شهلا جاهد اعدام شد


شهلا جاهد اعدام شد

"شهلا جاهد" متهم به قتل لاله سحرخیزان، همسر ناصر محمدخانی ـ فوتبالیست سابق ـ به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش خبرنگار حقوقی ایسنا، این حکم پس از تایید دیوان عالی کشور و موافقت رییس قوه‌ی قضاییه با استیذان، پس از گذشت حدود 8 سال از وقوع جنایت، ساعت 5 صبح روز چهارشنبه 10 آذرماه در محوطه داخلی زندان اوین به مرحله اجرا درآمد.

حکم قصاص با چوبه‌ی دار در حضور قاضی "عصمت‌الله جابری" دادیار اجرای احکام دادسرای امور جنایی تهران پس از طی تشریفات قانونی، توسط اولیای دم لاله سحرخیزان اجرا شد.

خبرنگاران رسانه‌های مختلف خبری برای پوشش مراسم اجرای مجازات "شهلا جاهد" در مقابل زندان اوین حاضر شدند.

به گزارش خبرنگار حقوقی ایسنا، درحالی که روز سه‌شنبه "عبدالصمد خرمشاهی" از ابلاغ اجرای حکم قصاص شهلا جاهد خبر داده بود، از حدود ساعت 4 و 30 دقیقه بامداد روز چهارشنبه 10 آذر و پیش از شروع اجرای قصاص، خبرنگاران زیادی در محوطه‌ی بیرونی زندان اوین برای پوشش خبری این اتفاق حضور یافته بودند که البته عکاسان خبری برای حضور در محل با محدودیت‌هایی روبرو بودند.

لاله سحرخیزان ( مقتول)

پیش از اجرای مجازات، خانواده‌ی اولیاء دم وارد زندان اوین شدند و تا 45 دقیقه پس از اجرای مجازات هیچ خبری به بیرون از محوطه زندان اوین راه ‌نیافت، این درحالی بود که اکثر حاضران در بیرون از زندان، امیدوار به کسب رضایت و اجرا نشدن قصاص در لحظات پایانی صبح بودند.

ساعت 5 و 50 دقیقه بامداد وکیل شهلا جاهد با حضور در جمع خبرنگاران از عدم رضایت و اجرای قصاص شهلا خبر داد. در این هنگام تعدادی از بستگان "شهلا" که راه به درون زندان نیافته بودند و در بیرون از زندان حضور داشتند، پس از شنیدن اجرای مجازات، با به گریه و شیون پرداختند و جو بسیار سنگینی بر محوطه‌ی اطراف زندان اوین حاکم شده بود.

در مصاحبه اختصاصی با خبرانلاین وکیل شهلا از تلاشهای آقای رحیمی رییس روابط عمومی قوه قضاییه تشکر فراوان کرد و گفت ایشان تلاش فراوانی را برای جلب رضایت خانواده مقتول انجام داد اما در نهایت خانواده مقتول اصرار به اجرای حکم کرد.
 به گفته وی بیش از 45 دقیقه آقای رحیمی با شهلا صحبت کرد و گفت که خودت(شهلا) به من زنگ زدی و گفتی بیا و حالا هر چه می خواهی بگو که در نهایت شهلا گفت حرفی برای گفتن ندارم و بدین ترتیب راز سر به مهری را با خود برد.
آقای رحیمی با خانواده مقتول نیز صحبت کرد و مادر لاله گفت بچه های لاله اصرار به اجرای حکم دارند و وقتی شهلا فهمید واقعا قرار است اعدامش کنند دست به گریه و زاری زده و التماس کرد اما بچه های لاله اصرار به اجرای حکم کردند.

ناصر محمد خانی نیز به گفته خرمشاهی کاملا بی تفاوت بوده و فقط نگاه می کرد.مادر لاله نیز گفت این حق بچه های لاله است که خداوند برای انها در نظر گرفته و صاحب حق هستند که با قاتل مادرشان رفتار نمایند.

afsaneh555 - ایران - تهران
غم انگیزترین قصه ای بود که میشد شنید قصه تلخ زندگی شهلا و لاله. خدا هر دوشون رو بیامرزه
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

babre mazand - هلند - امستردام
من در این مونده ام که چرا هیچوقت به مایع پیدا شده بر روی جسد لاله سحر خیزان تحقسق نشده و عنوان نشده که موضوع از چه قرار بوده وچه قدر یه زن یا یه ادم میتونه خر باشه که که برای یه نفر دیگه دست به این کارها بزنه و خودش رو قاتل عنوان کنه هنوز روز خوش این مردک محمد خانیه وپسراش چه عقده ای بار اومدند زیر اسم ....اسلام
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
این فیلم پنجاه دقیقه ای را اگر تا به حال ندیده اید حتما ببینید. بسیاری از صحبت های دادگاه و هنینطور فیلم های خصوصی محمدخانی و معشوقه اش شهلا در این فیلم هست. دو صحنه بسیار تکان دهنده در فیلم دیدم. قسمت اول 00:38 ببینید او دو نفر چگونه هنگام عشقبازی کشته شدگان و معلولان جنگ را که عمرشان را برای ما تباه کردند را به مسخره می گیرند. قسمت دوم 02:27 ببینید این زن در جایگاه متهم به قتل چگونه در حضور صدها شاهد با قاضی پرونده لاس میزند. گفتنی است قاضی مرد بسیار محترمی است و هیچگونه سابقه محاکمات سیاسی ندارد و سال ها هم بازرس ویژه قتل بوده است.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
این فیلم پنجاه دقیقه ای را اگر تا به حال ندیده اید حتما ببینید. بسیاری از صحبت های دادگاه و هنینطور فیلم های خصوصی محمدخانی و معشوقه اش شهلا در این فیلم هست. دو صحنه بسیار تکان دهنده در فیلم دیدم. قسمت اول 00:38 ببینید او دو نفر چگونه هنگام عشقبازی کشته شدگان و معلولان جنگ را که عمرشان را برای ما تباه کردند را به مسخره می گیرند. قسمت دوم 02:27 ببینید این زن در جایگاه متهم به قتل چگونه در حضور صدها شاهد با قاضی پرونده لاس میزند. گفتنی است قاضی مرد بسیار محترمی است و هیچگونه سابقه محاکمات سیاسی ندارد و سال ها هم بازرس ویژه قتل بوده است. https://www.youtube.com/watch?v=btmIeE8XvrU
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

