در اتفاقی نادر،قلب دختر ۱۱ ساله از ترس پدر ترکید

 
در اتفاقی نادر،قلب دختر ۱۱ ساله از ترس پدر ترکید

آخرین نیوز:دادگاه کیفری تهران‌امروز شاهد محاکمه مردی بود که آنقدر دخترش را ترسانده بود که در اتفاقی نادر در علم پزشکی دختر بیچاره قلبش ترکید و مرد.

به گزارش تهران امروز ، در ابتدای این جلسه نماینده دادستان تهران با بسیار فجیع خواندن این جنایت گفت: این قتل یکی از مهیب ترین قتل‌های سال‌های اخیر تهران است. متهم اصلی این پرونده که اکنون در دادگاه حاضر است دختر ۱۱ ساله خود را آنقدر شکنجه کرده که وی دچار ترکیدگی قلب شده است.

وی ادامه داد: این اتفاق ۲۱ آبان ماه ۱۳۸۷ در محله ستارخان تهران رخ داد. در این روز ماموران پلیس از احتمال کشته شدن این دختر توسط پدر خود با خبر شدند.آنها پس از رسیدن به محل متوجه شدند که خانه‌ای که دخترک در آن حبس شده بود، منفجر و این دختر جان خود را از دست داده است.

آنها رضا پدر این دختر را بازداشت و او را به اداره آگاهی انتقال دادند. این مرد که می‌گفت به شیشه اعتیاد دارد و مدتی قبل از مادر مقتول (سارا) جدا شده و حضانت فرزند خود را به عهده گرفته است در جریان بازجویی گفت به خاطر سوءظنی که به دخترش داشته او را به قتل رسانده است. رضا درباره نحوه ارتکاب این جنایت گفت: ابتدا مریم را شکنجه کرده و او را با سیم به بخاری روشن بستم.بعد مقداری نفت روی او ریخته و او را به آتش کشیدم.

با توجه به اعترافات متهم و سایر شواهد و مدارک، ارتکاب این جنایت توسط وی قطعی است و بنده تقاضای صدور مجازات قانونی را برای وی دارم.

سپس دادگاه از مادر مقتول خواست در جایگاه حاضر شود. این زن که می‌گفت پس از مرگ فجیع دخترش دیگر هیچ امیدی به زندگی ندارد و روزو شبش را با غصه و اندوه فراوان می‌گذراند گفت: چرا من نباید بتوانم برای این مرد جنایتکار که اینطور فجیع دختر خود را کشته است از دادگاه تقاضای قصاص کنم؟ حالا که این کار برایم مقدور نیست از قضات استدعا دارم اشد مجازات ممکن را برای این مرد در نظر بگیرند تا وی کمی از جزای کاری که انجام داده را در این دنیا بکشد.

این زن که به شدت می‌گریست ادامه داد: من به خاطر اعتیاد رضا به شیشه از او جدا شدم. رضا بعد از کشیدن شیشه به عالم و ادم مشکوک می‌شد. او من و سارا را آزار می‌داد و زندگی را برایمان زهر ما رساخته بود. من که دیگر زندگی با او برایم امکان‌پذیر نبود از او جدا شدم اما دادگاه با توجه به بالای هفت سال بودن سارا حضانت او را به این مرد داد. سارا هر چندوقت یکبار به دیدن من می‌آمد و با خواهرم دردل می‌کرد. خواهرم به من می‌گفت که سارا از ازارهای پدرش گله می‌کند و می‌گوید پدرش با او به شد ت بدرفتاری می‌کند. او گفت، رضا با اسلحه‌ای که دارد تا‌کنون چندین بار سارا را تهدید به قتل کرده است. ما چون دادگاه حضانت سارا را به پدرش داده بود کاری نمی‌توانستیم بکنیم.چند بار با کانون حمایت از کودکان تماس گرفتیم اما آنها گفتند که چون سرپرستی وی به پدرش سپرده شده است کاری نمی‌توانند برای سارا بکنند. من به‌شدت نگران تهدیدهای رضا بودم تا اینکه روز حادثه سارا چند پیامک به خاله‌اش زده و به او گفته بود امروز دیگر پدرش او را خواهد کشت.

