ملکه بریتانیا در مسجد ابوظبی - عکس


ملکه بریتانیا در مسجد ابوظبی

آینده نیوز : محجبه شدن ملکه انگلیس در سفرش به امارت متحده عربی، موجب شگفتی رسانه های انگلیسی شد.

سفر ملکه انگلیس به امارات که برای اولین بار در 31 سال گذشته در این سطح صورت گرفته است، مورد توجه رسانه های بین المللی قرار گرفته که اقدامات ملکه در این سفر موجب تعجب رسانه های انگلیسی قرار گرفته است.
بنابراین گزارش، تلگراف و دیلی میل از رسانه های مطرح انگلیس با انتشار تصاویری از این سفر و بازدید ملکه از مسجد شیخ زائد ابوطبی که بزگترین مسجد این منطقه است، تعجب خود را پابرهنه شدن ملکه برای اولین بار و همچنین محجبه شدن وی ابراز کرده اند.

دیلی میل در باره بازدید ملکه و همراهانش از مسجد جامع ابوظبی نوشته است:

به گزارش بولتن، «ملکه انگلیس در حالی که پابرهنه بوده و موهای خود را با شالی پوشانده بود از این مسجد بازدید کرده است. در شبستان اصلی این مسجد فرشی گسترانده شده بود به وزن 35 تن که توسط 1200 بانوی ایرانی ظرف مدت 2 سال بافته شده است.»

این شگفتی و مورد توجه قرار گرفتن سفر ملکه و بازدیدش از این مسجد به علت آن است که برای اولین بار است که ملکه انگلیس بدین کسوت(مجبه و پابرهنه) از مکانی بازدید می کند.

ملکه بریتانیا برای اولین بار در ۳۰ سال گذشته به امارات متحده عربی سفر کرده است. او از مسجد جامع ابوظبی که یکی از بزرگترین مساجد در کشورهای اسلامی است دیدار کرد؛ مسجدی که ظرفیت ۴۰ هزار نفر را دارد و بزرگترین فرش جهان، بافته شده توسط قالیبافان در ایران، در آنجا پهن است.

ملکه در حال سخن گفتن با یکی از وزرای اماراتی است.

افتتاح موزه شیخ زاید در ابوظبی:‌ ملکه بریتانیا و شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، حاکم دوبی و رئیس دولت امارات متحده عربی.

ملکه به دیدار گروهی از زنان اماراتی هم رفت...

ملکه انگستان، الیزابت دوم درحال بازدید از مسجد شیخ زاید در امارات متحده عربی، شهر ابوظبی است

ملکه انگلستان، الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ، دوک ادینبورک همسر ملکه هنگام بازدید از مسجد شیخ زاید در ابوظبی

الیزابت دوم، ملکه انگلستان در حال تماشای دختران مسلمانی است، که مشغول خواندن قرآن در مسجد شیخ زاید ابوظبی هستند

ملکه انگلستان، الیزابت دوم و همسرش شاهزاده فیلیپ هنگام ورود به فرودگاه شهر ابو ظبی در امارات متحد عربی که برای دیدار دو روزه به این کشور سفر کردند

ویلیام هیگ و همسرش در مسجد شیخ زاید شهر ابوظبی در امارات متحده عربی

ویلیام هیگ وزیر خارجه انگلیس و همسرش پیش از ورود ملکه الیزابت دوم، از مسجد شیخ زاید در ابوظبی دیدن می‌کنند

ویلیام هیگ وزیر خارجه انگلیس و همسرش در حال بازدید از مسجد شیخ زاید در ابوظبی، پیش از ورود ملکه انگلستان هستند

نمایی از مسجد شیخ زاید در شهر ابوظبی در امارات متحده عربی

 

mahboobeh - بلژیک - بروکسل
بدبخت ملکه را بقچه پیچش کردند
یکشنبه 7 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
ایکاش که بجای ساخت تمامی معابد , مساجد , کلیساها و پرستشگاهها , سرپناه و اشیانی برای تهیدستان و ناتوانان میساختند.
یکشنبه 7 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
باور نکردنی ! و ........... نمیدانم چه بگویم که چه نقشه ای کشیده که پابرهنه و روسری به سر وارد این کشور شده ?!
یکشنبه 7 آذر 1389

خوش خیـــــال - امارات - ابوظبى
این مسجد واقعاً شاهکار معمارى اسلامى است که بزرکترین قالى بافتـه شده جهان ( توسط ایرانیان) در آن مفروش شده است که مایه افتخار و سربلندى براى ایرانیان است.
یکشنبه 7 آذر 1389

