اینجا هتل نیست ... بیمارستانه! - عکس


 اینجا هتل نیست ... بیمارستانه!

 

رئیس دولت امارات متحدۀ عربی و حاکم ابوظبی در جریان طرح های ساخت دو بیمارستان تازه "العین" و "المرفق" قرار گرفتند. از آنجا که ساخت این دو بیمارستان تازه سطح درمان پزشکی تخصصی و خانوادگی را در ابوظبی بالا می برد، این بیمارستان ها جایگزین بیمارستان های کنونی العین و المفرق خواهند شد. بیمارستان تازه ساز المرفق که 690 تخت خوابی بوده و مساحت آن 245 هزار متر مربع است، جایگزین بیمارستان کنونی 431 تخت خوابی المرفق خواهد شد. همچنین پارکینگ این بیمارستان گنجایش 1,300 خودرو را خواهد داشت و ساختمان تازه برای درمان بیماری های خارجی نیز از 147 اتاق و 60 اتاق معاینه تشکیل شده است.

بنا بر اعلام شرکت خدمات پزشکی ابوظبی، بیمارستان تازۀ العین نیز مجتمعی است با فضایی دوستانه که در آن امکانات نوین پزشکی ارائه می گردد. این بیمارستان 688 تخت خوابه در زمینی به مساحت 358 هزار متر مربع با 30 دپارتمان پزشکی ساخته شده و افزون بر برخورداری از نخستین واحد تخصصی درمان سکته های مغزی در کشور، دارای بخش هایی خاص در حوزه زیست پزشکی از جمله حوادث، استخوان پزشکی، و طب ورزشی است. این بیمارستان در همکاری با دانشگاه امارات، به مرکزی برای پژوهش، آموزش، و کارورزی متخصصان تبدیل خواهد شد. همانطور که در تصاویر زیر می بینید بیمارستان العین در کشور امارات، یکی از بزرگترین و شکیل ترین بیمارستان ها است که طراحی محیطی و داخلی، تجهیزات و امکانات عالی با رنگ های شاد و متنوع آن بی شباهت به هتل نیست.

رئیس دولت امارات بر افزایش سطح مراقبت های بهداشتی و پزشکی ارائه شده به شهروندان اماراتی و خارجیان مقیم این کشور، تأکید نموده است و اعلام شده که این دو بیمارستان در سال 2013 وارد عرصۀ خدمت رسانی خواهند شد. اَبوظَبی، یکی از امیرنشینهای هفتگانه و بزرگ ترین واحد امارات متحد عربی در ساحل جنوبی خلیج فارس است.
sobhanjan - امارات - ابوظبی
خدا پدرش را بیامرزد دارهبهشت میسازه نه بیمارستان
سه‌شنبه 9 آذر 1389

elias_se99 - سوئد - استکهلم
خاک بر سر ما که ایران باید الان اینطوری بود نه کشورهای عربی که پوله ما و مردمه ما توش خرج میشه و واریز شکم این عربای شکم پرست میشه !!!
سه‌شنبه 9 آذر 1389

msforugh - ایران - تهران
اینهم از عربهای سوسمار خور . دولتش هر روز به فکر مدرنیزه کردن مملکتشه و انوقت دولت ما !!!!!! ولش کن انقدر کفتیم و نوشتیم که دیگه خسته شدیم
سه‌شنبه 9 آذر 1389

freepersia - نیوزیلند - تارانگا
خوشمان امد,ولی دیدن این کلاغهای سیاه در این مکان زیبا چندش اوره, عربهای سوسمار خور هم با این پولهای باداورده و سرکیسه کردن ایرانی به این نون و نواها رسیدن وگرنه هنوز داشتن تو صحراهاشون پای پتی دنبال سوسمارو ملخ میدویدند.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

monabaanoo - انگلیس - لندن
ادم دلش میخواد مریض شه
سه‌شنبه 9 آذر 1389

shirazi - امریکا - کالیفرنیا
من تا حالا به شش یا هفت بیمارستان در اینجا (آمریکا) رفته ام. همه آنها مثل این عکسها ویا حتی بهتر بودند.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Neda02 - کانادا - اتاوا
کاش بیمارستان های ایران هم یک روز می توانستند این قدر مجهز، تمیز و زیبا باشند.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

parsou_mash - کانادا - تورنتو
این اماراتی ها دست بردار نیستن.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
حیف اینهمه تجهیزات و ثروت در اختیار بی صفتترین انسانهاست که همین عربها هستند.موش خوشمزه نوش جانتان .
سه‌شنبه 9 آذر 1389

خرم - ایران - تهران
خاک توی سر ما ایرانیها با همه چیزهایمان ازقبیل بیمارستانها مدارس دانشگاه ها مراکز تفریحی وورزشی وشهرو............بدبخت روزگاریم.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