Kili_patilaki - قطر - دوحه
واقعا نمیدونم چی بگم.ناراحتم.دلم میخواست شهلا اعدام نشه.ولی شاید اگه خودم هم جای اونها بودم اینکار رو میکردم. شاید.خدا رحمتش کنه.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
اول صبح حالم گرفته شد هر چند که از این خانواده تشنه خون انتظار دیگری هم نمی رفت.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

shana - خوزستان - ایران
حبس ابد انسانی ترین حکم برای اعدامی ها است
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

Esfahan Nesfe Jahan - آلمان - برلین
با عرض تسلیت به هر دو خانواده. از طرفی ازدواج موقت را توصیه می کنند و به رسمیت می شناسند و از طرفی دیگر آن را نهی می کنند و عاملان آنرا به دار می آویزنند . من در درجه‘ اول آقای ناصر محمد خانی را مقصر می دونم که با وجود داشتن همسر و فرزند دست به چنین عمل زشتی زده. ایکاش از خانم لاله جدا میشد و بعد همسر دیگری را انتخاب میکرد. از طرف دیگر خانم شهلا جاهد و همچنین خانمهای دیگر باید می دانستند و بدانند که بطور ناجوانمردانه وارد زندگی دیگران شدن پایان خوشی نخواهد داشت . حتی اگر مردان متاهل بهترینها را به آنها پیشنهاد کنند. در واقع آقایان ازدواج کرده سرانجام تصمیم به بودن با همسر دائمی خود میگیرند . امیدوارم مردم ایران به آن حد از شعور و شناخت قوانین انسانی ، حقوقی و اجتماعی خود برسند و واقف گردند که در هر برهه از زمان هر حکومتی بر سر کار میاد و قوانین جدیدی را وضع می کنند که در واقع با عرف و هنجارهای جامعه ضدیت دارد و محکمه پسند نیست خود را درگیر اینگونه امور نکنند .
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

ekbatan2000 - انگلیس - لندن
چقدر غم انگیز دو زن قربانیان بولهوسی یک مرد .قاتل اصلی ناصر به دوران رسیده است که با پول وشهرتش جو گیر شد با زندگی دو زن و دو فرزندش بازی کرد.من خانواده ناصر را از نزدیک می شناسم واقعا ارزش اینهمه اعتباری که به خاطر فوتبال کسب کرده بود را نداشت بچه محل ما بود تو شهرری اون باید مجازات میشد که سالها به همسرش خیانت کرد واز طرفی زن دیگری را بخاطر هوسش بازیچه قرار داد هر دوتای انها در این بازیی کثیف ناصر زیر خاک اند .و مجرم اصلی داره زندگیاش رامیکند زن می گیرد جوانتر و زیباتر واین داستان مثل همیشه به دست فراموشی سپرده میشود.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

فاروق - دبى - دبى
ادم هیچ اظهار نظری نمئ تونه بکنه جز طلب مغفرت برای هر دو مرحومه ما اطلات کافی نداریم بس نگذاریم زبانمان در این قضیه دخیل شود
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

Felfel GHermez - جمهوری چک - پراگ
بنده خدا تو این 8 سال چی کشید خیلی دردناکه بخوان کسی روبعد از 8 سال اعدام کنن خوب اگه میخواستن اعدام کنن همن 8سال پیش این حکم رو اجرا میکردند نه حالا
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

memol2009 - هلند - آمستردام
من فکر می‌کنم خود ناصر محمد خانی کشته( با همدستی شهلا) ، شهلا هم میخواسته در آخرین لحظات لوش بده ولی‌ چون هنوز ناصر رو دوست داشته ترجیح داده خودش بمیره . هنگامه قتل هم باهم بودن ، شهلا فقط ۳ ضربهٔ اول رو دیده و بقیه‌اش رو ناصر ادامه داده. چون کالبد شکا فی لاله هم میگفت که قبل از مرگش با یه مردی ارتباط داشته که من فکر کنم همون ناصر( شوهرش ) بوده!!.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
وای حالم بد شد! مادر "لاله سحر خیزان" تو نیز قاتلی. آتش کین و نفرت چنان سراسر وجودت رو فرا گرفته که نه تنها از درک مفهوم بخشش در دین رحمت -"العفو عندَ المَقدِرة" عاجزی بلکه نوه ات (فرزند مقتوله) را شریک جرم خود کرده ای و شربت زهرآگین قتل را از نوجوانی بدو نوشاندی! نتیجه این می شود که "علیرضا" فرزند بزرگ "لاله سحر خیزان" حکم اعدام شهلا جاهد را اجرا می کند. این است سرگذشت تلخ زنان جامعه ی استبداد زده و خشونت طلب ما ایرانیان. ناصر محمد خانی تو هم مجرمی هم بوالهوس. خودخواهی هایت زندگی دو گل عاشق و پاک پر پر کرده و به کام مرگ فرستاد. نترس امثال تو زنده می مانند تا داد و ستد هستی رو در همین دنیا ببینند!
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

touraj panahi - امارات - فجیره
اگه قرار بود این بدبخت را بکشند چرا همون 8 سال پیش این کار را انجام ندادند بیچاره الکی هشت سال زجر کشیدحالا این مردکه معتاد ناصر محمد خانی می تونه با وجدان راحت زندگی کنه؟؟؟؟؟ای تف تو ذات کثیفت . خانواده سحرخیزان هم با این مرگ خیالشون راحت شد؟بعضی وقتها ما انسانها چقدر پست و ذلیل میشیم
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

maryam-germany-71 - المان - برلین
. پیرزن به جای اینکه به نوه هات بخشش رو یاد بدی تخم نفرت رو تو دلشون کاشتی حالا می گی بچه ها خواستن! اینده اون بچه ها از الان با این تربیت معلومه!
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

sajad_1963 - ایران - شیراز
خیلی دلم گرفت واقعا آدم متاثر میشه اگه قرار بود اعدامش کنن چرا 8سال اونو. تو زندان عذاب دادن بهرحال اینم تجربه ای بودبرای اونایی که خیانت میکنن وانهایی که. بحق خودشون قائل نیستند
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

m3rt3ga - امارات - دبی
الان واقعا خانواده مقتول خوشحال هستند??? امیدوارم روزی بیاید که اینگونه اخبار متاثر کننده در هیچ کجای دنیا نباشد
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

