محمدخانی: ۸ سال است که شب‌ها قدم می‌زنم و فکر می‌کنم , خوشحالم که در نهایت تکلیف همه چیز مشخص شد


محمدخانی: 8 سال است که شب‌ها قدم می‌زنم و فکر می‌کنم ,
خوشحالم که در نهایت تکلیف همه چیز مشخص شد

سایت گل ـ پرونده قتل لاله سحرخیزان همسر ناصر محمدخانی بازیکن اسبق تیم ملی و پرسپولیس، سرانجام بسته شد و قاضی در نهایت شهلا جاهد را محکوم به اعدام کرد. البته نکته جالب توجه این است که شهلا جاهد در مصاحبه‌های اخیر خود اعلام کرده که مرتکب قتلی شده است.
ناصر محمدخانی در گفت‌وگویی اختصاصی با خبرنگار سایت گل در مورد صدور حکم نهایی این پرونده می‌‌گوید:«فکر می‌کنم دیگر همه چیز تمام شده و حالا من و خانواده همسرم در انتظار اجرای حکم هستیم. ما باید امضا بزنیم تا این پرونده برای اجرای حکم در نوبت قرار بگیرد و مراحل اداری را طی کند. حکم اعدام قاتل همسرم داده شد و خوشحالم که در نهایت تکلیف همه چیز مشخص شد. »
محمدخانی در پاسخ به این سوال که آیا خبر دارید شهلا جاهد اعلام کرده که قاتل نیست؟ تأکید می‌کند:«این نظر خودش است ولی مگر می‌شود 32 قاضی حکم اشتباه بدهند. ایشان حتما چیزهایی گفته که خودش هم متوجه نیست، در حالی که در صحنه قتل  حضور داشته است. قاتل همسرم قبلا اعترافاتی داشت که اصلا قابل انکار نیست و حالا حکم اعدامش صادر شده است.»
محمدخانی تأکید می‌کند:«8 سال شب‌ها قدم زدم و فکر کردم و سختی‌های زیادی کشیدم. خانواده همسرم خصوصا مادر همسرم سختی‌های زیادی کشید و حالا همه ما در انتظار قصاص هستیم. امیدوارم این پرونده تمام شود تا من و خانواده همسرم کمی آرامش داشته باشیم.»
محمدخانی در پایان حرف‌هایش در مورد بازگشت به فوتبال می‌گوید:«من 32 سال در این فوتبال بودم و جدایی از فوتبال سخت است. خیلی‌ها به من می‌گویند که باید به فوتبال برگردم تا روحیه‌ام عوض شود. من هم منتظرم تا این پرونده تمام شود و بتوانم دوباره به فوتبال برگردم.»

feminism - انگلستان - لندن
مردک کریح زشت بی وجدان رذل و پست تو از جمله کسانی هستی که به مادر خودت هم رحم نمیکنی. بیخوابیهای تو به سبب این بود که مبادا جنایتی رو که انجام دادی فاش بشه . امیدوارم که بعداز این هم عذاب وجدان گریبانگیرت بشه, ولی تو بی صفت معتاد اگر وجدان داشتی که به همسرت خیانت نمیکردی. امیدوارم که هر چه زودتر گرفتار خواب ابدی بشی.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
این رژیم تنها میتواند همچین افرادی در دامانش پرورش دهد - که ٨ سال انتظار مرگ انسانی را بکشد و اینگونه از اعلام مرگ انسانی لبخند بر لب بنشاند . از جانیان و جنایتکارانی که جنایت علیه بشریت در میهنم را با اعدام ها و ترورها و بمب گذاریها و بگیر و بندهایی که میکنند را بیش از این ها انتظاری نیست و لیکن همانطور از کامنتهای هموطنانم که در خارج از مرزهای شما جنایتکاران زندگی میکنند میتوانید بفهمید که چقدر فرق است بین ما و شما حرامیان حاکم بر ایران زمین و ما با جارو کردن شما نفرت انگیزان وطن فروش ایرانی آزاد و آباد و انسانی خواهیم ساخت .
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
مرد مافنگی و هوسباز تو باید از خودت فرار کنی که آسوده شوی. آدم ضعیف و ترسویی که جرات نداشت برای زندگی خود تصمیم بگیرد و همان اول تکلیفش را با زنش روشن کند، نه اینکه مخفیانه زن بگیرد! این زنک هم از سخن گفتنش روشن است شیرین عقل است، زنی ساده و بدبخت و بیسواد و نفهم.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

juvel - نروژ - اسلو
ای کثافت . 8 ساله از وحشته اینکه دستت باز نشه خواب و خوراک نداشتی و نااروم بودی . حالا که ابها از اسیاب افتاد و اون شهلای بیچاره سره ش رفت بالای دار دیگه خیالت راحت شد . برو دنباله عشقو حاله بعدیت . فقط بدون که هیچوقت ماه پشته ابر نمیمونه و خونه ناحقی که ریختی زندگیتو سیاه میکنه .
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

