حکم اعدام شهلا جاهد پس از ۹ سال اجرا می شود - ویدیو


حکم اعدام شهلا جاهد پس از ۹ سال اجرا می شود

بی بی سی : شهلا جاهد، قرار است صبح فردا اعدام شود. این حکم امروز به وکیل خانم جاهد ابلاغ شده است. او به دلیل قتل لاله سحرخیزان همسر ناصر محمدخانی، از فوتبالیت های سابق ایران، در نه سال پیش مجرم شناخته شد. خانم جاهد در دادگاه اولیه به اعدام محکوم شد و در دادگاه تجدید نظر هم این حکم تایید شد. او حالا تنها چشم به رضایت خانواده مقتول دارد. اما چه چیزی باعث شد 9 سال پرونده باز بماند و چرا این پرونده این قدر جنجال برانگیز شده است. نگین شیرآقایی گزارش می دهد.

Felfel GHermez - جمهوری چک - پراگ
وای خدای من نه من وقتی خبر از اعدام کسی میشنوم نا خداگاه تنم میلرزه موهای تن سیخ سیخ میشه خدا کنه حکمش لغو بشه آخه بعد از 9 سال خیلی دردناک که بخواد اعدام بشه یعنی خانواده مقتول بعد از 9 سال آروم نشدن ؟
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

parvaz39 - آلمان - هامبورگ
آنچه که از زمان خیلی دور شنیدم و مطمعناً خیلی ها هم شنیدن. میگن هر کاری میکنی حتی زشت ترین کارها ، ولی شرط اوّل با مرام بودن انسان هست. حتی اگه میخوای ا.ن باشی یا رهبر ذلیل و رزل یه مشت ساندیس خور. اگه میخواهید قدرت نشون بدید به هم اندازه و قد خودتون شاخ نشون بدید. شماها خیلی بیشتر از اون مقداری که فکر میکنید به این ملّت، ملّتی که دم میزنید. بدهکار هستید. قدر نشناسی هم حد و اندازه ای داره.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
دوران بقا چو باد صحرا بگذشت /// تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت /// پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد /// در گردن او بماند و از ما بگذشت ///. چطور حکم مرگ کسی را که جرمش بدرستی ثابت نشده به اجرا گذاشتند !? گر چه من دادگاه هایش را دیدم ولی افسوس که او به تنهایی محاکمه شد و حالا پس از گذشت 9 سال او را روانه جوخه اعدام میکنند . افسوس .
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

atalmatal2202 - ایران - اهواز
وقتی که این خانم با کمال وقاحت منکر کار خود میشه و انگار نه انگار کسی رو کشته و خانواده ای رو عزادار کرده و بچه هاشو یتییم کرده ، باید قصاص بشه!!!اصلا واسه چی زنده بمونه ؟؟؟ که بره یک خانواده دیگه رو از هم بپاشونه.؟؟؟؟ لطفا منصفانه قضاوت کنید.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
من ویدیوهای محاکمه اش رو در یوتیوب دیده بودم .و بعید به نظر می رسه که قاتل خانم "شهلا جاهد" باشه! حالا پس از گذشت 7 سال زندان چه شد که دادگاه تجدید نظر یکدفعه و با استناد به چه مدرک و شواهدی که دال بر ارتکاب جرم توسط این خانم باشد, حکم اعدامش را تایید کرده؟؟! مفهوم و تعریف قانونی و حقوقی جرم از دید دستگاه بیداد ج.ا. چیست؟مجرم واقعی کیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینها بخشی از پرسشهای مهمی که افکار عمومی جامعه ایران و جهان از وجدان های بیدار می پرسد تا سران حاکم فعلی ایران را ملزم به پاسخگویی نماید. آدم با شنیدن و خواندن این همه بیدادی و خشونت عریان در ایران از جمله حبس و اعدام و فقر و...الخ, از انسان بودنش شرمنده می شه!
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
اونهای که بر روی صندلی قضاوت نشسته اند در واقع به جایگاه مقدسی نشسته و باید اگاهانه حکم کنند! انها جانشین موقت خداوند هستند, خداونی که از روی عدل و انصاف داوری و قضاوت میکن. من مدت زیادی نیست از این موضوع(شهلا جاهد و ناصر محمد خانی و....) خبر دارم ولی از وقتی که مطلع شدم پیگیری کردم و تا اندازه ای که من با عقل ناقص خودم دیدم و شنیدم حکم تقریبا نا عادلانه است. مخصوصا که حرفهای شهلا جاهد ضد و نغیض است.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

