حبیبی: موفقیت‌های فدراسیون فوتبال تقلبی است


حبیبی: موفقیت‌های فدراسیون فوتبال تقلبی است

سرمربی پیشین تیم امید گفت: موفقیت‌های فدراسیون فوتبال تقلبی است و افراد ناکار بلد در رأس کار هستند.

حسن حبیبی  در خصوص ناکامی تیم امید در بازی‌های آسیایی گوانگجو عنوان کرد: شرایط به وجود آمده برای تیم امید ادامه همان اتفاقاتی است که در گذشته رخ داده است. وقتی در یک برهه زمانی حواس همه به این است که آیا این کادر فنی بماند یا برود، آیا مربی خارجی بیاید یا داخلی، نتیجه همین می‌شود. از طرفی باشگاه‌ها حمایت لازم را نکردند و هر کدام با ناراحتی بازیکنان خود را در اختیار این تیم قرار دادند.
وی افزود: همیشه بعد از هر باختی جلساتی برگزار می‌کنند تا دلایل شکست را مطرح کنند اما همین جلسات به ضرر فوتبال است چون در این نشست‌ها به دنبال توجیه کردن این ناکامی‌ها هستند.

سرمربی اسبق تیم امید ایران تصریح کرد: تمام این ناکامی‌هایی که در فوتبال به وجود آمده به دلیل مدیران ناکارآمد است. از همان زمانی که فوتبال حرفه‌ای و پول وارد آن شد عده‌ای از مدیران که خود حرفه‌ای نبودند و پول برای خودشان نبود هر کاری که خواستند انجام دادند. آنها فقط به دنبال تیتر شدن در روزنامه‌ها بودند و اکنون هم همان اشتباهات را بلکه بدتر انجام می‌دهیم.
این پیشکسوت با بیان اینکه اگر فدراسیون فوتبال در سال‌های اخیر نمره قبولی گرفته تقلبی است، گفت: با اینگونه نمره دادن‌ها فقط می‌خواهیم خودمان را مشغول کنیم. همه آنهایی که کاربلد یا نابلد هستند می‌خواهند وارد قضیه شوند. آنهایی که برای فوتبال هستند اکنون در خانه‌های خود هستند و حتی نمی‌خواهند بازی‌های فوتبال را ببینند اما روی نیمکت‌های تیم ملی افرای هستند که به حق به این جایگاه نرسیده‌اند.

حبیبی در ادامه  گفت: به نظر من تیم امید در بازی‌های آسیایی می‌توانست به راحتی اول شود اما گرفتاری‌های مدیریتی مانع از این اتفاق شد. زمانی که بازیکنان با 3 گل از کره‌ جنوبی پیش می‌افتند اما نمی‌توانند این نتیجه را حفظ کنند باید دید در آن شرایط در ذهن این بازیکنان چه می‌گذشته و چه عواملی باعث این شده آنها 90 دقیقه تمرکز لازم را نداشته باشند. مشکل فوتبال ما این است که بزرگ نیستیم.
وی تصریح کرد: من در تیم امید از خودگذشتگی و صمیمیت را دیدم اما به محض اینکه می‌خواستیم موفق شویم این موضوع کمرنگ شد. چیزی که همیشه در فوتبال ما وجود داشته است.

monga287 - ایران - تهران
خدا بیامرزد فوتبال مارو..حالا حالاها باید درجا بزنیم.وقتی اقایون فکر کاسبیه خودشونن.همین اقای تاج مدیرعامل 4تا شرکت فولاده.خب معلومه فرصت نمیکنه به این فوتبال رسیدگی کنه....تیم امید 3تا تیم درپیت را برد فکر کرد چه خبره.تا رسید به ژاپن و کره دیدیم چی شد..این خط اینم نشون تو جام ملتها حتی چهارمم نمیشیم..با حلواحلواگفتن که دهن شیرین نمیشه
یکشنبه 7 آذر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
بعد از این همه ناکامیها و کارنامه ضعیف در فوتبال ایا موقع خانه تکانی این فدراسیون ضعیف غیر فوتبالی نشده ??? این همه پیشکسوت تو فوتبال داریم .
دوشنبه 8 آذر 1389

1983 - ایران - تهران
مرتیکه منظورتان کدام موفقیت هست نرفتن به جام جهانی حذف نوجوانان جوانان و حالا هم امید هورا برای آقای کفاشیان
دوشنبه 8 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.