شکست سنگین پرسپولیس مقابل سپاهان؛ دایی خاطره دنیزلی را زنده کرد


شکست سنگین پرسپولیس مقابل سپاهان؛ دایی خاطره دنیزلی را زنده کرد

تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی مقابل سپاهان شکست سنگینی را پذیرفت.

دیدار دو تیم از ساعت 15 امروز در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود 10 هزار تماشاگر برگزار شد و سپاهان با نتیجه 4 بر یک پرسپولیس را شکست داد.

تیاگو فراگو بازیکن برزیلی در دقیقه 30 برای پرسپولیس گلزنی کرد. ابراهیم توره مهاجم سنگالی در دقیقه 40 و هادی عقیلی در دقیقه 66 از روی نقطه پنالتی‌، خسرو حیدری در دقیقه 72 و رضا عنایتی در دقیقه 85 از روی نقطه پنالتی گل‌های سپاهان را به ثمر رساندند تا سپاهان با نتیجه خیره‌کننده 4 بر یک پرسپولیس را شکست دهد و خاطره شکست سرخپوشان تهرانی با این نتیجه در زمان سرمربیگری مصطفی دنیزلی زنده شود.
پرسپولیس در زمان مربیگری دنیزلی در جام حذفی و در شرایطی که یک بر صفر پیش بود 4 بر یک شکست خورد.

سرخپوشان تهرانی در نیمه دوم بازی ضعیفی را از خود نشان دادند و تعویض‌های علی دایی تیم را دگرگون کرد و این تیم نتوانست مانند نیمه اول بازی کند.
پرسپولیس با این شکست 27 امتیازی باقی ماند و سپاهان 26 امتیازی شد.
محسن قهرمانی داور مسابقه به رضا عنایتی از سپاهان کارت زرد نشان داد.

ترکیب پرسپولیس:
علیرضا حقیقی، سپهر حیدری، مجتبی شیری، علیرضا محمد، مازیار زارع، محمد نوری( از دقیقه 78 مهدی شیری)، امیر حسین فشنگچی( از دقیقه 60 محمد منصوری)، غلامرضا رضایی، تیاگو فراگو، حمید علی عسگر و اشپیتیم آرفی( از دقیقه 53 سعید حلافی)
سرمربی: علی دایی

ترکیب سپاهان اصفهان:
مهدی رحمتی، سید جلال حسینی، هادی عقیلی، جواد کاظمیان( از دقیقه 46 یانوش)، هاشم بیک‌زاده، خسرو حیدری، احمد جمشیدیان، مهدی کریمیان ( از دقیقه 54 محرم نوید‌کیا)، جان واریو، غلامرضا عنایتی( از دقیقه 92 مهدی نصیری) و ابراهیم توره
سرمربی: امیر قلعه‌نویی

red.boy - ایران - تهران
دایی ما جهانیه فدراسیون روانیه. درسته شکست سنگین بود.ولی تابلو بود با تبانی بازی رو بردن.اون دوتا پنالتی سپاهان به هیچ عنوان پنالتی نبود. خدا لعنت کنه کفاشیان و تاج و عزیزمحمدی و شریفی و قلعه نویی و مایلی کهن و قطبی و سعیدلو و مموتی رو. همه بگین امین
دوشنبه 8 آذر 1389

dannni - سوئد - استکهلم
حیف 6 تائی نشودن منقبلا گفتم عمرا در برابر ژنرال نمیتوند مقاومت کنند
دوشنبه 8 آذر 1389

