قتل مامور پلیس در تهران و دستگیری ۹ متهم

 
قتل مامور پلیس در تهران و دستگیری 9 متهم

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با تایید شهادت یکی از ماموران پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، گفت: ماموران 9 تن از متهمان این حادثه را دستگیر کرده‌اند و بازجویی از آنان ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ عباسعلی محمدیان درباره جزئیات این حادثه گفت: چندی پیش پرونده‌ای تحت عنوان فقدانی یک دختر جوان بنام «راحله» به پلیس آگاهی ارجاع داده شد که پرونده برای تحقیقات بیشتر به پایگاه هشتم پلیس آگاهی انتقال داده شد.

وی افزود: بررسی‌های کارآگاهان برای روشن کردن زوایای پنهان این مفقودی ادامه داشت تا اینکه والدین دختر جوان با مراجعه به پلیس آگاهی عنوان کردند که پدر پسری به نام «یاشار» با آنان تماس گرفته و ضمن تهدید به آنان گفته است که «راحله» و «یاشار» به یکدیگر علاقه داشته و شما باید با ازدواج آنان موافقت کنید.

به گفته وی والدین راحله در حالی که به شدت ناراحت بودند به کاراگاهان گفتند که پدر یاشار از آنان خواسته است که همین امشب به دفتر ازدواج و طلاق مراجعه کرده تا این دو جوان را به عقد یکدیگر درآورند.

محمدیان با بیان اینکه دو تن از ماموران پایگاه هشتم پلیس آگاهی ضمن هماهنگی با مقام قضایی و کسب حکم جلب پدر یاشار برای بررسی پرونده به در منزل یاشار مراجعه کردند، گفت: ماموران پس از مراجعه به منزل متهم با ارائه کارت شناسایی و حکم جلب از پدر یاشار خواستند تا ضمن معرفی محل اختفای پسرش و راحله برای بیان پاره‌ای از توضیحات به پایگاه هشتم پلیس آگاهی مراجعه کنند.

وی افزود: پدر یاشار پس از رویت حکم جلب با یکی از ماموران درگیر شد و درهمین حین اقوام متهم که تعداد آنان به ده نفر می‌رسید با سلاح سرد به هر دو مامور حمله کردند.

محمدیان با بیان اینکه یکی از ماموران با شلیک‌هوایی گلوله‌ای سعی در ایجاد نظم محیط داشت، افزود: اقوام متهم با سلاح سرد به پای یکی از ماموران حمله کرده و کثرت مهاجمان سبب بالا گرفتن درگیری می‌شود.

محمدیان با بیان اینکه یکی از ماموران پایگاه هشتم پلیس آگاهی از ناحیه گردن مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد، گفت: در حال حاضر هویت فرد ضارب در حال بررسی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی است و ماموران سه ساعت پس از حادثه 9 تن از متهمانی را که در صحنه حادثه حضور داشته و پس از کشته‌شدن مامور نیروی انتظامی از محل متواری شده بودند دستگیر و بازجویی از آنها برای شناسایی فرد ضارب ادامه دارد.

براساس این گزارش ، سردار حسین ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ نیز با اشاره به شهادت یکی از ماموران پلیس تهران به ضرب گلوله در یک درگیری در تهران اظهار کرد: بررسی‌های بیشتر در این زمینه همچنان ادامه دارد

sam-antwerpen - بلژیک - انتورپن
حتما همون تیر هوایی بوده که خورده به این یکی پلیسه!
شنبه 6 آذر 1389

ahura - ژاپن - توکیو
خدا بیامرزدش
شنبه 6 آذر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
حتما ماجرا چیز دیگه ای بوده !!! وگرنه اینها راحت حکم محارب برای چند نفر صادر میکردند و قضیه هم تموم میشد. دروغ جزو ارکان اصلی این حکومت و دست اندرکارانش شده و این داستان سرایی ها هم تکراری.
شنبه 6 آذر 1389

zamanphp - ایران - اصفهان
برای من سوال هست که چرا هر کی از دارو دسته اینها روی زمین می افته ، شهید اعلام میشه؟ کسی می دونه؟!
شنبه 6 آذر 1389

reza70 - سوئد - استکهلم
کشور و ملت روانئ شده و عصاب ندارند . غم انکیز و ناراحت کننده است . ...
شنبه 6 آذر 1389

hafeze shirazi - ایران - تهران
وقتی که بی قانونی و بی نظمی وجود داره و این ارمغان جمهوری اسلامی است باید منتظر باشید که یواش یواش گریبان خودتون رو هم بگیره و به بیت رهبر هم برسه
یکشنبه 7 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
خیلی مسخره و چندش اور است این خبر . کجای دنیا برای یک اعلام شکایت در رابطه با ارتباط دو نفر جوان و از اینگونه مطلب های مرسوم حکم جلب صادر میکنند . تازه ان هم پلیس و قضات ایران . وانگهی شما خوب دقت بفرمائید متوجه خواهید شد که در این ماجرا یک لشگر کشی از قبل برنامه ریزی شده تدارک دیده بودند . یعنی فامیل های طرف با 9 نفر گردن کلفت در خانه حاضر بودند و منتظر وقوع یک ماجرا پلیسی از قبل تهدید شده. شما هیچوقت در ایران امکان اینکه مامور پلیسی را بتوانید برای یک چنین کار ساده ای بسیج نمائید وجود نداردجز اینکه دست های قوی و مرموزی در پشت پرده باشند و شاید بحث در بر باد رفتن ناموس اسلامی در بین باشد . این خبر و مصاحبه مطبوعاتی اقایان یک داستان سرائی است . حالا پشت پرده این ماجرا چه مسائلی است من نمیدانم
یکشنبه 7 آذر 1389

h.k - دانمارک - اودا
زندگی درشهرهای بزرگ ومحلات شلوغ وفقیرنشین خیلی مشکل است.قبل هم بوده.وهنوزهم هست.درکلانتری هارشوه خیلی مرسومه.بعضیهابرای لقمه نانی عازم شهرهاشده اند.چون شغل کاذب زیاداست.ازهمین قماش,,ادمهای شروری هم پیدامیشه بی اخلاق وازاررسان باچندتادوست ورفیق مثل خودشان.دراین بین به بعضی ادمهای ضعیف وتنها وابرمند وفقیرمزاحمت ایجاد میکنند.حتی ناموسی.متلک گویی ,,پدر یاشوهر هم کسی راندارد که حامی باشد.اگریکروزسرکارنرود کرسنه میماند.چه بایدبکند.زندگی درشهرهای بزرگ که کسی کسیرانمیشناسد واقعا افتضاست دولت پهلوی لعنتی واقعامقصربود.که همه امکانات رادریک ویاسه جا متمرکزمیکرد.روستاهاخالی وشهرها انفجارجمعییت.سیستم وبافت کشوررا ..مال اخرهم واگزاربه یکعده ملای بیسوادوفرار.واقعااحمق وخود خواه متکبر.
دوشنبه 8 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.