فال روز ۱ دسامبر - ۱۰ آذر


فال روز 1 دسامبر - 10 آذر

فروردین


آشنایی با افرادی که نقطه نظرات و عقایدی مشابه شما دارند، امکان ترقی در آینده را در اختیارتان قرار می دهد. ممکن است برای اثبات خودتان، لازم باشد که تلاش بیشتری به خرج دهید.


اردیبهشت


 در حین یادگیری مهارتهای جدید یا ثبت نام در کلاسهایی که برایتان جالب هستند، اوقات خوب و خوشی را در پیش رو خواهید داشت. در صورتی که متاهل هستید و وقت خیلی زیادی را با همسرتان در خانه سپری میکنید قطعا احساس کسالت و افسردگی بر شما مستولی می شو، پس از خانه بیرون بزنید، در سرگرمی های جمعی شرکت کنید.

خرداد


 همه چیز همانطور که در ظاهر به نظر می رسند، جالب نیستند، پس در این زمان، قبل از دست زدن به هر کاری، صبر و حوصله به خرج دهید و به دقت حق انتخابهای متعددتان را سبک و سنگین نمایید.

 تیر


  دوستان و آشنایانی که تا چندی پیش اعصابتان را خورد می کردند، به شدت کمک حالتان خواهند بود، به شرط آن که مشتاقانه از آنها تقاضای کمک و همراهی کنید. شانس و اقبالی در خانه تان را به صدا در می آورد، به هیچ وجه آن را از دست ندهید و پذیرای آن باشید.

مرداد 


 در این روزها زمانی که متوجه می شوید همسر یا عزیزتان مخفیانه در مسایل مالی شما دخالت کرده حیرت می کنید و گرچه چیزی برای پنهان کردن ندارید ولی مایل نیستید حتی عزیزترین فرد زندگی تان از اعتماد شما سوءاستفاده کند.

شهریور


 تا جای ممکن از پند و اندرزهای دوستان استفاده کنید و به دنبال راههای میانبر و فرعی نباشید. در این هنگام گشت و گذار با دوستان، فرصت آشنایی با فردی جدید و ویژه در اختیارتان قرار می گیرد.

مهر


 تجربیات جدید خوب هستند به شرط آن که با احتیاط آنها را امتحان نمایید. در این زمان ممکن است از ارتباطی روشنفکرانه رابطه ای عاطفی به وجود آید ولی اگر تلاشی مشترک و هماهنگ برای کمک به پیشرفت آن صورت ندهید آتش آن خیلی زود خاموش می شود.

آبان


 مایلید از روی محبت و با مهربانی سر به سر اطرافیانتان بگذارید و با آنها شوخی کنید، اگر تصور میکنید که شخصی را با شوخی های بی غرض خود رنجانده و دلخور کرده اید خیلی زود اقدام به عذر خواهی کنید.

 آذر


  در آغاز امروز حسن خودجوشی و خود انگیختگی تان باعث می شود که حسابی سرگرم باشید. در این روزها خریدن یک یادگاری گرانقیمت برای فردی که عمیقا" دوستش دارید وسوسه کننده است، ولی اطمینان پیدا کنید که در هنگام خرید دقت زیادی به خرج می دهید تا دقیقا همان چیزی را پیدا نمایید که در جستجوش هستید.

دی


 در هنگام اتخاذ یک تصمیم به تنهایی، زمانی دشوار و بغرنج را در پیش رو خواهید داشت، ولی با بهره گیری از عقل سلیم و شعور، این دوره بلاتکلیفی را به راحتی پشت سر خواهید گذاشت.

بهمن


ممکن است از نظر مادی تا حدی در تنگنا قرار بگیرید ولی آن بدین معنا نیست که نمیتوانید با همسر یا عزیزتان به تفریح و گشت و گذار بروید. رفتن به پیک نیک، پارک یا کوهنوردی همان تفریح و سرگرمی را در اختیارتان می گذارند که نیازمندش هستید.

اسفند


اضافه کردن عنصری غیر معمول به زندگی عاطفی تان، باعث می شود که همسر یا عزیزتان روی ابرها به پرواز در آید. مایلید اطلاعات بیشتری در مورد اطرافیان خود کسب کنید، ولی اگر با خجالت و کمرویی آنها مواجه شدید، بهتر است صبر و حوصله به خرج دهید تا زمان مناسب برای افشای حقایق بیشتر فرا برسد.

Felfel GHermez - جمهوری چک - ژوهانسبورگ
من به جای فال خوندن محو تصویر زیبا و رومانتیک زمینش شده ام
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.