فال روز پنجشنبه ۲ دسامبر - ۱۱ آذر


 فال روز پنجشنبه 2 دسامبر - 11 آذر

فروردین


به شما توصیه می‌کنیم حتی اگر قدرت جنگیدن ندارید وارد مبارزه و رقابت شوید. اگر چند نفس عمیق بکشید استرس‌هایتان زایل می‌شود، اما استفاده درست و بجا از زمان بیشتر از هرچیز دیگر بهتان کمک می‌کند. در ضمن نگرش‌های منفی هم به ذهنتان راه ندهید.


اردیبهشت


امروز مادیات در ذهن تان حضور بیشتری دارند.امنیت شما به میزان اعتماد به نفس تان بستگی دارد.قدرتی که به دست می آوریدبیشتر از آن چیزی است که فکر می کنید.دیگران وقتی می بینند که شما درصددرسیدن به اهداف تان هستید

خرداد


امروز مراقب باشید روزتان را با ترس خراب نکنید.البته لازم است یک سری ازمسائل را بررسی کنید اما نه به این بهانه که کار و روابط تان را با آن خراب کنید.مشکلات تان را برای دیگران بیان کنید حتماً به شما کمک می کنند.

تیر


هیچ گاه برای آموزش و یادگیری دیر نخواهد بود. اگر میلی برای آموختن داری از همین الان می توان شروع کرد و طبق یک برنامه منظم و دقیق پیش رفت یکسال بعد خواهید دید که به چه امتیازی دست یافته اید.

مرداد


رنج و اندوه زیادی را در برابر عشق تحمل می کنید. عواطف و احساساتتان را به راحتی بروز نمی دهید. این موجب گوشه گیری و انزوای شما می شود. در اطرافتان دشمن نادانی دارید که بهتر است هر چه زودتر تا برای شما خطری ایجاد نکرده از او دوری کنید. در این ماه موقعیتی برای یک مسافرت یک یا دو روزه برایتان پیش خواهد آمد.

شهریور


شما امروز خودتان تعیین می‌کنید که برنامه جدیدی را به فعالیت‌های معمولی روزانه خود اضافه کنید و در عمل کردن به این ایده جدید کاملاً آزاد هستید. قبول کردن راهنمایی‌های همکاران برایتان کمی ‌سخت است، اما در چنین مواقعی بهترین کار است. آنها نه تنها چاره کار را بهتان نشان می‌دهند، بلکه به خاطر اینکه نصیحت‌شان را قبول کرده‌اید تحسین‌تان هم خواهند کرد.

مهر


مطمئن شوید که کاملاً به وظایف خود آشنا هستید و با آنها زندگی می‌کنید. البته این سخن بدین معنا نیست که الکی سر خودتان را شلوغ کنید، بلکه منظور این است که شما باید کارهایی که شروع کرده‌اید را به اتمام برسانید. برای اینکه امروز روز آرزوهای بلند پروازانه نیست.

آبان


قبل از اینکه خواسته‌هایتان در محل کار را سرکوب کنید، حمله شدیدی از آدرنالین را حس خواهید کرد. قبلا اتفاقات زیادی رخ داده بود و حالا شما اصلاً وقتی برای تلف کردن ندارید. تا جایی که می‌توانید پر جنب و جوش باشید؛ بعدا برای استراحت و خیال پردازی کردن وقت خواهید داشت.

آذر


امروز ارزش زیادی برای خود قائل هستید.در انتظار پیشرفت زیادی باشید.همسرتان ابراز احساسات زیادی به شما خواهد کرد.اگر کسی از شما کمک بخواهد یا برعکس آماده ارائه دادن می باشید.

دی


یک نفر سعی دارد شما را خوشحال کند و به جای جالبی ببرد.بنابراین اجازه دهید تا خودش همه کارها را مراقبت کند همه کارها به خوبی پیش خواهد رفت.

بهمن


امروز خوش شانسی با شماست و همه کارها به خوبی پیش می رود.اگر در گذشته در رقابتی شکست خورده اید اکنون با تغییر طرز فکرتان حتماً در همان رقابت موفق می شوید.

اسفند


در حقیقت امروز باید روز استراحت شما باشد اما شما این روز را با استرس و نگرانی پر می کنید.شما به تنوع احتیاج دارید بنابراین آن را برای خود فراهم کنید.

Felfel GHermez - جمهوری چک - پراگ
مرسی برای من میخورد
جمعه 12 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.