YAho0DA - امارات - دبی
این مطالب درج میشه دوستان هم چشم دیدنشو ندارن سر ما خالی میکنند... ولی دیگه جای حرفی نمیمونه خدا وکیلی عجب چیزی ساخته .. به هزار تا کشور غربی می ارزه
سه‌شنبه 9 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
بسیار زیبا, دوست دارم مریض بشم و بیام اینجا ! ولی بیشوخی, بقول معروف: ادم از غذاخوردن در بشقاب طلایی سیرتر نمیشه ! سوالم از دوستان کاربریم در این کشور: سطح درمانی دکترها چطوریست? ایا دکترهای خوبی دارند? منظورم از این سوال این بود که شاید بخاطر شرایط بد اب و هوایی, دکترها تمایل زیادی ندارند در این کشور کار کنند و با ساختن اینطور بیمارستان بسیار مدرن خواهان جذب دکتران بشوند ? هرچند دکتر هندی به اندازه کافی موجود هست که خواهان کار در این کشورند ! بهرحال خوشحال میشم که دوستان اطلاعاتی در باره سطح درمانی این کشور بدهند. از قبل مرسی !
سه‌شنبه 9 آذر 1389

siah76 - امریکا - لوس انجلس
خاک برسر جمهوری اسهالی ومموتی...
سه‌شنبه 9 آذر 1389

qatar_doha_shiraz - قطر - دوحه
دانایی هر حکومت یا حاکمی را در چند چیز باید دید.اول سلامت جسمی وروحی مردم.دوم کیفیت مدرسه ودانشگاها. و......
سه‌شنبه 9 آذر 1389

m3rt3ga - امارات - دبی
دمشون گرم..همه کارهایی که شیخ محمد قبل از ورشکستگی دبی میخواست انجام بده الان ال نهیان دارن میکنن...خدا کنه یه فکری به حاله این بیمه بکنن
سه‌شنبه 9 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
خدا خودشان را اجر بده و خدا پدر و مادرشون را بیامرزه. کسی که برای مردم ارزش قائل است همیشه پاینده باد. خدا پدر و مادر و خود محمد رضا پهلوی را هم بیامرزه. هر وقت من از اینجور عکسها و برنامه ها میبینم یاد اون خدا بیامرز می افتم.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

wildpiony - هند - بمبیی
من میخوامم مریض بشمممممم:)
سه‌شنبه 9 آذر 1389

habibollah - ایران - تهران
حالا هرچی که هست.خدانصیب هیچ کس نکنه.آمین یارب العالمین
سه‌شنبه 9 آذر 1389

maryam-germany-71 - المان - برلین
جائی که عربها همه هستنند بهشت هم باشه جهنم میشه
سه‌شنبه 9 آذر 1389

قیصرمنم - ایران - اصفهان
خاک عالم بر سر دولت ایران!!!!!! امارات با این قدمت (چند ده ساله) به کجا رسیده و ایران با این قدمت (دو هزار و پانصد و اندی ساله) دنبال حذف یارانه و دزدی خودشان و پرورش نیروی بسیج می باشد!!. ای ملت قیور و سلحشور ایران بپاخیزید و ریشه این ظالمان را بسوزانید.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

r125 - ایران - یزد
بابا من همه نوع مرض دارم منو ببرین اونجا
سه‌شنبه 9 آذر 1389

SHIRZAN48 - بلژیک - بروکسل
هر چقدر ایرانیان باهوش و تحصیلکرده و ثروتمند و با فرهنگ و با ریشه و پر از ذخایر طبیعی و خوشگل و ... هستند اما عربها در رفاه هستند و هر روز هم می نشینند و طبق گفته ویکی لیکس نقشه نابودی و ویرانی ما را می کشند چون دولتمردان ما عقل و شعور ندارند و خامنه ای کثیف و مرتضای جلاد هر روز پای وافور و منقل نقشه ترور و قتل نخبگان ما را می کشند انوقت مردم عزیز ما برای یک عمل باید از شهرستانها برای معالجه عزیزانشان با مکافات به تهران بیایند و عربها اونقدر أت و أشغال بخورند و چاق و چله بشوند و قلب و کلیه و ,,,, بدنشون از کار بیفته و برند در این بیمارستانها بخوابند.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

cyrus0007 - استرالیا - بریزبن
خوب حالا که چی?
سه‌شنبه 9 آذر 1389

kingstorm6463 - اکراین - کی یف
من نمیدونا چرا ایرانی‌‌ها هی‌ پولشون رو میریزن تو شکم این عرب‌های حروم زاده . مگه نمیبینید که چه بلایی سرمون اوردن و با پول ما چه کارا که نمیکنن؟؟!!! پس کم هی‌ بیاین و برین دوبی و عربستان و ۴ تا کشور خراب شدهٔ عربی‌ دیگه و اینا رو سیراب کنید . لعنت به هر چی‌ عربه !
سه‌شنبه 9 آذر 1389