reza.paris - ایران - تهران
مرد تیکه قاتل
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

ekbatan2000 - انگلیس - لندن
تو نامردی اخرشی تو پرویی نامبر وان مردتیکه هوس باز قاتل بی اسلحه که با زندگی احساس و جان دو تا زن بیگناه بازی کردی .چه قدر وقیح بازی را شروع کردی وبا امضای ادام شهلا تمام تف به ذات کثیفت مردتیکه بیشرف حیف از عمری که این دو زن به پای همچون تویی ریختند یک روز با شیلا بودی یک روز با لاله وشهلا حیف وصد حیف متاسفم
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

banoyemehr - کانادا - تورنتو
رفتی عشق و حالت رو کردی دو نفر رو کشتی میگی قدم زدم.. همتون پست فطرتین و عاشق پائین تنه
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

black chador - امریکا - ولدن
این هم قهرمان ملی علی چکه ای و بسیجی های ناموس فروش هست. باعث قتل زنش شد و حالامخواد بره توپ بازی. صلوات یادتوننره.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

ir.virangar - ایران - کرج
ناصر محمد خانی تو دنبال یه راهی هستی که فقط خودتو تبرئه کنی اونم تو دل خودت - تو خوشحال نیستی وانمود می کنی که خوشحالی اگه تو خوشحال باشی فرق تو با اون فرد بخشنده چیه؟؟؟ ---- بخشش برای انسان واقعیه نه برای تویی که به خاطر هوس بازیت زندگی دو زن رو نابود کردی ---- چطور میتونی خودتو به این راحتی تبرئه کنی یا الا احساس گناه نکردی که خودتو تبرئه کنی ---- آیا تو انسانی ؟ خاک بر سر ورزشکاری مثل تو از چشم و دل همه مردم افتادی --- فاصله عشق و نفرت کمتر از یک تار موء اگه تو بخشش داشتی الان تو دل همه مردم بودی و خودت واقعا راضی بودی --- ولی به نظر الان راه دوم یعنی نفرت رو انتخاب کردی راهی که افراد شیطان صفت انتخاب می کنن ---- با کشتن اون زن نه لاله زنده شد نه چیزی تغییر کرد بلکه فقط دل سیاه خودتو به همه نشون دادی--- یه مثلی هست که میگه --- خلایق هر چه لایق ---- این برای فردی مثل توء ک شاید لیاقت خیلی چیزارو نداری---- متاسفم برات
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

dannni - سوئد - استکهلم
نامرد پس فطرت بخاطر هوسرانی ات و شهوات منفیت دو تا زن به کام مرگ بردی الان خوشحالی میکنی
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

ir.virangar - ایران - کرج
تو حتی در فوتبال هم جایی نداری -- بی خیال شو --- من اگه جای تو بودم از آدم و عالم فرار می کردم
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

Felfel GHermez - جمهوری چک - پراگ
به نظر من مقصر اصلی خود آقای محمد خانیه چون خیانت کرده
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
اقا ناصر یادت باشه اگر شهلا قاتل یکنفر اعلام شد البته با شک و تردید تو مطمئنا" قاتل هر دوتاشون هستی البته بدون شک و تردید . حتما" بدنبال پیدا کردن ارامش تو بغل سومی هستی . فکر میکنی تا اخر عمرت میتونی به ارامش برسی یا عذاب وجدان کو ... خودتو خوب اماده کن قراره بشی مربی تیم ملی عملیهای شور اباد .
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

maryamf - بلژیک - لی یژ
یکی نیست از این مرتیکه بپرسه اگر انقدر ناراحت زن و بچه هات هستی چرا رفتی صیغه گرفتی
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

ehsanusa - ایران - تهران
مردیکه آشغال هوس باز دو تا زن بدبخت را فدای هوس خودش کرده حالا با خیال راحت میخواد بره دنبال بقیه کثافت کاریهاش مرده شور اون قوانین مردسالار و آشغال را ببرن که بجای مجازات فرد اصلی بدبختهایی را که پول ندارند رشوه بدهند اعدام میکنند
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

piade - ایران - تهران
چقدر پلید. چقدر وقیح. چی میشه گفت به این نامرد. یعنی شیطان تا چه حد میتونه تو وجود یک نفر غلبه کنه. آلودگی هوا مال نفسهای این انسان نماهای خبیثه نه مال دود .
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

