فیلم حضور کروبی در مجلس عروسی پسر علیخانی


فیلم حضور کروبی در مجلس عروسی پسر علیخانی

تحول سبز: مهدی کروبی در مراسم عروسی پسر قدرت الله علیخانی نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی حاضر شد.

به گزارش تحول سبز، در این مراسم علاوه بر مهدی کروبی، شخصیت هایی همچون موسوی خوینی ها، سید حسن خمینی، ناطق نوری و… حضور داشتند.

کروبی در این مراسم برخلاف خبر رسانه های دروغ، مورد استقبال گرم میزبان و دیگر بزرگان حاضر در مجلس و میهمانان قرار گرفت.


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=Z-j3EWvwtOI

دانلود

mehrin - ایران - تهران
اینا اصلا مجلس جشن و عزا شون معلوم نیست چه به چیه. مرتیکه چرا نوحه می‌خونه تو عروسی‌؟ اسکل جماعت که میگن اینان!
دوشنبه 8 آذر 1389

m3rt3ga - امارات - دبی
اوه اوه.اقا مبارک باشه..نماینده شجاع قزوین هم هست..زنده باد شادی .. زنده باد ازادی . زنده باد جنبش سبز
دوشنبه 8 آذر 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
عجب عروسی بوده اونم با نوحه خوانی
دوشنبه 8 آذر 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
من از لجاجت این مرد لر خوشم اومده!چقدر این رژیم ظالم هستش که عناصری مثل کروبی یا بقیه با ابراز مخالفت و سر سختی (حالا به هر دلیل )خودشون با حکومت حاضر میتونن رو حس بخشندگی و دلسوزی مردم حساب کنن که در آخرمثل همیشه تر و خشک رو با هم نسوزنن.حکومت تقلبی،تخیلی ایران باور کرده که کروبی و موسوی و امثالهم دشمن و مشکل هستند در صورتی که دشمن اصلی و کاری اونها هویت و اصالت نگرش و تفکرجاری و تجهیزات و امکانات در دسترس،زمان ماست (۲۰۱۰ ).موسوی و کروبی فقط از غار حکومت آمدند بیرون که وقتی این غار را درش را با سنگ و گچ بستند اینور باشند.البته غار نشینان با زندگی بیرون از غار کمتر آشنایی دارند و زمان زیادی میبرد تا راه بیفتند.زندگی به این زیبایی و دنیایی به این گستردگی چگونه هستند کسانی که از درد ارادت و عبادت به غار نشینی روی آورده اند!؟.
دوشنبه 8 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
اوایل این فیلم, داشتم فکر میکردم, که در عروسی اخوندی رقص هم هست ? که گفتم اینو از دوستان کاربریم سوال کنم, که دیدم, طرف داره نوحه و مرصیه میخوانه که تعجب کردم ! و حتما هم عوض خنده, اشک میریزنند !? عجب دنیایی هست ! راستی, یک حدیثی موجود نیست که پیامبر در مجلس عروسی خود و دیگران چه رفتاری داشته که انان از ان سرمشق بگیرنند ?! حالا شاه داماد فقط با یک زن عروسی کرده یا همه هووی های اینده اش را اورده و کار را یکسره کرده ?!
دوشنبه 8 آذر 1389

mahtab999 - کانادا - تورنتو
پس جرا سینه نمیزنن. نوحه که میخونن..
دوشنبه 8 آذر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
بادابادا مبارک بادا یا حسین.
دوشنبه 8 آذر 1389

sheipor - قبرس - لارناکا
تفاوتی نمی کنه چون همه این افراد از جهل و نادانی و انتشار و گسترش خرافات بین مردم، حکومت و زندگی می کنند. و مانند انگل و با استفاده از خرافات، ثروت من و شما و کشور را می مکند و در خفا به ریش من و شما می خندند. و برای فرزندانشان بهترین امکانات رو تهیه میکنن. چشمهایتان راباز کنید.
دوشنبه 8 آذر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
عروسی ملا و عمامه ، زنان اونور مردان اونور
دوشنبه 8 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
عروسی این بیشرفهای حزب الهی چه با شکوه و مجلل است! بیشتر 50% بچه های ایران ارزوی یک عروسی با 50 مهمان را دارن ولی بودجه شان نمیرسه که عروسی بگیرن و همیشه شرمنده خودشان و فامیلهاشان هستند. این 50% که گفتم مربوط میشه به بچه های بالا شهر! بچه های پایین شهر که اصلا باید خواب عروسی گرفتن را ببینند. بچه های پایین شهر حتی پول برای خرج محضر و اقایی که باید خطبه عقد را بخوند ندارند!!! لعنت بر هر چی اخونده. چه سبز چه غیره.
دوشنبه 8 آذر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
لابد حسن خمینی هم بعدش رقص قشنگ رو انجام میده .همه دزدا و مفتخور ها جمعا .پس هاشمی کو?
دوشنبه 8 آذر 1389

