تخریب ۱۳ امامزاده جعلی در شمال


تخریب 13 امامزاده جعلی در شمال

یک بقعه جعلی در یکی از روستاهای کوچصفهان گیلان تخریب شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان با اعلام این خبر گفت: برای جمع آوری نشانه های خرافه پرستی،بقعه جعلی روستای سده کوچصفهان موسوم به سید محمد که با استناد به خواب یکی از اهالی منطقه در آن محل بنا شده بود ، پس از تحقیقات لازم و با گرفتن مجوز از مراجع قضایی و نیروی انتظامی تخریب شد.

رسا : در ادامه طرح برخورد با خرافه پرستی، بقعه جعلی موسوم به سید محمد در روستای سده کوچصفهان رشت از سوی کل اوقاف و امور خیریه گیلان و با اخذ مجوز لازم از مراجع قضایی و نیروی انتظامی تخریب شد.

 در ادامه طرح برخورد با خرافه پرستی بقعه جعلی موسوم به سید محمد در روستای سده کوچصفهان رشت امروز از سوی کل اوقاف و امور خیریه گیلان و با اخذ مجوز لازم از مراجع قضایی و نیروی انتظامی تخریب شد.

حجت الاسلام سیدکاظم میرحسینی اشکوری، مدیر کل اوقاف و امور خیریه گیلان، امروز در حاشیه تخریب این بقعه جعلی در جمع خبرنگاران، گفت: در مکان فعلی در گذشته درختی وجود داشت که عده ای پس از قطع درخت به استناد خواب یکی از اهالی محل که در این محل یک امامزاده مدفون است، سنگ قبری را در کنار این درخت قرار دادند.

وی با بیان این که مقبره فعلی در طول چند سال تبدیل به بقعه ای شد و نام آن را آقا سید محمد از فرزندان امام موسی کاظم(ع) نامیدند، ادامه داد: به تازگی نیز گنبدی بر روی ساختمان آن نصب کردند.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه گیلان با اشاره به تحقیقات به عمل آمده از سوی ستاد مبارزه با خرافه گرایی و بقاع جعلی این اداره کل، ادامه داد: پس از بررسی های صورت گرفته جعلی بودن این تقدس این مکان اثبات شد.

حجت الاسلام حسینی با بیان این که این سیزدهمین بقعه جعلی استان است که تخریب می شود، تصریح کرد: مبارزه با خرافه‌پرستی و جمع‌آوری نماد خرافه‌گرایی در گیلان یکی از مهم ترین برنامه های اداره کل اوقاف گیلان است.

وی در ادامه سخنان خود همچنین از بررسی پرونده ۲۶ بقعه دیگر احتمال جعلی بودن آن وجود دارد خبرداد و ادامه داد: مردم باید اداره کل اوقاف گیلان در اجرای مناسب این طرح بیشتر یاری دهند.

مدیرکل اوقاف گیلان، تعداد بقعه متبرکه استان را ۹۰۰ مورد اعلام کرد و گفت: بخشی از این اماکن متبرکه دارای شناسنامه شدند.

babrmazandaran1 - ایران - مازندران
اگه قراره بقعه ها و امامزاده هایی که بر اساس خواب بنا شده باشند رو تخریب کنند که اول از همه باید جمکران رو خراب کنن که از پایه و اساس روی خواب و خرافه بنا شده است.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

farhadfb - ایران - تهران
***با درود فراوان به بزرگ مرد جاودانه ایران کوروش کبیر ***این کارها نشان دهنده ی بیداری افکار ملت است و دیگر با امام زاده درست کردن و خواب دیدن نمی توانند ملت ایران را به بند دین گرفتار کنند و خودشان دست به جمع آوری و تخریب این مراکز فساد و کثیف اقدام کرده اند چون افکار عمومی بیدار شده است . ***درود بر کوروش کبیر و خاندان او***نفرین بر اعراب و اجدادشان**]
سه‌شنبه 9 آذر 1389

sir.amir - انگلستان - منچستر
با امید ویران کردن تمام این مقبرهای عربی
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Afshin London - انگلستان - لندن
دِ؟!!؟ حکومت عوض شده؟!
سه‌شنبه 9 آذر 1389

ghom.666 - ایران - قم
همشون جعلی هستند.از رضا مشهد بگیر تا عربهای قم.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند
مگر بقییه امامزاده ها جعلی نیستن? همه رو از دم باید اتش زد و تخریب کرد, همه شون مظهر تمام عیار خرافات و اهریمن هستن, همین امامزاده ها و اعتقاد به اونها ما را بدبخت کرد و ایران رو ویران کرد, به امید اون روزی که همشون رو تبدیل به wc کنیم
سه‌شنبه 9 آذر 1389