Don Mario - کلمبیا - بوگوتا
آخه از یه مشت آدم چلاق که از دادن یه پاس سالم عاجزند چی‌ توقع دارید ، نیمه دوم کشتن ما رو ، هی‌ حرص خردیم از این هنر نمایی بازیکنان میلیونی در حد محلات قرچک ، حیف از اون همه پول بی‌ زبون برا شما آدم‌های بی‌ وجود !!!
دوشنبه 8 آذر 1389

parviz1 - انگلستان - کترینگ
درود به علی دایی!!!!! بازم برو بازم دنبال تسبیح و ... آخه مردک دیوانه تو را چه به مربیگری!!!! تو فقط چون قد بلندی داشتی و بدنت هم قوی بود دم دروازه با سر و زور نته و قلدری میتونستی گل بزنی اونم از نوع خرکی.از نظز شخصیت اجتماعی هم همینطور هستی .نه ادب و شعور و ... داری.
دوشنبه 8 آذر 1389

nimaaa - امریکا - نیویورک
کیف کردم حال علی دائی رو گرفتن ایول
دوشنبه 8 آذر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
از سیاستهای دولته که پرسپولیس نتیجه نگیره..اگه این تیم مهره های درست وحسابی داشته باشه 100هزار نفر برای دیدن بازیها میان ورزشگاه برای دولت درد سر ساز میشن...مهره های پرسپولیس با سپاهان قابل مقایسه نیستند...مگه میشه مجتبی شیری رو با هادی عقیلی مقایسه کرد ..ویا رحمتی رو با حقیقی...این دولت با نام پرسپولیس مشکل دارد
دوشنبه 8 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
به سپاهان مخصوصا امیر قلعه نوعی تبریک میگم, و به پرسپولیس مخصوصا علی دایی تسلیت میگم.
دوشنبه 8 آذر 1389

Zehna.bastas - ایران - مشهد
پول نفت رو میدن پیروزی و استقلال که مثلا اینا ببرن ملت شاد شن خیلی فکر سیاسی نکنن اینه داستان
دوشنبه 8 آذر 1389

esfahan_20 - ایران - اصفهان
dannni - سوئد - استکهلم. 6 تا مختص اسفراقه اس اس..6666666
سه‌شنبه 9 آذر 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
من که بازی رو ندیدم، ولی با توجه به نتیجه، اگر چیزی بالاتر از گند زدن بنظرم می‌رسید، حتما همون رو برای بازی پرسپولیس بکار می‌بردم.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

bluestar - ایران - تهران
زمین کج بود. هوا آلوده بود و... در کل خدا علی دایی رو از پرسپولیس نگیره
سه‌شنبه 9 آذر 1389

zoroye iran - اتریش - وین
برای بعضیها متاسفم که نظر چرت میدن اولا سپاهان دو جین بازیکن خوب داره ولی پرسپولیس با دفاع سوراخ و کند رو با این تیم مقایسه نکنید دوم دایی با تعویضهاش کمر تیم رو شکست اخه حلافی جوان و بی تجربه رو در این بازی ازش استفاده میکنن منصوری و شیری نا اماده رو وارد زمین میکنن بعد رضایی و علی عسکر خسته و نوروزی مصدوم و نوری نا اماده و نبود نور محمدی و شیث و باقری کمر تیم رو شکوندن
سه‌شنبه 9 آذر 1389

zoroye iran - اتریش - وین
امسال قرار دایی و پرسپولیس له کنن داوری بیچاره کرد پرسپولیسو با نا داوری روحیه تیم رو تضعیف میکنند و بازیکنها بعد از اون پنالتی کذایی شیرازه پرسپولیس رو از هم پاشوند و افرین به دایی که در کنفرانس خبری حاضر نشد صحبت کنه دایی گفت همانطور که دلیل محروم کردن منونگفتن حرف نمیزنم
سه‌شنبه 9 آذر 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
هاهاها کجان اونها که به قلعه نوعی میگن گروهبان قندلی تیم همین قندلی که سوراخ سوراختون کرد نزدیک بود شیش تائی بشید که.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
تا موفعی که علی دائی شکایت خود را از FIFA پس نگیرد هر هفته همین بساطه.این بیناموسها چطوری بیش از 2میلیون را در طهران خاموش کردند. علی دائی که دیگه سحله.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

