گزارش تلویزیون ایران از سوء قصد به دو استاد فیزیک در تهران - ویدیو


گزارش تلویزیون ایران از سوء قصد به دو استاد فیزیک در تهران

سایت الف می نویسد :

دکتر شهریاری کیست؟
شهید دکتر مجید شهریاری عضو هیات علمی دانشکده مهندسی هسته ای دانشگاه شهید بهشتی و استاد نمونه این دانشگاه بود. وی از اعضای شورای ملی سزامی (مرکز تابش سینکروترون برای تحقیقات و علوم کاربردی در خاورمیانه) و از مشاوران ایران در این پروژه بود. طرح سزامی (مرکز تابش سینکروترون برای تحقیقات و علوم کاربردی در خاورمیانه) مربوط به بهره‌برداری از یک دستگاه سینکروترون در منطقه است که قرار است با همکاری کشورهای منطقه در کشور اردن راه اندازی شود.
 
فریدون عباسی کیست؟
فریدون عباسی دوانی دکترای فیزیک هسته ای و عضو هیات علمی دانشگاه امام حسین (ع) بود که به علت مشغله کاری در وزارت دفاع به این دانشگاه کمتر رفت و آمد داشت.
در پرونده کاری وی ریاست بر دانشکده فیزیک دانشگاه امام حسین (ع) نیز به چشم می خورد.
عباسی از متخصصین لیزری وزارت دفاع و از معدود متخصصان جدا سازی ایزتوپ بود. وی مسئول آموزش و تحقیقات هسته ای وزارت دفاع نیز بود.
گفتنی است، فریدون عباسی دوانی از جمله افرادی بود که در قطعنامه ۱۷۴۷ شورای امنیت که در تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۰۷ میلادی، (برابر با ۴ فروردین ۱۳۸۶) به تصویب رسید، مورد تحریم قرار گرفته بود.


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=bW8DzjlLCi0

reza.paris - ایران - تهران
کاره خوده رژیم هست چون این 2 نفر اطلاعات زیادی در مورد برنامه هسته ای داشتند و گویا میخواستند از ایران خارج شوند
دوشنبه 8 آذر 1389

reza.paris - ایران - تهران
کاره خوده رژیم هست چون این 2 نفر اطلاعات زیادی در مورد برنامه هسته ای داشتند و گویا میخواستند از ایران خارج شوند
دوشنبه 8 آذر 1389

reza791 - انگلیس - لندن
جمهوری اسلامی از شروع بکارش تا کنون از ترور و بمب گزاریهایش بهره های بسیار برده است و بازهم این جنایات را ادامه خواهد داد هرگاه که میخواهندتوجه اذهان عمومی در ایران و جهان از مساله ای منحرف کنند عده ای را قربانی میکنند ودر دو هفته گذشته بخاطر اخبار رسوایی شان در نیجریه و ابنک نیز انشار اسناد محرمانه امریکا ومعلوم شدن دیدگاه رهبران عربستان و بحرین که از امریکا درخواست حمله به ایران ونابودی ج.ا را کرده انددر حالیکه این حکومت ملیت و هویت ایرانی مارا همواره فدای دنیای اسلام و اعراب کرده اند و اینک که پاسخی برای مردم ندارند با چنین جنایاتی قصد کمرنگ کردن این خبرها را دارند. نابود باد نیرنگتان ای دژخیمان دشمن ایران
دوشنبه 8 آذر 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
روح دکتر مجید شهریاری شاد.ننگ بر ترور و تروریسم
دوشنبه 8 آذر 1389

فراز_نروژ - نروز - تونسبرگ
پلیس گفت کسی مسئولیت به عهده نگرفته اما مجری اخبار گفت کار صهیونیست ها بوده. در کل برای حکومتی که در روز روشن و در خیابانهای پایتخت مردم خود را به گلوله می بندد و آنرا گردن دیگران می اندازد بسیار سهل است که ترور را گردن اسرائیل بیندازد و خیال خود را از هر بابت آسوده کند. ولیکن وقتی بمبی که در ماشین منفجر شود فقط سوژه را از بین ببرد نشان دهنده حرفه ای بودن تروریست های ماجراست.
دوشنبه 8 آذر 1389

vahid_ - انگلستان - گلاسگو
کار خودشون هست 100 در صد. حتما زیاد از جنایتهای اخوندی با خبر بودن...
دوشنبه 8 آذر 1389

Mxm2 - انگلیس - منچستر
دروغگوهای کثف همه میدانند که کار خوده رژیم هست. منچستر
دوشنبه 8 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
آنقدر ترور و تقیه کرده اند که چوب خطشان پر شده.
دوشنبه 8 آذر 1389

bidin - ایران - ارومیه
کار خارجی هاست, اخوندها بخوان کسی رو حذف کنن اینقدر پر سروصدا نمیکنن. صهیونیستها بیشتر با بمب کار میکنن, احتمالا کار اونهاست.
دوشنبه 8 آذر 1389

zamanphp - ایران - اصفهان
دوستان ،خیالتون رو راحت کنم ، نه تنها این ترورها ، بلکه اگه فردا ، هدفمندی یارانه ها هم با شکست مواجه بشه ، می گویند کار آمریکا و اسرائیل بود . از ما گفتن بود ، حالا خودتون خواهید دید
دوشنبه 8 آذر 1389

black chador - امریکا - ولدن
کار خود علی چکه ای هست.
دوشنبه 8 آذر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
جمهوری اسلامی-- جمهوری ترور و فساد حکومت وحشت و دیکتاتوری
دوشنبه 8 آذر 1389