بچه تهرون - ایران - تهران
خر خودتی مرتیکه اگر عدلی در بیدادگاه رژیم بود تو باید اعدام میشدی. اگر وجدان داشته باشی تا اخر عمر شبها بیداری.بنازم دل جرعت اون زن رو که خودشو فدای توی بی مرام کرد. قاضی که سهله پاسبون دادگاه هم میدونست کار خودت بوده.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

touraj panahi - امارات - فجیره
امیدوارم هر چه زودتر به بدترین شکل ممکن بمیری مردیکه معتاد نامرد کثیف خدا بایستی شهلا جاهد را مرد و تو را زن می آفرید بدبخت بیچاره
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

milad_1340 - هلسینکی - فنلاند
قاتل اصلی همین مرد با شرف هستش که‌ الان با خیال راحت و بدۆنه‌ ترس از اینکه‌ نامی از او برده‌ شود سخن میگۆید تف به‌ رو و شرفت که‌ واقعا خیلی نامردی که‌ باعث قتل 2 انسان شدی
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

dreamcatcher - ایران - تهران
حیوون بوالهوس
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

DARYA_R - انگلستان - لیورپول
مردیکه هوسباز رذل - چه جوری خونواده همسرت تو رو تحمل میکنن ؟ تو هم یه روزی و یه جایی تقاص کارتو پس میدی مطمین باش
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

shayaan - المان - کلن
تو غلط میکنی‌ مرتیکه معتاد که به فوتبال برگردی عشقو حال تو با هاش کردی حالا هم میگی‌ باید کشته بشه؟ عوضی‌ مگه همین زن همخوابه و ساقی مواد تو نبود ؟!!
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

mahasti - ایران - تهران
بنام آنکه حق است. به عنوان یک انسان آزاده میگویم:. که بزرگترین گناهکار و فاسدترین شخص و قاتل اصلی خود ناصر محمدخانیست. نه شهلا جاهد. سوال من اینجاست :. که چرا او باید بصورت غیر قانونی با زنی در خلوت به ... بپردازد و به کسی که بقول خودش هسر ازو یاد میکند خیانت کند. کدامین همسر؟. همسری که در نبود او با معشوقه ای دیگر خلوت میکند؟. و ارتباط را تا حدی زیاد میکند که کلید منزل را به او سپرده و او را داخل زندگی همسرش میکند!!!!!!!. پس قاتل اصلی خود اوست چرا که او شرایط قتل را فراهم نموده. من فکر میکنم نباید شهلا جاهد بتنهایی محکوم میشد. بلکه باید ناصر محمدخانی این گرگ لباس گوسفند پوشیده نیز محکوم میشد. تا عبرت تمام خائنین بی شرافت شود. بامید روزی که جز حقیقت و عدالت چیزی بر زمین نباشد.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

Neda02 - کانادا - اتاوا
اگه قبل از این ماجراها فقط ۸ دقیقه مثل یک انسان متعهد فکر کرده بودی، نه یک زن بی گناه کشته می شد، نه تو مجبور بودی ۸ سال شب‌ها قدم بزنی و فکر کنی و در نهایت با کشتن یک انسان حالا گناهکار یا بی گناه خوشحال بشی. راستی تو این ۸ سال به چی فکر می کردی؟ انتقام؟ تو دیگه کی هستی؟
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

rojan_d - بریتانیا - گلاسگو
مرده شور قیافه هوس بازتو ببرن که باعث قتل دو نفر شدی
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

payamak - انگلستان - منچستر
اخه زنه عاقل این ممد دماغ هم ارزش داشت خودتو ویکی دیگه رو بخاطرش به کشتن دادی لااقل اگه استقلالی بود باز یه حرفی .طرف لنگی بود.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
گر خوب بنگری قاتل اصلی خود این بی همه چیز است!
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

pashmakjon - آمریکا - علمو
واقعاً که حالم از این مرتیکه به هم خورد آخه یکی‌ نیست که بگه عوضی‌ عامل تمام این حوادث تو بودی تو به زنت خیانت کردی و به شهلا هم نامردی کردی از قرار معلوم چند سالی با این زن رابطه داشتی تف به ذات کثیفت میمون.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

Zehna.bastas - ایران - مشهد
بالاخره شهلا اعدام شد . 8 سال ملت رو الاف یه داستان کردند که مثل اون هر روز داره تو این مملکت رخ میده .
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

665+1 - آمریکا - جهت
همیشه روی سکو ها داد میزدیم ناصر ممدخانی ممد خانی ما گل میخواهیم ماگل میخواهیم...خوب گلی به سر مردم و حقوق بشر و گرفتن جون یک انسان زدی..حتما آقای گل هستی الان دیگه البته تو پر پر کردن گل نه گل زدن...
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
تف به اون شرف نداشته ات و تف به شرف کسی که در جایگاه فوتبال به توی عملی کار و یا پستی بده!!!
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

NEDER - کانادا - ونکوور
//منتظرم تا این پرونده تمام شود و بتوانم دوباره به فوتبال برگردم// مرتیکه بی شرففففف.. منتظر کسی که به خاطر این ادم کشته بمیره تا اقا راحت به زندگی عادیش برگرده..عوضیییی.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

