیده‌ها، مقتول چند روزی منتظر فرصتی بوده است که بهرام را به قتل برساند تا راه نجات دوباره‌ای از اعدام برایش باز شود اما روز درگیری، بهرام او را به قتل رسانده است.

پویان درباره سرانجام پرونده بهرام گفت: درباره اولین پرونده بهرام، درخواست تجدیدنظرخواهی کردیم و پرونده هنوز در دیوان عالی کشور است؛ ولی در صورت تأیید حکم قصاص، حکم اجرا نخواهد شد تا به پرونده دومین قتل بهرام رسیدگی شود.

h.r.r/esteghlali - [ژاپن] - چیبا
بکش تا زنده بمانی
جمعه 12 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
حتما چاقوی زنجان بوده چون مدتی پیش مموتی در زنجان اظهار نطقی فرمودند, رژیمی که توسط نیروی نظامیش چندین کاین تینر یا هواپیما پر ازسلاح را برای کشورهای آفریقاالبته از روی بشردوستانه کمک و اهداء. میکند ,حتما ماموران هم در زندانها دست به خلاف و فروش .مواد. سیگار. قرص .چاقو.میزنند ,,تکبببببیر چلاغ علی روی بابات سیاه.
جمعه 12 آذر 1389

Davidoff - اوکراین - خارکوف
https://www.youtube.com/watch?v=BmEwW0QQyZA. قتلی دیگر در ملا عام در روز روشن با حضور پلیس بی کفایت که مانند رهگذران از دور به تماشا ایستاده (کرج). بالای 18 سال
جمعه 12 آذر 1389

Davidoff - اوکراین - خارکوف
https://www.youtube.com/watch?v=BmEwW0QQyZA. قتلی دیگر در ملا عام در روز روشن با حضور پلیس بی کفایت که مانند رهگذران از دور به تماشا ایستاده (کرج). بالای 18 سال
جمعه 12 آذر 1389

Shomali - ایران - لاهیجان
مملکت گل وبلبل!. خداحافظ امنیت!. چندوقت پیش درکلاچای یک نفرباساطور یکی دیگر را در میدان شهر کشت!. چندروز پیش هم یک معتاد درهمان شهر مادرش را به قتل رساند!
جمعه 12 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
روی سنگ قبرش باید نوشت: بهرام که گور میگرفتی همه عمر // دیدی که چه گونه گور بهرام گرفت
شنبه 13 آذر 1389

Felfel GHermez - جمهوری چک - پراگ
Pezhman - اتریش - وین افرین به شما خیلی جالب گفتی
دوشنبه 15 آذر 1389

مهدیار - ایران - تهران
بره دادگاه در جا حکم اعدام سریعش میاد
دوشنبه 15 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.