تا مشخص شدن تکلیفم مصاحبه نمی‌کنم


تا مشخص شدن تکلیفم مصاحبه نمی‌کنم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با وجود بخشش از سوی کمیته انضباطی گفت: تا مشخص نشدن تکلیفم حاضر به مصاحبه نیستم.

علی دایی پس از شکست سنگین خانگی 4 بر یک برابر سپاهان در نشست خبری حاضر شد و گفت: تا زمانی که وضعیت نهایی‌ام مشخص نشود و کمیته انضباطی حکم قطعی من را صادر نکند حاضر به گفت و گو نیستم.
کمیته انضباطی روز گذشته ممنوعیت مصاحبه علی دایی را لغو کرد اما سرمربی پرسپولیس حاضر نیست تا صدور رأی نهایی در مورد فوتبال صحبت کند.

دایی: الان وقت لالا است، برو استراحت کن

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از جلسه یک ساعت و نیمه با بازیکنان در رختکن حاضر به مصاحبه نشد.

علی دایی پس از شکست 4 بر یک برابر سپاهان حدود یک ساعت و نیم با بازیکنان تیمش در رختکن جلسه گذاشت.
دایی پس از پایان این جلسه خطاب به خبرنگار یک برنامه تلویزیونی که منتظر مصاحبه با دایی پس از این جلسه بود، گفت:‌ دیگر الان وقت لالا است، برو استراحت کن. الان وقت مصاحبه نیست.

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
تمام داوریهای بعداز شکایت علی دائی به FIFA از روی قصد فدراسیون فوتبال که همان رژیم هست داوران را مجبور کرده دائی را بدین ترتیب گوشمالی دهند تا دائی را مثل مربیان با تجربه دیگر ما ایشان را هم از صحنه فوتبال ما محوش کنند.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

آبی ترین - ایران - تهران
کاش اون موقع که پاچه خواری علی آبادی و دار و دستش رو میکردی خودتو ممنوع المصاحبه میکردی .
سه‌شنبه 9 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
این بیشعور اینقدر فهم نداره که با خبر نگار اینطور حرف میزنه!!! من اگه جای اون خبرنگار بودم یه چیز کلفت بارش میکردم که دیگه از این ... نخوره.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

$persian$ - ایران - تهران
مگه حرفم داری بزنی؟چی می خوای بگی دیگه هرچیمربی اس اسی بود تو لیگ سوراخت کردن تلسم ژنرالم که هنوز جاودانه است اونم با 4تا گل افتضاحترین باخت لنگیا تو تاریخ لیگ تو خونشون
سه‌شنبه 9 آذر 1389

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
اگه برده بود که مثل بلبل حرف میزد..بیچاره برای این باخت هیچ بهونه ای هم نداشت:)خدا این علی دایی و نگیره از پسپولیس::)سرور هر چی لنگی ژنرال امیر قلعه نوئی
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

nader46 - انگلیس - لندن
persian-ashkanموندم حیران که شما چرا سپاهانی نشدید .شک ندارم اگر قعله مرغی مربی یک تیم عربی هم بشه برد اون تیم رامیخواهید.ازهوادار حرفه ای اسع انگلیسغلول بیش از این انتظار نیست مثل بازی تیمتون سوپر حرفه هی.!!!!!!!!
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.