مردم سردترین نقاط دنیا چگونه زندگی می کنند؟


 مردم سردترین نقاط دنیا چگونه زندگی می کنند؟

بی بی سی : روس ها چگونه زمستان بسیار سرد را سپری می کنند؟ شنا کردن در آب یخ، سونای زمستانی، فوتبال در برف و سایر عکس هایی را که اینجا می بینید، مخاطبان سایت روسی بی بی سی فرستاده اند. این عکس پیست تمرین در منطقه "نیژنی تاگیل" در دامنه شرقی کوه های اورال است که توسط ویکتور زاستولسکی، مخاطب سایت روسی، فرستاده شده است.

هزاران نفری که در اسکی سالانه مسکو در ماه فوریه شرکت می کنند، آن را کاملا جدی می گیرند (عکس از: ایوان شاپووالوف)

بارش برف در اواخر بهار در نووسیبریسک باعث نمی شود که مردم به ورزش مورد علاقه شان نپردازند (عکس از: ایلنار سالاخیف)

یک شناگر زمستانی که در زبان روسی به آنها "والروس" می گویند در نووسیبریسک در سیبری روسیه. پایان ژانویه روز شنای زمستانی در روسیه است. (عکس: الکساندرکریاژف)

مسابقات شنا در سرتاسر زمستان ادامه دارد. تا زمانی که آب یخ هست، شناگران زمستانی هم پیدا می شوند. (عکس از ایلیا دالگوف)

در روستای بابروفسکا در سیبری، سرگرمی محبوب، غلتیدن در برف است (عکس: الکسی مالگاوکو)

برف روبی از بام ساختمان های سنت پترزبورگ هم کار خطرناکی است و هم نیاز به مهارت بالا دارد. (عکس: نیکولای گونتار)

در "مورمانسک" فستیوالی در اسفند ماه برگزار می شود که در آن مسابقه با گوزن، برنامه اصلی است. (عکس : آندره پاولیدیس)

ماهیگیری در آب یخ در نزدیکی سنت پترزبورگ. کیسه پلاستیکی جلوی باد سرد را می گیرد. (عکس از تولی هاکولینن)

 منبع : بی بی سی فارسی

iranazadiran - ایران - تهران
یادش بخیر نوجوانی شلوار کوتاه پوشیده مانند دیوونه ها چند ساعت توی برف بازی میکردم مادر فریاد میزد کلیه هات مردن لباس درست بیوش میگفتم بازی میکنم گرمم میشه کی حالیش بود کلیه هام نمردن اما خودم مردم چون حالا نسبت به سرما مثل سگ میلرزم. جوانی کجایی که یادت فراموش باد و خدا رو شکر تموم شدی و الحمدالله دورای آخریم.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
اگر Vodka Gorbachev نباشه, همه مردم یخ میزنند !
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
اینجا هم سال نو لخت !! به دریا میزنند!!..تصورش هم.برام ممکن نیست!
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

YAho0DA - امارات - دبی
ما که در گرمترین نقطه زمین هستیم عشق و حال میکنیم.. به نظر من مردمی که در نقاط سرد سیر زندگی میکنن ادمایی سرد مزاج و بسیاررررررررر خون سرد هستند.. عاشقتونم شمالیهای عزیز .. از هوای سرد بیزارم
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

soso82 - سوئد - استکهلم
هوای سوئد که این روزها خیلی سرده و میگن امسال سردترین زمستان سال داریم. واااای من که خیلی سرماییم.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

soso82 - سوئد - استکهلم
هوای سوئد که این روزها خیلی سرده و میگن امسال سردترین زمستان سال داریم. الان تقریبا 20 درجه زیر سفره وااای یخ کردم حتی توی خونه هم سرده. واااای من که خیلی سرماییم.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
بنظر من سرما رو راحت تر از گرما میشه تحمل کرد . توی اون همه برف و سرما و یخبندان اینهمه جنب و جوش . دمشون گرم .
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

dannni - سوئد - استکهلم
بخدا من الان جای هستم درس میخونم امروز 24 زیر صفر و برف 90 سانت ولی دمشون گرم امکانات جوری هست حس نمیکنی وقتی میرم استخر دیواراش شیشه ای هست چه حالی داره بیرون 24 و 90 سانت یخبندان ولی تو استخر اب گرم / دیروز یک طبیعت زیبای شد اینجا در نضر بگیرید حدود 18 عکس گرفتم درختها یخ زده بود دریاچه یخ درختها مانند کریستال وا قعا عکسها هرکه ببینتش باور نمیکنی واقعی است حیف بلد نیستم جه جور بفرستم برای سایت تا همه حال کنند
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
افتاب نعمتی است که شامل حال این سرزمینها نمی شود .به همین علت مردمانی بسیار عبوس و گوشت تلخی دارند .بالا ترین درصد خوکشی هم دارند .درکل خدا رحم کنه .
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
ایران ضد ایران.کجا دائی جون !به این زودی دورای اخر?حالا تشریف داشته باش یکی دوتا چائی دیگه تا باهم لجنی تر شدن رنگ جنبش وخاله زنک بازی شیخک دغل باز زن شهید صیغه کن واو سیدک "چیز چیز"گو موذی ابزیر کاه رو بیشتر وبهتر ببینیم.حداقل واسه محاکمه اون ابن کوسه" پسر پدر خوانده جنبش"بمون.دور نیست.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

