منصور ارضی: بخشنامه برهنه نشدن در مساجد در ایام محرم امتداد فتنه است, برنامه های کودک رقاصی اند!

 
منصور ارضی: بخشنامه برهنه نشدن در مساجد در ایام محرم امتداد فتنه است, برنامه های کودک رقاصی اند!

عصر ایران : حاج منصور ارضی در گردهمایی نخبگان هیأت مذهبی که در مهدیه تهران برگزار شد مطالبی را بیان کرد.

به گزارش رجانیوز، منصور ارضی گفت:

افراد محدود و قلیلی که انگشت‌شمار هستند این ظلم را نسبت به مجالس اهل البیت‌ (ع) می‌کنند و بعضی افراد مریض نیز فقط اینها را می‌بینند و منجر به آن می‌شود که مرکز رسیدگی به امور مساجد آن بیانیه خجالت‌آور را می‌دهد و به مجالس اهل البیت توهین می‌کند و باعث اختلاف‌افکنی در مجالس می‌شود که همان خواست دشمن است. این همان فتنه‌ای است که بارها تذکر داده‌ام که مجلس روضه را هدف قرار داده است.

ــ یک روز به پرچم‌ها روز دیگر به علم‌ها و روز دیگر به بیرون آمدن دسته‌جات و. . . ایراد می‌گیرند و در نهایت منجر به آن اتفاقی می‌شود که سال گذشته در روز عاشورا اتفاق افتاد!

ــ این فتنه‌گری‌ها امتداد و ثمره مطالب مطرح شده در 8 سال پیش است که در دولت اصلاحات زده می شد! اگر آن موقع می‌گفتند که تقلید کار حیوانات است امروز هم می‌گویند در مساجد برای سینه‌زنی برای اباعبدالله‌ (ع) برهنه نشوید.

ــ سبک سیاق سنتی را رعایت کنید و در کنارش از شوری که همراه باشعور و معرف شناخت اهل البیت (ع) غافل نشوید.

ــ شما باید برای ورود به محرم برای خود برنامه داشته باشید و خلوت کنید و از خود اهل البیت مدد بگیرید تا در مراسمات دچار اشتباه نشوید.

ــ ما درباره مطالبات مقام معظم رهبری وظیفه داریم.

ــ فتنه‌گران در آموزش و پرورش و صداو سیما رخنه کرده‌اند و تفکرات امثال شریعتی و سروش و مهاجرانی و. . . را اجرایی می‌کنند و برای دانش‌آموزان کتاب می‌نویسند بزرگان، من‌جمله آیه‌الله جوادی آملی بارها تذکر داده‌اند که در کتب آموزشی دین از علم جداست و این همان سکولاریسم است که درحال ترویج است. در صداو سیما روزانه 5 برنامه مخصوص کودکان است که 4 برنامه آن رقاصی است. ما باید کار اساسی کنیم و باید به مرحله‌ایی برسیم که دانش‌آموزی که در مدرسه مداح است و ذاکری می‌کند‌، تاثیرگزارترین فرد در مدرسه باشد.

ــ در صداو سیما آنقدر که به هنرمندان و هنرپیشگان توجه می‌شود به ذاکرین توجه نمی‌شود. با توجه به مداحان وذاکرین به ترویج راه و معارف اهل البیت(ع) کمک کنیم.

ــ حماسه حسینی ایرادات مقاتل راگرفته و خود مقتل نیست. مثل جریان تازهداماد بودن حضرت قاسم (ع). مقاتل ابن مقرم، مقتل الحسین، لهوف و . . . مقاتل کاملی هستند که باید مطالعه شود. این سخنان که مطرح می‌شود به مجالس و این راه ضربه می‌زند.

ــ اگر یقین پیدا کردید که عزاداری در مساجد منجر به درگیری و اختلافات می‌شود که همانا خواست دشمن است، در حسینیه‌ها عزاداری کنید.