وقتی خواهرم این قضیه را به من خبر داد به سرعت به خانه رضا رفتم. در طول مسیر به برادرم زنگ زدم و از او خواستم به کمک ما بیاید، او هم خود را به خانه رضا رساند.به پلیس ۱۱۰ هم زنگ زدم و ماجرا را به آنها گفته و خواستم هرچه سریع‌تر خود را به محل برسانند.با برادرم به در خانه رسیدیم از داخل سر و صدا میآمد. رضا دم در آمد و با او درگیر شدیم. ما هم صبر کردیم تا پلیس بیاید اما هرچه صبر کردم هیچ ماموری نیامد، حدود ۲۰ دقیقه از تلفن من به پلیس گذشته بود که یکمرتبه صدای انفجار شدیدی از داخل خانه آمد و اتاقی که سارا در آن زندانی شده بود منفجر شد. با ورود به خانه متوجه مرگ سارا شدم. من از پلیس ۱۱۰ به خاطر این تاخیر زیاد شکایت کردم اما به جایی نرسید. اگر پلیس زودتر می‌آمد یا من از پلیس قطع امید کرده و خودم برای نجات دخترم به داخل می‌رفتم الان سارا زنده بود.

پزشکی قانونی با معاینه جسد گفت سارا قبل از انفجار از ترس دچار ترکیدگی قلب شده و جان خود را از دست داده است.

رئیس دادگاه پس از این اظهارات که با تاسف شدید حاضران در دادگاه همراه شد از متهم خواست به دفاع از خود بپردازد.

متهم با حضور در جایگاه به بیان حرف‌هایی پرداخت که به سختی می‌شد منطق خاصی را در آن پیدا کرد.

رضا ابتدا خود را دارای مشکل روحی خوانده و گفت: من می‌دانستم که عده‌ای از مدت‌ها پیش دارند من و سارا را تعقیب می‌کنند و می‌خواهند زندگی ما را نابود کنند. این گروه یک گروه اینترنتی بود. روز حادثه وقتی سارا به خانه آمد، از او خواستم لپ‌‌تاپش را روشن کند. وقتی او لپ تاپش را درآورد و به اینترنت وصل کرد متوجه عده‌ای شدم که با وصل شدن ما به اینترنت در حال رصد کردن ما هستند. آنها می‌خواستند زندگی دخترم را تباه کنند و سارا هم متوجه این توطئه نبود. برای نجات سارا تصمیم گرفتم او را بکشم.

سارا را با سیم به بخاری بستم و مقداری نفت روی او ریختم.او شروع به جیغ و داد کرد. بعد هم کل اتاق را آغشته به نفت کردم و از او خواستم فریاد بکشد تا دوستان اینترنتی‌اش به کمک او بیایند. از خانه بیرون رفتم که یکمرتبه خانه منفجر شد.

بعد از آن اظهارات، وکلای متهم در جایگاه حاضر شده و گفتند که در نظریه اولیه پزشکی قانونی آمده است که رضا دچار جنون شده و دخترش را به قتل رسانده است، هر چند نظریه دوم بیماری او را رده کرده. آنها از دادگاه خواستند تا یکبار دیگر پزشکی قانونی را مکلف به بررسی وضعیت روحی متهم کند.

اما در پایان هیات قضات شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران متهم را مجرم شناخته و او را به ۱۲ سال زندان و ۱۰ سال تبعید محکوم کرد.

press - انگلستان - لندن
شرمنده ایم که جان دخترانمان فقط دوازده سال زندان ارزش داره
سه‌شنبه 9 آذر 1389

bluestar - ایران - تهران
این کار با قتل عمد هیچ فرقی نداشته. انگیزه این مرد که نمیشه اون رو پدر نامید کاملا قتل دخترش بوده و حتی اگر قلبش نمیترکید بر اثر انفجار میمرد
سه‌شنبه 9 آذر 1389