chengiz_khan - روسیه - مسکو
YAho0DA امارات دبی.دوست عزیز اب و هوا هیچوقت تاثیری برای خون سرد بوذن یا خون گرم بودن ادمها نداره.همه جای دنیا هم ادم خوب هست و هم ادم بد. راستی جاتون خالی دیروز با وجود اینکه 20 درجه زیر 0 بود.با بچه ها جمع شدیم و کبابی درست کردیم.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

chengiz_khan - روسیه - مسکو
iranjp ژپن.توکیو. اتفاقا گرما رو بهتر ادم میتونه تحمل کنه.شما این جنب و جوش را توی این عکسها نبین.اونجا الان همشون یکی یک قندیل یکجاشون اویزون شده.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

hamidTANTAN - اتریش - وین
dannni - سوئد - استکهلم با درود به دنی عزیز:شما خیلی راحت میتونی عکسهای را به این ادرس E-mail بفرستی منتظر دیدن عکسهایت هستیم. موفق باشی. ( iranukyellowpages@yahoo.co.uk ).
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
میرزاده دور از عشق و انسانیت دایی؟!!! ما تو قامیلمون آدم فروش نداریم چون هم شیر پاک خورده اند و هم اصالت دارن و از مال و اعتبار مردم به آلاف علوفی نرسیدن که خدا رو بنده نباشن. باشه چون توئی اما اگه قول بدین شما همه بساط چندشیتون رو هر چه زودتر از سرزمین پاک و سرشار از مهر و راستی مان برچینید عمر نوح می کنم. مرگ هزار بار شرف دارد به زندگی با حضور این حکومت پلید و طرفداران دستمال برداری امثال شماها. به موسوی احترام میگذارم چون مانند احمدی متوهم و بیمار روانی رای مردم را ندزدید و کلاش نیست و طرف مردم رو گرفت وگرنه کاندید من رضا پهلویست که به کلاس شماها نمی خوره و درکی از اون نبرده و نخواهین برد. تو طرفدار همون قاتل چو پان درغگو باش که گوسفندانش را که بهتر میشناسی مدام هی هی میکند و آنها هم با نشخوار کردنشون حال میکنن تازه مدرن شدن با علف ساندیس هم میل کرده و جفتک اندازی میکنند . این است خاصیت نان و مال مردم خواری نوش جانتان باد و هر روز از انسانیت دورتان کناد.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

saeedgilan - ایران - رشت
من خیلی طالب یه برف درست و حسابی هستم البته تو شهر ما که هر وقت برف و سرما اومده حمل و نقل متوقف شده و برق قطع شده و مردم دچار مشکل شدن ولی بازم از نظر من سرما خیلی خیلی بهتر از گرما هست سرما را میشه با پوشیدن لباس و داشتن امکانات تحمل کرد اما گرما را نمیشه کاری کرد کلا گرما آدم را کسل می کنه اگر هم توجه کنید ساکنان مردم نقاط سردسیر از نظر هوش از مردم نواحی گرمسیر باهوش ترند البته خود هوش مولفه های بسیاری دارد. خوشبختانه ما که تو یه هوای فوق العداه که نه زیاد سرما افراطی هست و نه زیاد گرمای وحشتناک هست زندگی می کنیم ولی حیف که برف زیادی نداریم
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

فراز_نروژ - نروز - تونسبرگ
من تمام زمستان پارسال جز تی شرت چیز دیگه ای زیر کاپشن نپوشیدم. دوسال پیش حتی در خانه هم کاپشن می پوشیدم و با دوتا شلوار میرفتم زیر لحاف میخوابیدم! اما امسال با لباس زیر میچرخم!
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
ای به فدای کلاس تو وبقیه طرفداران رضا ننر:سکوئی واتابکی واتابای!چه کلاسی!!!!!
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
شک ندارم که شیر پاک رو فقط امثال تو وشعبون ورمضون یخی خوردید واونیکه با مال مردم خوری خدا رو بنده نیست وتمام دارائی وثروت خودش وخانواده اش رو با کد یمین وعرق جبین به دست اورده-نه رضا ننر در به دره نه پدر بحرین فروش گ به گ ..ش!
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

Rahsaba - اتریش - کلاگنفورت
اینجا تو اتریش هم نیم متر برف اومده...دارم سگ لرز می زنم بغل شوفاژ. از ماشین هم نمی گم که هر روز با چه مصیبتی باید یخ هاشو بتراشم تا بشه حرکت کرد. خراب شده دیگه رفت تا شش ماه دیگه
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
عقاب. هلسینکی . تو کی خود کشی میکنی ما از دستت راحت شیم.!!!!؟؟؟؟
جمعه 12 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
با عرض پوزش فدایی از ساندیس خوران بی کلاس پذیرفته نمیشود. لطفا واجدین شرایط به بیت رهبری ضحاک و نمرود قرن مراجعه و حتما یک دستمال چهار خانه که نشانه پذیرفتن است را به همراه ببرند. میمونی متوهم و دست نشانده فرعون اعظم هم در آنجا ظاهرا جولان میدهد انتخاب با خودتان است و به ما چه.
جمعه 12 آذر 1389

sina332 - سوئد - استکهلم
سلام تو رو خدا مواظب خرد و خوراک بچه های خودتون باشید.امروز ١ هفته است که برادرزاده شوهرم فوت کرده.فکر میکنید چند سالش بود فقط ١٣ سال،یادمه که همیشه غذا زیاد میخورد طفلکی چاق بود،اه خدای من،
شنبه 13 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.