Atheist-0 - کانادا - ونکوور
علت بی خوابی و قدم زدن شما فقط به این دلیل است که از افشای حقیقت وحشت زده بودید و می ترسیدی که ابهامات پرونده شاید باعث تحقیقات بیشتر و در نتیجه روشن شدن واقعیات شود.در غیر این صورت کسی که پاک است از محاسبه چه باک است. حالا راحت بخواب که ما بیداریم.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

habibollah - ایران - تهران
خفه شومرتیکه هوسبازالدنگ.باعث وبانی قتل همسرواعدام شهلا خودتوبودی.همسرت وشهلا هم تاوان بوالهوسی توروپس دادن.ولی هیچوقت یادت نره چوب خداصدانداره بالاخره توهم باید تاوان پس بدی که میدی.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

Big_bang - المان - درتموند
8 سال قدم زدی و فکر کردی ولی فقط از گوساله به گاو تبدیل شدی. (با ارض پوزش از گاو و گوساله .)
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
اول طرز صحیح نوشتن کریه رو یاد بگیرید بعد استفاده ش کنین.از اونجا من استقلالی-شما رو در حد واندازه توهین به کسیکه سالها با عشق برای ایران دویده -نمی بینم.اندازه دهنتون حرف بزنید.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

Bahram Shid - انگلستان - لندن
من با اعدام مخالفم ولی فکر میکنم باید این مردک رو هم همراه شهلا جاهد اعدام میکردند یا مجبورشون میکردند تا آخر عمرشون با هم زندگی کنند تا دیگه از آرامش و خیال راحت حرف نزنه. البته برای مادر خانم لاله سحرخیزان شاید این قصاص آرامش بیاره ولی برای ناصر محمد خانی هرگز نمیاره. مرده شور قانون و دینی که به مردا اجازه به وجود آوردن این مسائل رو میده ببرن. واقعا که مایه خجالته که باز هم خودشو ورزشکار میدونی مردک مافنگی.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
آشغال رذل چقدر زشته. معلوم باید خوشحال باشی مردک یه جای ...
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

mitra.d - آلمان - هانوفر
تا امروز در گیر وجدانش بود که حقیقت را بر ملا کند یا نه از این به بعد باید چهار دست و پا راه برود چون خودش میداند که حیوان از او بهتر است
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

Aroosha - انگلستان - لندن
خسته نباشه آقای هوسباز. مملکت بی قانون مدافع مرد به خصوص از نوع هرزه. دو نفر رو کشت به آرامش رسید. واقعا خسته نباشند ایشون...
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
تف به شرافت ورزشکاری که بخواد با یک همچین حیوون بی احساسی همکاری کنه. قیافش بد تر از اون دوتا قاتل پشت سرش هست که تو عکس سمت راست بالا قرار گرفتن.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

khosrow60 - سوئد - سوئد
ضمن تاسف برای قتلی که اتفاق افتاده وهمدردی میکنم باهمه وابستگان مقتول .اگر به مولا علی اعتقاد دارید سری به کتاب مطهری بزنید وبحث بخشش بهتر است یا عدالت از مولا علی رابخوانید .کسیکه دریک روز سر700 نفر زده میگه باید بخشش داشت ودرست گفته.شرایط دیه را سخت گذاشتن که قصاص انجام نشه.ببینید اینهمه تروروکشت وکشتار رژیم اسلامی جز خشونت ودشمنی وارزش ندادن به حرمت انسانی کاری صورت نداد. در صورتیکه مردم ازاسلام عمری جز دین رحمت نشنیده بودن.در شان یک قهرمان نیست که اینطور بگوید.ازقدیم گفته اند لذتی که دربخشش هست درانتقام نیست.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

Banooye Irani - آمریکا - هیوستون
هه هه .. خوشحالی؟؟؟ تازه اول عذاب وجدانت هست . .. امسال شما ها رو باید به دار کشید تا لاله ها و شهلا ها قربانی هواسرانیتون نشن. ماجرا اینه که شهلا جاهد، متهم به قتل و لاله سحرخیزان مقتول، هر دو قربانی قوانین حامی ازدواج موقت و مجدد شدند که زندگی و احساسات زنان را به بازی می‌گیرد و یکی مثل تو راست راست راه می ره. هیچ وقت به فوتبال بر نگرد که بوی گندت فوتبال رو به گند میکشه. زمین فوتبال تمیز تر از این حرفهاست که تو به گندش بکشی.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

