عقیلی: پرسپولیسی‌ها به جای اعتراض به داور نقاط ضعفشان را برطرف کنند


عقیلی: پرسپولیسی‌ها به جای اعتراض به داور نقاط ضعفشان را برطرف کنند

مدافع تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: پرسپولیسی‌ها به جای اعتراض به داور نقاط ضعف خود را برطرف کنند.

هادی عقیلی پس از برتری 4 بر یک برابر پرسپولیس گفت: از پرسپولیس شناخت داشتیم و فیلم‌ باز‌ی‌های این تیم را دیده بودیم. به خوبی حریف را آنالیز کردیم و نقاط ضعف و قوتش را می‌شناختیم. در نیمه اول بازی برابری را شاهد بودیم و پس از آنکه گل اول را خوردیم تمرکز خود را از دست ندادیم و بازی را به تساوی کشاندیم.
وی ادامه داد: در نیمه دوم هر دو تیم بازی خوبی انجام دادند و تیمی که در آن شرایط می‌توانست گل بزند به برتری می‌رسید که خوشبختانه ما این کار را کردیم و با گل دومی که زدیم شیرازه پرسپولیس از هم پاشید.

عقیلی در مورد اعتراض پرسپولیسی‌ها به داور گفت: پرسپولیسی‌ها بهتر است نقاط ضعف خود را برطرف کنند. آنها اگر فیلم بازی را ببیند متوجه می‌شوند ما تیم برتر بودیم و حملات بیشتری داشتیم.
وی تاکید کرد: شاید این نتیجه دور از انتظار بود و کمتر کسی آن را پیش بینی می‌کرد اما در این فوتبال چنین نتایج رقم می‌خورد همانطور که کسی تصور نمی‌کرد ایران بتواند 6 بر 2 کره جنوبی را شکست دهد.

mehdi00 - آلمان - آخن
این پرسپولیس فقط ادعا میکنه بجای اینکه خودشو درست کنه شده شبیه هوادارهاش.....
سه‌شنبه 9 آذر 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
تو هم بهتره بجای وراجی، بازیت رو بکنی!
سه‌شنبه 9 آذر 1389

AcidY - انگلستان - انگلستان
دیگه از این 3 تر نمیشد..لنگیا همه الزایمر گرفتن 5 تا اونم تو تهران هه هه..امسال لنگ ولنگیا به تمام اس اسیا باختن .لنگیا کوشن?تو سوراخ موشن..گل حیدری خیلی باحال بود.هالا بفرض اون گل دوم پنالتی نبود ..سه تا گل دیگ چی ????????. استقلال محبوب قلبها
سه‌شنبه 9 آذر 1389

shahab46 - المان - هانوفر
وقتی مربی تیم علی شتر باشه از این بیشتر انتظار نیست
سه‌شنبه 9 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
زنده باشی. حرف رک و صاف و پوست کنده, حرف بیشتری نمیشه زد.!
سه‌شنبه 9 آذر 1389

bluestar - ایران - تهران
پرسپولیسی ها به جای اعتراض به داور دنبال یه مربی حداقل درجه 3 بگردند.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

Don Mario - کلمبیا - بوگوتا
جالبه پرسپولیس با بازی ضعیف به سپاهان باخته ، کیسه کشها هول برشون داشته ، شمام همچین آش دهن سوزی نیستین و لب خزینه هم نشینین !. فورواردتون هم که رفت تو قوطی شماره یک ! . هنوز زوده برا گنده ...ی
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

$persian$ - ایران - تهران
Don Mario - کلمبیا - بوگوتا . این باختاتون به ما ربط مستقیم داره می دونی واسه چی؟ چون امیر قلعه نوعیه.......سرور هرچی لنگیه
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
Don Mario - کلمبیا - بوگوتا برادر به تمام سرمربیهای استقلالی باختین درکت میکنم داری میسوزی=D
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

nader46 - انگلیس - لندن
شما استغلولی ها چرا از خودتون مایه نمیزارید.همچین میگین مربی های استغلول که انگاری دیگه هیچ مربی تو ایران نیست.گروهبان قندلی که مربی سپاهانه ولی شما هواداران استغلول به قول معروف با .......الان هم مربی بعضی از تیمها مثل شاهین و سایپا و استیل وغیره هم مربی هستند ولی واسه قرمزها فقط پرسپولیس.پروین هم که سلطان کل فوتبال ایرانه وبا همه کاردرستیش اگر در برابر پرسپولیس قرار بگیره بازهم رقیب حساب میشه.دیگه اینقدر بازیکن ومربی بی غیرت دارید(به قول تماشا چیهای بازیتون با شاهین که میگفتید بازیکن بیغیرت ویا استغلول دفایی نمیخاهیم)که مجبورید مربی تیم رقیب یا بازیکنی مثل عقیلی را تشویق کنید. به نظر من همش از کمبود تاکتیک و بازیهای پیرزنی وار تیمتونه که خیلی سرخورده شدید.پاچه خواری صمد را هم داشته باشید.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.