mashady - انگلیس - منچستر
ترکیب پیاله ای چو در هم پیوست/ بشکستن ان روا نمیدارد مست . // . چندین سر و پای نازنین از سر دست / بر مهر که پیوست و به کین که شکست
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

mnm - کره - کره
من شخصا از اعدام خانم جاهد راضی هستم .بنا به دلایلی .اول تقاص .دوم رهایی خودش از زندان بی بندبار ایران .وسوم اگر زنده مماند حتما به دست اقوام نرحومه کشته میشد .ودرضمن از ان دسته ادمهای که به دروغ .اراجیف منویسند .که مابا اعدام مخالیفم .به ریش پدرشان خندیند .قسم میخورم که اگر جای خانواده مقتول بودند .از این اراجیف .سخن نمگفتند .وکمی فکر کنید بعد جواب بنویسید .در ضمن نوشتن .فکر کنید که خواهر شما مقتول بوده
-----------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر محل زندگی خود را بنویسید در غیر این صورت از درج نظرات شما در آینده معذوریم . با تشکر
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
پایان یک داستان جنجالی ولی پایان اینجور داستانها تو ایران با مرگ تمام میشه. و متاسفانه تو ایران جان ادمها پشیزی نمی ارزه.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

hassan5 - ایران - تهران
قتل اول اگر و یااحتمالا بدست شهلا جاهد انجام شده باشد .قتل دوم مطمئنا بوسیله خانواده سحرخیزان صورت گرفته است. جوامع عقب افتاده 1400 سال قبل قصاص میکردنند.امیدوارم قیافه شهلا تا اخر عمر مخل اسایش خانواده سحرخیزان باشد.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

bgh - ایران - تهران
من طرفدار اعدام نیستم ولی واقعا زنی را که از روی کلید معشوق کپی کرده بعد از چند بار رفتن به خانه او درغیاب خانواده یک شب تا صبح در انجا میماند تا همسر معشوق خود را در کمال خونسردی بکشد و دو بچه 9 و 11 ساله را برای رسیدن به معشوق بی مهر مادر گذارد و پدری را از غصه مرگ دخترش دق دهد چه باید کرد . کمی هم خود را در جایگاه خانواده مقتول قرار دهید . به کدامین گناه باید کشته میشد لاله سحرخیزان .البته ناصر محمدخانی هم به خاطر هوسبازی که کرده بی تقصیر نیست ولی این گناه شهلا جاهد را کمرنگ نمی کند .
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

ab55 - فنلاند - هلسینکی
بالاخره ناصر محمدی کار خودشو کرد، من این سرشناس و قهرمان ملی‌ را قاتل هردو زن می‌دانم و بخصوص شهلا جاهد
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

monga287 - ایران - تهران
نمیدونیم گناهکار بوده یا نه ولی امیدوارم روحش شاد باشه.واقعا عجب ادم کثیفیه این محمدخانی.قاتل اصلی اونه.ای کاش اونرو اعدام میکردن.این قانونهای من دراوردی نمیدونم از کجاشون در اوردن.مسبب اصلی رو ول میکنن یکی دیگرو اعدام میکنن.خدایا تو شاهدی که این ستمگران چگونه به اسم تو دینت را به لجن کشیدند.همین کارارو کردن که همه از دین فراری شدن.همه فکر میکنن اسلام یعنی اعدام. سنگسار. جنگ.محدودیت.و... عذاب سختی منتظر شماست که اینطور به ناحق وبر اساس تصمیمات ابلهانه زندگی انسانهارو که حق مسلمشونه ازشون میگیرید.هذ چیزیکه به نفع خودشونه فقط حلاله.مردمو اسکل کردین؟
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

vahid_ - انگلستان - گلاسگو
وقتی شهلا فهمید واقعا قرار است اعدامش کنند دست به گریه و زاری زده و التماس کرد اما بچه های لاله اصرار به اجرای حکم کردند. بدترینها را برای خانواده مقتول ارزو می کنم ....چون این زن نزدیک 9 سال تو زندان بود...امیدوارم همشون یه جا برن به درک.....
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

maryamf - بلژیک - لی یژ
وای بر این نادانی و حماقت آخر بچه های کوچک چه کاره بودند که در اعدام شرکت کنند همینطور است که تخم نفرت در دل آنها کاشته میشود و در سن بالا میشوند مثل بقیه پاسداران و بسیجی ها
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

zilan.zarza - ترکیه - استانبول
بسیار دردناک است و باورم نمیشه.واقعا ظلم تو ایران بیداد میکنه.من معتقدم حتی قاتل ها هم حق نفس کشیدن دارند و نباید اعدام شوند.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

طراوت - ایران - تهران
متأسفم خداوندگارش بیامرزاد ولی من با اعدام قاتلی که عالما" عامدا دست به ارتکاب این جرم میزنه کاملا موافقم.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

sir.amir - انگلستان - منچستر
ناصر محمدخانی کلاه تو بزار بالاتر مرتیکه پفیوز
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

sam-antwerpen - بلژیک - انتورپن
حالا اولیای دم چه فرقی با دیروز دارن که اون بدبخت هنوز زنده بود?. البته موضوع اعدام و خونخواهی اصلا از ریشه ایراد داره و باید منسوخ بشه. خدا بیامرزدش. امیدوارم مردم ایران به بعضی مسایل و مشکلات اساسی جامعه دیدی فرا اسلامی و فقط با نگاه انسانی قرن بیست و یکمی نگاه کنند.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

sam-antwerpen - بلژیک - انتورپن
از جمله این مسایل (که البته خیلی از انها در افکار مردم حل هم شده ) از این قرار است :. وجود ولایت فقیه و القای ناقص بودن فکری به افراد جامعه!. پرداخت وجوه شرعی به اخوند های مفتخور در حالیکه از اینده این پولها و چگونگی هزینه شدن انها هیچ اطلاعی نداریم!. لغو کلیه عزاداری ها و مراسم اجباری مذهبی. برابر بودن کلیه حقوق زن و مرد (مادی و مدنی). ازادی لباس پوشیدن و لغو حجاب اجباری. شرط بکارت برای دختران قبل از ازدواج. شرط پرداخت مهریه برای اقایان. لغو چند همسری و ازدواج موقت. ازادی فعالیتهای جنسی به صورت مکانهای رسمی و با نظارت بهداشتی. به رسمیت شناختن کلیه حقوق اقلیتها, چه مذهبی چه قومی و چه اجتماعی . برداشتن مجازات اعدام و قصاص . لغو حق خونخواهی و واگذاری این حق از اولیا دم به هیئت منصفه. و خیلی موارد دیگر که شاید من فراموش کرده باشم ولی سالهاست که مثل غده سرطانی در فرهنگ ما وجود داره!اینها درد های جامعه اس و برای از بین بردنش بابد تک تک مردم با شهامت این ضعف ها رو بر طرف کنند.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

mehrabooon - ایران - تهران
نمیگم نباید محاکمه میشد.ولی باید تحقیقات تکمیل میشد بعد.کسی هست به من فرق زنده بگور کردن ودارزدن وسنگسار رو بگه..در هر سه صورت طرف رو زنده زنده جانشو میگیرند..این اخوندها از اجدادشان به ارث بردند..ننگتان باد.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