Neda02 - کانادا - اتاوا
افسوس که بزرگترین فرش جهان، اثر بی نظیر هنرمندان ایرانی در مسجد شیخ ضایع (زائده یا هر کوفت دیگه) پهن شده. شرط می بندم اون تازیه با دیدن همسر ویلیام هیگ تو حجاب داره می گه تبارک الله احسن الخالقین. چقدر احترام به اعتقادات و تفکرات متفاوت قشنگه، ولی ملکه الیزابت با حجاب با احترام به اعتقادات این اعراب باعث رشد و نمو اسلام گرایان افراطی در زیر پوست شهر لندن شده. اگه به گزارشی که تو همین سایت جمعه 9 مهر 1389 توجه کنید می فهمبد که این ها دارند تروریست پروری می کنند.
یکشنبه 7 آذر 1389

saeed_uk - انگلستان - بیرمینگهام
خدا میدونه دنبال چه هستند
یکشنبه 7 آذر 1389

arash javan - کانادا - ادمونتون
معلوم نیست باز این استعمارگر پیر چی نقشه ای کشیده??????
یکشنبه 7 آذر 1389

AMIRJAM73 - بلژیک - آنتورپ
خب اشکالی نداره که صاحب بالاخره ملکه بریتانیا به یکی از مستعمرات مدرن خودش یک سری زد حالا به احترامشون مثل اونها رفتار کرده
یکشنبه 7 آذر 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
ننه کوین خیلی گلی و مهربون. گر چه من از حجاب بدم میآد ولی لباسش شیکه و بهش هم اومده!
یکشنبه 7 آذر 1389

saeed85 - ایران - تهران
خاندان حاکم امارات را انگلیسیها به قدرت رساندند. تمام امیر نشینهای امارات توسط حاکمان انگلیسی اداره می شد. حالا دوباره چه نقشه ای دارند من نمی دانم! تازه دیدار ملکه انگلیس از یک مکان مقدس که مسئله تازه ای نیست. زمانی که هند مستعمره انگلیس بود ملکه انگلیس به آنجا سفر کرد و مسیر معبد را پیاده و پا برهنه طی کرد. مودبتر از همه هم مقابل بت هندیها ایستاد!
یکشنبه 7 آذر 1389

مهدیار - ایران - تهران
به هر حال عرف اینجا محجبه بودنه. قرار نیست هر کی هر کار دلش خواست بکنه به اسم آزادی
یکشنبه 7 آذر 1389

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
برای اینکه عوض در بیارم، همین یکشنبه خواهم رفت به کلیسا و از لجم کفش هام رو هم در نخواهم آورد.
یکشنبه 7 آذر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
خیلی جای امیدواری است که در دنیای متمدن امروز، فرهنگ ها و ادیان و نژادهای مختلف با وجود تفاوت هایی که با هم دارند یاد گرفته اند که چگونه به همدیگر احترام بگذارند. چنین پیشرفتی در آگاهی بشر نوید می دهد که جنایاتی مانند هولوکاست هرگز تکرار نخواهد شد. البته همه جای دنیا اینطور نیست و در خاورمیانه و شمال آفریقا به دلیل بی سوادی مردم هنوز دشمنی های دینی و نژادی موج میزند که با گسترش سواد در آینده نه چندان دور ریشه کن خواهد شد.
یکشنبه 7 آذر 1389

GHo0oLMo0oRAD - امارات متحده عربی - ابوظبی
خیلی مسجد قشنگیه
یکشنبه 7 آذر 1389

cisco_mha - ایران - طهران
بریتانیا خودش بصورت دموکراسی و سکولار اداره میشود اما طرفدار و علاقه مند حکومت های دینی یا دیکتاتوری یا پادشاهی است مانند علاقه به حکومت های ایران و عربستان و امارات و کره شمالی ..... این هم از همان سیاست های بریتانیای کبیر است که خورشید از آنجا همیشه طلوع میکند !!! . توصیه میکنم بروید کتاب خاطرات مستر همفر انگلیسی را بخوانید
یکشنبه 7 آذر 1389

dook - امارات - دبی
ما دوست تمام بشریتیم و شعار مرگ بر این و ان سر نمی دهیم.الحمدلله در امارات فقیری وجود ندارد و همه در ناز و نعمت اند.خوشبختانه سالانه تعداد زیادی توریست با دیدار از این دیار به دین اسلام می گروند.برای اطلاعات بیشتر به اوقاف دبی روی اورید.
یکشنبه 7 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
عجب مسجد زیبایی.بی نظیره. انصافا از حق نباید عبور کرد. اعراب کلا خوش سلیقه اند. هم خوش سلیقه هم این که یه جایی رو میخوان بسازن دستشون تو جیبشونه اورت پول خرج میکنن و از همه چیز بهترین و گرونترین رو انتخاب میکنن.حتما پذیرایی مفصلی هم از ملکه بریتانیا شده. برای ایرانی هاهم متاسفم.
یکشنبه 7 آذر 1389