هیجار - امارات - دبى
سلام بر دوستان اروبایى نشین باز بگوىیدعرب نمى دانم چه چیز.........است انرا که عیان است چه حاجت به بیان هست اخر مدرنیته و تکنولوژى روز. داشتم داشتم حساب نیست دارم دارم حساب هست کمى بیندیشید
سه‌شنبه 9 آذر 1389

delmorde - سوئد - یوتوبوری
حالا دولتمردان ابله دزد خائن ما پولهای ملت را یا برای خود و فک و فامیل شان چپاول میفرمایند یا افتادن به واردات اشغالهای چینی و یا اینکه هزینه می کنند برای اسلحه جهت تروریستها و ساخت و ساز در کشورهای دیگر. در حالیکه مردم مادر فقر و بیکاری بدلیل خوابیدن کارخانجات تولیدی مان قرار گرفته اند. ... نه تنها وضع درمانی ما را درست نکردند که پزشکان را با مجهزکردن به اسلحه به جان مردم انداختن.در این مورد هم ضعف خود را نسبت به حفظ امنیت اجتماعی در اثر بی کفایتی شان به اثبات رساندند.اینها مسلمانند و دولتمردان کشور جعلی کوچک ابوظبی هم مسلمان. بابا اسلام از عربستان امده و انهااسلام را بهتر میشناسند دین دین عربیست.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

tak30 - بلژیک - بروکسل
خدایا قسمت کن اینجا بستری بشم.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

elias_se99 - سوئد - استکهلم
هیجار - امارات - دبى. پول مردم ایرانو غیر مستقیم از دست عربا میخوری واسه ی عربا هم شمشیر میزنی !!! همون بهتر که اونجایی ! اگر امثال تو همشون تو کشورای عربی بودن نه اسلام رو می آوردن تو کشور ما نه مملکت ما رو به گند می کشیدن !!! به تمام اونایی که اسلام می خوان می گم ! گمشید کشورای اسلامی اونجا جانماز آب بکشید مملکت ما هم بی خیال شید !!!
سه‌شنبه 9 آذر 1389

nazli_akrami - ایران - تبریز
bache shapoor - سوئد - یوسدال . دوست عزیز میشه بفرمایین این عکسها چه طور شما رو به یاد محمدرضا شاه پهلوی میندازه !!؟؟؟ اصلا چه ربطی دارن ؟؟؟ نکنه میخوای بگی اگه تا الان حکومت دست ایشون بود همچین بیمارستانی میساخت؟؟. در ضمن . ساختن بیمارستان به این بزرگی کار خوبیه ولی مهمتر از اون دو تا مقوله دیگه است:. اولا هزینه های درمان در این بیمارستانها چه جوریه؟؟ اگه واسه یه زایمان 6000 دلار بخواد که نشد!!!!. دوما سطح سواد دکتراش تو چه سطحیه؟. چاکر همه شما (زنده باد تراختور)
سه‌شنبه 9 آذر 1389

danial nabi - سوئد - استکهم
shirazi - امریکا - کالیفرنیا اون بیمارستانها از دارائیهای کشورهای حوزه خلیج فارس تعمین شد که جنابعالی از انجا تعریف می کن .هم اکنون بیش از 400 میلیارد دلار دارائیهای ایران 33 ساله که بلوکه شده که امروز با مالیاتش میود 800 میلیارد دلار خیر نبینه شاه خائن چه بولهائی به جیب امریکا ریخت.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Shomali - ایران - لاهیجان
اینجاسردمداران رژیم غاصب اسلامی فقط بلدند برای مردم مسجد وزیارتگاه بزرگ برای پرستش درودیوار درست کنند!
سه‌شنبه 9 آذر 1389

آینه - انگلیس - لندن
به قول cyrus0007 - استرالیا - بریزبن حالا که چی? ......همین چند روز پیش بود که در همین جا خبر از رفتن یکی از خال قزی های سران دوبی برای درمان به اسرائیل رو خوندیم. اول متخصص ها رو پرورش بدن بعد از این ول خرجیها کنند. هر چند حق دارند وقت تاختن داشته باشن تا اوضاع ایران اینطوری هست.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
گوارای وجودشان. پول دارند و آنرا صرف رفاه مردمشان میکنند.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

pelle - سوئد - استکهلم
بجای حسادت همگی بگید خاک تو سر علی چلاق و مموتی بی عرضه که فقط لاف و بلوف میزنند و هیچ خیری بجز شر برای ایران در این سی و یکسال نداشتند.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
nazli-akrami-ایران-تبریز. دوست عزیز سلام. زدی تو خال! منظورم همون بود که خودت گفتی. 32 سال پیش وقتی اون خدابیامز حکومت ایران دستش بود با تکنولوژی اون زمان یک همچین کارهایی برای ایران انجام میداد! بطور مثال یکی دو نمونه برات مینویسم. 1. بیمارستان قلب واقع در خیابان ولیعصر جنب پارک ملت. 2. هتلهای پنج ستاره هیلتن و شرایتون و ....البته باید در نظر گرفت تکنولوژی اون زمان با تکنولوژی الان را! پس نتیجه میگیریم اگر اون خدا بیامرز اگر میبود الان ما با دیدن این عکسها کف نمی کردیم. دوست عزیز حالا من یه سئوال از تو دارم, چرا از حرف من شاکی شدی?
سه‌شنبه 9 آذر 1389

