افزایش قاچاق مواد محرک شیمیایی از ایران به شرق آسیا - ویدیو


افزایش قاچاق مواد محرک شیمیایی از ایران به شرق آسیا

بی بی سی : شمار ایرانیانی که مواد محرک شیمیایی مثل شیشه را به کشورهای شرق آسیا قاچاق می کنند بیشتر شده است. این یکی از آماری است که اداره مبارزه با مواد مخدر سازمان ملل منتشر کرده است. در همین حال، رییس پلیس تهران گفته تا پایان مهرماه، شانزده هزار نفر در رابطه با ماده روانگردان شیشه دستگیر شده اند.

سعیده هاشمی گزارش می دهد

mks - فنلاند - واسا
ابروی ایران راکه دولتمردان بردند دیگه باعث خجالت بیشتر این قاچاقچی ها شدند ولی به خدا همه ایرانیها مثل هم نیستند چی بودیم چی شدیم واقعا دیگه نمی تونیم سر بلند کنیم تو دنیا
یکشنبه 7 آذر 1389

ehsan abadan - انگلستان - برایتون
وقتی پول ندارن مردم همین میشه کجاست اونی که میگفت هم این دنیا هم اون دنیا رو میسازمهمه چی مجانی مردم که نه این دنیا رو دارن نه اون دنیاانگلستان
یکشنبه 7 آذر 1389

mashkok - ایران - تهران
چرا خبر غلط میدهید اولا برای ژاپن ویزا بسیار مشکله دوم اینکه اصل شیشه از ژاپن ومالزی وارد ایران شد
یکشنبه 7 آذر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
mashkok - ایران - تهران ..دقیقا همینه که شما میگید...اینجا کشور قطر هم بیشتر زندانیهای مواد مخدر ایرانی هستند ومحکومیتهایی بین 10 تا 25 سال را پشت سر میگذارند...همه باید قبول کنیم که در سارسر دنیا ایرانی را به عنوان قاچاقچی میشناسند. همیشه پروازهای ایران به دوحه توسط مامواران امنیتی اینجا مورد بررسی بسیار شدیدی قرار میگیرد..
یکشنبه 7 آذر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
حدود یک ماه پیش با بچه های دانشگاه رفتیم کره یک سفر تحقیقاتی تو فرودگاه کره همه رفتند فقط منو برای بازرسی نگرداشتند . منم که پیش دوستام خجالت زده شده بودم با مامورین فرودگاه جرو بحثم شد که استادمون بدادم رسید قضیه رو فیصله داد . خلاصه که از یطرف دولت و از طرف دیگه دوستان قاچاقچی بدجوری فضا رو برای امثال ما خراب کردن .
دوشنبه 8 آذر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
مموتی گفته بود میخواد چند میلیون شغل جدید ایجاد کنه ولی نگفته بود احتمال دستگیری و زندان هم توی این شغلها هست!!!
دوشنبه 8 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.