طاطا - ایران - تهران
مرتیکه بی پدر مادر الدنگ به خاطر هوسرانی تو اینهمه آدم صدمه دیدن وحالا میگی برگردم به فوتبال تا روحیه ام عوض بشه. مرده شور اون ورزشی که امثال تو کثیف ورزشکارش باشین
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

mardin delfani - انگلیس - برادفورد
مردک هوسران تو هم در قتل دو تا زن نقش بزرگی داشتی.از بس به زن صیغه ایت گفتی عاشقتم اونم باورش شده و به خاطر حسادت زنتو کشته شاید هم بعد از مرگ زن قانونیت گفتی که وای چقدر عاشقش بودی.قرار نیست هرکی وضع مالیش بهتره یا معروفیت داره از قوانین اسلام برای ازدواج دوم یا سوم استفاده کنه
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
بجای آن بدبخت تو را باید اعدام میکردند که هوسبازیهای تو و این آیین اسلامی یعنی صیغه باعث فروپاشی دو خانواده و فرستادن آن زن به پای چوبه دار شد. لعنت بر تو مردک شیاد.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
بیچاره این بنده خدا هم درگیر این ماجرای شده بود, رقابت زنها معمولا با خشونت و جنایت همراه هست, وقتی احساس جای منطق رو بگیره همین میشه, خوب هر دوشون میتونستن با ناصر زندگی کنن,قتل برای چی اخه?.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
شما گناهی نداری اقا ناصر, زنها باید یاد بگیرند مسئولیت اعمالشون بپزیرند, اگه خانم اولت یکم به شما توجه میکرد ممکن بود توی دام دومی نیفتی.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

black chador - امریکا - ولدن
MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف . . با عشق برای ایران دویده? که کجا بره? تو پوشک خیس علی چکه ای?
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

roja133 - فیلیپین - مانیل
نامرد قاتل!!
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

hossein75 - مالزی - ک ال
هروینیی مفنگی الدنگ چولمنگ .. وجدان تنهامحکمه ای است که نیاز به قاضی نداره ..
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

پریشان - ایران - صدرآباد
اگه یه جو غیرت معرفت و مرام داشتی کار به اینجا نمیکشید.دل آدم چقدر سنگ باشه که بعد از 8 سال نرم نشه و رضایت به کشت زنش بده.کسی که زمانی شب و روز باهم سر میکردند.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
ولی خدائیش بوی حسادت کامنتهاتون کاملا معلومه, تقصیر ناصر جان چیه شماها کسی عاشقتون نمیشه? اره عزیزم هر دو تا زن عاشقش بودن , وبراش جون دادن, زنهاهیشه برای یه مرد واقعی جون میدن! خانمها سایت یاد بگیرین. ناصر جان کار و شروع کن یه زن خوب وبا وفا هم بگیر تا بعضیها از حسادت دق کنن.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

afsaneh555 - ایران - تهران
امیدوارم این سایت رو باز کنی این همه ابراز احساسات و لطف مردم رو به خودت بخونی مردک آشغاله هوس باز امیدوارم کرم بذاری روز خوش هیچوقت نخواهی داشت تو زندگیت اون از لاله بیچاره اون هم شهلای بینوا. همه شما سر و ته یه کرباسید. آشغال آشغال آشغال
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

shana - ایران - خوزستان
بیچاره فکر می کنه تمام شده ! اگر وجدان داشته باشه باید تا اخر عمر تاوان خیانتش رو بده
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

علی بی غم - ایران - تهران
یادمه وقتی با دایی ام می رفتم استادیوم.. داد می زدم ناصر ممدخانی... ببندینش به گاری. حیف گاری که به تو بسته بشه. اگر اون درخشان نامرد جلوی پای اون دختر ترمز نمی کرد و شماره ازش نمی گرفت و توی هوس باز باهاش رابطه برقرار نمی کردی الان اون با دو سه تا بچه زندگی آرومی داشت. تف به هرچی مرد هوس بازه. ولی بدان سنم به حدی است که مرگ تو را ببینم.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

shana - ایران - خوزستان
حالا می تونی بری دو سه تا دختر هیجده ساله هم بگیری . ولی قول بده ایندفعه دیگه بکش بکش راه نندازی
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

albalooo - ایران - تهران
بهتره خفه شی بازیگر قهار مطمئنى ٨ ساله قدم میزنى؟ یا درگیر بازیچه های دیگه اى هستی بى وجدان
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

arashfarnod - کانادا - ونکور
قطعا محمد خانی در قتل زنش مقصر بوده است زیرا کلید خانه اش دست شهلا چکار می کرده؟و چقدر این آدم بی مسئولیت بوده که اینکار کرده است.اگر کسی کامنت مرا می خواند فرض کند که همسر صیغه ای دارد و دو فرزند از همسر اولش ,واقعا کلید خانه همسر اول خودتان را به همسر دوم می دهید.این مرد با هوس رانی خودش باعث قتل دو نفر شد.بهر حال من با اعدام مخالف هستم .محمد خانی باید به عنوان مشارکت در قتل محاکمه می شد.اگر شهلا کلید خانه را نداشت شاید قتلی اتفاق نمی افتاد.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

javaad - ایران - تهران
پست فطرت مفنگی قاتل. اینا رو میگه که کسی فکر نکنه خودش هم تو قتل شریک بوده. کثافت عوضی.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