SHIRZAN48 - بلژیک - بروکسل
افرین ممدخانی راحت شدی نه .. حال بددددو برو دنبال یه زندگی جدید و یه عشق دیگه .... ولی خوشم اومد تا دم مرگ رازی رو که تو سینه داشت حالا به هر نحوی فاش نکرد و خانواده ممدخانی و سحرخیزان و دولت و وکلاشو تو خماری گذاشت . چون وقتی ایران بودم این اتفاق افتاد همیشه اخبارشو دنبال میکردم ولی بیچاره بنظر من 8 سال زندانی کشید جزای هر چیزی رو داد . ولی در هر حال متاسفم از مرگش روحشان شاد هم لاله و هم شهلا .
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

نادان - اتریش - وین
من فکر میکنم قاتل لاله وشهلا ناصر محمد خانی هستش حتی اگر قبول کنیم شهلا قاتل لاله بوده.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

ananas 3 - فنلاند - واسا
مااستقلالیها همیشه میگوفتیم ناصر محمد خانی ببندینهش به قاری این ماله بیست وپنج ساله پیشه همه جا ابیته
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

Big_bang - المان - درتموند
ای لعنت بر شما ملت که همتون قاتلین. حتما باید مرگ دیگری رو ببینید تا ادامه زندگی بدید. حیونید دیگه.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

alexxx - اتریش - وین
انچیز که پر واضح است با اعدم نه مشکلی اسان میشود و نه از دست داده ای باز میگردد . فقط چراغ زندگی دیگری هم خاموش میشود. و تعداد یتیمان و غزاداران بیشتر میشود.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

mohsen.b - ایران - تهران
واقعا متاسفم برای همچین مادر بزرگی بهتر از به جای اینکه حق انتقام را به بچه ها بدهیم بخشیدن را یاد بچه هایمان بدهیم. به هر حا خدا بیامرزدش 8 سال زندان کم نیست و اگر هم خطایی کرده باشد در این 8 سال کیفر ش را پرداخت کرده.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

قیصرمنم - ایران - اصفهان
ناصر خان بی غیرت، قاتل...... این زن بخاطر تو دست به این کار زد و تو هم شریک جرم بودی، اگر اعتراف میکردی او اعدام نمیشد و بعد تز چند سال آزاد میشد...........خائن قاتل خیانت کار دروغگو.......... خدا رحمت کند این زن را..
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

قیصرمنم - ایران - اصفهان
ناصر خان بی غیرت، قاتل...... این زن بخاطر تو دست به این کار زد و تو هم شریک جرم بودی، اگر اعتراف میکردی او اعدام نمیشد و بعد تز چند سال آزاد میشد...........خائن قاتل خیانت کار دروغگو.......... خدا رحمت کند این زن را..
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

dannni - سوئد - استکهلم
تقصیر این مردک نااصر بخاطر شهوترانیش دوتا زن رو بکام مرگ فرستاد
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

zoroye iran - اتریش - وین
خدا بیامرزه دو خانمی که بقتل رسیدن
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
تا ساعت 3.5 صبخ المان بیدار بودم و عاطفتا باین زن فکر میکردم که در همین ساعت ها ست که زنی در ایران پس از 9 سال جنگ و درگیری با قوانین و تبصره ها و وجود افرادی بنام حراست سازمان اب اخر این زن را بالای چوبه دار فرستادند تا بسیاری از نا گفته ها بعدا عریان نشود
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

ARASH1977 - تهران - تهران
خدا رحمتش کنه ایمدوارم که ناصر محمد خانی به قاتل بوندش اعتراف کنه. شهلا بی گناه بود .
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

ezatdf - ایران - تهران
ما که این همه خر تو خری توی این مملکت دیدیم این یکی هم روش
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

Neda02 - کانادا - اتاوا
چه انسان های سالمی از اب در بیایند این بچه های مادر مرده با داشتن خانواده ابلهی که ۸ سال این قدر کینه در دلشان کاشته اند. بدون کینه و خشم، کدوم بچه می تونه صحنه اعدامی را که خواست خودش باعث آن هست را تماشا کنه؟
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

sara_k - سوئد - سوئد
اخی با ائن کار مادر بچها زنده نمیشود اما لااقل این زن بعد از 8 سال مصیبتو بدبختی تاوان داد نباید اعدام میشد,,, لعنت به جمهوری اسلامیی ایران
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

mardin delfani - انگلیس - برادفورد
عند بی عدالتی و ظلم!حالا بعد از 8 سال که هر روز آن مرگ را چندین بار تجربه کرده واقعا حق نبود که این خانم اعدام بشه و اگر در یک کشور اروپایی بود حدودا 15 سال زندانی میشد یعنی این خانم بیش از نیمی از مجازاتشو کشیده و بعدا اعدام شده/حالا بعضی وقتها مثل حادثه زاهدان قبل از خاکسپاری مقتولین عده ای را به عنوان قاتل اعدام میکنند و یا قاتل میدان کاج را با قهر و غضب جهت عبرت بقیه آحاد مردم مجازات میکنند اما کسی مثل این خانم یا نوجوانانی که مرتکب شده اند را سالها تحت شرایط بد روحی روانی زندان نگه میدارند و بعد از بارها مرگ روحی اعدام میکنند
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
به گفته مادر مقتول " این حکمی بود که خداوند برای بچه های لاله در نظر گرفته" اگر اینچنین است باید گفت که خداوندگارتان هم ظالم است. ظلم و بیرحمی و سنگدلی تا چه حد !! . و حتما بعد از مرگ لاله , اسپرم شهلا بوده که در واژن لاله پیدا شده !!! ایا عذاب وجدان گریبانگیر انها را نخواهدگرفت !? ننگ و نفرین ابدی بر ناصر محمد خانی . خانم سحر خیزان پس از بدار اویختن بیگناهی اکنون براحتی وارامش زندگی کنید , فقط بخاطر بسپارید که, گر بمرد عدو جای شادمانی نیست /// که زندگانی تو نیز جاودانی نیست .
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

atena10 - ایران - تهران
حالا آقای ناصر خان بروند دو تا زن دیگرو بدبخت بکنه
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