alind - عراق کردستان - اربیل
جه میخواد؟
یکشنبه 7 آذر 1389

Kili_patilaki - قطر - دوحه
عجب ملکه ی باشعوری.حالا از شعور این ملکه و حجابی که بر سر کرده بگذریم ..من با بنای همچنین مساجدی کاملا مخالفم.مسجد 40 هزار نفری؟!!!!!
یکشنبه 7 آذر 1389

daniall - فرانسه - نانت
در این موضوع که احترام به عقاید دیگران بسیار زیباست شکی نیست ولی انگلیسها برای پیش بردن اهدافشون دست به هر کاری میزنند و در برخورد با مسلمانها یا کلا جهان سومی ها خیلی خوب میدونن از چه راهی وارد بشن.برای وارد شدن به جهان عقب نگه داشته شده ای که مردم غرق در خرافات دینی و مذهبی خودشون هستند و به خاطرش تا اروپا و امریکا هم میرن برای مبارزه با کفار فکر کنید که سر دسته ی کفار و دشمن اعراب ,انگلستان که مادر اسرائیل هم هست با پای خودش میاد و پا برهنه وارد مسجد میشه این یعنی اند سیاست همون طور که سفیر بریتانیای کبیر در هندوستان وقتی به منطقه ی گاو پرستها میرسه 50متر پا تو تاپاله ها میذاره تا برسه به گاو و باسن اون رو برای ادای احترام بوس کنه ,ملکه انگلستان هم دقیقا باسن گاو رو بوسید منفعت طلبترین مردم دنیا همینها هستند.به نظر من حداقل در خاور میانه همه ی کشورها به نوعی مستعمره هستند و فقط استقلال مرزی پیدا کردند.ما که مستعمره ی روسها و چینیها و حتی انگلیسها هستیم بقیه هم که اوضاعشون مشخصه.
یکشنبه 7 آذر 1389

طالب حق - ایران - تهران
استنباط من از رفتار این اشخاص اینه که حتی غیر مسلمان ها هم با وجود این که همیشه از اسلام بد شنیده اند اما باز هم سعی میکنن به این دین احترام بگذارند اما بدبختانه خیلی ها که اسم مسلمون روشونه براحتی سعی مکنن این دین رو تخریب کنن.
یکشنبه 7 آذر 1389

NAHID.M - امارات - دبی
اخ اخ نازی نازی موششششششششششش بخورتت ..چه با مزه س این ملکه خانم
یکشنبه 7 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
صرقتظر از مسائی سیاسی این گونه رفتار با خود صلح و نزدیکی و احترام به عقاید هم میاورد. انسانها را به هم نزدیکتر و دنیا را از تنش دورتر میکند. کار بزرگ و زیبایی بود. بوسه بر دستان هنرمند و صبور بافندگان این فرش زیبا.
یکشنبه 7 آذر 1389

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
خوش خیـــــال - امارات - ابوظبى . ظاهرا شما معلومات زیادی دارید. می خواستم لطفا یکی از مهمترین و نامی ترین آرشیتکت های اسلام را نام ببرید که ما هم بفهمیم اسلام از کی و چگونه و کجا دارای فرهنگ معماری مختص به خود شد و اصولا نقشه ها و طرح های معماری اسلامی از کدام قسمت قرآن یا حدیث و اجماع علمای اسلام الهام گرفته اند؟
یکشنبه 7 آذر 1389

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
پادشاه نروژ هم چندی پیش هنگام بازدید از مسجد جامع اسلو پا برهنه شد و البته مورد استقبال رسانه ها قرار گرفت.
یکشنبه 7 آذر 1389

مهرداد2538 - ایران - تهران
لاکن همسر ویلیام هیگ یک لعبت دیگریست!
یکشنبه 7 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
این زنان و دختران اماراتی با ان چادر های سیاهشان چقدر زشت و شبیه فاتی کماندوهای ایران هستند. کشور انگلیس هم با آن قرضی که بالا اورده و اقتصاد ویران شده، باید هم ملکه اش سر پیری اینگونه معرکه گیری کرده و برای چاپیدن اعراب نادان این دلقک بازی ها را دراورد.
یکشنبه 7 آذر 1389

مهرتابان - ایران - تهران
این اقتصاد جهانی چه میکنه ؟؟؟
یکشنبه 7 آذر 1389

ایرانی باغیرت - ایران - اهواز
اسلام دین برتر و حجاب یک پدیده عقلانی برای زن است. البته متاسفانه به نام اسلام، اشتباهات زیادی انجام شده است.ولی اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم، اسلام دین عدالت است.
یکشنبه 7 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
dook - امارات - دبی . خوشحالم که زبان پارسی را یاد گرفتید, اما متاسفانه کارگران در امارات وبخصوص کارگران بنگلادشی در فقر وحشتناکی در امارات زندگی میکنن و حتی اجازه ورود به شهرها را ندارندتعجبی ندارد که از ان بیخبرید. red.boy - ایران - تهران خوشبخاته ملیت شماهم مشخص شد یا اخی!.
یکشنبه 7 آذر 1389

trust,no,one - انگلستان - بیرمنگهام
انگلیس دنبال چیزای دیگه است
یکشنبه 7 آذر 1389