فلانی - ایران - یزد
بله برا تو که بد نشد عشق و حالشو که کردی دیگم که کسی نیست که کثافت کاریاتو رو کنه حالا اگه وجدانت اجازه داد شبارو راحت بخواب اگه وجدانی برات مونده باشه
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

elhamf60 - ایران - مشهد
می شه یکی به من بگه چرا همه به ناصر محمدخانی بد و بیراه می گن؟ آخه من در اصل ماجرا نیستم و انتهای کار رسیدم و فهمیدم که قاتل شهلا جاهد هست...لطفا یکی به من جریان ماجرا رو بگه...ممنون از همگی
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
اقای محمدخانی شما از بهترین های فوتبال ما بودی.ما طرفداران پرسپولیس بی صبرانه منتظر بازگشت شما به فوتبال ولی اینبار مربی گری هستیم تا یاد و خاطره های دهه 60 و 70 زنده شود. اقای محمدخانی شهلا جاهد همسر شمارا کشته بود. و قصاص حق شما و خانواده لاله سحرخیزان بود.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

louisette - فرانسه - مارسی
برو بمیر ای مردک حقیر بی شرافت ووجدان.ای عیاش.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
همون موقع هم تا وارد میدون میشدی استادیو یک پارچه داد میزد یه سگ دیدم خالخالی بود ناصر ممدخانی بود... حالا خیال می کنی بعد از این همه کثافت کاری کسی بهت اجاره میده پا توی استادیوم بگذاری. همین مایلی کهن با اینکه نه سواد داره نه ادب نه انسانیت باز هم سگش می ارزه به تو.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

arashbehdin - اتلانتا - امریکا
red.boy - قصاص و ادمکشی رسم بدویان حجاز یعنی نیاکان تو است. امیدوارم روزی برسد از شر باورهای زشت و بدوی و وحشیانه شما حجازیها و مزدوران حزباله برای همیشه ازاد شویم.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

zilan.zarza - ترکیه - استانبول
8 ساله نخوابیدی چون میترسیدی دستت رو بشه و همه بفهمن که تو همقاتلی.چطوری می تونی خودت رو تحمل کنی??
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
1)راستش برخلاف خیلیها که احساسی نظر دادند من سعی میکنم منطقی نظر بدم 1 - جرم ناصر محمد خانی این هست که به همسرش خیانت کرد و مجازات خیانت هم در بیشترین حالت طلاق از همسر اول و دادن حق و حقوق همسر اول هست و تا اونجا که میدونم حداقل تو هیچ کشور غربی بخاطر خیانت کسی رو اعدام نمی کنن2 -جرم شهلا جاهد وارد شدن در زندگی یک مرد متاهل و از هم پاشیدن یک خانواده هست تا اونجا که من در مجلات خواندم شهلا جاهد برای اغفال ناصر محمد خانی هر کاری که میتونسته انجام داده مثلا همیشه با یک دسته گل جلو ورزشگاه می ایستاده تا محمد خانی از ورزشگاه بیرون بیاد و وقتی او رو می دیده به عنوان یک طرفدار عاشق ابراز احساسات می کرده و در نهایت جرم شهلا جاهد قتل یا مشارکت مستقیم در قتل لاله سحر خیزان بوده که باز طبق قوانین بسیاری از کشورهای غربی مجازات او اعدام یا حداقل حبس ابد بوده..
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
2)3-جرم حکومت ایران هم این هست که بجای رسیدگی درست و انسانی به جرم قتل شهلا جاهد بطوریکه باعث آرامش جامعه و خانواده مقتول بشه با قوانین عقب مانده باعث شده که برای مجازات یک مجرم خانواده مقتول را آنقدر درگیر مسایل احساسی بکند که در نهایت بچه های مقتول برای مجازات قاتل مادرشان در آینده احساس گناه کنند. در حالیکه برای تمام کسانیکه مخالف اعدام شهلا جاهد هستند برای خودشان خیلی سخت هست که با آزادی قاتل مادرشان که بی رحمانه به قتل رسیده موافقت کنند مثلا من خودم اگر جای بچه های لاله سحر خیزان بودم شاید راضی نمیشدم که شهلا جاهد اعدام بشه ولی مسلما راضی هم نبودم قاتل مادرم که حداقل مشارکت مستقیم در قتل مادرم به آن شکل بیرحمانه داشته آزاد بشه و تنها با حبس ابد یا حبس طولانی قاتل مادرم آرامش پیدا میکردم و فکر میکردم عدالت اجرا شده....
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