m3rt3ga - امارات - دبی
دوستان عزیز..من نظرات رو میخوندم..اخه کینه توزی تا چه حد??? واقعا چه اشکالی داره این بیمارستان با این همه تجهیزات اینجا باشه??حالا عرب یا عجم..خواهش میکنم از تک تک شما این حس تنفر از هم نوع خودمون رو کنار بگذاریم..
سه‌شنبه 9 آذر 1389

alexxx - اتریش - وین
بله کاملا درسته, خیلی زیباست, خیلی مجهزه, خیلی باحاله , خیلی, خیلی, خیلی ولی با همه این محاسن یک عیب خیلی بزرگ و کلی داره که وزنش بیشتر از خوبیهاشه, اگه گفتین اون چیه?! دقیقا", این مجموعه توی یه کشور عرب واقع شده. مثل اینه که کیک خامه ای توی مستراح سرو بشه, نه? همیشه تندرست و سلامت و شاد باشید.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

niloochi - المان - دوسلدورف
خاک عالم بر سر خامنه ای و احمدی نژاد و هرچی ملاست...
سه‌شنبه 9 آذر 1389

saman-uae - امارات - دبی
elias_se99 - سوئد - استکهلم - بخش زیادی از آبادانی کشور امارات توسط ایرانهیای انجام شده خصوصا جنوبی ها. مطمئن باش اگه ایران ظرفیت این رو داشت هیچ وقت جنوبی ها به کشور دیگه ای نمی رفتند برای تجارت و اینجور کارها. در ضمن ما ایرانی هستیم اما نه مثل شما نژاد پرست.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

saman-uae - امارات - دبی
elias_se99 - سوئد - استکهلم - وقتی ظلم و ستم ساسانیان باعث شد اجداد ما اسلام رو به زرتشت ترجیح بدهند . الان هم انتظار نداشته باش با این حکومت دیکتاتور بتونین کاری بکنین.ما در زمان حکومت پهلوی اون شاهنشاه بزرگ آریا مهر شما نمازمون رو خوندیم در زمان این حکومت خرافی و روانی شما هم میخونیم. نه تو میتونی جلو ما رو بگیری نه بزرگتر از تو .چشمات رو باز کن تا ببینی تو ایران جلو بیمارستانها صف کشیدن برای فروختن کلیه و ببین چند درصد از جوونای ایران معتاداند و هر از گاهی جسدشون گوشه خیابونها پیدا میشه. حالا هی بشین زر زر کن بگو تمدن چند هزار ساله داریم و چنان و چنان بودیم.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

saman-uae - امارات - دبی
elias_se99 - سوئد - استکهلم - بهتره یه کم هم بشینی تاریخ بخونی تا بفهمی ایرانیان باعث پیشرفت اسلام شدند حالا چه خوب کردن چه بد. مگه چند تا حکومت عربی روی ایران حکومت کرده؟ مگه آل بویه یه حکومت کاملا ایرانی نبود؟ پس چرا اون موقع که هنوز هوا خوب بود این اسلام رو کنار نگذاشتند؟اینو هیچ وقت یادت نره نه تو هیچ کس دیگه نمیتونه ما رو از ایران بیرون کنه . زیاد هم به خودت فشار نیار برات بده.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

elias_se99 - سوئد - استکهلم
nazli_akrami - ایران - تبریز. من به جای bache shapoor جوابتو می دم دوست عزیز ! من از اونایی نیستم که سنگ پهلوی هارو به سینه بزنم ! ولی به واضح از ویدئوها و مدارک اون زمان میبینم که اگه اون رژیم هنوز سر کار بود و مثل همون موقع فعالیت و پیشرفت میکرد الان اینجور بیمارستانها ، بیمارستانهای مجانیه دولتی هر شهری بود با بهترین متخصص‌های ایرانی‌ و جهانی‌ ! اطلاعات ندارید لطف کنید نظر ندید و اینو به همه میگم : لطفا بیاید از خریته پدرانمون دفاع الکی‌ نکنیم و از خریته اونها عبرت بگیریم و اونها رو تکرار نکنیم !. من ۲۱ سالمه و مال نسل پایمال شدهٔ جمهوری اسلامیم ولی‌ میدونم چندین قرنه که هیچکی به اندازهٔ پهلویها به کشور من خدمت نکرده شما هم اگه تاریخ خونده باشی‌ میدونی که قبل از پهلویها هم یه همچین مملکتی داشتیم ما ! و واقعا خدمت و درستیه کار اونهارو میرسونه که به این سرعت یه مملکتو از فلاکت نجات دادن !!!
سه‌شنبه 9 آذر 1389

afshin7174 - ایران - تهران
اگر اینا اینهمه امکانات پزشکی دارن چرا میان ایران واسه عمل قلب و چشم و ...؟ البته این کشورها بیشتر تو هتل ساختن استاد هستند لوووووووووول
سه‌شنبه 9 آذر 1389

saharrr - امریکا - فلوریدا
shirazi - امریکا - کالیفرنیا . باز تو خالی بستی??
سه‌شنبه 9 آذر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
. هیجار - امارات - دبى .کاش به اندازه یک نخود هم آزادی و برایری و دمکراسی داشتند ، هنوز نصف جامعه شون که زن باشه به حساب نمیآد.!!! پول نفت یه روزی که زیاد دور نیست تموم میشه مهم زیر بنا اقتصادی و اجتماعی و سیاسی است . نظام های دیکتاتوری و خلیفه گری و شیخ نشینی دوره اش بسر آمده.....
سه‌شنبه 9 آذر 1389