kamia1 - المان - کلن
چشم دادگاه اسلامئ روشن,, که پدرها بلا نسبت هر اشغالئ هم که باشند, طبق قانون بربریت اسلامئ فرزند متعلق به پدر است,, اگر قاضئ عادلئ وجود داشته باشد, که نیست, مجرم اصلئ دادگاهیست که بچه رو به پدر داد!! این دادگاه هم قاتل درست کرد و هم مقتول! کارئ که دولتها همیشه میکنند!!
سه‌شنبه 9 آذر 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
. لعنت بر وجود نحس اخوند بر جامعه ی ایران - به این نکات توجه کنید : اما دادگاه با توجه به بالای هفت سال بودن سارا حضانت او را به این مرد داد. ( مردی معتاد و دیوانه ) . حدود ۲۰ دقیقه از تلفن من به پلیس گذشته بود .... من از پلیس ۱۱۰ به خاطر این تاخیر زیاد شکایت کردم اما به جایی نرسید. اگر پلیس زودتر می‌آمد یا من از پلیس قطع امید کرده و خودم برای نجات دخترم به داخل می‌رفتم الان سارا زنده بود. مسئول این جنایات هولناک تنها و تنها خمینی و باند سید علی با قوانین ضد انسانی و بشری ش میباشد . این مادر داغدیده بهتر بود بجای تلفن به پلیس تنها به فریاد الله اکبر و یا مرگ بر دیکتاتور اقدام میکرد انگاه میدید چقدر پلیس و پاسدار و بسیجی و امنیتی و نیروی ویژه محل را محاصره میکردند . تف بر حکومت اخوندی
سه‌شنبه 9 آذر 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
خاک عالم بر سر این قاضی ها و حکم مزخرفشان، به این ترتیب به قاتل فرصت می دهند نفرات بیشتری را در آینده بکشد.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

omidomid - هلند - آمستردام
فرزند کشی. یکی‌ دیگر از حقوقی که که مسلمین از آن بهره‌مند هستند . دین رحمت. دین عطوفت .. هلند آمستردام
سه‌شنبه 9 آذر 1389

oldboy - انگلستان - لندن
من شخصا حاضر هستم این مادر...رو اعدام کنم.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Neda02 - کانادا - اتاوا
هر وقت از شر این قوانین متحجر و بدوی اسلام که حضانت کودک را به پدر می ده، ولو تا این حد بی کفایت باشه راحت بشویم، آمار این جنایات هم کمتر می شه. اون قاضی لعنتی که این دختر بچه بی گناه را به پدر شکاک و معتادش سپرده قاتل اصلی است. تازه هیات قضات کلی زحمت کشیده اند و مجرم را به ۱۲ سال زندان و ۱۰ سال تبعید محکوم کرده اند. حق این جنایتکار حبس ابد با اعمال شاقه است تا خودش روزی هزار بار آرزوی مرگ کنه.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

parvaz39 - آلمان - هامبورگ
البتّه مشخص نشده با ابلاغ این حکم متهم اجازه فرجام دارد یا نه، که در اینصورت ارزش این دختر بچه از این دوازده سال هم بی ارزش تر خواهد شد.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

plato_2010 - استرالیا - ملبورن
لعنت به ان قانونی که اجازه میدهد مرد به واسطه مرد بودنش هر غلطی را بکند.هزار بار لعنت به این قانون و قانون گذار .
سه‌شنبه 9 آذر 1389

benjamin86 - انگلیس - اکسفورد
الان طرفدارای حقوق بشر میان نطق میدن اینجا , این و باید توی خیابون چرخوند و مردم پدرش رو در بیارن , با سنگ بکوبن توی سرش , بدنش رو تیکه تیکه کنن , تا یکی دیگه یاد نگیره از این کار کنه
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
چرا نباید کودک را به پدر سالم ویا مادر سالم و درصورت دیوانه بودن هردو حضانت کودک را به خانواده هایی سپرد که از بستگانش بوده وخواهان بعهده گرفتن مسئولیت نگهداریش هستند.؟ ویا به خانوادههای خوب وبی فرزند.؟ درواقع دادگاهی که این عزیز جان باخته را بدون کنترول قبل وبعد از واگذاری به پدر دیوانه سپرده , مجرم واقعی است.ومحکوم کردن پدری که بیماری روانی(Xenophobia) (ترس از دیگران) دارد.سودی ندارد. از قدیم گفته اند: دیوانه را حرجی نیست. عیب در قوانین عهد بوق اسلامی است. ولزوم تغییر این قوانین شکست خورده ضروری مینماید.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