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
. مهدیار - ایران - تهران . پس چرا بانوان سفرای ایرانی وقتی به اینجا می آیند عرف فرنگ را احترام نمیگزارند؟!
یکشنبه 7 آذر 1389

haghighatgo - آلمان - برلین
بلاخره صاحب گله از طویله گوسفندانش دیدار می کند !!. بببینید الاحضرت تو اینجا صدها گوسفندتون به دربار "خدا" و دربار شما بع بع می کنند !! الاحضرت لطف کردید و زحمت کشیدید که از راه دور اومدید و ما بخاطر شما و اینکه اینجا بو بد نده کلی از فرانسه عطر آوردیم و به در رو دیوار پاشیدیم ..!!!. بله چشم ..شما صاحب گله هستید هرچی امر بفرمائید روی چشم ما و ما انجامش میذیم...!! الاحضرت جسارت نباشه ..ببخشید ..نمیشه تنب بزرگ و کوچک و ابوموسی رو بما بدید که ما طویلش کنیم !!.
یکشنبه 7 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
همین مونده که انگلیسیها مسلمون بشن و مسلمون نما. اما خودمونیم اگه الیزابت با بن لادن ازدواج میکرد میتونستن جهان رو مسلمون کنن.
یکشنبه 7 آذر 1389

YAho0DA - امارات - دبی
feminism - انگلستان - لندن . بشین بینیم بابا شعار میدی .. پول بیاد تو دستت خدا رو بنده نخواهی بود قول میدم ... هم نمیندازی رو فقرا.... حالا یه پیر زن غراضه پا نهاده به عبادتگاه عربای وحشی مرکز پایه گزاریه جرم و جنایت کم مونده بیان وسط بندری برقصن ...... جمع کنید کاسه کوزتونو .ملت جوگیر دم دمی مزاج.
یکشنبه 7 آذر 1389

abdollah golmojdeh - بلژیک - ویلورد
این نشون میده که این استکبار پیر هنوز دست ازتشویق وترغیب دین داری و خرافه پرستی در جهان برا ی عقب نگهداشتن ملت کشورهای جهان سوم برای بهره کشی بیشتر دست نکشیده وتوسط حکام وطن فروش ونوکرهای دست نشانده خودش برای چپاول بیشتر حاضر بااعوامل تروریست هم همپیاله وه کیش بشه چون وضع اقتصادی خوب نیستب
یکشنبه 7 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
اسلام عزیز همیشه پدر داشت اما از مادر اسلام اطلاعی در دست نبود ولی خدا را شکر بالاخره اسلام عزیز یک مادری هم پیدا کرد. خوب بفصل بازدید دقت کنید که فصل سیاحت منطقه است . خوب بچهره مادر اسلام نگاه کنید در تصویر سوم از بالا . اینها هستند نگهدارارن و پرچمداران اصلی اسلام . الهی که زنده باشی و سایه تو از سر اسلام کم نشود ملکه نازنین اسلام ناب محمدی
یکشنبه 7 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
red.boy - ایرانی ها نیازی به تاسف! خوردن اعرابی مانند تو ندارند. تو بهتره برای فلستینی ها و یمنی ها و سوریه ای ها و مصری های بدبخت بیچاره و فقیر و آواره متاسف شوی.
یکشنبه 7 آذر 1389

DADA_ST - هلند - آمستردام
خوش خیـــــال - امارات - ابوظبى : هزینه‌ای که برا ساخت این مکان که برای نمیأش من آدم خوبی‌ هستم چون مسلمانم ( تظاهر ) نمیتونست بسیاری از گرسنگان رو سیر آوارگان رو سر پناه بده ؟ این که ما مکانی برا تظاهر بسازیم مایه افتخار ؟ واقعا متاسفم برای این طرز تفکر .
یکشنبه 7 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
اینهمه پول خرج ساختن بتخانه میکنند، و دم از اسلام و برادری هم میزنند، در حالیکه مسلمانان خاورمیانه ای و آسیایی و افریقایی در فقیرترین و وحشتناک ترین وضع بسر میبرند. پانزده میلیون پاکی در سیل اواره شدندف این مفتخورهای دورو کمترین کمک را کردند. اروپاییها و امریکاییها بیشتر پول دادند. خاک بر سر این موجودات متظاهر و دروغگو که دم از اسلام میزنند ولی میلیونها تن از برادران! دینی شان در فلاکت و آوارگی بسر میبرند.
یکشنبه 7 آذر 1389

