کاریکاتور جدید خانواده درگیر - ترور


کاریکاتور جدید خانواده درگیر - ترور

خانواده درگیر 123 -  ترور

Kili_patilaki - قطر - دوحه
کاریکاتور مسخره تر از این نمیشد.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

iranynab - ایران - تهران
واقعا خنده داره . این که دیگه مثل روز روشنه که انگلیس و اسرائیل این ترور ها رو انجام میدن. این خانواده درگیر هم فکر کنم به روغن سوزی افتاده که این طوری سوراخ دعا رو گم کرده. هرچی بگید میشه ولی این که دیگه از روز روشن تره بابا
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

Afshin London - انگلستان - لندن
پرفکت، این مانا کارش درسّه
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

odin - بلژیک - انتورپن
iranynab - ایران - تهران -Kili_patilaki - قطر - دوحه جان هر کی دوست دارین یکی دو تا از اون ساندیسها واسه ما هم بفرستین تا راز این اعتیاد به ساندیس رو ما هم بفهمیم چیه! شاید راست راستی اینقد باحاله که شما رو بیست و چهار ساعته پای این سایت نگه میداره که اولین نفر بیای و سر مسائل «تکنظر » خودت رو با چندین ای دی بنویسی!!! اقا شاید به این شعار رهبر فرزانه تونستین عمل کنین«جذب حداکثری و دفع حداقلی!!!» بخدا ما بعشق دیدن این عشق اعتیاد به ساندیس شماها میایم. ببینم نکنه باید نشون بدین به مسئول مربوطه که نفر اول مینویسین تا راحتتر نشون بشه؟!! بچه جان برو ترور استاد و اخراج و پاکسازی تو این سالها کار کی بوده بعد بنداز گردن ادم مجهول.عکس اون تروریست لبنانی هم دفعه پیش اومد بیرون همونکه در تظاهرات هم عکسش در حال شلیک بمردم چاپ شد. باز هم فیلم ابگوشتی بازی میکنی یا چشمهای بخواب زده ات رو نمیخوای باز کنی؟ادم خواب رو میشه بیدار کرد اما اونکه تظاهر بخواب میکنه رو باتوپ و تفنگ هم نمیشه! برو بچه جان خودتی.مانا مثل همیشه 20زدی توخال.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

arash javan - کانادا - ادونتون
چه دروغ بزرگی.......خیلی مسخره بود...
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

ashkan - ایران - اصفهان
Kili_patilaki - قطر - دوحه , iranynab - ایران - تهران : حضور دو برادر بسیجی عرض کنم که انتشار خبر ترور دو استاد دانشگاه که اسناد ویکی لیکس رو تحت الشعاع قرار میده، ضمنا ذهن دانشگاه رو از جو اعتراضی روز دانشجو دور میکنه بیشتر به نفع اسرائیل هست یا خ . ر ؟ اگر کمی دوگوله کوچکتون رو به کار بندازین می بینید که اگر هدف از ترور کند کردن برنامه هسته ای بود بی سر و صدا می کشتنشون نه اینکه یه بمب بترکونن و صداش رو توی بوق کنن.. واقعا شما فکر هم میکنید؟
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن
Kili_patilaki - قطر - دوحه .به گوشه عبات بر نخوره! خودی ها رو که خط نمیزنند!!?
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

Don Mario - کلمبیا - بوگوتا
من از سازمان مجاهدین خلق بدم می آد ودلایل شخصی خودم رو دارم ولی جالبه که هفته پیش فرانسه خواستار این شد امریکا نام سازمان را از لیست سازمانهای تروریستی خارج کند ، بلافاصله یه هواپیماربائی به نام آنها اعلام شد و حالا هم این مورد ترورها ؛ جدأ اینها ملت رو ذی شعور فرض کردند ، بابا ، احمقها به خودتون بیائید و کله های کدوی خود رو به کار بیاندازید ، دیگه این کارها ریشش در آمده.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

cyrus0007 - استرالیا - بریزبن
ایول مانا دستت درست!
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
زد تو هدف. مانا نیستانی هر روز بهتر از دیروز میشه.از این بهتر نمیشد نیت شوم رژیم پلید ولی وقیح رو به تصویر کشید.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

kaveh123 - کانادا - تورنتو
تمام این برنامه ها ساخت وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی است برای نابودی اعضای وطن دوست وملی گرای . خدا بزرگه انتقام این خونها را از بسیجها وسباه ضد ایرانی خواهیم گرفت. 32 سال است هر اتفاقی بیفتد میگویند دست استکبار جهانی از استین امریکا واسرایل ...درامد. بابا چقدر دروغ.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

