بلوتوث سیاه خواستگار کینه‌جو

 
بلوتوث سیاه خواستگار کینه‌جو

جوان خواستگار وقتی با مخالفت خانواده دختر مورد علاقه‌اش برای ازدواج روبه‌رو شد، نقشه شیطانی را رقم زد. متهم پس از بیهوش کردن دختر جوان، او را ربود و با انتقال به خارج از شهر مورد آزار و اذیت قرار داد و فیلم غیراخلاقی تهیه شده از دختر جوان را برای دوستانش بلوتوث کرد.

به گزارش «جام‌جم»، روزهای پایانی آبان ماه امسال مردی با حضور در اداره اطلاعات شهرستان یاسوج از خواستگار دخترش به اتهام آدم‌ربایی و آزار و اذیت شکایت کرد.

ماموران در تحقیق از این مرد متوجه شدند که جوان خواستگار علاوه بر ربودن دختر مورد علاقه‌اش و آزار و اذیت وی، با تهیه فیلم غیراخلاقی از دختر جوان آن را برای برخی از دوستان خود و همسایه‌های شاکی از طریق تلفن همراه بلوتوث کرده است. با تشکیل پرونده‌ای در این ارتباط در دادسرای یاسوج، ماموران اداره اطلاعات این شهرستان تحقیقات در این باره را آغاز کردند.

جستجوی ویژه برای دستگیری مرد شرور

با احضار دختر جوان برای ادامه تحقیقات به مرکز پلیس وی حادثه تلخی که برایش رقم خورده بود را بازگو کرد.

با شنیدن گفته‌های دختر جوان، جستجوهای ویژه برای یافتن متهم فراری ادامه پیدا کرد تا عاقبت اوایل هفته جاری خواستگار انتقامجو وقتی خود را در خانه یکی از اقوامش مخفی کرده بود، شناسایی و دستگیر شد. پس از منتقل شدن متهم به اداره اطلاعات شهرستان یاسوج وی در بازجویی‌ها با اظهارات متناقض قصد فرار از مجازات را داشت که در ادامه بازجویی‌ها به جرم سیاه خود اعتراف کرد.

اعتراف به نقشه شیطانی

متهم در اظهاراتش گفت: چندی پیش با حضور در مهمانی خانوادگی با دختر جوان ـ شاکی ـ آشنا شدم. پس از این ملاقات ارتباطمان شکل گرفت. پس از مدتی تصمیم به ازدواج با وی گرفتم. دخترمورد علاقه‌ام می‌‌گفت به خاطر وضعیت مالی‌ام و شرایط 2 خانواده نمی‌توانیم ازدواج کنیم.

متهم یادآور شد: دختر جوان از من می‌خواست برای همیشه او را فراموش کنم. با اصرارهای من با خانواده‌اش صحبت کرد تا به خواستگاری‌اش بروم. ولی پس از چند بار ملاقات با خانواده‌اش، آنها نیز با این وصلت مخالفت کرده و پاسخ منفی دادند. خواستگار انتقامجو افزود: چندین بار از دختر مورد علاقه‌ام خواستم تا دوباره با خانواده‌اش صحبت کند تا شاید آنها با این وصلت موافقت کنند که نپذیرفت و خواست او را فراموش کنم و دیگر برای خانواده‌اش ایجاد مزاحمت نکنم.

انتقام خواستگار

متهم اذعان کرد: پس از این که راهی برای ازدواج با دختر مورد علاقه‌ام پیدا نکردم، تصمیم به انتقام از وی گرفتم.

بنابراین روز حادثه او را که از خانه‌اش خارج شده بود، تعقیب کرده و بعد از طی مسافتی راهش را سد کرده و قصد ربودن دختر جوان را داشتم که مقاومت کرد.

انتشار بلوتوث در شهر

متهم اضافه کرد: در همین موقع با زدن اسپری به چهره‌اش دختر جوان را بیهوش کردم و با انداختن او به داخل خودرو از آن محل دور شدم. با انتقال وی به خارج از شهر، دختر جوان به هوش آمد و با داد و فریاد ملتمسانه می‌خواست رهایش کنم. ولی توجهی نکرده و پس از آزار و اذیت او ، فیلم غیراخلاقی از وی تهیه کردم.