shirin** - کانادا - اتاوا
الهی بمیرم برای این بچه بی گناه.تصور وحشتی که این بچه در اخرین لحظات داشت قلبم را اتش میزنه. چقدر قوانین اسلام خشن و ناعادلانه هست.خیلی خبر دردناکی بود و نمی تونم جلوی ریزش اشکام را بگیرم
سه‌شنبه 9 آذر 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
پلیس اشغال ایران اگه زود میرسید دختر نجات پیدا میکرد اگه پلیس در میدان کاج سریع اقدام میکرد اون جوان زنده میموند بابا این پلیسها رو فقط یاد دادن فقط مردم را کتک بزنن از پیر و جوون پلیس ایران فقط بدرد لای جرز دیوار میخوره.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

andyjapan - ژاپن - ناگویا
متاسفانه قوانینی که امروزه در دنیا حکمفرماست فقط در جهت حفظ منافع حاکمان میباشد و هیچ بویی از انسانیت نبرده است و همچنین قانونگذاران ازکثیفترین انسانها میباشند که باهزاران دروغگویی وعده پردازی و رشوه دادنهاو.....به این مقامات رسیده اند در کل دنیای امروز نیازمند یک دگرگونی عظیمی میباشد بامید انروزی که قلبها فقط برای انسانیت بطپدنه ثروت نه مقام ونه فلسفه وسبسطه.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

pashmakjon - آمریکا - آلمو
به این هم میشه گفت پدر حالم به هم خورد، خدا لعنتت کنه، حالا اگر این اتفاق بر عکس بود مادر بچشو میکشت حتما حتما اعدام میشد خاک بر سرتون با قانون اسلامیتون.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
خاک بر سر این قوانین و سیستم بی سرو ته اسلامی که با ولایت فقیه هم که دیگه آشی شده بیا و ببین. روزی نیست که جان ایرونی ها بخاطر اسلام و ولایت به خطر نیافته
سه‌شنبه 9 آذر 1389

MNS - امریکا - مورگن هیل
خاک بر سر این دولت وقوانین اسلامی اش و نا حق رای دادن دادگاه تشخیص حضانت ودادکاه تشخیص جرم قاتل برای قتل عمد و ازار یه دختر بچه بی کناه فقط 12 سال بعد هم کجا میخوان تبعیدش کنند یه شهر دیگه وقتی یه مشت بچه بسیحی قاضی بشن همینه دیگه.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

alexxx - اتریش - وین
جمهوری اسسسسلامی میتونه حالا به خودش افتخار کنه با این قانونهای عصر هجر و سیستمهای وارونه ای که داره. فقط یه نگاه مختصر به چند سال گذشته ایران بیاندازیم, خواهیم دید چند خانواده از هم پاشیده و چند نفر بیگناه زندگیشان رو بخاطر قوانین مثلا اسلامی و یا سهل انگاری مجریان قانون از دست داده اند. ننگ بر باعث و بانی اینگونه جنایات
سه‌شنبه 9 آذر 1389

مهرتابان - ایرن - تهران
دادگاههای ایران و قوانین متحجرانه عربیشون باعث سرشکستگی ما هستند.به امید رهایی از فرهنگ و قوانین ضد بشری عرب .
سه‌شنبه 9 آذر 1389

farzad_s - ایران - تبریز
خب از قدیم گفتن عقل سالم در بدن سالم یک معتاد به شیشه از مغز سالمی برخوردار نیست
سه‌شنبه 9 آذر 1389

tefli - نروژ - بودو
بابا کدوم ترکیدگی چون پلیس دیر کرد اینا اینجوری میگن که ثابت بشه اگه پلیسه زودتر هم میومد تاثیری نداشته
سه‌شنبه 9 آذر 1389

