رحیم صفوی: لازم است الگوی بسیج در عراق نیز شکل بگیرد

 
رحیم صفوی: لازم است الگوی بسیج در عراق نیز شکل بگیرد

رحیم صفوی معتقد است لازم است الگوی بسیج همانند فلسطین و لبنان در عراق نیز شکل بگیرد.

به گزارش ایسنا، رحیم صفوی مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در همایش کارکنان و اساتید بسیجی دانشگاه تربیت معلم که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد گفت: همه دنیا می‌دانند که ایران قدرتی تاثیرگذار در منطقه هست و قدرت‌های بزرگ باید با ایران کنار بیایند.

وی افزود: سیاست‌های آمریکا نیز نظیر سایر کشورهای استعماری که مدت‌های قبل دست تعرض به افغانستان دراز کردند با شکست مواجه می‌شود و سرنوشت آمریکا در افغانستان شبیه سرنوشت روسیه در سال 1989 خواهد بود. و مثل روسیه با خفت از کشور رانده می‌شود و هر روز که می‌گذرد تلفات آمریکا در افغانستان افزایش می یابد به طوری که امسال تعداد کشته‌های آمریکا در افغانستان 622 نفر بوده که دو برابر سال قبل است.

صفوی با اشاره به نقش بسیج در امنیت ملی کشور گفت: بسیج از زمان دفاع مقدس که در خط مقدم بوده تاکنون نقش بسیار مهمی در امنیت و دفاع کشور داشته است به طوری که یک میلیون بسیجی در جنگ هشت ساله به دفاع از کشور پرداخت و علاوه بر این در شهرها نیز مردم با بسیج توده‌ها از فرزندان بسیجی خود دفاع کردند.

صفوی با تاکید بر لزوم پیاده‌سازی الگوی بسیج در عراق گفت:‌پس از شکل‌گیری بسیج و تفکر بسیجی در ایران این الگو در لبنان و فلسطین پا گرفت و نتایج مثبتی در برداشت و این الگو لازم است در عراق نیز شکل بگیرد.

صفوی تصریح کرد: بسیج ظرفیت‌های زیادی در بخش‌های مختلف دارد از جمله در بسیج سازندگی و به عنوان مثال امسال 9 میلیون نفر ساعت روز توسط بسیجیان در کشور کار سازندگی صورت گرفته است و دولت نیز در این امر یاور بسیجیان بوده است.

وی با اشاره به لزوم ترویج اندیشه بسیجی در بخش‌های مختلف علمی و سازندگی در کشور گفت: لازم است بسیجیان و اساتیدی که بسیجی هستند یا تفکر بسیجی دارند در مرحله تولید علم در کشور وارد شوند و با تلاش‌های همیشگی خود مشکلات مردم را حل کنند و کشور را در بخش‌های مختلف به خودکفایی برسانند و علم تولید شده در دانشگاه‌ها باید به خدمت به مردم در آید .

مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در پایان با تاکید بر حضور بسیج در همه صحنه‌ها در کشور گفت: بسیج در جنگ نرم نیز قدرت برتر ماست و دانشجویان باید سربازان این جنگ نرم باشند.
shahab46 - المان - هانوفر
بسر ایران چه تاجی زدید که عراقی ها شیفته اش باشند.البته با پول مردم بدبخت ایران چرا شکل نگیره.
دوشنبه 8 آذر 1389

armin7 - هلند - روتردام
یکی نیست بهش بگه ان موقعه که تیله بازی میکردی نمونه همین بسیجی که الان میبینیم. صدام در عراق درست کرده بود,با نامهای جیش شعبی(ارتش مردمی )و یکی دیگه هم بنام الطلایع فکر کنم معنیش یعنی پیش قراولان,که مخصوص دانشگاه و مدرسه بود.
دوشنبه 8 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
قرار بود بچه خوبی باشی.ابتدای انقلاب با این مداخلات وسعی در صدور انقلاب , صدام را به جانمان انداختید. حالا میخواهید عموسام را تحریک کنید.؟.
دوشنبه 8 آذر 1389