آبی ترین - ایران - تهران
ژنرال لنگ سوراخ کن. سرور هرچی لنگیه امیر قلعه نوعیه
سه‌شنبه 9 آذر 1389

$persian$ - ایران - تهران
نه پس انتظار داشتید ژنرال و ببرید یا حتی مساوی ازش بگیرید،زهی خیال خام این آرزو میمونه تو دل همه لنگیا. red.boy - ایران - تهران . همیشه از امیر خان بدتون میومده،درست مثل ایرانیایی که از چنگیزخان بدشون میومد
سه‌شنبه 9 آذر 1389

hichopooch - ایران - تهران
بابا این لنگی حالا حالا جای سوسک شدن دارن
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Kili_patilaki - قطر - دوحه
پرسپولیس شکست خورد چون غلامرضا رضایی توپی رو احمقانه و بچگانه از دست داد!! پرسپولیس شکست خورد چون داوری چند هفته است که به ضرر پرسپولیسه.و پرسپولیس باخت چون سپاهان حتی بدون احتساب اون پنالتی بهتر بود.خیلی ناراحت کننده بود اما از تیمی که این بازیکنهای ضعیف رو داره توقع هر چیزی رو میشه داشت.به هر حال امیدوارم این تیم بتونه"اگه داورها بذارن" در آینده نتایج بهتری بگیره.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

nader46 - انگلیس - لندن
فرق استقلول باپرسپولیس اینه که استقلول بااینکه بازی رامیبره بازم از هودار وتماشاچیان هومیشه ولی پرسپولیس حتی شش صفرهم ببازه هوادار تشویقش میکنه . ادم از سبک بازی استقلال میخوادایدز بگیره.انگاری تیم معلولین بازی میکنه.از ترس گل خوردن جرات امدن تو زمین حریف را نداره.اخه تقصیر هم ندارن بیچاره ها مربی خیلی مظلومی دارن.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

$persian$ - ایران - تهران
nader46 - انگلیس - لندن . فرق اس اس و لنگ تو تاریخ و افتخاراتشون،تو جایگاهشون در آسیا همین این تمایزات تا 20 سال دیگه هم از بین نمیره،بازیای لیگ که می گذره و میره یه روز ما بالاتونیم فرداشم باز ما حالا یه پس فردا شما ولی باز پس اون فردا ما لنگیجون.راستی امروزم بالاتونیم نه؟
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
وای لنگیها بدجور سوختن:)چه بهونه هایی:))))))))))))))))سرور هر چی لنگی ژنرال امیر قلعه نوئی
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
پرشین ایران تهران_ قلعه نویی ( شهر نویی) اگه سرمربی بود تو اسیا حداقل تیمشو از گروه بالا میورود. یا تو تمیم ملی نتیجه میگرفت.ایشون حتی حرف زدن هم بلد نیست. عین لات های سر پل تجریش میمونه. من خودم دو سال شاگرد قلعه نویی بودم واقعا از نظر فنی از بیست نمره پنج حقشه
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

nader46 - انگلیس - لندن
$persian$تهران شاهنامه اخرش جلده!!!!! اگر قرار باشه با فوتبال کثیف افتخار کسب بشه من حاضرم پرسپولیس به دسته 3بره ولی با ضد فوتبال وتاکتیک پیرزنها قهرمان نشه. استغلول بااین مدل بازیکردن قهرمان جهان هم بشه دوزار ارزش نداره.قشنگی ولذت هیجان فوتبال به بازی رو به جلو وتماشاگر پسنده . تیمهای بزرگ باختشون هم ارزش داره مثل man uوarsenal ویا رئال و perspolis.باخت سر بلند شرف داره به برد ذلیلانه وترسو.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

Zehna.bastas - ایران - مشهد
nader46 - انگلیس - لندن - arsenal رو خوب اومدی
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.