اختلاس صدمیلیاردتومانی یک‌ مدیردولتی


اختلاس صدمیلیاردتومانی یک‌ مدیردولتی

مدیر عامل مجتمع پتروشیمی ایلام که حدود پنج سال در دولت‌های نهم و دهم مسئولیت این مجتمع را عهده دار بوده، این روزها به اتهام اختلاس در زندان اوین به سر می برد.

به گزارش مشرق، شنیده ها حاکی است که مدیر عامل مجتمع پتروشیمی ایلام در حدود یکصد میلیارد تومان در این پروژه اختلاس و سوء استفاده کرده است.

این مجتمع پتروشیمی در ۲۶ کیلومتری شمال غربی مرکز استان ایلام واقع شده است و به عنوان یکی از نقاط امید توسعه صنعتی استان محسوب می شود.

یکی از نمایندگان استان ایلام در گفت و گو با مشرق با تایید این مسئله تصریح کرد: متاسفانه چنین مسئله ای رخ داده است و آقای (د.ف) مدیر عامل پتروشیمی ایلام به اتهام اختلاس در بازداشت به سر می برد.

وی در ادامه می افزاید: این اتفاق سبب رکورد هرچه بیشتر در ساخت این مجتمع پتروشیمی شده است و سبب ناراحتی کارگران شاغل در این مجتمع و مردم استان را فراهم کرده است.

این نماینده استان ایلام تصریح کرد: به زودی جلسه ای با حضور مدیر عامل شرکت ملی پتروشیمی و مجمع نمایندگان این استان برگزار خواهد شد، تا جنبه های مختلف این مسئله و میزان اختلاس صورت گرفته در این مجتمع روشن شود.

وی درباره میزان اختلاس صورت گرفته گفت: عدد های گوناگونی در خصوص میزان اختلاس صورت گرفته مطرح شده است که یکی از ارقام مشهور ۱۰۰ میلیارد تومان است.

بنابر این گزارش، طراحی و ساخت این مجتمع ۶ سال پیش آغاز شد وبه علت تحریم ها ومشکل نقدینگی این طرح تنها حدود ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد ونیمه تعطیل است.

گفته می شود تاکنون هفت هزار میلیارد ریال اعتبار و سرمایه گذاری ارزی و ریالی برای اجرای این مجتمع هزینه شده است.

oghab - فنلاند - هلسینکی
ای ول .احمدی نژاد .دست این دزدهای بی ناموس را از خزانه ملی کوتاه کن .
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

sobhanjan - امارات - ابوظبی
مبارکه اشکال نداره برای مموتی دنبه دزدیده مال بابای جاروکشــــــــــــــــشونه
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
دمش گرم دولت نهم و دهم بخاطر پرورش این همه دزدهای کوچیک و بزرگ خسته نباشید .
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

benjamin86 - انگلیس - اکسفورد
تک خوری کرده حتما :))
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

romano - ایران - تهران
دقت کنید 100 میلیادر یک نخودی شون تو ایلام همونجایی که انگشت قطع میشه فقط خورده! تو اروپا و آمریکا که مهد کپیتالیزمه این مبلغا به خواب هم برای اختلاس چیها نمی‌یاد. تازه حاضرم رگ گردنم قسم بخورم که این پول اصلی نبوده طرف دنگ پدرخوانده رو نداده کله پاش کردن 100 میلیار پولی نیست که تو کیسه تو خونه بره یا بدون هماهنگی بانک هاپیلی هاپو بشه اونایی که تو کار تجارتن می‌دونن چی می‌گم.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

farhad352 - ایران - تهران
ای بابا .. کمی از این ابراز احساساتتان را برای سایر همکاران این عامل سرقت، کنترل نمایید . این نگون بخت میتواند تنها عاملی باشد و دزد اصلی در پس پرده مانده باشد. نظیر آقای صفوی که 18 میلیارد دلار پول و دلار را با تریلی از ایران به ترکیه برد و ابلهی نژاد آنرا فقط یک شایعه دانست! اما شما اگر در گوگل در این موردجستجوکنید و یا در همین سایت میتوانی کلیپ آنرا هم ببینید. پس کمی هم به سایر همکاران این عضو محترم دولت و دست اندر کاران سرقت ملی بیاندیشید! و به فکر گیر افتادن ابلهی نژاد و علی گدا و جنتی و سایر ابر دزدان حکومتی هم باشید.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

ماهی سیاه کوچولو - ایران - تهران
oghab - فنلاند - هلسینکی . . دل خوشی داری شما.. این بابا حقو حساب بقیه رو نداده که به این روز افتاده.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

garfieldx - ایران - تهران
oghab - فنلاند - هلسینکی! احمق جون! این بابا رو خود احمدی نژاد منصوب کرده بود. احتمالا شیتیل ریاست جمهوری رو به موقع نداده!
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

ezatdf - ایران - تهران
این خبر امروز همشهری رو بخونید مربوط به 36 دقیقه قبل است "مجتمع پتروشیمی ایلام مشکل نقدینگی دارد" داوود فرمهینی فراهانی، مدیرعامل مجتمع پتروشیمی ایلام نیز امیدوار است که مشکل کمبود نقدینگی شرکت حل شود. https://www.hamshahrionline.ir/news-100166.aspx
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

experthoney - منامه - بحرین
ای ول رکورد دزدی و اختلاس در دنیا رو شکسته مموتی با این گله گاو و گوسفندش
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
ما اگه چهار تا تحلیلگر سیاسی, اقتصادی مثل oghab - فنلاند - هلسینکی داشتیم, الآن ایران بهشت بود, یارو 100 میلیارد تومان (100 میلیون دلار) دزدی کرده اونهم در یک شرکت دولتی که مال بابای مموتی و خایمنه ای و شرکا هست و کسی بدون اجازه این علما آب هم نمیخوره, اونوقت این آقای پرفسور (oghab - فنلاند) میگه ای ول احمدی نژاد, دست این دزدهای بی ناموس را از خزانه ملی کوتاه کن. من فکر کنم جنابعالی در سفارت ایران در فنلاند حتما در بخش حمایت از دزدان بی ناموس دولت اسلامی دهم فعال هستید, خدا قوت...
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

monga287 - ایران - تهران
یکی نیست بگه فلان فلان شده صد میلیارد تومانو میخواستی چیکار؟چقدرم خوش اشتها بوده اقا.نه یک نه ده نه بیست.صد میلیارد تومان.بله دیگه وقتیکه یاروی بیسواد رو فقط بخاطر پارتی بازی میزارن سر کار همین میشه.تازه اینها اونایی هستن که دستشون رو میشه.خدا میدونه چقدر اختلاسهای دیگه که میکنن ولی صداش در نمیاد.وقتی هرکس فکر بخوربخور خودش باشه همین میشه که میبینیم.یک مشت بیسواد بیلمز اومدن سر کار فک فامیلاشونم از دهات اوردن اینجا اونوقت جوانهای تحصیلکرده باید بخاطر مشکل بیکاری کوچ کنن به خارج کشور.با همین اختلاسها میخاین تحریمو به فرصت تبدیل کنید؟
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
کی نوبت زندانی شدن مموتی و وزیرهاش بجرم اختلاص میرسه؟!!!
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
garfidelexو انقلاب دوم و. ایران اشخاصی مثل شما ها بی فرهنگ و بی ادب داره که به این روز افتاده .یقین داشته باشید .
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.