magiteq - ایران - تهران
الگوی بسیج چیه شکنجه تجاوز غارت وچپاول بیچارگی و بدبختی و فقر و خاک تو سر بودن و ریش و پشم فراوان برای زنان و مردان
دوشنبه 8 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
این بیشرف از کجا این درجه ها رو اورده و رو دوشش گذاشته? میدان حسن اباد از این درجه ها کیلویی میفروشن?
دوشنبه 8 آذر 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
مثل اینکه قراره همین بساط اوباش گری و جنایت و جاسوسی مردم علیه مردم و صدور تروریسم بصورت یک الگوی استاندارد ممالک اسلامی در بیاد. ایران رو به تباهی کشوندن میخوان تمدن اسلامی رو به عراق هم صادر کنند. تا این اسلام تروریست پرور ریشه کن نشود مردم ایران و دنیا رنگ آسایش و سعادت واقعی را به خود نمی بینند.
دوشنبه 8 آذر 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
کثافت کاری که تو ایران کردید بسه عراق باشه پیش کشتون
سه‌شنبه 9 آذر 1389

benjamin86 - انگلیس - اکسفورد
تو غلط کردی که بخوای الگو بسازی , الگو رو برای .. بساز که دارن میبرنش
سه‌شنبه 9 آذر 1389

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
همین که ایران را به مستراح تبدیل کردید کافی چون بوی ان تمام دنیا را گرفته.و ان علامتهای روی شانهایت هم جای پای همین بسیجیهاست پاکش کن بره. و دهنتم دیگه باز نکن جون من
سه‌شنبه 9 آذر 1389

alexxx - اتریش - وین
یه کشور هفتاد میلیونی رو به گ... کشیدید با این دغلبازی بسیج و بسیجی, حالا تیز کردین واسه عراقیای بدبخت میخواید اینها رو هم به خاک سیاه بشونید? خدا از سر تقصیراتتون نگذره .
سه‌شنبه 9 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
حتما این کار را انجام دهید البته چاره ای جز این ندارید. آزادی ایران از زیر نعلین ارتجاع سیاه قطعیست دیر و زود دارد سوخت و سوز ندارد ایران جای زندگی و حال و عشق و معرفت است نه مردگی و نوحه خوانی و آخوند بازی با نوچه هایش. نوبتی باشه نوبت شماهاست. زمینه رو هم دارید فراهم می کنید به مسیحیان عراق گیر داده اید تا آنجا را برای خود یکدست کنید. اکنون پنج شش میلیون ایرانی از دست شما آواره دنیا هستند بعید است شما ساندیس خوران از بسیجی و اطلاعات چی و سپاهی هنگام در بدر شدن بیش از این باشید عراق جای خوبیست برایتان....
سه‌شنبه 9 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
...کسی که ادعای خدا و کار خدایی دارد چه غلطی میکند با قدرت خواهی و دنیا پرستی. بزرگان شما که خیلی هم کارشان درست بود از مرحله عابد و زاهد نتوانستند پیشتر بروند. به همین خاطر چشم دیدن ساسله جنبان عشق مولانای بزرگ را ندارید که پایه زهد و طاعت ریایی شما را چنان جنباند که هنوز از آن می لرزید و وحشت دارید. بروید در آنجا تا عمر دارید معتکف شده تا شاید خداوند ذره ای از مظالم و جنایاتتان را ببخشد. اگر هم پیامبران و یا امام علی امورات را به اسم دین در دست گرفتند مامور بی واسطه خداوند بودند و امام علی هم تا زمان پیامبر حضور داشت بعد به رای مردم احترام گذاشت تا زمانیکه دوباره او را خواستند دیگر ائمه هم که هیچ زمان حکومت را بدست نگرفتند و به عاشقان دنیا و قدرت وا گذاشتند. به اندازه کافی همه جا را به گند کشیده اید تمامش کرده و هر چه زودتر گوتان را گم کنید تا مانند سگ به زوزه کشی نیافتاده اید و لاشه تان را در بیابان نیانداخته اند.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

dj_sina - عراق - اربیل
.... مگه کسی هست به حرف توی عوضی گوش کنه. مردم عراق بمیرن هم حاضر نیستن اصلا اسم بسیج رو هم بشنون
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.