ــ مسئولین هیأت نسبت به حواشی و ترکیب دسته‌جات وظیفه دارند. مانند حضور خانم‌های بد حجاب در اطراف دسته‌جات و...

ــ ذاکرین در ایام مسلمیه در حرم سید الکریم (ع) از زمان محدودی که در اختیار دارند در جهت روضه خوانی وشناساندن حضرت مسلم (ع) به مردم استفاده کنند.

ــ مراقب باشید دستی که برای امام حسین سینه می‌زند در جای دیگری مرتکب گناه نشود. چشم ، زبان و. . . هم به همین‌گونه.

ــ شعرها را هدفمند انتخاب کنید.

ــ دشمن در صدد ضربه زدن به هیأت است چون از آنها ضربه خورده است.

ــ شما جوانید و باید اشعار را از حفظ بخوانید تا تاثیر گزار تر باشد.

ــ مطالعه داشته باشد. اکثر ذاکرین قدیمی دروس حوزوی می‌خواندند و از روایات بسیار کمک می‌گرفتند.

ــ دشمن منتظر است تا ببیند ما در روز 9 دی چه می‌کنیم. باید دسته جات سینه‌زنی را بیاوریم تا همه بفهمند ما عزادار بی‌حرمتی به اربابمان هستیم.

ــ یکی از شاخص‌های نوکری و ذاکری، رازداری مردم است.

ــ حضرت آقا فرمودند بسیجی هستید مبارک‌تان باشد سعی کنید بسیجی بمانید. این سخن برای ما این‌گونه است که نوکر و ذاکر اهل البیت(ع) هستیم مبارک‌مان باشد، باید سعی کنیم نوکر و ذاکر بمانیم و از آن مراقبت کنیم.

ــ شما شاخص هستید. نباید با غفلت‌هایی مانند رفتن به قهوه خانه‌ها و … جهت منحرف را نشان دهید. با رعایت کردن سر و وضع ظاهری خود به مجالس اهل البیت احترام بگذارید.

dook - امارات - دبی
خدایا مردم ایران را از شر این خرافات صفوی نجات بده.
دوشنبه 8 آذر 1389

salar187 - ایران - تهران
پیر خر چی میگه واسه خودش؟
دوشنبه 8 آذر 1389

koorosh-ir - ایران - تهران
انچه که حد و مرز ندارد خریت است.
دوشنبه 8 آذر 1389

naslesookhteh - ایران - تهران
شما خودشو ناراحت نکن. خیلی دوست داری شما برو تو مسجد استریپ تیز کن بعد سینه بزن. خیالتم راحت باشه کسی با دیوونه کاری نداره. ولی اگه بارون نیومد و حاج آقا صدیقی گفت تقصیر ارضیه که تو مسجد استریپ تیز کرده ناراحت نشو.
دوشنبه 8 آذر 1389

perspolisi - استرالیا - سیدنی
دوستان خودتون رو ناراحت نکنید، جنس نا مرغوب زیاد زده، باهاش حرف بزنین پاچه میگیره هااا، من گفته باشم. بدبخت از قیافش معلومه نمیتونه خودش رو نگاه داره ملعون. انگار از عَلَم آویزونش کردن.
دوشنبه 8 آذر 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
خفه بمیر .تا 2 روز دیگر اعلام می کنند آلودگی هوای تهران نیز زیر سر به اصطلاح فتنه گران است.
دوشنبه 8 آذر 1389

اتیلا - ژاپن - توکیو
جمع کن بساط دروغ ات مرتیکه الدنگ ،،. اصلاً امام حسین وجود خارجی نداشته و ندارد ! ادمهای مثل تو برای درآمد بدون زحمت این داستانهای دروغین را سر هم میکنید و تحویل آدمهای ساده دل میدهید !!! ننگ بر تو و لعنت بر ارتیستهای محرم ات  
دوشنبه 8 آذر 1389

babak1362 - ایران - تبریز
خدایا نگاه کن این نوکر درگاه رهبری داره بسیجی بودن رو به اهل بیت (ع) ربط میده روزی میرسد با ظهور آقا امام زمان (عج) این نوکران حلقه به گوش و ریاکاران و خائنین مردم به سزای خود برسند
دوشنبه 8 آذر 1389