YAho0DA - امارات - دبی
maryam-germany-71 - المان - برلین .... ای ول به این استعداد .. حرفت جالب بود اما باور کنید عرب اینجا ادمای روشن فکرو متمدنی هستند چون بیشترشون از ایران فرار کردن امدن همه فارسی رو به خوبی حرف میزنن .... فکر دوستانی که با نظر من مخالف هستند با سفر به اینجا نظرشون تغییر کنه... یادمون نره هر کجای دنیا که باشیم قلبمون همه به عشق وطن میزنه.......... چه غرب چه شرق چه افریقا چه امریکا چه دبی دردمون مشترک اونم دوری از ایران........
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Tasavor - یونان - اتن
SHIRZAN48 گرامی. تا وقتی ما در مو رد خودمون ایرانیها تا این هد اشتباه فکر میکنیم جامون هم همین جا هست که تا به حال بوده. اعتماد به نفس بسیار عالیست، ولی ای کاش با حقایق جور بود. وقتی آدم کمی سفر کنه و انسانهای دیگه رو از کشورهای دیگه ببینه تازه میفهمه فرهنگ ادب فهم شعور و زیبایی چیست. ای کاش پاهامون و میذاشتیم روی کری زمین تا بتونیم حقایق رو همون طوری که هستن ببینیم. هیچ چیز بدتر از دور بودن از واقییاتهای زندگی نیست. چون دیدن حقایق همون چیزی هست که بهش میگن فهم و درک.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

delmorde - سوئد - یوتوبوری
nazli_akrami - ایران - تبریز . هموطن عزیز من در ضمن اینکه با فرمایش شما موافقم و میدانم این نوع خدمات پزشکی مورد استفاده افراد خاصی است بخصوص خارجیان ولی حداقل ارز وارد کشور می کن و حتمن بای کملا هم کادر پزشکی کارامدی داشته باشد و هم خدمات اصولی پزشکی ارائه دهد وگرنه یه یک موزه تبدیل میشود و بس. تصور نمی کنم با این هزینه هنگفتی که بکار رفته فکر کادر مجرب و از بهترین متخصصان دنیا استفاده نشود میدانید بیشتر پزشکانی که در این بیمارستانها کار می کنندسهامدار می شوند و هر پزشکی نمی تواندسهامدار ان باشد. و حتمن کاملا باید تجهیزان ان مدرن و مجهز باش تا با ساختمان جوراید.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Tasavor - یونان - آتن
بسیار باسه تأسف هست که بعضی از هممیهنان تا این حدد در مورد انسانهای دیگه میتونن با تحقیر صحبت کنن. لطفآ فراموش نکنید که ما همه انسانیم و هیچ کس از کس دیگر برتری نداره. و اگر در خودتون برتری خاصی نسبت به انسانهای دیگه میبینید ، بدونید که این فقط در سر شما میگذرد و حقیقت بیرونی ندارد.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

ابو لولو - نروژ - استوانگر
دوستان واقعا که ! اینها که بیمارستان نیست . یک مشت عکس و انمیشن طرح پیشنهادی است . حتی اینکه عکس ها داخلی بیمارستان مربوط به به این کشور باشد هم جاس شک است. حتی یک کلمه عربی در درو دیوار نیست . مگه میشه تو این کشورها جائی باشه و عکس چند تا از شیوخ دایناسور از در و دیوار آویزان نباشه. اینها همه بعد از ورشکستگی این جزیره عربی است که میخواهد به هر بهانه ای مردم را به آنجا بکشد و سر کیسه کند.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

dook - امارات - دبی
خوب چرا حسودیتون میشه .شماها قبر خمینی را دارین .از این هتل خرج بیشتر برداشته.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

movi - امارات - دبی
elias_se99 - سوئد - استکهلم. freepersia - نیوزیلند - تارانگا. dkdk - دانمارک - اسلیس. maryam-germany-71 - المان - برلین . تا کور شود هر آن که نتواند دید، پول نفت و توریستش رو داره میخوره(ایرانی ها هم توریست حساب نمیشند بیشتر تروریست و ندید پدید و دزد هستند) تا چشم نژاد پرست های ایرانی در بیاااااااد
سه‌شنبه 9 آذر 1389