rezafox - امارات - دبی
آخه نمیدونم مردم ایران چرا تمام دنیا رو با فکر خودشون نگاه میکنند. اونجا ایران نیست. امارات همه مردمش رو سیر کرده. یک اماراتی فقیر پیدا نمیکنید از این کارها هم زیاد میکنند مردم هم میتونم بگم همه از حکومتشون راضی هستند. مثل ایران نیست که از ترس وبغض . کینه برن روی درو دیوار دستشویی ها فحش خواهر و مادر به حکومت بدن چون نیازی ندارن. حکومت هم مثل ایران منافق و دو رو نیست همه میدونن که ثروت مثلا فلان حاکم چه قدر است نه مثل ایران که همه گدا نمایی میکنند. اون دوران گذشت که ایرانی ها در دنیا اسمی داشتند الان دنیا عوض شده نحس ترین مردم ایرانی ها هستند بدترین رفتار با ایرانیها میشه. تمام کسانی که به خارج سفر کرده اند این چیزا رو میدونن. بیایم و قبول کنیم ان چیزی که هست. عربها بی فرهنگ و سوسمار خور بودند؟. الان اینطور نیست تا چند وقت دیگه ایرانی ها از گرسنگی و بد بختی سوسمار خور خواهند شد. دنیا همیشه در حال عوض شدن است.
یکشنبه 7 آذر 1389

Neda02 - کانادا - اتاوا
ایرانی باغیرت - ایران - اهواز اسلام. من قصد توهین ندارم ولی باید بگم صد البته اسلام دین برتر است ولی برای مردانی که توان کنترل شهواتشان را ندارند. (می دونید چند تا قتل ناموسی در خوزستان تجت تاثیر همین اسلام انجام می شه؟ من خودم هم اهوازی هستم) حجاب هم یک پدیده عقلانی برای زن نیست، ابزاری است که مثلا قرار است از آسیب های اجتماعی که همان مردان شهوت ران به زنان می رسانند حفاظت کند. (این جا زنان چه با حجاب چه بدون آن چنان امنیتی دارند که عمرا در ایران اسلامی وجود ندارد) البته شکی نیست که به نام اسلام، اشتباهات زیادی انجام شده است. ولی اصل این دین هم پر از خرافات و جهالت و برای هزاره سوم مناسب و جوابگو نیست. در ضمن اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم، اسلام دین عدالت هم نیست. هر وقت دیه یک زن از نصف دیه بیضه یک مرد بیشتر شد درباره عدالت هم بحث کنید.
یکشنبه 7 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
rezafox - درست است دنیا در حال دگرگونی است البته نه آنجوری که تو می اندیشی بلکه در اینجا عرب برابر است با تروریست و در اروپا نیز دلشان از عرب و مسلمان خون است و احزاب راستی حاکم در حال تلاش برای بستن درهای اروپا بر روی مهاجران عرب و مسلمان. شما هم ظاهرا تنها یک عده اماراتی را دیده ای ذوق زده شده ای، برو یک سری هم به یمن و مصر و سوریه و اردن یزن ببین بیشتر مردمش در چه وضع بدبختی زندگی میکنند. این حرفهایی که میزنی شاید چند ساده لوح درون ایران را به فکر بیندازد ولی ما که اینجا هستیم خوب میدانیم در کشورهای عربی نامبرده که جمعیت زیادی هم دارند چه خبر است. بیش از پنج میلیون مردم مصر در گورستانها کار و زندگی میکنند، مردم یمن در بدبختی و خرافات و تروریسم اسلامی بسر میبرند، سوریه ای و اردنی ها ندار هستند، در جنوب مراکش و الجزایر و تونس هم که نمیشود پا گذاشت اینقدر که مردمش عقب مانده هستند. درباره این اعراب هم سخن بگویی بد نیست.
دوشنبه 8 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
sepehr استرالیا_ اگه توجه کرده باشی من به زبان صریح فارسی نظر دادم و دیدی که نوشتم ایران تهران. من فقط مثل بقیه ایرانیا در مورد اعراب فکر نمیکنم.چون چندتا کشور عربی حاشیه خلیج فارس رفتم میگم صفات خوبشون خیلی بیشتر از صفات بدشونه. بعدش هم مگه چی گفتم فقط گفتم عجب مسجد زیبایی واقعا زیباست.در اینکه اعراب خوش سلیقه و البته لارژ و دست و دل باز هستند شکی نیست و همه چیز رو بهترین و بالاترینشو دارن و میخوان بدست بیارن
دوشنبه 8 آذر 1389

1440 - ق - ق
کثیف ترین فرد ممکن در دنیا ملکه اتگلستان است
دوشنبه 8 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
YahooDa_امارات_دبی_ خدایی را که تو از ان سخن میگویی ساخته دست انسان است و من چون به این معتقدم چنین می اندیشم ولی درک این سخن برای تهی مغزی چون تو , نه تنها سنگین بلکه مبهم هم میباشد. پس خاموش شو .
دوشنبه 8 آذر 1389