Ahoora Mazda - آوکلند - نیوزیلند
بابا این مملکت نیست دیوونه خونه هست
دوشنبه 8 آذر 1389

(tirdad)e dash jamshidina - ایرانیوم - طهران سابق
این ابله ها از آگاهی مردم به ترس افتادن که مبادا دره دکون بقالیشون تخته شه. مگه مردم با عر عر کردن و وق زدن این بی شعورها از بهشت سر در میارن؟!!!. امام حسین به شور و شوق این جماعت مغز فسیلی احتیاجی نداره.
دوشنبه 8 آذر 1389

parsik - ایران - تهران
رو رو برم هی!!!. خوبه که همه مملکت دست ایناست بازم میگه کمه!!. وقتی با اسم دین ملت رو خام بکنن بهترازین نمیشه دیگه.مردم میشن بازیچه امثال این پاچه خورها..
دوشنبه 8 آذر 1389

habibollah - ایران - تهران
خدایی قشنگ به قیافش توجه کنی باجغدهیچ فرقی نداره. قسمت چشم وابرووبینی کپیه جغد.
دوشنبه 8 آذر 1389

azerila1407 - ایران - شیراز
دیگه وای به وقتی که اینها جلودار مردم بشوند
دوشنبه 8 آذر 1389

farhad352 - ایران - تهران
. ابلهانی چون تو در سایه رهبری علی گدا فقط میتوانند دهان خود را باز کند و به لجن پراکنی به پردازند!. تو مرتیکه بیسواد عربده کش و جوالق اگر توانستی یکی از فایده های این نوحه سرایی را که بوسیله ابلهانی چون تو مایه نفرت بیشتر مردم از دین خون ریز . میشود بشماری آنوقت میتوانی خود وآن فرومایگان مشابه خودت چون ابلهی نژاد را محق در تععین تکلیف برای مردم بدانی. مرگ بر تو و ابلهی نژاد و تمامی فرومایگان دین اخاذی و غارت و تجاوز و دروغ و کشتار. درود بر ایرانیان وطن پرستی که هرگز در کنار این اجنوی های پست فطرت و در زیر بیداق اسلام قرار نگرفتند.
دوشنبه 8 آذر 1389

mori021 - دانمارک - ارهوس
دوستان این رسم به محرم ربطی نداره این رسم عزاداری در ایران بر میگرده به جنگهایی که هزاران سال پیش در ایران میشده یا پادشاهان ایران با کشورهایه دیگه جنگ میکردن یا دشمنان به ایران حمله میکردن برایه کشته شدگانه جنگ که یا پدر پسر جوان خانوادهها بودن یا سربازان به نام ودلیر بودن عزاداری میکردن.بعد که اسلام به ایران امد امام حسین شد نماد شهیدان و ترویج پیدا کرد تا حال.شهیدانی چون کاوه اهنگر/ارش کمانگیر/اریو برزن و.....
دوشنبه 8 آذر 1389

Don Mario - کلمبیا - بوگوتا
این آقا خودش یک سری آدم گریه کن حرفه ای داره که قبل از شروع مراسمش ، می آیند گوشه کنار مجلس می شینن و وقتی شروع به نوحه ومصیبت خوانی می کنه ، اونها هم با های های گریه و فریاد زدن و گوش مفت گیر آوردن به اصطلاح باعث گرم کردن مجلس می شوند ، فقط باید از نزدیک شاهد باشید تا متوجه شوید چه بساط ریائی بر پا می شود ، درست همان چیزی که خود یزید از زمان کربلا فرمان داد : عزاداری برپا کنید و شیون کنید ولی از هدف حسین هیچ مگوئید!
دوشنبه 8 آذر 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
خدا روزیتو جای دیگه بهت بده منصور خالی بند
دوشنبه 8 آذر 1389