dook - امارات - دبی
معاون اجرایی ستاد بازسازی عتبات عالیات!! اعلام کرد که ایران برای ساخت «صحن جامع حضرت زهرا» در آرامگاه امام اول شیعیان در نجف ۷۰۰ میلیارد تومان هزینه می‌کند..آیا قصر یزید از قصر یا بارگاهی که بر قبر امام حسین (ع) ساخته شده است باشکوهتر بود؟!..
سه‌شنبه 9 آذر 1389

mn4434 - انگیس - لندن
همه چیزش خوب بود فقط اون کلاغ سیاها گند زده بودن به محیط
سه‌شنبه 9 آذر 1389

esfahan_20 - ایران - اصفهان
چه فایده..عربها ی خلیج که مغز ندارن هنوز ...
سه‌شنبه 9 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
بسیار جالب دلنشین هست هر چیز باید صاحب داشته باشد و صاحب ان هم باید دارای شعور متناسب با امکانات خودش باشد ولی ایا شما فکر میکنید فقط پول بوده که سبب ایجاد و تاسیس این بیمارستان بینظیر در دنیا شده . ایا فقط پول است که این امکانات رفاهی را انهم در کشور ی که مساحت چندانی ندارد بوجود اورده .اگر شما فقط پول را عامل بوجود امدن این بیمارستان بسیار زیبا ومدرن که شاید در دنیا بینظیر باشد میدانید . بعقیده من اشتباه میفرمائید . پول یک عامل و یک وسیله بوده و هست و مهمتر از پول شعور اجتماعی و ارتباط سازنده و مفید مدیران جزیره دبی میباشد که داشتن ارتباط سالم و سازنده با دنیای متمدن این بیمارستان را بوجود اوردند
سه‌شنبه 9 آذر 1389

banoyemehr - کانادا - تورنتو
اینا سکته هم بلدند بکنن؟
سه‌شنبه 9 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
خوب بمتن خبر دقت کنید از 147 اطاق برای خارجیان 60 اطاق ان متعلق بمعاینه اختصاص داداه شده خوب دقت کنید .برای خارجیان اما در وطن بلا زده ما . در روزگار نه چندان دوری انسانها و شخصیت های بنامی بنام دکتر بروخیم ها و دکتر عاملی تهرانیها و دیگران داشتیم که همه انها موسسین بیمارستانهای مهم در زمان خود بودند اما کاری و بلائی سر این انسانها اوردند که همه بخارج فرار کردند یا دکتر عاملی تهرانی که وصف ان در اینجا نمیگنجد توسط خلخالی داماافاصاته ها اعدام شد. پول یک وسیله است . اگر تنها پول باعث ساخت اینگونه تجهیزات رفاهی میشود ایت الله بهجت دامافاضاته ها که در سر نماز غش میکرد و حدود نبم ساعت بپای خدای قاسم الجبارین میافتاد و با ان رازو نیاز میکرد و میلیارد ها پول بی صاحب در حساب این بزرگوار شهید که بخاک رفته موجود بود وحتی یک مستراح هم ساخته نشد که اخوند قرائتی انجا برود و با بزرگانش راز و نیاز کند . پس پول فقط عامل ترقی و تکامل ورفاه انسانها نیست .
سه‌شنبه 9 آذر 1389

arrow - امارات - دوبی
سلام دوست عزیز مشکله کشور خودمون این که همیشون دزدن ولی از واقعا عاشقه کشور شون هستن.. msforugh - ایران - تهران
سه‌شنبه 9 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
انسان وقتی خدمات انسانی این خانواده محترم بروخیم ها را در ایجاد بیمارستانی در خیابان ری تهران می دید و خدماتی که اینها برای مردم منطقه بی ریا و بدون چشم داشت انجام میدادند . ومخصوصا در زمان شلوغی های فتنه 57 این خانواده و سازمان مربوطه اش چطور بمصدومین و مجروحین خدمت و کمک رسانی میکردند . اگر ادم یک مقدار وجدان وشرف داشته باشد . از یاد اوری ان همه خدمت بگریه میافتد . این اقایان دام افاضاته ها کاری با این خانواده خدمتگزار واقعی کردندکه این انسانها فرار را بر قرار ترجیع دادند . اقایان عزیزان نازنین ها اگر این دون صفت ها . اگر این دشمنان ملک ملت این همه ظلم بمردم و اب و خاک ما نمیکردند . این بیمارستانی که در تصویر دیدید شاید ما انرا در 20 سال قبل در وطن خودمان داشتیم . در خال حاضر انچه که داریم امامزاده است ومقبره و این چیز ها است که باید ما را رستگار کند بیمارستان چه هست رفاه چه است امامزاده. مقبره . اینها باید ما را نجات بدهد . شنیدید یا باز بگویم امامزاده . مقبره
سه‌شنبه 9 آذر 1389

