دادگاه عضو سپاه به اتهام قاچاق اسلحه در نیجریه - ویدیو


دادگاه عضو سپاه به اتهام قاچاق اسلحه در نیجریه

دادگاهی در نیجریه، شخصی به نام "عظیم آقاجانی" که گفته می شود عضو سپاه پاسداران ایران است را، به دست داشتن در قاچاق محموله اسلحه که در نیجریه کشف و ضبط شده است متهم کرد.

منابع دولتی در نیجریه ماه گذشته از توقیف 13 کانتینر اسلحه شامل گلوله های توپ، خمپاره و سایر سلاح ها خبر داده بودند.

خبرگزاری رویترز پنجشنبه 25-11-2010 در این باره گزارش داد که برپایه اسناد ارائه شده، آقا جانی به همراه یک شهروند نیجریه به وارد کردن اسلحه غیرقانونی به این کشور متهم شده اند. همچنین این عضو سپاه پاساداران ایران به همراه سه شهروند نیجریه ای به تلاش برای قاچاق این محموله سلاح به کشور گامبیا متهم شده است.

دولت گامبیا سه شنبه روابط رسمی خود را با دولت ایران قطع کرد و به دیپلمات های ایرانی ۴۸ ساعت فرصت داد تا گامبیا را ترک کنند


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=dKncF6UVEGc

rezanl - هلند - امستردام
صادرات تکنولوژی واسه صلح جهانی
یکشنبه 7 آذر 1389

rad - انگلیس - لیدز
ای حرومزادهای مذهبی پول ایرانهای مظلوم را اسلحه و مهمات میکنید ومیدهید به این افریقاهای بی نوا تا همدیگر ا بکشند.خیلی پست و بی شرف هستید..
یکشنبه 7 آذر 1389

بچه تهرون - ایران - تهران
به تاراج ثروت مردم ایران در 33 سال گذشته به صورتهای مختلف واقعا دردناک ترین فاجعه در تاریخ ایران است. باج دادن به کشورهای همسایه از یک طرف مانند بخشیدن14 میلیارد دلار طلای ایران به ترکیه که این رغم کوچکی نیست و حتی این مقدار پول بر اقتصاد کشور بزرگی همچون امریکا تاثیر گذار است فروختن اتومبیلهای مونتاژ ایران به سوریه به قیمتهایی باور نکردنی برای مثال پراید به قیمت فقط 2 میلیون تومان سمند 3 میلیون تومان و پژو پرشیا به قیمت 4 میلیون و دویست هزار تومان و بزرگترین باج دادن تاریخ دنیا به غرب مخصوصا امریکا به بهانه های مختلف مانند اتم و داشتن موشکهای دوربرد که کشورهایی مانند سعودی را وادار به خرید 60 میلیارد اسلحه از امریکا می کند نشانه هم پیمان و متحد بودن جمهوری اسلامی وامریکا در پشت پرده است .دراخر به این نتیجه شوم میرسیم که هیچ حکومتی همچون حکومت ایران منافع اکثر کشورهای دنیا را تامین نمیکند و همینطور هیچ حکومتی در دنیا تا این اندازه حق و حقوق ملت خودش را پیمال نکرده.پس نباید هیچ امیدی به غرب و شرق برای از روی کار برداشتن جمهری اسلامی داشته باشیم.
یکشنبه 7 آذر 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
هر کسی که بود و گفت این جریان دروغ است چشماشو باز کنه وببینه که دروغ نیست!
یکشنبه 7 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
حاج منوچ را چاکریم .منوچ جون مگر قرار نبود حقو حساب و را رد کنی با اقای لند ه وهور بی عرضه کاری نداشته باشند وسرو صدا نکنند .پس چطور شد . نکنه خق و حساب را درست وحسابی رد نکردی . نکنه نصف انرا کشیدی بالا . جان هر چه مرد دیگه ما رو راست باش منوچ جون
یکشنبه 7 آذر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
بچه تهرون - ایران - تهران...100%موافقم
دوشنبه 8 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
آبروی ملت ایران برای این گروه مافیایی مذهبی(سپاه پاسداران)پشیزی ارزش ندارد.در واقع ضحاک علی بعنوان سردسته آنها مسئول ومجرم است.
دوشنبه 8 آذر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
ساندیس خورهای داخلی و خارج نشین نمیخوان از فتو شاپ و این جور چیزها حرفی بزنن؟!!! آقایون و خانمهای ساندیس خوری که جدیدا از منطق و بحث و گفتگو و .. دم میزنن و ژست های آبگوشتی میگیرن و سعی در ماله کشی و انحراف افکار دارند!!! این هم صادرات اسلحه و مواد مخدر برای بسط مدیریت جهانی مموتی.
دوشنبه 8 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.