sam-antwerpen - بلژیک - انتورپن
اه حالم از این جونور بهم میخوره. مرده شور هر چی مداح و بمال رو ببره به گورستان تاریخ!
دوشنبه 8 آذر 1389

dara20 - ایران - تهران
... تو که هر دوتا پاهات تا زانو توی گور فرو رفته چرا اینقدر چرند میگی? مرده شور خودتو با او روضه هاتو یکجا چال کنه .. تو فقط بدرد مرگ و نیستی میخوری پس سر بگذار و بمیر
دوشنبه 8 آذر 1389

miniator - ایران - تهران
شریعتی بد جوری پته شما مفلوک ها رو که از دین به نام و نون رسیدین رو روی اب ریخت.از حرص و حسادت بترکین که از شما پست تر کسائی هستند که به شما گوش میدن.مرتیکه عقب افتاده که از دین و مذهب فقط تو سر خودت زدن رو میفهمی.
دوشنبه 8 آذر 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
اینو باش (جمع شدن نخبگان مذهبی) !!!!! آدم شاخ درمیاره. انگار بگی جمع شدن دانشمندان دیوونه خونه. آخه شاسگول مگه مذهب عقلی هم برای اون بدبختها گذاشته که تازه نخبه هم داشته باشن. آدم عاقل چرا میره میشه مذهبی و تو اون جلسات مداحی توسری زدن تمرین می کنه؟؟؟؟ یکی اینو به ما بگه
دوشنبه 8 آذر 1389

Shomali - ایران - لاهیجان
این بوزینه نماد فرهنگ جاهلیت است
دوشنبه 8 آذر 1389

salt - سوئد - استکهلم
این مردک فکر نون خودش که به امید خدا اجر میشه
دوشنبه 8 آذر 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
برای دهن کجی به فتنه فتنه گران از این پس لخت شدن برادران پشم الدینی در مساجد،خیابانها و میادین شهر مجاز می باشد.
دوشنبه 8 آذر 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
جوک بگیم بهتره! یک شب مراسم عزاداری برای حسین بوده و از تریبون مسجد اعلام میکنند برادران چراغها را خاموش میکنیم تا نامحرم نبیند که شماها لخت میشوید و سینه میزنید. بعد از اتمام مراسم اعلام میکنند که چراغها را روشن کنید. غضنفر هم که توی مسجد بوده داد میزنه صبر کنید صبر کنید, من شورتم رو پیدا نمیکنم!
سه‌شنبه 9 آذر 1389

sobhanjan - امارات - ابوظبی
حاج منصور درزی شبی ده میلیون تومان میگره برای یک ساعت زر بزنه یا امام حسین خودت خفش کن
سه‌شنبه 9 آذر 1389

alexxx - اتریش - وین
mori021- دانمارک دوست عزیز اگه اینکه شما میگید واقعیت داشته باشه باید یه نشونی اثری از عزاداری شخصیتهایی مثل ارشها و کاوه ها و اریوبرزنها باشه. اون زمانها عزاداری بوده ولی مثل ادم, سوم و هفتم و ماه و بعد هم سالروز مرگشون و تموم میشد. مگه برای خانواده و نزدیکان. که چند سالی عزاداری میکردن, ولی نه اینکه بعد از 1500 سال خودشون رو با قمه و زنجیر بزنن و با مزخرفاتی مثل علامت و علم و چهلچراغ و ... مردم رو سر کار بزارن و بعضی اشخاص اوام فریب مثل این بوزینه سنگ این مراسم رو به سینه میزنن واسه نون شبشون. اینو میگن مرده خوری. نه عزیز این نوع عزاداری ارمغان اسلام بازانی است که در زمان یزدگردسوم اسلام رو با ادویه و چاشنی هاش وارد ایران کردن.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.