ben 15 munich - المان - مونیخ
danial nabi - سوئد - استکهم دوست گرامی من فکر میکنم درعددها را اشتباه میکنید?? 400 میلیارد خیلی پول زیادیه تا انجا که من میدونم تو یک رقم 12 میلیارد بود بعلاوه بهره هاش. قبل از این که گروهگانهای امریکای ازاد بشند حدود 8 میلیارد به یک حسابی ریخته شد 2تا3 میلیارد ایران قرض داشت به امریکا وباز حدود 1تا2 میلیاردهم برای گروه نگهد اشتند اگربانکی یا شرکتی طلبی داشته باشد باش بپردازند بقیه واریز حساب اخونداو خمینی جلاد و گروهگانگیرهاو تروریستهای لبنانی و فلسطینی شد. زنده باشی.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

ben 15 munich - المان - مونیخ
من نیمدونم اگر اینقدر امکانات و تکنولوژی دارن چرا همشون میریزن تو اروپا برای معالجه درمانی و غیره پارسال حدود 160 میلیون یورو سفارت عربستان تو المان بدهی داشت به پژشکان و خدمات درمانی المان این مسئله تا وزارت خارجه هم رفت اینا اینجا میرن پیش بهترین پزشک . المانیها هم کم انصافی نمیکنند هر چی دلشون میخواد مینویسند .ولی برای دستمال بدستهای که تو امارات نشستند بخدا عربها هر چی میخواد باشند و داشته باشند بازم هیچی نیستند.واگر فکر کنند دکترهای اروپای میریزند اونجا برشون کار کنند ویامثل بعضیها دستمال کشی کنند کور خوندن. باز همون دکترهای هندی که زمان شاه مرحوم تو دهات ایران کار میکردند میان انجا برای کار.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

gogoli - ایران - تهران
dook - امارات - دبی . بجای بلبل زبونی یه نگاهی به بیمارستان مجهز "مرکز قلب تهران" بنداز تا ببینی که چطور همولایتی هات با چهار تا زن و چهل تا بچه میان اونجا و جونشون رو از دکتر های زبردست ایرانی گدایی میکنن!
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

experthoney - منامه - بحرین
حالا بذار اینا رو بسازن بعد بیاین اعلام کنید،.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
ما ایرانی ها چرا اینجوری هستیم؟ ادعا هم داریم که فرزند کوروش کبیریم و تمدن و فرهنگ 2500 ساله داریم.انسانهای با فرهنگ از دیدن پیشرفت دیگر قومیت ها خوشحال میشوند. بجای اینکه خوشحال باشیم کشور همسایه ما داره چهار نعل جاده پیشرفت رو طی میکنه ایراد میگیریم. من که لذت بردم از ساخت همچین بیمارستانی. بعد از جزایر پالما و برج العرب و برج دبی این بیمارستان هم شاهکار دیگر اعراب هست.فکر هم نکنید فقط امارات اینجوریه.تمام کشور های عربی هاشیه خلیج فارس اینگونه هستند( امارات عربستان قطر کویت)انشالله که ایران ما هم به جایی برسه
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

tuti_lol - ایران - تهران
میخواستم دام بزشک بشم ولی بهتره همینطور مریض باشم تا توی این قصرها با فرشتهای زمینی باشم!!لوووول
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

پدرام-اهواز - ایران - اهواز
به جای این که مثل سگ و کربه به جون هم افتادید بیایید این پرچم های ایران رو از اول پیدایش ایران ببینید دست بردارید از عرب و عجم. https://parchamdar.com/shownews2.aspx?id=2366
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

ahang1001 - آلمان - مونیخ
اون چیز های سیاهی که آخرین عکسها دیده میشوند. به احتمال زیاد زن هستند
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

rezafox - امارات - دبی
این نشان از بی فرهنگی شما دارد که انها را کلاغ و.. مینامید هر کس برای خود احترام و شخصیت دارد و لباس مساله کاملا شخصی است اینجا نه مثل ایران است که به زور روسری بر سر زنان بکنند و نه مثل اروپا که زنان روسری به سر رو مسخره کننند و با قانون و.. روسری از سرشان بردارند اینجا امارات الحمد لله زنها از همه جا ازاد ترند. این معنای واقعی ازادی است هر کس برای خود ازاد است زن باشد و یا مرد هر کس هر جور دوست داشت میتواند لباس بپوشد و هر شخص برای خود محترم است و این در لباس افراد نیست در اینجا من هم دوست داشتم میتوانم چادر بپوشم بدون اینکه کسی چیزی بگوید و یا به چشم بد نگاه کند و اگر هم خواستم میتوانم با مایو بگردم این معنای حقیقی ازادی است.و هر زنی دوست داشت بالباس سیاه و.. می گردد و هر زنی دوست داشت با لباس رنگی.. در ایران هر کس لباس معینی که اخوندا گفته اند نداشته باشد را اذیت میکنند و شما هم هر کس را که لباسی که شما دوست دارید نداشته باشد. انها از ان طرف پشت بام و شما هم از این طرف پشت بام پایین میافتید . این شما هستید که باید فرهنگ خود را اصلاح کنید.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

