دیدار دوستانه تیم ملی ایران و ترکیه با تاکید نخست وزیر


دیدار دوستانه تیم ملی ایران و ترکیه با تاکید نخست وزیر

مدیرعامل باشگاه کارابوک از برگزاری دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتبال ایران و ترکیه با توصیه وزیر ورزش ترکیه و نخست وزیر این کشور در اوایل سال میلادی جدید خبر داد.

فریدون تانکوت، مدیرعامل باشگاه کارابوک ترکیه که برای امضا تفاهم‌نامه همکاری با باشگاه سایپا به ایران سفر کرده‌ است از برگزاری دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتبال ایران و ترکیه در اوایل سال جدید میلادی خبر داد.

وی در این زمینه عنوان کرد: در جلسه‌ای که با وزیر ورزش کشورمان داشتیم درباره بازی دوستانه ایران و ترکیه بحث شد که وی نیز در تماسی فوری که با رئیس فدراسیون فوتبال ترکیه داشت از ایشان خواست تا در اوایل ژانویه 2011 این بازی انجام شود. همچنین اردوغان نخست وزیر ترکیه هم برای انجام چنین دیداری بین دو کشور اصرار دارند و توصیه‌های لازم را به وزیر ورزش ترکیه انجام داده‌اند.

مدیرعامل باشگاه کارابوک تصریح کرد: امیدواریم که این بازی به زودی برگزار شود و این بازی نقطه آغازی برای برگزاری تورنمنت باشگاهی با حضور باشگاه‌های دو کشور شود.

تانکوت افزود: امیدواریم که نقطه آغاز این همکاری‌ها با امضای تفاهم‌نامه با باشگاه سایپا باشد. ما مکالمه‌ای با وزیر ورزش ترکیه داشتیم و ایشان در این باره گفته بود که ایران و ترکیه باید با هم متحد شوند و با توجه به تاریخ مشترک دو کشور باید ارتباط در زمینه ورزش بیشتر شود.

porharfi - هلند - آرنم
می بندند خودشان آنها را اتحاد ِ عروس ِ ترکها را اینها را چینی ها را میشکنندش. آنها را اتحاد را ....امام خمینـــــی
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
عربهای سوسمار خور و ترکهای عثمانی این ایران را به حال خودش نمیزارن! به هر طریقی میخوان سوسه بیان
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

h.k - دانمارک - اودا
اگرایران نخواهد جمهوری اسلامیراازیککوره راه به ترکیه صادر نکنه چراکه نه.
جمعه 12 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.