Fareed - ایران - تهران
انگلیس سالهای ساله که برای حفظ تفکرات اسلامی سوبسید میده . ولی‌ از بغلش هزاران برابرشو کاسبی می‌کنه .
دوشنبه 8 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
rezafox امارات دوبی. نازنین من عادت ندارم بگفتار دیگران که طرز تفکر ان فرد میباشد ایراد بگیرم . چون ان تفکر برای خود شخص محترم است اما از اینکه افاضه کلام فرمودید که ایرانیها را نجس ترین مردم میدانند و الخ . جان من عزیز من ناز من گوش کن چشم جهان بین خودت را باز کن و ببین همین ایرانیها در تمام دنیا باعث افتختار دولت های ان کشورها هستند. شما از کدام ایرانی حرف میزنی . ایرانی دزد . ایرانی تن فروش ایرانی ولگرد . خب دادش این چیزها همیشه بوده و در تمام ملل هم هست . برو بهتر نگاه کن تا ببینی ایرانی ها در دنیا چه کاره هستند و چه میکنند برو ببین . سعی کن در نوشته هایت بیک ملت توهین نکنی که درست قانون پزواک است این خرف شما
دوشنبه 8 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
dook ایرانی با غیرت. آقای عزیز دین اسلام ارزونی شما و اون عربهای دور و برت. دین اسلام نسبت به زمان عقب مونده ترین آیین هست و هیچ موقع نمیتونه از دنیای امروز سبقت بگیره.این دینی کاملآ عقب مانده و سراسر خرافات و جهلیات هست. یک آیین کامل و سالم باین راحتی بازیچۀ دست این واعظ و اون ملا و این محدث و اون راوی نمیشه.پس نمیتونه دین ماورالطبیعی و یا آمده از سوی خدایان باشه. بحث زیاده و شما هم مطمئنآ غیر از شنیده های مذهبی و یا خواندن اراجیف کلینی و مجلسی و امثال این چرت پردازها مثل صدوقی هیچگونه اطلاعی از دنیای بیرون از افکار خودتون و جعلیاتی که بهتون تزریق کردن, ندارید. واسه شما دیواری کشیدن واگر شما پاتون رو از این حصار فراتر بگذارید و یا پشت دیوار رو نگاهی بیندازید مشمول عذاب ابدی میشوید و اینه که ترسی در وجود شما ایجاد کردند که شما جرآت اینکه دنبال دلایل و یا استنباط شخصی از کل قضیه و تفهیم این قضایا رو ندارین و اغلب انسانهای خودخواه و خودجوش و دگمی هستید که شده با جبر و قتال عقایدتون رو قالب میکنین و جالب اینه که فکر میکنید همه نادان و گمگشته و شما راه زندگی زیبا و ابدی رو یافتید.
دوشنبه 8 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
dook ایرانی با غیرت. شما از منبعی بگو که آب شیرین ازش جاری شه و نه از دیاری که پر از زور و قلدری, چپاول,غنیمت و قتال و شمشیر هست. از عطوفت و مهربانی چی دارید؟ کی دادید؟ به کی دادید؟ کدوم از راه گم گشته ای(بقول خودتون) را با عشق و مهربانی به راه راست هدایت کردین؟ مگر نه همیشه با کشتن و زدن و نیست و نابود کردن بوده.
دوشنبه 8 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
حمایت جانانه ازمستعمرات وهمچنین پیامهای مهم و صددرصد سری را ملکه انگلستان شخصا" ابلاغ میکند. وگرنه برای نماز خواندن و رفتن به مسجد تشریف نیاورده اند.
دوشنبه 8 آذر 1389

shir o khorshid - ایران - اصفهان
rezafox - امارات - دبی . نحس خودت هستی با تمام آدم هایی که مثل تو فکر می کنندتمام دانشگاه های معتبر دنیا به وجود ایرانیهای مقیم کشورشان به خود می بالند اگه اینطوره که میگیچرا هنوز کشورهای اروپایی مثل سگ واسه دانشجوهای ایرانی له له می زنند .من خودم این را به چشم دیدم کسانی که تو مملکت به هیجا نرسیدند تا میرند اونور و یه کم وضعشون خوب شد تمام بدبختی را از مردم می دونند و دنیا براشون میشه اون کشور ظاهرا برا تو هم دنیا شده امارات.
دوشنبه 8 آذر 1389