آینه - انگلیس - لندن
با عرض معذرت از کاربران . این مردیکه پوفیوز خجالت نمیکشه میگه...ما باید امضا بزنیم تا .. مردیکه اون موقع که داشتی امضا صیغه کردن پنهانی رو میزدی و بعدش خودت رو با کلمات عشق من و غیره شبها پیشش بودی باید عاقبت پنهان کاری رو میکردی خوبه که کانال ir1 فیلم خانگی خودتون رو در خبر نشان داد که خدا بیامرز میگفت چطوری عشق من. حداقل توی کثافت امضا اعدام رو نمیزدی لجنننننننننننننننننن
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

dara20 - ایران - تهران
بر بمیر مرتیکه معتاد زن باره عامل اصلی جنایت تو بودی و تو را باید به دار می اویختند چراکه تو در عمل شرایط قربانی شدن همسر و شهلا جاهد را فراهم کردی. تو اگر همسرت را دوست میداشتی شهوترانی نمیکردی و سراغ غیر نمی رفتی. قاتل همسرت و شهلا جاهد توئی. خاک بر سر معتاد بی غیرت و بی شرافتت باد. حالا دومین قربانی رو هم گرفتی خیالت راحت شد!!!! مرتیکه بی وجدان پفیوز تو وجدان هم داری قاتل. تفاوت تو با خامنه ای تنها در نام و قیافه ظاهریست.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف. مغز مشکی! تو واقعا دچار اسهال فکری هستی و بجز هذیان و دری وری چیزی توی مغز زرشکی ات نیست. حال همه رو با این کامنتهات بهم میزنی. آخه عملکرد شخصی یک آدم چه ربطی به افتخارات ملی اش داره عقب مونده ذهنی؟! یک قهرمان ملی هم میتونه جنایت کنه. هوس بازیهای حمید درخشان و ناصر محمد خانی زبان زد خاص و عام بوده. کسیکه با داشتن یک همسر و بچه هوس داشتن زن دیگه ای آنهم بطور مخفیانه میکند یک جانی است. باعث و بانی این جنایت ناصر محمدخانی و حمید درخشان هستند. تو مغز مشکی هم برو داروهات رو بخور هی قاط نزنی!
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
آینه - انگلیس - لندن . شما تا حالا به کسی نگفتی عشق من? اگه گفتی طرف رفت یکی دیگه رو کشت?. خجالت نمیکشی ? من مرد 4 زنه هم دیدم توی همین استرالیا! اکثر افریقای ها یه زن افریقایی دارن دو یاسه تا زن سفید که بچه بقل همراهشون هستند! هیچ کدومشون اون یکی ونمیکشه! اگرهم بکشه مقصر مردنیست! یکم تمدن یاد بگیرید از اون انگلیسی ها!.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
اونها که شاکی محمدخانی هستن من میگم شما هم جواب بدین ناصر محمدخانی ببندینش به گاری لنگیها اون زمان این بی ریختو داشتن ما علی چنگیز رو داشتیم که سگش میارزید به این مافنگی هوسباز لنگیها کلاتون بذارید بالا برای این تحفه.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
*پسر شجاع* - ایران - تهران . برادر بسیجی! چند وقتی غیب میشی بعدش با کامنتهای یکی به نعل و یکی به میخ شروع میکتی. دوباره چه نقشه ای توی سرته؟ پس چی شد تفسیر آیات قرآن؟ یادته چه گلویی پاره میکردی و آیات تازینامه رو با چه حرارتی تفسیر میکردی؟ حالا دیگه قوانین رژیم عقب مونده شد؟ اینها همون قوانین اسلام و تازینامه است که تو در ظاهر داری ازش انتقاد میکنی. ما که از اول میگفتیم ولی تو اعتقاد داشتی الله کارش درسته! حرفهات در دفاع از انتخابات و عدم وجود تقلب و غیره که یادت نرفته. بیا یک بار هم که شده با کاربران وب سایت صادق باش و اعتراف کن که اشتباه میکردی تا ما هم کاری به کارت نداشته باشیم. وگر نه دوست عزیز محسن رجا با افشاگریهاش میاد سراغت ها! خود دانی!
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

Tasavor - یونان - آتن
*پسر شجاع* - ایران - تهران خیلی ممنون بلاخره یک کا منت منطقی ما دیدیم و نمردیم. داشتم از کل ایرانیها ناامید میشدم. بازم خوبه. یک نفره آدم منطقی هم بهذه هیچیه.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

delavar - ایران - تهران
داداش منم مثل تو تریاک می‌کشیدم ۸سال شب‌ها خوابم نمیبرد. فکر کرده نخوابید .. غوول رو شکسته. مرتیکه میگه ۸سال نخوابیدم.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
arashbehdin - اتلانتا - امریکا _ ارزش جواب دادن نداری. شماها هیچ کدومتون نمیفهمین بابا همسرشو کشته همسرشو کشته همسرشو کشته میفهمین یعنی چی؟؟؟
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
MIRZAZADE E_ میرزا بنویس غلط گیر , این مردک کریه و زشت و بد قواره اگر تیپ David Beckham رو داشت حتما یه عشرتکده شرعی دایر میکرد.
جمعه 12 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
برو سربار اجتماع . تو عمله معتاد فوتبالیست بودی . وای بر ما . وای بر جوانان وطن ما . معتاد لش . تو با چه روئی ادعا میکنی که ورزشکار بودی . بیچاره جوانان وطن ما که تو مربی یا سرپرست تیم ورزشی بودی . . عوصی
جمعه 12 آذر 1389

