فال روز سه شنبه ۳۰ نوامبر- ۹ آذر


 فال روز سه شنبه 30 نوامبر- 9 آذر

فروردین


نحوه قرار گرفتن ستاره ها شما را مجبور می کند که راجع به ایجاد تغییراتی خلاقانه در زندگی تان فکر کنید. اگر چیزی درست کار نمی کند باید ببینید که راجع به آن چه می توانید بکنید. اگر تنها راه تحمل آن است، باید مطمئن شوید که قادر به تحمل آن هستید. به عبارت دیگر، اصلاحاتی هوشمندانه می تواند به اشاره ای، افق های آینده شما را تغییر دهد.


اردیبهشت


ورود دوستان و آشنایان جدیدی تحول و تغییری جالب در زندگی بعضی از متولدین این ماه پدید میاورد خود اعجاز بزرگی در زمینه کار و مسائل مختلف زندگی برای عزیزان خود بوجود خواهند آورد. در زمینه مسائل احساسی و عاطفی خیلی از دختر خانم ها به مرحله ای روشن و پرامید در زندگی خود پا می گذارند


خرداد


با نوعی تلکیف اجتماعی یا انجام وظیفه ی خیرخواهانه روبرو خواهید شد. با وجود تمام گرفتاریها و اینکه در ظاهر، نامتناسب با شرایط خانوادگی و شغلی شما نشان میدهد، بدانید که اگر سودی نداشته باشد - که بدون تردید خواهد داشت- شانه خالی کردن از زیر آن، به صلاح شما و آینده تان نخواهد بود.


تیر


سهل انگاری ها می تواند پیامدهای جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. حتی الامکان باید از خطا و اشتباه دوری کرد و هرگز به تنبلی یا سهل انگاری اجازه نداد که فرصت های طلایی را از چنگ تو در آورد.


مرداد


برای درصدی بالا از متولدین این ماه، عشق دردسرآفرین بوده است البته شاید برای بعضی این دردسرها شیرین و پرهیجان باشد ولی برای برخی مشکل ساز و مانع زندگی راحت. بهر حال با توجه به همین مسئله دختر خانمها و خانمهای متولد این ماه اکثریت زندگی خود را بر مبنای عشق بنا میکنند، آنها معتقدند هیچ پیمانی بدون عشق دوام ندارد، گرچه برخی بهمین دلیل سالیانی از عمر خود را باخته اند ولی حداقل دل به روحانیت و پاکی عشق بسته اند.


شهریور


دختران جوان در مورد خواستگارهای خود و بطور کلی پیشنهادهای ازدواج خیلی بیشتر از پیش بررسی و مطالعه کنند، بخصوص اگر متولدین دی ماه در میان این متقاضیان باشند. ممکن است خانمها از عقب افتادگی موقتی شوهران خود در امور مالی کمی ناراحت شوند، اما پایان شب سیه سپید است.


مهر


مشکلات مالیتان ممکن است زیاد مهم نباشد ولی باعث ایجاد اختلاف با همسر خواهند گشت. سعی کنید در این مورد به شریک زندیگیتان اعتماد بیشتری داشته باشید. مشکل بخصوصی از نظر سلامتی نخواهید داشت. امکان سفر بسیار مهم و در رابطه با رشته فعالیت برایتان وجود دارد.


آبان


در حد توانتان تلاش کنید و از آنچه که دارید لذت ببرید. تمام عمر را در حسرت بسر نبرید. در برابر مشیت الهی جای بحث نیست. خدا از هر کسی بهتر میداند که خیر هر کس در چیست. از بابت کمبودها گله مند نباشید. تمام زنگهای شادی به زودی برای شما به صرا در خواهد آمد. به زودی پیامی پرمحتوا دریافت میکنید که باید به نحو احسن از آن استفاده کنید.


آذر


امروز ستارگان شما کمک میکنند که کلماتی را بزبان بیاورید که بسیار به درد شما خواهد خورد و تاثیر گذار است. در جایی باید صحبتی داشته باشیه که تاثیرات بسیار مهم و خوبی بر مخاطبین خواهید داشت ولی این بدان معنا نیست که خودتان نباشید. در حقیقت هر چه بیشتر احساس شادی کنید، بیشتر موثر خواهید بود.


دی


مشکلات مالیتان ممکن است زیاد مهم نباشد ولی باعث ایجاد اختلاف با همسر خواهند گشت. سعی کنید در این مورد به شریک زندیگیتان اعتماد بیشتری داشته باشید. مشکل بخصوصی از نظر سلامتی نخواهید داشت. امکان سفر بسیار مهم و در رابطه با رشته فعالیت برایتان وجود دارد.


بهمن


از همراهی فامیل و دیگر مردمی که به آنها نزدیک هستید احساس لذت ببرید. امروز شما حالت مهمان نوازی دارید و می توانید از دعوت کردن کسی برای شام لذت ببرید اگر افکار شما متوجه طراحی داخلی شده، می خواهید که هر چه سریع تر افکار خودتان را به مرحله اجرا بگذارید. پیروزی دور از دسترس تو نیست بنابر این نباید نومید بود و به زمین و زمان بد گفت اگر از تمام امکانات و توانایی خود بهره برداری کنی حتما موفق خواهی شد.


اسفند


رابطه شما با یکی از همسایگان دوباره خوب می شود.بنابراین اجازه دهید عصبانیت و خشم گذشته از بین برود.اگر نمی دانید چه وقت زمان خوبی برای عذرخواهی است،غرورتان را کنار بگذارید و همین امروز این کار را بکنید.شاید بخواهید در رختخواب بمانید. افکار زیادی در فکرتان هست که یک لحظه شما را راحت نمی گذارد.فقط سعی کنید آرام باشید و اگر نه کلافه می شوید.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.