a persian - سوئد - استکهلم
فردا دو تا اراذل اوباش دیگه رو می گیرن اعدام می کنن به ملت شهید پرور هم با افتخار خبر میدن که دست نشانده ها رو پیدا کردن و به سزای عملشون رسوندن!!! البته قبلش هم یه مصاحبه تلویزیونی از تروریستها نشون میدن که شرح حادثه خیالی رو به مردم میدن!!!! و صراحتا اسرائیل و امریکا و انگلیس رو عامل اصلی معرفی می کنن
دوشنبه 8 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
%100 کار خود بیشرفهاشون است و میگن صهیونیست! اخه بیشرفها دستتان پیش همه مردم باز است و به غیر از اون ساندیس خورها و کاسه لیسان رژیم هیچکس دیگر دروغهای شما را باور نمبکنه! در این چند ماه اخیر چند نفر استاد دانشگاه و دکتر ترور شدن? حتما اونها هم کار صهیونیستها بوده? ای بر پدر و مادر هر چی دروغگو لعنت.
دوشنبه 8 آذر 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
باز دست ملای جنایتکار از آستین پاسداری بیرون آمد تا دانشمند مخالف دیگری را ترور نماید و این واقعیت که این تروها کار خود آخوندها و جنگ قدرت در بینشان است بر ایرانیان پوشیده نمیباشد . همچنانکه بیاد داریم وقتی دانشمند اتمی قبلی نیز ترور شد آنرا کار خارجیها و صهیونیست ها و مجاهدین و امریکا و عناصر ضد انقلاب و وو عنوان کردند و لیکن مجلس ختم او را کاملا زیر مراقبت های امنیتی سنگین گذاشتند برگزار شود که احیانا کسی انجا یکدفعه دست ملایان و پاسداران جنایتکار را در این قضایا رو نکند و نیز ملت ایران دیگر ترورهای این جنایت پیشگان را از بمب گذاری در حرم امام رضای مشهد و قتل مخالفان سیاسی در سراسر ایران و جهان و ترور کشیشهای مسیحی در تهران و نیز حتی بمب گذاری در ذفتر حزب جمهوری اسلامی در ابتدای انقلاب که اخیرا اسناد آن منتشر شد و نیز آتش زدن وحشیانه سینما رکس آبادان در حول و حوش انقلاب ٥٧ تمامی این جنایات که در حق ملت ایران و ملیت ایرانی میشود بیشک از جانب ملت ایران بیجواب نخواهد بود و روز انتقام ملت از سد علی و ملیجک میمونش عنتری و دیگر اردکها و غازهای جیره خوارشان نزدیک است .
دوشنبه 8 آذر 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
zamanphp - ایران - اصفهان ,Pezhman - اتریش - وین ,فراز_نروژ - تونسبرگ ,reza791 - انگلیس - لندن ,شما ها بسیار خوب دست این آخوندها را خواندید . درود بر ملت هوشیار ایران زمین
دوشنبه 8 آذر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
همه میدونن که ترور این عزیزان مثل استادهای دیگه توسط خود رژیم صورت گرفته ولی دلیلش بعدها معلوم میشه.
دوشنبه 8 آذر 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
صهیونیست چطور تونسته تا قلب تهران بیاد و ماشین رو آبکش کنه آخه دروغ تا چه حد؟
دوشنبه 8 آذر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
به همین سادگی. آن استادی که کارش ارتباطی با برنامه های تسلیحاتی ندارد باید کشته شود و استاد کثیفی که عامل تولید سلاح های کشتار جمعی است زنده بماند. ما هم به همین راحتی باور کردیم. البته نمی گویم اسراییلی ها کسی را ترور نمی کنند اما این ترور ها همیشه با روش های کاملا بی سر و صدا و بدن سر نخ است و ترور های با روش بمب گذاری یا کار مجاهدین است و یا کار خود عوامل جمهوری اسلامی که با توجه به شرایط فعلی حالت اول غیر ممکن است.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

sam48 - ایران - تهران
کار کاره انگلیساست .. D:
سه‌شنبه 9 آذر 1389

ماهی سیاه کوچولو - ایران - تهران
در میدان کاج تو روز روشن آدم میکشن و نیرو انتظامی وامیسته و نگاه میکنه و میگه آمووزش ندیده که چکار کنه .اونوقت ظرف 2 ساعت مشخص میکنه که این ترور ها کار اسرائیل بوده!!!!!.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
الهی خدا ریشتون رو بکنه. تروریستهای خون آشام لعنت به خامنه ای و تمام حکومتیان.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

fatemeh shin - انگلیس - لندن
چطوریکه روی کوههای کردستان عراق قادرهستندسه تاسه تاجاسوس دستگیر کنند(کوهنوردان آمریکائی) آنوقت روز روشن جلوی هزاران چشم آدم میکشند وبعد هم بدست فراموشی سپرده میشود نکنه کارهمان لباس شخصی های آشناوهمیشگی خودسرباشد.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

black chador - امریکا - ولدن
اسم این دو استاد در مدارک ویکی لیک بوده با اینکه واشنگتون تایمز اسمشون رو سیاه کرده بوده اوباشهای علی چکه ای فهمیدن و علی چکه ای دستور قتلشون رو داده.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Kili_patilaki - قطر - دوحه
ehsan_2nd_time - یوکی - لندن:واقعا برات متاسفم. خیلی نظر بچگانه ای دادی.به هر حال از اسرائیلی های وحشی همچنین کارهایی هیچ بعید نیست!.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.