hafeze shirazi - ایران - تهران
تو یک کثافت لجنی که اگر شعور داشته باشه که حتما" نداری باید خودتو بکشی. تو خائن به دو زن , قاتل جسمی و روحی دو زن و قاتل روحی دو فرزندت هستی. کثیف ترین موجودی هستی که روی زمین داره راه میره و آلودگی رو با خودش به همه جا میبره
جمعه 12 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
red.boy - حجاز - کی گفت عمه این مردک کشته شده?! این موجود فاسد اگر زنش برایش مهم بود که بهش خیانت نمیکرد! طبق رسم های قبیله ای شما حجازیها زن روی زن گرفتن نه تنها بد نیست بلکه پسندیده است وکشتن انسانها نیز افتخار!!
جمعه 12 آذر 1389

fi65fi - ایران - تهران
شهلا حقش بود اعدام شود ولی این مردک پست وبیشرف با هوسرانی وپای منقل نشستن با دوستان همپالکی بانی این جنایت است چرا نباید مجازات شود
جمعه 12 آذر 1389

a persian - سوئد - استکهلم
خب بسلامتی این جنایت با یه قصاص حالا خواه با حکم درست یا نادرست تموم شد و آقا ناصر ورزشکار معتاد ما هم میره دنبال بازیش!!! خیالش راحت شد که شهلا همه کثافت کاریای ایشون رو مخفی و با خود به گور برد..تعجب میکنم که خونواده لاله بعد از 8 سال نتونستن شهلا رو که هیچ نسبت فامیلی باهاشون نداشت و معمولا ادما از خودیها بیشتر توقع داره و بیشتر هم ازرده میشه ببخشن اما داماد خودشون رو که با خیانت به لاله این تراژدی رو رقم زد بخشیدن و اون رو یه اشتباه قابل گذشت میدونن.
جمعه 12 آذر 1389

ایران دوست - ایران - تهران
بنده خدا اعصابش خورد بوده که نکنه یه موقع شهلا این عشق الکی را فراموش کنه و دست منا رو کنه!محمد خانی که خودت ارتباط برقرار کردی و کلید دادی و خدا میدونه که چه چیزهای دیگه به این شهلا گفتی و تحریکش کردی برو جوانمردی را از یک زن یاد بگیر!!!اصلا نادرستی و خالی بندی از چشمات میباره !!!
جمعه 12 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
arashbehdin - امریکا - اتلانتا _ اره من به کشتن کسی که ادم کشته افتخار میکنم. کسی ادم میکشه باید قصاص بشه مگر اینکه خانواده مقتول رضایت بدهند. پس چی ادم بکشی راست راست تو خیابون راه بری؟
جمعه 12 آذر 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
Tasavor - یونان - آتن . خیلی ممنون از لطف شما ...شاد باشید..
جمعه 12 آذر 1389

mn3475 - ایران - اهواز
مرتیکه عوضی زشتی سیرتت از کراهت قیافت پیداست عوضی قاتل
شنبه 13 آذر 1389

banoyemehr - کانادا - تورنتو
iranjp - ژاپن - توکیو. اقا ناصر یادت باشه اگر شهلا قاتل یکنفر اعلام شد البته با شک و تردید تو مطمئنا" قاتل هر دوتاشون هستی البته بدون شک و تردید . حتما" بدنبال پیدا کردن ارامش تو بغل سومی هستی . فکر میکنی تا اخر عمرت میتونی به ارامش برسی یا عذاب وجدان کو .. خودتو خوب اماده کن قراره بشی مربی تیم ملی عملیهای شور اباد . واقعا حقیقتو گفتی منتها این مرتیکه چون مرده و نر هم تو اسلام برتره نطق همه کوره ای لعنت به تو
شنبه 13 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
این خانی، البته بی ریش، چقدر شبیه آغا محمد خان قاجار است!! شاید به هم نسبتی دارند؟!
شنبه 13 آذر 1389

persepolis52616 - ایران - تهران
aria-aria-nl - هلند - روتردام . ببینم ناصر بیریخت بود بعد چنگیز با ریخت؟؟نه بابا بگم شعار ما چی بود ؟جعفر مختاریفر ببندینش زیر...تا بخوره...خوشت اومد ؟ناصر سرور تمام استقلالیها...قصاص هم توسط مادر لاله درخواست شد...می بخشید بهتر بود
یکشنبه 14 آذر 1389

ایران دوست - ایران - تهران
بچه ها یک صفحه تو فیس بوک باز شده به نام من از محم خانی متنفرف برید اونجا هم به محمد خانی حال بدین !این فکر کرد همه چیز تمام شده مرتیکه عملی نمیدونه تازه همه چیز شروع شد برای این انسان متافن!!!
یکشنبه 14 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.