قیصرمنم - ایران - اصفهان
خاک بر سر این قاضی با این حکم کردنش!خاک بر سر پلیس 110 با این فوریتهایشان! خاک بر سر جمهوری اسلامی با این وضعی که برای مردم درست کردند.............
سه‌شنبه 9 آذر 1389

free2max - ترکیه - اسکی شهیر
معنی فاجعه را با خواندن این مطلب می شود درک کرد. به راستی این جامعه به کجا پیش می رود ؟
سه‌شنبه 9 آذر 1389

siavash siavash - بلژیک - انتورپ
گور به گور بشه اون خمینی الدنگ
سه‌شنبه 9 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
ای که آتش به قبر تمام پایه گزاران این حکومت پلید بیافته ای که بدنت خامنه ای کرک بزاره همون جور که خلخالی شد و به چشم خودت ذلت طرفداران دور و برات و خونواده از خودت پلیدتر را ببینی. بی همه چیزهای بی وجدان شما که عرضه گرداندن سرزمین بزرگ و حیاتی با اقوامی متفاوت و آزادی خواه و مترقی خواه نداشتید به گور پدران بی پدرتان خندیدید که این گونه همه را به جان هم انداختید و از یک پدر یک دیو بی شاخ و دم ساختید لعنت به بزرگ تا کوچکتان. الهی که عذابتان همیشگی باد که به هیچ فیمتی هم حاضر نیستید دست از سر این ملت و سرمایه های باد آورده اش بردارید. همین تتمه اون رو هم تا آتش خانمان سوز جنگ را راه نیانداخته و خود مثل سگ پاسوخته زوزه کشان فرار نکرده اید ول نکرده و ته آن را می خواهید بالا بیاورید. لعنت به خانواده های شما که مانند خودتان جانی و بی رحم شده اند و مانند کرم در کثافتی که از حق مردم درست کرده اند می لولند.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

banoyemehr - کانادا - تورنتو
ما دادگاه با توجه به بالای هفت سال بودن سارا حضانت او را به این مرد داد. این اسلام هم عالمی دارد...
سه‌شنبه 9 آذر 1389

a persian - سوئد - استکهلم
مسخره ست که در ایران هر مردی فقط بواسط یدک کشیدن اسم پدر اجازه هر کاری با بچه ش رو داره حتی دادگاه سرپرستی یه دختر رو به مردی که اعتیاد داره میده.قانون مقصره که این دختر رو به پدرش سپرده
سه‌شنبه 9 آذر 1389

انوشه - ایران - مشهد
چرا مادر فکر نجات خودش بود با اثبات عدم صلاحیت پدر میتونست اون فرشته کوچولو رو هم نجات بده
سه‌شنبه 9 آذر 1389

arya47 - ایران - کرمان
oldboy - انگلستان - لندن چرا مادر؟/؟؟!!!!
سه‌شنبه 9 آذر 1389

delmorde - سوئد - یوتوبوری
لعنت به این قوانین بیابانی حجری اسلامی که سراسر مواد ان احمقانه و جنایتکارانه است چون ظهورش و گسترش ان همراه با ظلم و چپاول و تجاوز بوده و هست فرقه شیعه که رهبرش علی است این رفتار را به حداعلی از جنایت رسانده. دادگاههای اسلامی با مشتی قضات ابله اخوند رای به حضانت پدری میدهند که خود نیاز به مراقبت دارد سازمانهای حمایت از کودکان را هم مشتی نفهم بی عاطفه و دگم اسلامی اداره می کند . مجرم اصلی قاضی بی شعور دادگاهیست که حضانت بچه را به پدر معتاد داده و شریک جرم مسئول سازمان حمایت از کودکان است. وقتی کابران به مجریان این رژیم سراسر گناه و جنایت فحاشی می کنند بایدکامات علیرغم رکیک بودن شان منعکس شود تا دولتمران ما شایستگی خود را بدانند تا چه حد است و بدانندقوانین شان چه اندازه احمقانه و نا عادلانه است و مطرود دنیای کنونی. مرگ برای این پدر کم است.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
این حیوان درنده باید به حبس ابد با اعمال شاقه متهم میشد
سه‌شنبه 9 آذر 1389