nazli_akrami - ایران - تبریز
قابل توجه همه دوستانی که لطف کردن و مطلب منو خوندن و البته خیلی زود جواب دادن !!!!. من تا دلتون بخواد کتب تاریخی خوندم و الان هم تو ایرانم و از بزرگترام میشنوم اون زمان چی بودیم و اگه اون حکومت ادامه داشت الان وضعمون چی بود. حکومتی که مصدق واسه ملی کردن نفت محاکمه میشه . حکومتی که از مردم کشف حجاب میکرد. حکومتی که دقیقا وقتی بیش از هشتاد درصد مردم سواد خوندن نوشتن نداشتن فقط به فکر جشن های 2500 ساله بود. حکومتی که یک عده نظامی کثیف امریکایی رو کرده بود سردمدار مردم و هر غلطی دلشون میخواست وسط خیابون با ناموس مردم میکردند و هیچ شخصی حتی حق اعتراض هم نداشت (اینو شاهد عینی دارم چهارراه شهناز تبریز سال 52). ادامه دارد ...
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

nazli_akrami - ایران - تبریز
(((((ادامه از نظر قبلی )))). حکومتی که حتی بعد از ترک ایران خیانت بزرگش شامل حال مردمش شد و آن بدهی هایی که امریکا و انگلیس هنوز هم ... (یکی از دوستان پیش از من تو همین نظرات اشاره کرده بود) و میلیونها دلاری که از ایران به غارت برد. حکومتی که بوسیدن دست شاه و فک و فامیلش میشد ملاک انتخاب حاکمان شهرهاش. حکومتی که .... واقعا این نظام پهلوی ارزش دفاع کردن هم داره؟؟. من نمیگم حکومت فعلی خوبه ولی مطمئنم راه پیشرفت ما بازگشت به اون دوران نیست. الان دارن ما رو میکشن، تاراج میکنن، غارت میکنن، بی عدالتی هست و خیلی چیزای دیگه ولی کسانی که این بلاها رو سر ما میارن ایرانی اند و یک عده خارجی مفت خور نریختن اینجا که واسه ما تعیین تکلیف بکنن. ما باتوم بسیج و سپاه رو دوست نداریم ولی گاز اشک آور کوماندوهای امریکایی خیلی منفورتره
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

rezafox - امارات - دبی
طبق معمول یه مطلب در مورد امارات و در مورد پیشرفت انها و طبق معمول ما ایرانی ها هم که چشم دیدن همسایه رو نداریم (مرغ همسایه غازه) و از انجایی هم که متاسفانه کشور خودمان هر روز فلک زده تر میشه باز هم طبق معمول شروع به فحش و مسخره کردن میکنیم عربهای فلان فلان شده. ترکهای فلان فلان شده و....... این داستان در مورد تمام قومیتها ادامه دارد. اگر هم به قومها چیزی نگیم باید عیب و ایرادی گرفته باشیم اخه بنده خدا هر زن برای خود ازاد است. حالا یک زن دوست دارد لباس سیاه بپوشد. این نشان از بی فرهنگی شما دارد که انها را مسخره میکنید در سایر عکسها نیز زنانی هستند که طبق میل خود لباس پوشده اند که این نشان از ازادی دارد هر کس هر جور دوست دارد لباس میپوشد و یک مسائلی نیز به عرف و شخصیت افراد و جامعه بر میگیردد من شخصا اگر مایو بپوشم و بیرون برم هیچ کس بهم ایران نمیگیری اما شخصیت من و فرهنگ و کار من چنین اجازه ای به من نمیده این نه نشان از عدم ازادی دارد و نه نشان از بی فرهنگی. اخه کی میخواهید چین مسائلی رو بفهمید و همه چیز و همه جا رو مثل ایران حساب ننکنید
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

KHANOOM - کویت - کویت
واو چقدر قشنگه .دستشون درد نکنه .REZAFOZ-از امارات کاملا باهات موافقم بهترین را برای پاسخگویی به این افراد بی جوابی و خاموشی است
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
بیچاره های عقده ای از بس عقده معماری و سقف بالای سر داشتند و خیمه نشینی کرده انند اینقدر زیاده روی و زرق برق به همه چیز میدهند میخوان با این چیزها اعلام موجودیت کنند !
جمعه 12 آذر 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
چقدر تو این سایت عرب وجود داره که فارسی بلد هستند ومیخوان فرهنگ نداشته  عربهای پابرهنه بو گندو یا به قول امریکایها عربهای no undear pantsرو برای ما بگن با کامنتهای مسخره شون! نمیدونند که تمام دنیا این عربهای وحشی بی فرهنگ و تمدن رو خوب میشناسند ومیدونندچه زباله هایی هستند !
جمعه 12 آذر 1389

saman-uae - امارات - دبی
raha1984 - المان - هامبورگ - بجای این حرفها که از ذهن بسته و تاریکت در میاد یه کم چشمات رو باز کن تا ببینی تو مملکت خودت چی میگذره. این ویدیو رو هم ببین تا معنی محشی و بی فرهنگی و تمدن رو درک کنی. https://www.iranianuk.com/article.php?id=57542
شنبه 13 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.