Tasavor - یونان - آتن
اگر لاله خواهر یا دختر شما بود راجبه شهلا باز هم این جوری فکر میکردید؟ من خودم و اصلآ صلاح نمیدونم که بخوام راجبه شهلا یا خانوادی لاله نظر بدم. چون در موقعیت خانوادی شهلا خدا رو شکر تا به حال نبودم و نمیتونم تصور کنم چه داغه عمیقی براشون باقی مونده. و در مورد شهلا فقط میتونم بگویم که من نمیدونم آیا او بی گناه هست یا نه چون در موقعی قتل من انجا نبودم. اینجا ۲ نفر چند تا اشتباه کردن (شهلا، ناصر) و قربانیا این اشتباه اول لاله بود و بعد شهلا. من کلان مخالف ادام هستم و ای کاش این قوانین وحشیانه برداشته میشد. این هم ربطی به اسلام و مذهب نداره. در امریکا هم همین قانون وحشیانه رو اجرا میکنن. چندی پیش انجا هم یک زن ادام شد. این فقط بی ارزشی جان انسانها رو توی این کشورها نشون میده.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

rojan_d - بریتانیا - اسکاتلند
باید ناصر محمد خانی رو اعدام میکردند
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

antidictatour - فرانسه - پاریس
سلام. من با ممول 2009 از هلند موافقم. حتئ وکیل شهلا امروز اظهار داشته که شهلا راز سر به مهری رو با خودش به گور برد.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

piki82 - ایتالیا - تورین
یه سری هم نشستن بیخودی روشنفکر بازی در میارن...کیه که نخواد قاتل. مادرش کشته بشه ؟؟؟!؟؟ کسی میتونه تحمل کنه قاتل مادرش بخشیده. بشه ؟؟؟ اونم همچین زن هرزه ای ؟؟؟؟ بیخیال بابا ...خودتون رو بزارید جای. بچه ی طرف ..بعد بشینید تز بدید... این مردک محمدخانی هم که کلا" انگار یه تخته ش کمه !
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

Afshin London - انگلستان - لندن
اعدام = جبران قتل با یک قتل دیگه. مثلن الآن این خانم شهلا جاهد مجازات شد؟ حالا که مرد و بقول معروف راحت شد. بنظر من خیلی بهتره که قاتل حبس ابد بگیره و تا پایان عمرش در زندان بپوسه تا اینکه جونشو ازش بگیریم. که چه شود؟ بویژه در این حکومت آدمخواران که فقط حس انتقامجویی را ترویج میدهند. قانون اعدام باید در سراسر دنیا برداشته شود
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

SHIRZAN48 - بلژیک - بروکسل
وقتی در ایران بودم زمانیکه این اتفاق افتاد بعدها که بشدت این ماجرا را از جراید دنبال می کردم یادم میاد در ان زمان محمدخانی رفته بود دوبی و طی اقامت کوتاهی که در آنجا داشته در مورد سیاست ایران پی به مسائلی میبره طوری که وقتی دولت متوجه میشه در غیاب او که در دوبی بود زنش و به قتل می رسونه و ازش زهر چشم میگیره که چیزی رو عنوان نکند در غیر اینصورت بچه و خانوادشم نابود میکنه و به این خاطر در ابتدا که او را زیر نظر گرفته بودند و فهمیده بودند که با زنی به نام شهلا در ارتباط است با هماهنگی خود ناصر او را قاتل معرفی کردند و الان که نقشه های دروغین این دولت بیشتر رو شده و همه میدونندکه وقتی یکی رو میکشه یک ادم بی گناه دیگه رو قاتل معرفی می کنه . امکان دارد این قضیه صحت داشته باشد و شهلا هم از ترس منافع خانوادگی خودش و ناصر اعتراف نکرد و تسلیم به مرگ شد و ... بقیه کامنت بعدی لطفا
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