مبهوت - قبرس - لارناکا
خاک بر سر این حکومت .. ای کاش صاحبان این حکومت به این روزها دچار بشن و هر روز یکی از عزیزانشون رو از دست بدن . وای خدا چه باید کرد از دست اینها ...............................؟؟؟ یه روز میدان کاج با جون یه جوون بازی میکنن و آقا پلیسها تماشا میکنن یه روز با زندگی یه بچه .......خدایا متاسفم متاسفم متاسفم.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Mehriran - سوئد - مالمو
oldboy - انگلستان - لندن چه ربطی به مادر بیچارش داره. تا وقتی تفکرامثال شما به این مملکت غالبه قوانین ضد بشری و عصر حجری کار خودشو میکنه. بابای معتاد و دیوانه , پلیس بی عرضه بی مسولیت و قوانین مزخرف همه رو ول کردی چسبیدی به زن بدبخت. اول فکر کن بعد حرف بزن
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Shomali - ایران - لاهیجان
پلیس110!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!هه هه. سال گذشته درشهرستان لنگرود،سرباز نگهبان بیچاره را جلوی در کلانتری11 خلع سلاح کردندوبه قصد کشت به او چاقو زدند،ماموران بی مغز کلانتری متوجه نشدند.اگراینها مواظب خودشان باشند خیلی شانس آورده اند،مردم پیش کش!!!!!!!!!
سه‌شنبه 9 آذر 1389

baran shomal - نروژ - اسلو
ننگ بر این اخوند ها با قوانین مسخره شان ننگ بر انان که با وجود دلایل منطقی باز فرزندان را به پدران دیوانه می سپارند می دانید در ایران چند بچه مورد تجاوز جنسی قرار می گیرند بی پناه و معصوم.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

mina43 - انگلستان - لندن
مرده شور این ولایت فجیح رو ببره با اینکه می دونند پدر لیاقت بزرگ کردن بچه را ندارد باز هم این قانون مزخرف این حق را به پدر بچه می دهند واقعا متاسفم برای این مملکت و این قانون و قضات مسخره تر از خودشون کثافتهای آشغال ....تف به این مملکت که یه قانون درست و حسابی نداره و تف به اون آشغالهایی که ریاست می کنند...چی بگم که فقط خودم را اذیت می کنم و حرص می خورم...
سه‌شنبه 9 آذر 1389

amir-0631 - ایران - ایران
از قاضیان عزیز تقاضا میشود نظم جلسه رو رعایت کنند
سه‌شنبه 9 آذر 1389

mozhgan1989 - هندوستان - پونا
خاک بر سر این قاضی خاک بر سر این پدر حیوون صفت .حتی خاک قبرستون هم توی لجن رو پس می زنه.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

piade - ایران - تهران
حالم از ایرانی بودن خودم بهم میخوره
سه‌شنبه 9 آذر 1389

afsaneh2010 - فرانسه - نیس
Mehriran - سوئد - مالمو دوست عزیز منظور اون دوستمون مادر بچه نبود بلکه فحش به پدر بچه بود.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

minna - فنلاند - هلسنکی
خاک بر سر این قانون که بچه رو به مادر نداد. arya47- ایران - کرمان . oldboy به یارو گفت مادر نقطه چین ;-).
سه‌شنبه 9 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
تا حالا دیدی یک زن راست بگوید . اگر دادگاه بخاطر اعتیاد ان مرد الدنگ رای طلاق ترا داده .وتو مادر با شرف هم میتوانستی حضانت ان دختر بیچاره را از دادگاه در خواست کنی . مزخرف از سر وپای این ضعیفه میباره . نمیگه خودش هزاران اعتیاد دیگر داشته که دادگاه صلاح دیده این بچه تحت حضانت ان مرد بدبخت خاک بر سر باشد. چه بیچارگی هائی است در ان مملکت بی درو دروازه و بی بزرگتر و بی قانون
سه‌شنبه 9 آذر 1389

danial nabi - سوئد - استکهلم
جون مادرت اسمت رو عوض کن خیلی ضایس .اخه نادانهائی مثل تو باعث همین قتلهاهم میشود .قیصر همان سزار خونخوار روم باستانه مثل تو بهوز وثوقی وداروش خواننده که این نام باعث افتخارونه.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.