کریم باقری : تصمیمم را گرفته‌ام و دیگر برنمی‌گردم ؛ مربیگری هرگز، مدیریت شاید


کریم باقری : تصمیمم را گرفته‌ام و دیگر برنمی‌گردم ؛
مربیگری هرگز، مدیریت شاید

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که در دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و برزیل از دنیای بازی در تیم ملی خداحافظی کرده بود، پس از خداحافظی‌اش از فوتبال باشگاهی گفت: با وجود نشستی که با آقای کاشانی داشتم تصمیمم را گرفته‌ام و دیگر به فوتبال برنمی‌گردم.

به گزارش خبرنگار مهر، کریم باقری روز 15 مهرماه سالجاری با حضور در دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان برابر برزیل در ورزشگاه ابوظبی، برای همیشه از حضور در تیم ملی فوتبال ایران خداحافظی کرد و روز اول آذرماه نیز با غیبت در تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس یک روز پس از دیدار برابر داماش گیلان، خداحافظی غیر رسمی اش را از پرسپولیس اعلام کرد.

با وجود اینکه کریم باقری و حبیب کاشانی روز یکشنبه در نشستی توافق کردند تا روز سه شنبه تصمیم نهایی در مورد خداحافظی باقری از فوتبال را اتخاذ کنند اما باقری امروز دوشنبه در گفتگویی اعلام کرد تصمیمش را گرفته است و دیگر قصد ندارد به فوتبال باشگاهی برگردد.

باقری در این مورد گفت: از کسی دلخور و ناراحت نیستم و تصمیمم برای خداحافظی را گرفته ام. این قانون فوتبال است که یک روز می آیی و یک روز هم باید بروی.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا از علی دایی به خاطر بازی ندادن شما و نیمکت نشینی ناراحت هستی گفت: دلیلی ندارد که از دایی ناراحت باشم. بازی کردن یک بازی به نظر کادر فنی بستگی دارد و مربی است که تصمیم می گیرد چه بازیکنی به میدان برود.

باقری در پاسخ به این پرسش که حبیب کاشانی اعلام کرده است تحت هرشرایطی باقری را حفظ خواهیم کرد گفت: ما توافق کردیم که تا روز سه شنبه در این مورد فکر کنیم اما بعید می دانم تا روز سه شنبه اتفاق تازه ای بیفتد. من تصمیم را گرفته ام و دیگر قصد ندارم به تمرینات برگردم.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران در مورد برگزاری دیدار خداحافظی اش از فوتبال گفت: قبلا صحبت هایی در این مورد با آقای دایی و کاشانی داشته ام و اگر شرایط فراهم شود دیماه در دیداری که پرسپولیس تدارک دیده است از فوتبال خداحافظی خواهم کرد.

کریم باقری در پاسخ به این پرسش که آیا وارد دنیای مربیگری خواهید شد گفت: اصلا به مربیگری فکر نمی کنم اما شاید به مدیریت وارد شدم. البته هنوز برای این کار و یا حضور در هیئت مدیره پرسپولیس جوان هستم و باید کمی صبر کنم.

$persian$ - ایران - تهران
برو خدا پشت و پناهت تو تنها لنگیی بودی که همیشه محترم بود
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

زیتون بهبهان - ایران - بهبهان
خدانگهدار بزرگ مرد پرسپولیس.هرکجا باشی موفق وپیروز باشی.هواداران قرمز هرگز فراموشت نخواهند کرد.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
همش تقصیر اون دایی مغرور وحسود بدبخته...........
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
کریم باقری با اینکه پرسپولیسی نیستم ولی بازیتو دوست دارم! و کاپیتانی هم بهت میومد. برو بسلامت.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
کریم اقا . جوان نازنین . از اینکه در وطن خودمان هستی و برای جوانان وطن خودمان نیرو میگذاری من از تو متشکرم . ولی مواظب باش در ماه مبارک رمضان که خدای باریتعالی گرسنه است و تشنه و دارد بکارهایت نطارت میکند وسط بازی و یا توی گرما و یا در مراحل مختلف . اب نخوری و روزه نخوری . مقررات خدای قاسم الجبارین را نقص نکنی که کارت قرمز میگیری و یا از بازی خا رج میشی . ولی من خوشحالم که در وطن هستی و بجوانان ما اموزش میدی مرسی نازنین
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

ehsan_14 - اتریش - وین
persian$ - ایران - تهران . استفراقی که نمیتونه محترم باشه..ولی میتونه فاطی باشه کیسه کش
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

Zehna.bastas - ایران - مشهد
زیباترین گلهای ملی رو تو فوتبال ایران رو کریم زد . اعجوبه ای بود واسه خودش
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

h.r.r/esteghlali - ژاپن - چیبا
موفق باشی
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

h.r.r/esteghlali - [ژاپن] - چیبا
سلام به فوتبال دوستان عزیز
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

a_bamdad - ایران - تهران
مزدوریه واسه خودش،مردک ملت فروش
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.