SHIRZAN48 - بلژیک - بروکسل
و شاید همه اینها که خانواده سحرخیزان بازی میکنند فیلمی است که سناریو و کارگردان ان جمهوری اسلامی خونخوار بوده . هر چند من در کامنت هام از محمدخانی بد گفتم ولی بنظر من میتونست شهلا رو نجات بده چون در اینصورت در حال حاضر محمدخانی قاتل و محرک شهلا بوده .
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
ananas 3 - فنلاند - واسا اره دوست عزیز یادته من اونموقعها استادیوم میرفتم و واقعا استقلالیها باید بعد از این کشتار که باعث اش محمدخانی بوده تو استادیوم سر بدند ناصر ممدخانی ببندیدش به گاری مرتیکه حالا میره دوتا زن دیگه گیر میاره تا با اونها لاس بزنه.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
در این ماجرا از همه بیگناه تر که مورد ظلم قرار گرفت ابتدا لاله مرحومه لاله سحر خیزان بود و بعد فرزندان او که از مادر ناجوانمردانه محروم شدند و به جای آن با خاطره ای وحشتناک برای همه عمر ماندند و بعد آن خانواده درجه یک لاله سحر خیزان. کسی که با آتش بازی میکند امثال شهلا جاهد و ناصر محمد خانی باید منتظر هر تبعاتی باشند. اما سوال مبهم و غیر قابل درک اینجاست که چرا از خانواده لاله عذر خواهی نکرد و طلب بخشش نکرد. و چنان این جنایت را عادی جلوه داد که انگار یک گنجشک را با پلخکون زده. اگر هم کاسه ای زیر نیم کاسه بود و قاتل نبود نباید تا این حد اینگونه رفتار میکرد و ملاحظه قاتل اصلی را میکرد. قطعا ناصر که ادعای دوست داشتن او را دارد که قاتل نبوده که بخواهد بر فرض ملاحظه او را بکند. در این حکومت هیچ چیز روشن و شفاف نیست و پشت هر قضیه احتمال هر گونه ماجرایی هست که به موقع رو خواهد شد هر چند که حکومتیان مافیایی گمان کنند همه چیز را می توانند سر پوش بگذارند.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
( منظورم پلخمون بود اسمشو بلدم. )
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
غم انگیز است !شهلا جاهد چقدر تمیز و قانونی اعدام شد!شهلا جاهد اعدام شد و ما همه(حتا خانواده محترم سحر خیزان ) باختیم و اگر هم اعدام نمیشد خود شهلا بازنده بود !کاش ما زندگان (!) بر سر خود زندگی میتوانستیم با هم دست کم تبانی کنیم و کسانی مثل شهلا را در زنده ماندن خودشان حبس کنیم تا بقیه ما احساس زندگی کردنمان بیشتر بشود!حالا از مرگ خانوم جاهد چه درسی گرفتیم !!؟هیچ! اگه منصف باشیم .دوری تکراری و پوسیده!ما همه در شرایط و زمانی دقیقا مثل جاهد ،محمد خانی و سحر خیزان هستیم و میشویم و این تلخی ها دوباره پیش خواهد آمد.دوست عزیز واعظ .اندونزی ،جاکارتا/ من شخصا از شما انتظار دارم که همیشه همینطور مودب ،متین و زرنگ باشید.عزیز از کجا شما میدانید که من خودم ساخته و پرداخته خانواده ای شهید زده نیستم!؟دقایق و کلیپی را که لطف کرده بودی دیدم اما در هیچ کجا شهلا را آنچنان ( اعدام لازم ) ندیدم تا زمانی که مادر سحر خیزان اصرار بر قصاص داشت.ناصر و شهلا از هم فیلم میگرفتند و مزه سواری میکرده اند و دریوری.واعظ جان شما فقط جک بستن به خانواده شهدا و لاس زدن با قاضی را در این کلیپ دیدید!!؟ .
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

farhadfb - ایران - تهران
در این مملکت مثل آبخوردن هر کسی رو اراده کنند میکشند و در مقابل اشخاصی که کشتند "محمدخانی عددی نیست و لازم نبود کسی دیگر را میکشتند و خود محمد خانی رو براحتی از میان بر میداشتند و این افکار دایی جان ناپلئونیه که کار کار انگلیسی هاست.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

louisette - فرانسه - مارسی
این مردک حقیر ماجراجوی زن باز.این مرد عاقبت بدی خواهد داشت.لجنزار است.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

esfahan_20 - ایران - اصفهان
memol2009 - هلند - آمستردام. سعی کن زیاد فکر نکن که فلج میشی.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

Neda02 - کانادا - اتاوا
mnm - کره - کره . من تو این موقعیت بودم ولی انتقام از دست رفته منو به من برنمی گردوند. فقط فراموش کردم چون من حق ندارم برای زنده بودن یا مرگ کسی تصمیم بگیرم.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
امروز شدیدا افسرده ام..دیشب تاصبح خوابم نمیرفت وهمش به شهلا فکر میکردم ودعا میکردم اعدام نشه..
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

mitra.d - آلمان - هانوفر
مگر ناصر محمد خانی چه کسی بود ؟ آیا خود ما مردم او را بزرگ نشان ندادیم؟ و حالا توله.. قاتل از آب در آمد ! پسرش که در میان جمع اینکار را انجام داد، خیلیها شاهد قتل بودند که پسر محمد خانی اینکار را کرد! جان انسانی را گرفت و وای برما که این جوان دو روز دیگر دست به چه قتلهایی برای چاپلوسی رژیم خواهد زد. وای بر ما انسانها، وای بر ملتمان که چه بود و چه شد؟ نمیدانم بغض گره خورده را چگونه آرام کنم ؟ فقط میدانم در طول و عرض اتاق در حال قدم زدن هستم و فقط این شعر را زمزمه میکنم: آی آدمها که بر ساحل نشسته شاد و خندانید.. مرگ را حتی برای دشمنم نخواسته ام اما باید فریاد بزنم ای جلادان مرگتان باد
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

arian02 - سوئد - استکهلم
سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا. لعنت به تو و امثال تو که داری از اب گل الود ماهی میگیری . یک زن کشته شد و زنی دیگر بنا بر محتویات عجیب و غریب این پرونده به اعدام محکوم شده و اعدام شد . انوقت تو از دیدن فیلم خصوصی این زن که بر اساس "قوانین اسلام " عزیز تو , زن موقت محمد خانی بود تکان خوردی. در ادامه همین فیلم دادگاهی دیدی که او میگفت ; اگه منو دوباره بفرستی اگاهی حتی به قتلهای زنجیره ائ هم اعتراف میکنم ; و یا اینکه ; در اداره اگاهی خروس تخم میزاره; تو از شنیدن اینها تکان نخوردی? در مورد جنگ ایران و عراق و کشته شدگانش, این رو بدان که این ایران نبود که در خطر بود بلکه این نظام و اسلام بود. فکر نکن همه مثل تو ....
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

h.k - دانمارک - اودا
من همه کامنتهاراخواندم.,,,کره کره,,وغیره.اگرباکشتن کسی زنده میشد.حقشان بود.ومادر,,لاله,,میگه این حق راخداداده درسته.ولی خداگفته لذتی که درعفوهست درانتقام نیست.حقش اعدام نبود.پس گناه,,قاطر چی.خانم راگول زدکه قبول کنه وقاطر ازبچه هارضایت بگیره.دوم.رشوه سنگین به ماموراگاهی ,,بیوجدان,,سوم اعتماد خانم به,,قاطرخان,,
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

انوش مهندس - ایران - تهران
ناصر ممدخانی الدنگ. مرد نیستی.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