3setareh - مریکا - ارواین
شد....
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

blue lotus - فنلاند - هلسینکی
لعنت بر خانواده سحر خیزان.مادرش اگر درک و شعور داشت که چادری نمی شد.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

a persian - سوئد - استکهلم
اصلا حرفاش توی دادگاه سر وته نداشت.همه مدت از این شاخه به اون شاخه می پرید و بجای اینکه به سوالات جواب میداد از داستان عشقش می گفت!! حتی وقتی مجبورش می کنن جواب بده چرا در زمان قتل در اون خونه بوده فقط میگه از من خواسته شد به اون خونه برم!!! چرا از فعل مجهول استفاده میکنه؟ چرا نمیگه کی ازش خواست؟ اصلا ایشون مگه چه کاره بودن که همش خونه همسر ناصر میرفته! با ابهامات پرونده بنظر نمیاد که قاتل بوده باشه اما حتما میدونست که کی این کارو کرده!تقصیر خودش بود که بی جهت برای یه مرد هوسباز خودش رو به کشتن داد و به گفته خودش اعتراف دروغ کرد چون ابروی ناصر در خطر بود.اون اگه مرد بود با زندگی و زن قانونی ش این کارو نمیکرد و بعد هم برای فرار از محاکمه شهلا رو وادار به اعتراف دروغ نمیکرد بی شک اگه شهلا بعد از 11 ماه همچنان اعتراف نمیکرد بازجوئی و بازداشت ناصر هم ادامه پیدا میکرد و حقیقت ماجرا کشف میشد و چه بسا خود ناصر کسی رو برای قتل همسرش اجیر کرده بود چون چند روز قبل از قتل لاله پی به راز زندگی پنهانی شوهرش برده بود و گویا می خواست با خواهرش پیگیری کنه و حتما این باعث ترس ناصر شده
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

blue lotus - فنلاند - هلسینکی
لعنت ....اخه آدم دو تا بچه رو می بره تا باعث قتل یک انسان بشن .یادمون نره که خشونت خشونت میاره
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

danial nabi - سوئد - استکهلم
ناصر محمد خانی قاتلاصلی مرتیکه رزل هوسباز . بعد هم کسی که با افتخار تمام میگوید من کشتم حکمش هتر از این نیست.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

delmorde - سوئد - یوتوبوری
سئوال اینجاست در جمهوری اسلامی ودر اسلام تعریف عدل چگونه میشود.فرد قاتل در چه شرایطی بوده که دست به چنین عملی زده.ایا قتل از قبل برنامه ریزی شده بود یا یکبار اتفاق افتاده. این مهم است و جرمش متفاوت با این که در اصل قتل قتل است.من دادگاه اورا ندیدم اما وقتی خواندم چقدر التماس کرد اورا ببخشند اما با قصاوت تمام انکار در بخشیدن کردند متاثر شدم. ایا بااعدام این زن مادرشان زنده شد. هرگز ایا فکر می کنند کاری که اولیای ذم کردند کمتراز عمل قتل بود . مسلما زشت تر بود زیرا فرزندان مقتول با اگاهی انجام دادند و قاتل از روی نادانی . و حال که به خود امده بود و نادم. حقش حداکثر زندان طویل المدت بود اگر نمی خواستند ببخشند. نه قتل. پس مجریان اعدام خود قاتل تر و گناهکارترند.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
اگه شهلا قاتل نبود ؟! پس آن زنی که پسر مقتول در داخل خونه دید کی بود؟؟
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
آیا ممکنه که: ناصر در مقابل شهلا( در حضور شهلا در خونه لاله) با همسرش. عشقبازی کرده تا شهلا رو برای قتل تحریک کند؟؟!.اگه بله؟!..چرا گفته شده. پسرش تنها شهلا رو دیده؟ و نه شخص دیگه ایی را؟؟!..
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

mehre pars - انگلیس - لندن
اعدام مساوی وهشیگری.اگر حتی مقتول از بستگان من بود باز اعدام نه . انو زندانی کنید. بستگی به شدت وعوامل مختلف داره .انی که بی دلیل و با بی رحمی دست به قتل میزنه باید تا اخر عمرش زنده بمونه وزندانی باشمو بیگاری کنه.کار مجانی واسه جامئه و ملت. tv و radio هم باید همیشه انها رو واسه عبرت در شرایت بد نشون بده
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