Don Mario - کلمبیا - بوگوتا
خاکی که به زیر پای هر نادانی است زلفِ صنمی و چهره جانانی است. هر خشت که بر کُنگره ایوانی است انگشت وزیری و لبِ سلطانی است.
دوشنبه 8 آذر 1389

r125 - ایران - یزد
ماده پیر افعی هفت خط
دوشنبه 8 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
red.boy - ایران - تهران . دوست عزیز مجموع نظراتتون رو گفتم نه منحصرا این نظررو! هیچ اشگالی نداره که انسان از چیزی خوشش بیاد ویا چیزی که به نظرش خوب هست رو بگه! متاسفانه کشورهای خلیج پارس رو مشگل میشه گفت کشورهای عربی! اعراب به اینها میگویندهندیهای عرب زبان, اگر تاریخ رو خونده باشید فبایل متهد بریتانیا در شمال افریقا با هدف تغییر جفرافیایی خاورمیانه به جزایر خلیج پارس کوچ داده شدند و به غیر از خانواده قاسمی(مکتوم) که ایرانی است بقیه محلی نیستند و مردمشان نیز مهاجرین هند و بنگال و مصر وسوریه هستند! هدف در ان زمان تکه تکه کردن ایران بود برای غارت نفت اما با پیشرفت تکنولوژی امکان دسترسی به منابع 1.2 تریلیون بشگه نفتی که زیر فلات ایران است فراهم شد و امروزه نه فقط چهاههای نفتی ظهران عربستان و قطر و ا امارت و کویت بلکه عراق از زیر پای شما نفت را می رباید!. کاری که صدام نتوانست انجام دهد دولت امروزه عراق براحتی از نفت ایران ارتزاق میکند! در تمام اروپا فقط یک کشور است که در خلیج پارس چاه نفت ندارد و ان المان است!.
دوشنبه 8 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
red.boy - ایران - تهران . دوست عزیز ! محمد از خانواده مکتوم (قاسمی که بنا به اسناد بریتانیا دزد دریای بودندودستگیر شدند و به جنوب اایران اشغالی :بعدها امارات1967 برده شدند) بیشتر نظراتش وطرح را از شاه سابق ایران اکتساب کرده ازجمله فرودگاه دبی یا خط هوای امارت یا هتل سازیها, چطور به یک فرد خدمتگذار درایران اهانت میکنید اما اگر شخصی همان کارها را در کشور همسایه میکند او را تحسین میکنید?! چطور شاه راکه محکمترین سیستم حکومت و کشورگردانی را ایجاد کرد تحسین نمیکنید اما اقای بهرمانی که طرحها شاه رابا قیمت نابودی سیستم حکومتی و نظراتی دنبال کرد تحسین میکنید. مگر نه اینکه محصول سیاستها اقای بهرمانی گل میوه ای بنام گروهکه احمدی-مهدوی است.دوست عزیز روحانیت نهادی است که در هر کشور ریشه زد, تمام ریشهای دیگر میخشکد! به مصر , و الجزایر و سعودی بنگرید! انهاهم عرب هستند!
دوشنبه 8 آذر 1389

iman_free81 - ایران - اهواز
خیلی از دوستان با هم سر مذهب دعوا می کنن ولی نگه کنید. ولی اینجا ببینین که فقط احترام به افکار هم دیگس چون خوده ملکه آدم خیلی مذهبی هست پس هم درس بگیریم .
دوشنبه 8 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
باعث تعجب است که ما ایرانیان تا این حد غیر منطقی و بخیل شده ایم. مفت چنگشان می توانند انجام می دهند در دنیا هم برای خود اعتبار جمع می کنند. هزاران سالن رقص کاباره استودیوم ورزشی و غیره وجود دارد که مردم اوقات نفریح یا فراغت خود را آنجا می گذرانند حالا این مسجد هم محل تجمع عده ایست. اگر آنها از سر این مسجد نان می خوردند زشت بود و خدا و نام مقدس او را بازیچه دست نامقدس خود قرار می دادند شرم آور بود. امارات مرکز خوشگذرانی خارجی ها ست که ایرانیان به جان آمده از حبس ملایان و دست نشاندگانشان یکی از طرفداران پر و پا قرص این محافل هستند. ما کلاه خودمان را باید محکم می گرفتیم و اصالت و هویت خود را می چسبیدیم که الان به زنجموره کردن نمی افتادیم. الان هم به جای اینکه با این نظرات سطح فرهنگ ایرانی را به این درجه برسانیم کار را درست کنیم نه اینکه با این کارها باعث تخریب بیشتر خود شویم.
دوشنبه 8 آذر 1389

capochin0o - امارات - شارجه
تا یه خبر از این خراب شده امارات میاد چند نفر که عقلشون تو چشمشون هست میان سنگ اینا رو به سینه میزنند rezafoxچرا اینقدر به بدبخت بودن خودت تو این جمع اشاره کردی ولی گناهی هم نداری
دوشنبه 8 آذر 1389