متهم در ادامه گفت: پس از آن دختر مورد علاقه‌ام را در یکی از محله‌های شهر رها کرده و متواری شدم. در این مدت فیلم غیراخلاقی را از طریق تلفن همراه برای دوستانم و حتی برخی از همسایه‌های شاکی بلوتوث کردم تا با از بین رفتن آبروی خانوادگی‌شان با ازدواج من با دخترشان موافقت کنند. بنابراین گزارش، متهم با قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.

a persian - سوئد - استکهلم
فیلم غیراخلاقی را از طریق تلفن همراه برای دوستانم و حتی برخی از همسایه‌های شاکی بلوتوث کردم تا با از بین رفتن آبروی خانوادگی‌شان با ازدواج من با دخترشان موافقت کنند...خاک بر سر بی غیرتت که با بردن ابروی یه دختر میخواستی اونو مجبور به زندگی با خودت بکنی!!این چه مدل عشق و علاقه ایه که باعث ازاره و در هیچ جای دنیا غیر از کشورای عقب افتاده دیده نمیشه؟ اصلا اگه الانم باهات ازدواج کنه روت میشه با زنی که الان کل شهر بلوتوثش رو دیدن زندگی کنی؟ یا فکر میکنی اون تو رو دوست خواهد داشت؟ چقد بعضی از ما ادما کثیف هستیم که برای رسیدن به هدفمون هر کاری میکنیم.فقر فرهنگی!!! تاز مانیکه این تعصب الکی روی زندگی زنان ایران وجود داره این تهدیدها و اسیدپاشی ها و قتلها ادامه داره.همش تعصب و کم عقلی!!
جمعه 12 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
چه گانگستر هایی؟؟!!..به مافیای ایتالیا درس بدهید!!..
جمعه 12 آذر 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
حالا بر فرض، اگه این دختر نگون بخت را بعد از تجاوزی که خود این ابله و مریض به او کرده را قانون به عقدش بخواهد (فرضی ) در آورد ،همین مرد قبول نخواهد کرد !! ایران ما امروز این چنین شده و است .با پوزش از تمام هموطن هایم باید به عنوان یه ایرانی حرف دلم رو اینجا پای همچین خبر هایی گفته باشم !به نظر من ایرانی : ایرانی ها اکثرا (خیلی خیلی از ما ) آداب و عاداتی نخراشیده و پندارهایی خطرناک و بی ریشه داریم و از کمبود اطلاعات و اخلاق شدیدا رنج میبریم و چیزی برای عرضه کردن نداریم. قمپز در میکنیم و عاشق گزافه گویی و بطالت در هر زمینه هستیم.رحم و شفقت را فقط زر میزنیم و نژاد پرستانی حیران و احمقیم. استبداد زده به گند و تمسخر منیت کشیده شده ایم.یا دست بجیبیم یا خشتک !دستبوسی را هم که در خونمان داریم و زجر و خفت میکشیم تا بالا سریهامان لبخند رضایت بزنند وقتی که مثل گوسفند ما را هی میکنند.همیشه محتاجیم و دروغگو که این اواخر درس تجاوز را هم که خوب از بر شده ایم...!داریم تدریجا میمیریم زیرا عرضه و ارزش زندگی را با افکار و منش ....طاق زده ایم.
جمعه 12 آذر 1389

Felfel GHermez - جمهوری چک - پراگ
اون پسره آدم نبوده بلکه یک روانی به تمام معنا بوده تف به غیرتش خاک برسرش
جمعه 12 آذر 1389

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
a persian - سوئد - استکهلم massoudoslo - نروژ - اسلو تشکر فراوان از نظرهایتان.ولی باید در نظر داشت این رژیم هست که یاد میدهد در جامعه چطور زندگی کنید.وقتی به زور بر مردم حکومت میکنند.مردم هم یاد میگیرند که به زور خواستهای خود را طلب کنند.ولی من متاسفم از افرادی که سالهای سال در خارج از ایران زندگی میکنند ولی به مسئله زن که میرسند همان تعصبات جاهلانه و مردسالاری های ایران را میخواهند پیاده کنند.
جمعه 12 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
حکومت اجباری , رئیس جمهور اجباری , پوشش اجباری , روزه گرفتن اجباری , نماز خواندن اجباری , خواستگاری کردن اجباری , ازدواج اجباری , نیاز جنسی مرد را بر طرف کردن اجباری ( تمکین کردن ) , ادامه به زندگی غیر قابل تحمل اجباری , و ,و, و,,,,, کدوم فرهنگ کدوم رسم کدوم سنت و کدوم ادمییت را این جانوران دنباله رو هستند .
جمعه 12 آذر 1389

سلام برادر - ایران - تهران
حقش اعدام هم کم است. تکه تکه باید شود
شنبه 13 آذر 1389

GHo0oLMo0oRAD - امارات متحده عربی - ابوظبی
اگه پیش من بود گردنش رو با دندون میبریدم اشغال
شنبه 13 آذر 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
این جوان چه فکری کرده واقعا نمیفهمم. سلام برادر - ایران - تهران:حاجی شما کوتاه بیا!
شنبه 13 آذر 1389

benjamin86 - انگلیس - اکسفورد
الان برید باز به حکومت گیر بدید :) راستی رو چرا پنهون میکنید , حکومت بهش گفته بیا تجاوز کن ؟
شنبه 13 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.