mehre pars - انگلیس - لندن
اعدام مساوی وهشیگری.اگر حتی مقتول از بستگان من بود باز اعدام نه . انو زندانی کنید. بستگی به شدت وعوامل مختلف داره .انی که بی دلیل و با بی رحمی دست به قتل میزنه باید تا اخر عمرش زنده بمونه وزندانی باشمو بیگاری کنه.کار مجانی واسه جامئه و ملت. tv و radio هم باید همیشه انها رو واسه عبرت در شرایت بد نشون بده
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

mehre pars - انگلیس - لندن
delmorde - سوئد - یوتوبوری .زنده باشید
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
آخه از یه رژیم تروریست و تروریست پرور و جانی و جنایتکار و آخوندکی و ملا و مفت خور پروری همچو ارتجاع حاکم بر خاک پاک ایران زمین انتظاری بیش از جنایت و مکافات و انتقام و قصاص میتوان داشت . این جانیان گردن کلفت کرده از خون ملت ایران ذره یی و بویی از مروت و انسانیت و شرافت و ملیت نبرده اند اینها همچو خونخوران شب پرست بر جان و ناموس ملتی دست اویخته اند که تصوری انسانی از زندگی دارد و نام انسان را یدک میکشد ملت ایران لحظه یی جنایات این بیشرمان و دین فروشان نان به نرخ روز بخور را فراموش نخواهد کرد بگذارید یه چند صباحی این خس و خاشاک بر چشم ملت ایران بوزد تا روزی که چشم باز کند و این پست فترتان تاریخ ایران را از صفحه ی روزگار بمانند پشه یی هرزه گرد حذف نماید و صبح درخشان میهن مان نزدیک است - هی اسد علی یدست بشنو امروز چه برات گفتم .
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
فقط برای لحظه یی برید تو بر این گردن مرتیکه ی مفتخور شاهرودی - انوقت میفهمید که علت اینهمه جنایت و خیانت در وطنمان از چه رو است . رنگ طناب داری که بر گردن ملتم میگذارید ای هرزه گان ایران فروش خوب بخاطر بسپارید .
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

DARYA_R - انگلستان - لیورپول
blue lotus فنلاند - هلسینکی . واقعا شرم اوره ادم هموطنی مثل تو داشته باشه تو چه میدونی مادری که جسد قطعه شده فرزندش رو میبینه اونم بعلت یه دلیل شرم اور (خیانت ) چی میکشه ؟ توچه میدونی دوتا بچه که از مدرسه میان خونه جسد مادرشونو غلطان توی خون میبینن چی میکشند؟ تو اگه میفهمدی که همچین حرف چرتی نمیزدی ؟ هر وقت کسی خدای نکرده یکی از اعضای خونواده تو رو کشت تو ببخش ولی اینکه ولی دم بقیه قاتلو نمیبخشن به تو ربطی نداره
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
بلو لوتوس.صمیمانه ارزو می کنم در شرایطی مشابه مادر-خواهر-برادر-فرزند یا همسر مقتول یا مقتوله قرار بگیری و گذشت کردن رو به مادر مرحومه لاله نشون ویاد بدی.تو وهمه همفکرانت.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
حالا اگه ایشون مرد بود همین کاربرها ازضرورت حکم اعدام سخن میگفتند, واقعا احساس قدرت عقل مردم ما رو گرفته, بخدا یه زن هم میتونه ادم بکشه! زن انقدر هم که شما خوارش میکنید نیست, انقدر با جنسیتتون فکر نکنید, با عقلتون فکر کنید!------ناصر که توی TV شهلا رو ندیده بود در حال گل زدن که عاشقش بشه! شهلا رفته توی زندگی ناصر بزور! مثل اکثر خانمها که بزور میخوان مردی رو تصاحب کنن,خدا میدونه چقدر گریه کرده ومرد ایرانی هم متاسفانه زن رو باور میکنه! حالا هم هر کی قاتل هست مهم نیست, دو تا هو بودن هر دوشون مردن!
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

