باقری سه‌شنبه درباره خداحافظی از فوتبال تصمیم می‌گیرد

 
باقری سه‌شنبه درباره خداحافظی از فوتبال تصمیم می‌گیرد

کاپیتان پرسپولیس موضوع خداحافظی از دنیای فوتبال را به روز سه‌شنبه موکول کرد.

سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: طبق هماهنگی های انجام شده و پس از تاخیر در بازگشت باقری از تبریز، وی ساعت 13:30 دقیقه امروز در دفتر حبیب کاشانی حاضر شد تا در ارتباط با عدم حضورش در تمرینات پرسپولیس بحث و تصمیم گیری شود.
کاپیتان پرسپولیس دلایل و تفکرات شخصی اش را پیرامون غیبت های اخیر و اینکه تا چه اندازه مصمم به خداحافظی از دنیای فوتبال است به اطلاع مدیر عامل تیمش رساند.
در ادامه نیز کاشانی با اشاره به سوابق درخشان باقری در زمینه فنی و اخلاقی، باقری را نسبت به تبعات تصمیم وی و اینکه باشگاه و هواداران پرسپولیس تا چه اندازه ای با این تصمیم وارد حاشیه می شوند، آگاه ساخت.

سرپرست پرسپولیس با این حال از کاپیتان سرخپوشان درخواست کرد حتی اگر قصد خداحافظی از دنیای فوتبال را دارد موضوع را به گونه ای مدیریت کند که خدشه ای بر اعتبار دو دهه حضور مستمرش در مستطیل سبز و ذهنیت میلیون ا هوادار پرسپولیسی وارد نگردد چرا که باقری یکی از الگوهای اخلاقی و فنی جامعه فوتبال کشورمان به شمار می رود.
باقری نیز با احترام به صحبت های کاشانی از وی درخواست کرد تصمیم نهایی را به روز سه شنبه موکول کند تا طرفین فرصت کافی برای اتخاذ بهترین تصمیم را داشته باشند.

habibollah - ایران - تهران
بابادمت گرم هنوزتصمیم نگرفتی؟ایول . بازیکنهای ایرانی عجب رویی دارن خدایی.فقط مونده باعصا بیان توزمین. برای همین هم هست که نفرات تیم ملی همه پیروپاتیل ونفس دوییدن ندارن دیگه.
دوشنبه 8 آذر 1389

afsaneh555 - ایران - تهران
به اجبار مجبور به خداحافظی میکننش! همش تقصیر این داییه عوضیه نمیخواد کسی رکوردارش بشه مثل اون پاچه خور رضازاده ای بپوکین همتون با هم که اینقدر بخیلید اَه. کریم باقری دوست دارم خیلی باحالی
دوشنبه 8 آذر 1389

Rahsaba - اتریش - کلاگنفورت
زرشک ، این که ده بار تا حالا خداحافظی کرده!!! اینم یه راه جدیده جلب توجه کردنه
دوشنبه 8 آذر 1389

a_bamdad - ایران - تهران
afsaneh555 - ایران - تهران. کلا معلومه تو باغ نیستی.به دایی میگی پاچه خور و کریم رو دوست داری.یا معنی پاچه خور رو بر عکس فهمیدی یا ...
دوشنبه 8 آذر 1389

a_bamdad - ایران - تهران
کریم بد از چشم افتادی.تو جایگاهی بودی که استقلالیها هم دوستت داشتن اما ...
دوشنبه 8 آذر 1389

$persian$ - ایران - تهران
کریم خان کجا میری که لنگتون و پاره کردن اونم 4بار
دوشنبه 8 آذر 1389

sam-antwerpen - بلژیک - انتورپن
یک فیلم از 'لورل هاردی' بود که هی خداحافظی میکردن ولی هیجا نمیرفتن!. خیلی خنده دار بود!!!
دوشنبه 8 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
کریم باقری اسطوره ایران الگوی جوانان و پهلوان به تمام معناست و از چشم نخواهد افتاد
دوشنبه 8 آذر 1389

nader46 - انگلیس - لندن
چرا خبری از برد شانسی وضد فوتبالی استغلول نیست.یعنی اینقدر این تیم زاغارت شده که بردشون را هم نمینویسید.امروز پرسپولیس بد جوری باخت ولی خیالی نیست.چون پرسپولیس فوتبال بازی میکنه ومردونه هم میبازه.اون بدبخت استقلول که ازترس نباختن فقط دفاع میکنه وبا ضدفوتبال میخواد ببره.که اینجور بردنهای ذلیل وار صدای هوادار هاشون رو هم در اورده.
دوشنبه 8 آذر 1389

طاطا - ایران - تهران
کریم خیلی دوستت داشتیم ولی روزی که با مموتی دل وقلوه دادی و نیشت تا بنا گوش باز بود مردم از فوتبال خداحافظی دادنت. لطفا به دایی بی احترامی نکنین هیچ ربطی به دایی نداره. این ملت کی میخواد از توهم و دایی جان ناپلئون بازی دست بردارن؟
دوشنبه 8 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.