Jew5771 - ایالات متحده - واشینگتن
متاسفم ننگ بر شما خانواده سحر کشان
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
ای تف عیرت و مردانگیه ناصر محمد خانی. با فرض اینکه این زن اینکارو کرده, مردک کثیف کارش اشتباه اما بخاطر تو بی همه چیز کرده این زن اگر هم کرده یک انسان مریض بوده, هیچ انسانی که تعادل فکری داشته باشه دست به همچین عملی نمیزنه مگر بیمار باشه و انسان بیمار رو نمیکشن بلکه مداوا. ایشون محمدخانی...... هست در غیر از این با حرص و ولع این صحنه رو نیگاه نمیکرد. چه جور یه مرد دلش میاد با زنی که تو بغلش خوابیده چنین کاری بکنه؟ مگر حیوون باشه. تف و لعنت به زنی که از این ببعد بخواد بزاره محمد خوانی با دستش اونو آلوده کنه. لعنت به همچین زن کثیفی. این کثافت لجن حقش در ذلالت و تنهایی مثل سگ زهر خورده بمیره. خدای من شاهد که زنی بلایی بسر من آورد که دوست داشتم دو تا سیلی بهش بزنم اما هرگز به مرگش فکر نکردم. اگر محمد خانی بود میکشتتش.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
من تا این ساعت نمیدانستم که این یابو . این بی شخصیت . این بی عار بنام ناصر محمد خانی معتاد بوده . چون زیاد در جریان محاکمه و مباحثات اجتماعی ان نبودم . خالا یک فیلم از محاکمه این خانم شهلا را که دیدم و در جریان دادرسی بحث خریدن تریاک برای این مردک معتاد . بی شجره محمد خانی را مطرح شد واقعا تعجب کردم . یک ورزشکار .یک سرپرست تیم که با جوانان مردم و سلامتی انها سر وکار داره خودش معتاد بوده و تازه از طرف تیم هم بخارج اعزام شده . شما ها بفرمائید ایا این فرد از شرف انسانی بهره ای برده . ایا یک فرد معتاد .لش . و بی منطق که صاحب خانواده و زن وبچه میباشد و ضمنا هم بنام یک فوتبالیست معروف شناخته شده است در ساعت یک شب به یک زن دیگر زنگ میزند . ایا این شرف ورزشکاری دارد. ایا این یک انسان است
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
فردی که با داشتن زن وبچه و ضمنا عنوان ورزشکار معروف را هم یدک میکشد . ایا بعقیده شما از انسانیت و عاطفه پدری بوئی برده که با یک زن دیگری هم قرار و مسائل صیغه و از این چرندیات مرسوم را میگذارد . شهلا بیچاره مانند بسیاری از زنان دیگر وطن ما در صدد یافتن یک پشتیبان یا سر پناه یا هر چیز دیگری بودند و هستند و خواهند بود . ولی ایا این مردک الوده دامن میتواند ادعا کند که بحق پدر بوده و یا یک ورزشکار است . اخر در کدام کشور دنیا یک معتاد و یک تابلو بنام ورزشکار نامدار و معروف شناخته میشود . اجازه خواهد یافت در تمرینات یا در میدانهای ورزشی همراه با جوانان مردم حضور پیدا کند . اساس این محاکمه بنظر من از ابتدا غلط و بی پایه بوده یک معتاد .یک تابلو عامل مرگ دو زن بیچاره شد
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

shirin** - کانادا - اتاوا
تازه از سر کارم برگشتم خونه و اولین کارم ذوشن کردن کامپیوترم بود و وقتی خبر را دیدم خیلی حالم گرفته شد.دلم برای شهلا خیلی میسوزه که عاشق یک کثافت شد واخر هم جونش را برای اون از دست داد.مردی که حتما بارها به شهلا گفته بود دوستت دارم موقع اعدام شهلا بی تفاوت بود.اصلا باورم نمیشه رفتار بعضی از ادمها را که چقدر پست هستند. خدا هر دوتاشون رابیامرزه هم شهلا و هم لاله را.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

ehsanusa - ایران - تهران
مردیکه لجن هوسباز دو تا زنو فدای .. کرد حالا هم چند تازن صیغه ای و بغل خواب داره و با رشوه دادن تونست خودشو نجات بده انشاله تقاص این کارشو به بدترین وجه ممکن پس بده
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
هر چند 2 زن فدای ندانم کاریهای زنانه گی خود شدند . اما در اینجا افکار یک جامعه است که کمتر یمعتاد بودن یک فرد مفلوک که عنوان ورزشی را یدک میکشد و نام فوتبالیست معروف را بان میدهند . هرچند این مردک با اعتیادش سبب مرگ دو زن و سرگردانی دو کودک بیگناه شد . پس از این جامعه ما است که باید عمیق تر باینگونه ضایعات بیاندیشد
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

soheilorange - انگلستات - بیرمنگهام
خداوندی که من میشناسم خدای محبت است هیچ گاه انتقام نمی گیرد وخواستار انتقام نیست .واقعا ناراحت کننده است.برای بازماندگان صبر را ازخداوند خوستار هستم.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

shalgam - قطر - دوحه
من تو قطر زندگئ میکنم خانواده سحرخیزان را خوب میشناسم مرحومه لاله خانم هم که خیلی خانم مهربونی بود پدرش خیلی مرد متشخصی بود خانواد محترم و خیلی خوبی هستن مرحوم هوشنگ سحرخیزان مردی خیلی با حال بود با اون سن وسالش روحییه جوونها داشت شوخی میکرد می خندید ما جونها دوستاشتیم باهاش حرف بزنیم باش شوخی کنیم ولی پس اون حادثه تلخ شکستن روح یک مرد رو دیدم اون نه فقط لاله رو کشت روح این خانوده رو هم درهم شکست هر کی برای خودش یک حرفی میزنه و مینویسه نمگم خودتون را جای خانوده سحرخیزان بگزارید من که اونا خوب میشناسم نمیتونم خودمو جای اونا بزارم امیدوارم لین دردها بهمین خاتمه پیدا کنه
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
دوستانی که اخبار حوادث را در خارج از کشور دنیال می کنند می دانند که سالانه ده ها پرونده مشابه این در دادگاه های آمریکا رسیدگی می شود. پرونده هایی که به دلیل عدم وجود اعتراف صریح یا مدارک محکم در آن نه می توان متهم را صد در صد بی گناه و نه صد درصد گناهکار دانست. افکار عمومی هم بنا به قضاوت شخصی شان دو دسته می شوند و چه شخص تبرئه شود و چه مجازات شود گروهی از مردم از دادگاه ناراضی خواهند بود و احساس می کنند بی عدالتی شده است. خصوصا زمانی که متهم زن باشد افکار عمومی از سر دلسوزی با او بیشتر همراهی می کند. احساس من با دیدن فیلم ها این بود که این شخص قاتل است ولی به دوستانی که غیر از این فکر می کنند احترام می گذارم. به هر حال هر چه بود گذشت.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

farsam001 - امارات متحده عربی - دبی
حقشه.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