khayyaam - استرالیا - ملبورن
باز هم جنایتی دیگر در حقیقت نمیتوان بشتر از اینها انتظار داشت از همان اول اسلام محمد یتیم زن ستیز علی پهلوان ادمکش حسین جاه طلب تا خینی بیسواد امل نتیجه همین است که فقط قاضی نا عادل حکم صار میکند
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
)راستش برخلاف خیلیها که احساسی نظر دادند من سعی میکنم منطقی نظر بدم 1 - جرم ناصر محمد خانی این هست که به همسرش خیانت کرد و مجازات خیانت هم در بیشترین حالت طلاق از همسر اول و دادن حق و حقوق همسر اول هست و تا اونجا که میدونم حداقل تو هیچ کشور غربی بخاطر خیانت کسی رو اعدام نمی کنن2 -جرم شهلا جاهد وارد شدن در زندگی یک مرد متاهل و از هم پاشیدن یک خانواده هست تا اونجا که من در مجلات خواندم شهلا جاهد برای اغفال ناصر محمد خانی هر کاری که میتونسته انجام داده مثلا همیشه با یک دسته گل جلو ورزشگاه می ایستاده تا محمد خانی از ورزشگاه بیرون بیاد و وقتی او رو می دیده به عنوان یک طرفدار عاشق ابراز احساسات می کرده و در نهایت جرم شهلا جاهد قتل یا مشارکت مستقیم در قتل لاله سحر خیزان بوده که باز طبق قوانین بسیاری از کشورهای غربی مجازات او اعدام یا حداقل حبس ابد بوده...
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
2)ادامه...3-جرم حکومت ایران هم این هست که بجای رسیدگی درست و انسانی به جرم قتل شهلا جاهد بطوریکه باعث آرامش جامعه و خانواده مقتول بشه با قوانین عقب مانده باعث شده که برای مجازات یک مجرم خانواده مقتول را آنقدر درگیر مسایل احساسی بکند که در نهایت بچه های مقتول برای مجازات قاتل مادرشان در آینده احساس گناه کنند. در حالیکه برای تمام کسانیکه مخالف اعدام شهلا جاهد هستند برای خودشان خیلی سخت هست که با آزادی قاتل مادرشان که بی رحمانه به قتل رسیده موافقت کنند مثلا من خودم اگر جای بچه های لاله سحر خیزان بودم شاید راضی نمیشدم که شهلا جاهد اعدام بشه ولی مسلما راضی هم نبودم قاتل مادرم که حداقل مشارکت مستقیم در قتل مادرم به آن شکل بیرحمانه داشته آزاد بشه و تنها با حبس ابد یا حبس طولانی قاتل مادرم آرامش پیدا میکردم و فکر میکردم عدالت اجرا شده....
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
sepher - استرالیا - سیدنی "شهلا رفته توی زندگی ناصر بزور! مثل اکثر خانمها که بزور میخوان مردی رو تصاحب کنن,خدا میدونه چقدر گریه کرده ومرد ایرانی هم متاسفانه زن رو باور میکنه! حالا هم هر کی قاتل هست مهم نیست, دو تا هو بودن هر دوشون مردن!". >>>>>>>>>بمیرم الهی! چقدر مردها بی گناه هستن!!!!!
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

gholam33 - ایرلند شمالی - دری
لعنت خدا بر ناصر محمد خانی تریاکی اشغال و این حکومت اسهالی
جمعه 12 آذر 1389

arian02 - سوئد - استکهلم
ایا ما اجازه داریم جان انسانی را بگیریم , به جرم قتل? ایا اعدام یک قاتل حقیست که از بدو تولد نافمان را با ان بریده اند? اگر نبود احکامی که ما به نام دین بین خود وضع کرده ابم, ایا باز همدیگر را میکشتیم? نه برای پایان خشونت بلکه کمکردن ان, ایا راهی غیر از کشتن,قتل یا اعدام نمیتوان یافت?. یادمان باشد که ملتی هستیم با تاریخ چند هزار ساله که همواره به ان مفتخریم اما همین افتخار , چنان بر دوشمان سنگیی میکند که در اولین . جای ممکن ان را به زمین میگذاریم . ما در شیرین ترین لحظه های عمرمان جان میافرینیم و در زشتترین لخه ها جان میگیریم . انتخاب با ماست.
جمعه 12 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن . خدا نکنه , شما رو برای ماموریت مهمتر احتیاج داریم! :-).
جمعه 12 آذر 1389

+1
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.