فال روز یکشنبه ۲۸ نوامبر - ۷ آذر

 
 فال روز یکشنبه 28 نوامبر - 7 آذر

فروردین


آرزوی کامیابی در حرفه ای که دارید، در گروی توافقی است که باید با یک سرمایه دار موفق، برقرار سازید. دعوت از سوی او، بدون تردید یک موفقیت برای شما به حساب می آید. رک گویی و بی پروایی شما مناسب امروز نیست.


اردیبهشت


این قسمت از چارت شما به روابط قانونی،سفر و تحصیل مربوط می شود.هر کدام از این فعالیت ها حسابهای بانکی شما را بالا می برد البته اگر مراقب نباشید ممکن است که آن را خالی هم کنند!سعی نکنید سفر گران قیمتی را تدارک ببینید.


خرداد


گاه به گاه دچار نوعی سردرگمی میشوید که به نفع شما نیست. خستگی، علت اصلی بروز این دشواریها است، یک استراحت کوتاه کمک بزرگی به شما خواهد بود.


تیر


شما تمام تلاش‌تان را برای کنار آمدن و تحمل کردن همه شرایط انجام داده‌اید و اکنون احساس می‌کنید که در رابطه با ناتوانی خود برای انجام دادن همه کارها در آستانه سقوط هستید. اکنون، به هر حال،‌ به نظر می‌رسد نوسانات در راه دیگری هستند و شما مشتاقانه منتظر رد شدن از آن هستید،‌ اینکه حتی به سرعت برای انجام دادن کارهای بی شمار آماده می‌شوید. اکنون اولویت بخشی به کارهایتان بسیار مهم است،‌ برای اینکه شما بدانید چقدر مهم است که پیش بروید و روی آنچه که بعدها پیش می‌آید حرکت کنید. شما همیشه می‌توانید به عقب باز گردید و شکست خود را جبران کرده و آن را بعدها انجام دهید..


مرداد


خوشبختانه مسائل و رویدادهایی پیش میاید که به متولدین این ماه کمک میکند به مشاغل ایده ال خود دست یابند. شکست و ناکامی در زمینه مسائل عاطفی گریبان متولدین این ماه را میگیرد که اگر خود مشخصا" همت کنند خیلی زود میتوانند این ناکامی را به مراحل خوش و امید بخشی برسانند .


شهریور


شما حالا می‌توانید هر چیزی را با استدلال‌های عقلی توجیه کنید و این موضوع شما را تبدیل به مذاکره کننده ای موثر میی کند. اما متاسفانه دیدن جنبه منفی یک موضوع برای شما خیلی سخت است و شاید خیلی دیر شود. اگر در وهله اول دیدید که یک فکر و ایده زیاد خوب نیست پس بر خوب بودن آن اصرار نکنید. اگر این کار را انجام دهید انرژی و وقت باارزشتان را تلف کرده اید


مهر


نامزدیها و آشناییهای تازه زندگی خیلی از متولدین این ماه را بکلی عوض خواهد کرد. به آقایون مجرد توصیه میشود که سریعا احساسات خود را به محبوب خود ابراز کنند در غیر اینصورت شانس بزرگی را از دست خواهند داد


آبان


مدتی طولانی است که با کار کردن مداوم و خسته کننده خود را سرگرم کرده اید. باید بیشتر به فکر سلامتی خود باشید تا خدای ناکرده به مرور زمان از پا در نیایید.


آذر


گاه به گاه دچار نوعی سردرگمی میشوید که به نفع شما نیست. خستگی، علت اصلی بروز این دشواریها است، یک استراحت کوتاه کمک بزرگی به شما خواهد بود.


دی


استعداد و هوش خود را بکار گرفته و راه خود را از گوشه تاریکی شروع کنید. در یک نگاه ممکن است نگران شوید که دارید در راهی می‌روید که شما را به دام بیندازد. اما بعد از بررسی‌های دقیق، می‌فهمید که می‌توان این موقعیت را به فرصتی تبدیل کرد که قدرت مثبت اندیشی تان را به دیگران اثبات کند. اجازه ندهید تا موانع شما را از راه تان بازدارند؛ برعکس از آنها برای تقویت نیروی تان استفاده کنید.


بهمن


همه چیز همانطور که در ظاهر به نظر می رسند، جالب نیستند، پس در این زمان، قبل از دست زدن به هر کاری، صبر و حوصله به خرج دهید و به دقت حق انتخابهای متعددتان را سبک و سنگین نمایید.


اسفند


در مورد مسائل شخصیتان منظم تر باشید. پیشنهاد یک سفر به شما داده خواهد شد که هدف قابل توجهی در آن نهفته است. پذیرش آن به نفع شما نخواهد بود. یکی از بهترین خاطرات زندگی شما در امروز دوباره زنده خواهد شد و سرفصل جدیدی به روی شما خواهد گشود.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.