آزادی برای ایران - آلمان - اشتوتگارت
سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا سید ابوالجاسم تو از جاکارتا میشه برای ایرانیهای توی ایران اظهار نظر نکنی. خیلی ممنون.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

arian02 - سوئد - استکهلم
سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا . باز خودتو زدی به اون راه? احساس تو از گناه کار بودن این زن بنا به ان دو صحنه ای بود که گفتی .این مطلب را از کامنت خودت گرفتم . " دو صحنه بسیار تکان دهنده در فیلم دیدم. قسمت اول 00:38 ببینید او دو نفر چگونه هنگام عشقبازی کشته شدگان و معلولان جنگ را که عمرشان را برای ما تباه کردند را به مسخره می گیرند. قسمت دوم 02:27 ببینید این زن در جایگاه متهم به قتل چگونه در حضور صدها شاهد با قاضی پرونده لاس میزند". واقعا این دو صحنه اینقدر تکان دهنده بود که تو حکم به گناه کار بودن او دادی. همینطور که گفتی افکار عمومی بیشتر نگران هستند وقتی متهم یک زن است , چون ارزش یک زن در نظام اسلامی کمتره .یادت باشه که این نظام یک نظام اسلامئی و در ان انسانها بر اساس احکام اسلام دادگاهی میشوند, و حالا تو چطور و چرا پریدی به امریکا و نظام قضائی اون کشور جای شگفتیست.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
سید ابو لی واعظ - جاکارتا . عده ئی جیره خوار و چشم بدست سید علی چلاق که در رذالت پابپای رهبرشون قدم برمیدارند باید بدانند که این نوع جنایات و رذالت ها تنها و تنها از دکان و حجره های اراذل و اوباش اخوندی میتواند صادر شود و گرنه ملت ایران شریف تر از این حرفهاست که مزخرفات عده ئی ساندیس خوار را بعنوان هموطن قبول کند . وقتیکه چنبر سد علی تریاکی که رهبر همچو فوتبالیست و ورزشکاری باشد باید این مردک انتظار داشته باشد که روزی نماینده ی سد علی در ورزش کشور اجازه دهد که این مردک تریاکی مربی تیم فوتبال کشور شود . و بقول دوستان در بالا در این مملکت خر تو خر هم چیز ممکن است .
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

ایران دوست - ایران - تهران
اصلا دوستان نمیدونم توجه کردین یا نه هر موقع شهلا میخواست حرف بزنه به محمد خانی که نگاه میکرد محد خانی دلپیچه میگرفت که نکنه بگه اونی که نباید بگه!!!
جمعه 12 آذر 1389

alexxx - اتریش - وین
mnm- کره ,,, خیلی فقر فکری داری نه تنها فقیر, کلی بدهکاری در زمینه فکری! پسر جان نمیدونم چندسالته ولی از طرز نوشتن و نحوه قضاوتت نمیتونی سن و سالی داشته باشی. اگر موردی واسه خندیدن باشه مطمعن باش ریش پدر هیچکس نیست, اون کله توخالی همچون بادکنک شخص خودته, عزیز من. وانگهی, کامنت خودت رو بخون غیر از هنر انشائیت دلایل رضایتت از اعدام این زن, ببین اونوقت به خودت میخندی. حالا جهت اگاهی بیشترت, من شخصا" با اعدام مخالفم چون اعدام برای یک مجرم واقعی جریمه نیست بلکه او شخصا" از نفس خبیث خودش رهایی میابد. فقط بازماندگان بیگناه عذاب میکشن. ترجیح میدم مجرم زنده بمونه و مجازات بشه که شخص او رو شامل بشه. برو یه کم مطالعه کن خودت پیدا میکنی دلایل بسیاری که اعدام رو نفی میکنه, وضمنا" ادب هم دارا میشی و به چیزهای خنده دار میخندی نه به ریش بابا و غیره.. !
شنبه 13 آذر 1389

alexxx - اتریش - وین
این جریان که از اول تا اخرش تردید و عدم اطمینان حکم فرما بود. حالا فرض رو به این بگذاریم که شهلا واقعا" مرتکب قتل شده باشه. اولا" که همچین مواردی یک نفر به تنهایی نقش نداره, رابطه عشقی که به اینجا برسه باید دوطرفه بوده و مرد هم شریکه در این جرم. دوما"با کشتنش چه چیزی بهتر شده , غیراز اینه که خانواده دیگری هم که هیچ نقشی و گناهی در این قضیه نداشته به عزا نشسته, و یا واقعا خانواده لاله و همچنین نره خر ممدخانی واسه همیشه با خیالی اسوده و بدون عذاب وجدان زندگی میکنن? نه والله, چون همگی اگاهند که شهلا به تنهایی مجرم نبود. به هر صورت به قول علی اکبر دهخدا : مشتی که بعد از دعوا بیلد اید باید به کله خر کوبید! در اینجا بر کله ناصر محمدخانی کوبید. نابود باد هر چی ادم کلاش توی کشورمون ولو اند
شنبه 13 آذر 1389

ایران دوست - ایران - تهران
اصلا با داشتن زن وبچه وقتی یک ادم عملی مثل این یارو نامرده میره به دنبال زن دیگه ای این خودش نشان دهنده عدم علاقه به زن اول است!این یعنی اب دهان انداختن در صورت لاله و خانوادهاش!!!این یعنی شروع جرم و احتمال هر گونه اتفاق در اینده که محمد خانی از این موارد مطلع بوده و باید مطلع باشه!محمد خانی یکی از عوامل جرم و محرک و زمینه ساز این اتفاق بوده که متاسفانه در مرحله رسیدگی به پرونده به جورایی ماس مالی شد!رفتار محمد خانی در تمام دوران رسیدگی به پرونده بسیار مشکوک و حساب شده و با مشاوره انجام میشد!بلاخره خدا به داد اون فوتبالیستهایی برسه که به جای گل زدن همشون در اینده دور منقل محمد خانی جمعند و محمد خانی میگه مقصر شهلا است نه من!به زن اول خیانت کردی رفتی پیش دومی بعد زن او نطو ری از بین رفت و زن دوم هم صبح زود رفتی ببینی چطوری دارش میزنند!احتملا گلهایی را هم که قبلا میزدی با مرده خوری و نامردی میزدی !
یکشنبه 14 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.