karkas - ایران - اصفهان
به امید روزی که همش خراب بشه
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
نه اینکه بقیه جعلی نیستند!!!. ولی خب آغاز خوبی است بعدیش مشهد است.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
من تازه گی در یکی از امامزادههای تقلبی نذر کرده بودم! چقدر پول خرج کردم که نذرم ادا بشه, که نمیشد !! من فکر میکردم مقصر منم, که ادم خوب و مومنی نیستم و بدینخاطر احساس گناه بیشتری میکردم ! پس, این امامزادهها متقلب بودند نه من !! حالا من به دامن کی بچسبم که نذرم را ادا کنه ?!
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Fareed - ایران - تهران
خیلی‌ از امآمها به قتل رسیده ا‌ند . بخصوص توسط همسرآشون . حالا جالبه که خیلی‌ از مردم می‌رن با دخیل بستن از فرزندان اونا برای خودشون کمک میخوان .پیش خودشون نمیگن بابا اون اصل کاریه اگه میتونست جون خودشو حفظ میکرد .
سه‌شنبه 9 آذر 1389

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
همشون رو خراب کنن مسخره کردن مردمو. همشون جعلی هستن. اول از همه هم مسجد خرافاتی جمکران که آن هم براساس یک خواب درست شده.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
فقط توی یک استان نهصدتا بقعه متبرک !!!! چه خبره
سه‌شنبه 9 آذر 1389

salt - سوئد - استکهلم
کار درستی میکنند
سه‌شنبه 9 آذر 1389

shirzan48 - بلژیک - بروکسل
اول اون گنبد خمینی رو نابود کنید بعد دنبال گنبدهای خواب و خیالی برید. اگر همینطور بمونه بعد از 50 سال میشه راستی راستی فرستاده خدا . هر چند براتون از طریق شهروندان خرافاتی ایرانی ماهانه میلیاردها تومان ارزش مالی داره و عمرا این کارو نمیکنید .
سه‌شنبه 9 آذر 1389

oldboy - انگلستان - لندن
باید تمام اینها رو منفجر کرد.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Hoja Verde - ایران - تهران
امامزاده دیگه چه صیغه ایه. گیرم که پدر تو بود فاضل. از فضل پدر تو را چه حاصل؟
سه‌شنبه 9 آذر 1389

anty mola - عراق - اربیل
همه جعلی میباشند..............
سه‌شنبه 9 آذر 1389

monga287 - ایران - تهران
تازه چندین امامزاده جدید در منطقه شمال تهران کشف شده که به این قراراست: امامزاده عرشیا.امامزاده شهرام.امامزاده سروش ومانی.امامزاده پریسا.امامزاده مموتی.امامزاده پیمان و....نمیدونم چرا همه این امامزاده ها تو ایرانن؟شک برانگیز نیست؟اگر که توی این امامزاده ها دروغین باشه زیارت کردن اونا مثل بت پرستیه.البته که الن تو ایران مردم کل سال سرهم شیره میمالنوغیبت میکنن.زیراب میزنن و پست ترین کارها رو میکنیم بعد که محرم میشه دم از حسین میزنیم وادعای مسلمانی داریم.داریم کی رو سیاه میکنیم؟خدا رو؟
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Zehna.bastas - ایران - مشهد
منم با دین نماها و کسایی که به اسم دین خون مردم رو تو شیشه کردن مشکل دارم اساسی ولی هیچ وقت به خودم اجازه نمیدم به مقدسات هیچ دینی توهین کنم و برای کسایی که به حرم امام رضا و جمکران توهین کردند متاسفم
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

ab55 - فنلاند - هلسینکی
همشون جعلی هستند از مکه تا مدینه از کربلا تا نجف, از قم تا مشهد و از بیت المقدس همشون خرافاتن
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

arash1977 - ایران - تهران
به امید یزدان پاک همه امام زاده ها را خراب به آتش می کشند تا این دین از بین برود
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
تا سیزده هزار تا نشه قبول نیست.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
به امید خراب شدن تمام این بتکدهها
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

آنتی اسلام - ایران - اهواز
همون کعبه اش هم جعلی است چه رسد به این امامزاده های درپیت! سلام دوستان من اومدم م م م !
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
اقای مدیر کل اوقاف . شما که بتاریخ حمله اسلام بایران خوب اگاهی دارید .حدود 500 سال پس از حمله اعراب بایران مردم گیلان از جمله افرادی بودند بدین اسلام رو اوردند و دلیل ان هم بودن کوههای صعب العبور و جنگلی حد فاصله جنوب بشمال ایران بود . حالا بفرومائید ان امامزاده ها از کجا تشریف اوردند که در گیلان صاحب شناسنامه شدند . پدر جان . قبول کن انها هم همه بی پدر مادر و بدون شناسنامه هستند . این شما ها هستید که برای انها شناسنامه گذاشتید . قبول بفرمائید. مردم ایران هوشیار تر از این حرف ها هستند. امام کحاست تا امامزاده ان در گیلان باشد
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

sakura - ژاپن - توکیو
چهارده هزار تا رو باید خراب کرد . به نیت چهارده معصوم !!!!
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

salarkhan - آلمان - هامبورگ
آنتی اسلام - ایران - اهواز خوش اومدی جات خیلی خالی بود من همون vahid22 هستم رفیق زبلخان بزرگ
شنبه 13 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.