ایرانی باغیرت - ایران - اهواز
Neda02-کانادا-اتاوا. من هم گفتم که به نام اسلام اشتباهات زیادی انجام شده است، این قتل های ناموسی هم یک نمونه از آنهاست. منظور من هم از اسلام آن چیزی نیست که در کشورهای به ظاهر اسلامی در حال اجراست.
دوشنبه 8 آذر 1389

r125 - ایران - یزد
ماده پیر افعی هفت خط
دوشنبه 8 آذر 1389

ایرانی باغیرت - ایران - اهواز
a-ahooraei-آلمان-کلن. شما خودتون هم میبرید هم می دوزید. واقعیت اینه که من اصلاً آدم متحجری نیستم. کتابهای مخالف دین رو اگر بیشتر از کتابهای موافق نخوانده باشم کمتر هم نخوندم. از اظهار نظر شما مشخص بود که چقدر انسان منصفی هستید.از عطوفت و مهربانی پیامبر اسلام و علی رو داریم. همین دو نفر هر وقت لازم می شد دست به کشتن واجب القتاله ها می زدند. درستش هم همینه باید در هر موردی حد اعتدال را رعایت نمود و در مواقع اضطرار دست به خشونت زد. البته منظور من از اسلام آن چیزی نیست که حکومتهای فعلی اسلامی اجرا می کنند.
دوشنبه 8 آذر 1389

danial nabi - سوئد - استکهلم
این جغد شوم کی میمیره چیکن و چیبس خیرات کنیم.
دوشنبه 8 آذر 1389

gogoli - ایران - تهران
رفته واسه شادی روح دایانا دعا کنه!
دوشنبه 8 آذر 1389

Shomali - ایران - لاهیجان
عکسهای اول دوم وسوم،آن دختره عجب تیکه ای است.ما که خیلی از او خیلی خوشمان آمد!
دوشنبه 8 آذر 1389

rezafox - امارات - دبی
با سلام. arashbehdin و bawafa1385 فکر کنم که سوء برداشت شده باشد. اولا من خودم ایرانی هستم و به ایرانی بودنم افتخار میکنم اما منظور من اینه که ما کلا (نه همه) عادت داریم که نمیتونیم دیگران رو قبول کنیم تمام قومیت ها برای خودشون انسانند هیچ کس . برای خودش تایین نمیکند که از چه قومی باشد و در کجا و با چه جنسیتی به دنیا بیاد نه شما و نه من و نه عرب و نه امریکایی و افغانی و ترک و... اما ما یک عادت داریم که هیچ کس رو نباید ادم حساب کنیم ترک خر است رشتی بی غیرت عرب بی فرهنگ افغانی عمله و الی اخر این یکی چیزهایی است که مد نظر من بود نه صرف عرب و امارات و...شما مطالب همین سایت رو مطالعه کن هرجا سخنی از پیشرفت عرب افغان و سایر ملل بوده است. یا اونا رو به قبلشون ربط میدیم که بی فرهنگند و فلانند و سوسمار خور و.. و یا اینکه خودمون رو به تاریخ خودمون که سراپا تحریفه خوشحال میکنیم. صحبت من اینکه ما باید قبول کنیم که در دنیا اقوام و ملل دیگری نیز وجود دارد که در حال پیشرفتند و این در ذات بشریت است .
دوشنبه 8 آذر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
dook - امارات - دبی ...چرت نگو
دوشنبه 8 آذر 1389

rezafox - امارات - دبی
قبول دارم که در خیلی از کشورها مردم در گورستان در حال کار و زندگی هستند دقیقا همانند ایران خودمان اما در اینجا منظور من خاص امارات بود. که مطلب در مورد امارات بود و من هم قبول دارم ایرانی ها در بسیاری از جاها جزء نخبگان دنیا هستند اما در این موضوع صحبت من سر بی فرهنگ خواندن دیگران بود. میدانم که در کشورهای غربی همه به یک چشم هستند ایرانی اماراتی همه تروریستند این حکومت ها هستند که مردمشون رو در دنیا معرفی میکنند در زمان شاه ایرانی خیلی اعتبار داشت الان همان ایرانی تغیر کرده باشه فقط و فقط به برکت انقلاب و دولت احمدی نژای تروریست و.. شده این مسائل سیاسی و بین المللی است نه مساله شخصی . شما را در دنیا به چشم ایرانی و احمدی نژاد نگاه میکنند بیا و قسم بخور دشمن احمدی نژادی اون چیزی که همه نگاه میکنند اینه که جنسیت تو کجاست نه اینکه خوشکلی ادم خوبی هستی. برای اصلاح از خودمان شروع کنیم. تمام انسانها برای خود انسانند ایرانی ترک افغان عرب جنسیت و قومیت انسانها را تعریف نمیکند گذشتگان هرچه داشتند مردند و رفتند و ماییم که الان هستیم بییایم و اول و خودمان را اصلاح کنیم
دوشنبه 8 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.