Kili_patilaki - قطر - دوحه
ashkan - ایران - اصفهان:اشکان خان پروفسور شما که اینقدر حالیتونه بفرمایید بگین که به نظرتون کی پشت این ترور بوده است؟ اسنادی که گفتید به نظر من هیچ ارزشی ندارد.پس به نظر شما جمهوری اسلامی این دو تا رو کشت که روز دانشجو رو تحت تاثیر قرار بده؟ واقعا خنده داره!روز دانشجو مثلا چه اتفاقی قرار بود رخ بده؟ همچنین دولت بیکاره که دو تا استادشو تو روز روشن بترکونه؟ یعنی همون طور که شما گفتید نمیتونست بی صر و صدا این دو رو بفرسته اون دنیا؟در ضمن یه لطفی بکنید ترور این دو استاد رو بیخیال شید و دلایل بسیجی بودن من رو عرض کنید تا بیشتر به هوش و ذکاوت شما آفرین بگوییم.از خودت تشکر کن.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

ashkan - ایران - اصفهان
Kili_patilaki - قطر - دوحه : اما علت بیسجی بودن شما: جالب هست اگر به نظرات زیر مقالات توجه کنید می بینید که چند تای اولی همیشه به نفع حکومت هست و بعدش که کاربرهای واقعی کم کم نظر میدن معلوم میشه جو واقعی حاکم چطوری هست. بزار تصور کنیم شما الان کجا هستی. یه سالن پر از کامپیوتر ( توی تهران یا مشهد یا قم یا هر جای دیگه ای ) که پشت هر سیستم یه بیسجی نشسته. لیست سایتهایی که باید مدام چک بشن روی وایت بورد نوشته شده و شما کاری جز باز کردنشون لیست مربوط به خودت و فشرده مدام دکمه اف پنج نداری. به محض اینکه مطلب جدید ظاهر شد نظر حکومتی خودت رو مینویسی و میری سراغ سایت بعدی. توی دلتون هم خوشحالید که آقا براتون بودجه جنگ نرم میفرسته و فکر میکنید اینطوری میشه با میلیون ها انسان آزادی خواه که روی شبکه فعال هستن مقابله کنی. جالبه که شما فقط در ساعات اداری کار میکنید و کمتر دیده شده مثلا شبها نظری درج کنید. ها ها ها ها.. دستتون رو شده دیگه...
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
ashkan - ایران - اصفهان. ایول آخر توهمی ....مثلا من هم که فکر میکنم که ترور 2 تا از بهترین استادهای فیزیک کار سازمانهای اطلاعاتی غربی و اسراییلی هست همان طور که یک زمانی در عراق انجام میشد بسیجی هستم ؟؟!!!..برو بابا خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه ...
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

odin - بلژیک - انتورپن
*پسر شجاع* - ایران - تهران - نه شما استاد فیزیک و فلسفه هستین و البته دانشجوی دکترا هم هستید! اها یادم رفته بود متخصص امور هنری و شناسایی سبکها و اثار بزرگ هم هستین!مثل کشف بین المللی تابلوی «ژاکن» که تا الان این تاریخدانها و مراکز و موزه های هنری، احمقها فکر میکردن اسمش ژوکونده! اما خدا رو شکر که انسان راستگو و درستکار و مسلمانی مثل شما که اینجا همه رو خفه کرده بود در طرفداری از رایحه خوش خدمت ا.ن، اومدین و همه رو از اشتباه در اوردین.البته من از تخصص شما در تحلیل و تفسیر اثار استیون هاوکینگ!! اها ببخشین ایشون هم تا قبل از شما نمیدونست اسمش چیه!هاوکینز! چیزی نمیگم.خودت بگو استاد. بسیجی و ساندیسی و هر اسم دیگه در خون و صداقت و وجدان ادمهاست نه در کارت عضویتشون. شما در یک نمونه از بحثها نشون بده که دروغ نگفتی یا حرف مستندی زدی یا در مقابل ظلم ایستادی.شرمنده عزیز جان این در توان و شخصیت هر کسی نیست که الگوش اریوبرزن باشه نه افشین کسی که منافع شخصیش و گروهیش رو بملتی ترجیح میده همون لایق شعر سعدیه نه کاراکتر سازی برای خودش.
جمعه 12 آذر 1389

hafeze shirazi - ایران - تهران
آفرین این همون چیزی است که مردم عادی هم بهش معتقدند و این رژیم نشون داده که همیشه مهره های سوخته اش رو از بین می بره
جمعه 12 آذر 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
odin - بلژیک - انتورپن. ایول اعتماد نفس!! ...هر وقت ارتباط میمون و ژاکن و قهوه ای رو پیدا کردی برای من کامنت بنویس...ها ها ها
جمعه 12 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.