freepersia - نیوزیلند - تارانگا
وای چقدر خندیدم نمیدونستم تو عروسی اخوندها به جای رقص و شادی نوحه میخونن, بیچاره اون عروس و دامادی که زندگیشونو با شنیدن این مزخرفات شروع میکنند,
سه‌شنبه 9 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
یادم میاد که همین پدر دام افاضاته ها در سال 57 داد میکرد شیون میکرد و میگفت حکومت مال پابرهنه ها ست . حکومت مال کوخ نشین هاست . خکومت ما خکومت مستضعفین و پابرهنه هاست. همین اقایان . همین دام افاضاته ها . حالا این یک فیلم از یک مراسم کوچک اینهاست . بگذار بگذرد و خواهیم دید ریا . حیله و تزویر دروغ . شما ها شاید بعضی ها ندانید و یا ندیده باشید در ابتدا کار در مراسم های مختلفی که برکزار میشد و پدر دام افاضاته ها قصد سخنرانی داشت در تمام جلسات سخنرانی حدود 100 تا 120 نفر گریه کنان حرفه ای . بمحض باز کردن دهان پدر دام افاضاته ها بلند .و بلند گریه میکردند . که یادم نمیرود در همان جلسات اول و دوم خود پدر دام افاضاته ها هاج و واج میماند و تعجب میکرد که من هنوز دهان باز نکرده اینها گریه میکنند . امید وارم اینگونه فیلم ها هر چه زودتر برویت مردم برسد
سه‌شنبه 9 آذر 1389

arash javan - کانادا - ادمونتون
خوبه اینجا لنگ کفش تو سرش نخورد....
سه‌شنبه 9 آذر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
منهم تا حالا عروسی این مدلی ندیده بودم ولی از دیدنش نه ناراحت شدم نه عصبانی. هر کس هر جورد دوست دارد باید بتواند عروسی بگیرد اینها هم اینجوری دوست دارند. چه مشکلی هست؟
سه‌شنبه 9 آذر 1389

bavaffa - اذربیجان - باکو
ایرانیها فقط هارت وپورت دارن همین اخوندا از پول مردم گرفته تا ناموس ایرانها رو غارت کردن هر دفعه به یک شکل . همون روز خیلی ها گرسنه بودن نوه خمینی گردنشو تبر نمی زنه
سه‌شنبه 9 آذر 1389

shirzan - آلمان - برلین
آدم یاد کتاب قلعه حیوانات میفته
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Amir_mohammad - آلمان - برلین
نمی دونستم نماینده مجلس شدن اینقدر درامد داره. دور بعدی حتما کاندیدا می شم. نامردا تو چنین مجلس بزرگی اسم حضرت علی (ع) رو هم به زبان میارن. نفهمیدیم این راسته یا اون چیزایی که در مورد ازدواج دختر پیغمبر می گن؟
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Kili_patilaki - قطر - دوحه
نوحه نمیخوند.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

ghom.666 - ایران - قم
خاک بر سرتون ابروی ایران 7000 ساله را بردید...عروسی علی عرب بوده
سه‌شنبه 9 آذر 1389

piade - ایران - تهران
اه اه یعنی این جماعت برای عروسی رفتن هم حموم نمیرن؟ چه چهره های کثیف و نشسته ای دارن همگیشون.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
بابا گرفتن عروسی تو تالار عروسی یا هتل که رسمه همه هست چهار تا دیس میوه دیگه شده آنچنانی. تو ایران اون کارگر بیچاره هم برا آبروش و بچه هاش یه شیرینی میوه تو تالار به وسع خودش و قرض و بدبختی میده. شامش اگه بود باز میشد یه خورده ایراد گرفت تازه اگه شام آنچنانی بود اونم برا اینکه اینا حکومتی هستن و ارواح پدرشون از علی و غیره حرف میزنن.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
paida/ای وای زلیل مرده .واوا خدا نصیب نکنهههههه.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
از شجاعتی که در چهرهٔ ایشان موج میزد، پیدا بود که مجلس عروسی‌ نیست و ختنه سوران است. عنوان خبر اشتباه بوده.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.