تنها نوه باقی مانده از صدام


تنها نوه باقی مانده از صدام

شناسایی خانواده و نزدیکان صدام امروز برای رسانه ها سوژه شده است. تنها نوه مذکر باقی مانده از صدام که اینک به همراه مادرش (رغد دختر صدام) در اردن به سر می برد.
zartusht67 - المان - فرانکفورت
این هم یک حرام زاده تازی مثل پدر بزرگ کثیفش
جمعه 5 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
خدا رحمتش کنه
جمعه 5 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
خوب که چی? بعضی وقتها یک چیزهایی تو این سایت میبینم که اصلا ربطی نداره!
جمعه 5 آذر 1389

bavar88 - هلند - امستردام
ناکس کپی برابراصل زده..ههههه صدام هم نتیجه ریختن خونهای بیگانه مردم خودش و جوانان غیور ایرانی را دیده..باشه تا مسعود و مریم هم به درک واصل شوند...نه نادر جهانبانی از تورنتو .. امین
جمعه 5 آذر 1389

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
همانکه پدرش قصد کودتا داشت و با فریب صدام از اردن برگشت و به رگبار گلوله بسته شد. فیلم خانه صدام اگرچه فیلم جالبی نیست اما نکته قابل توجهش برای ما بازی خانم شهره آغداشلو در نقش همسر صدام است.
جمعه 5 آذر 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
چقدر شبیه صدام و عدی هست. امیدوارم اخلاق پدربزرگش رو به ارث نبرده.
جمعه 5 آذر 1389

trust,no,one - انگلستان - بیرمنگهام
خیلی ادم پستی بود
شنبه 6 آذر 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
کافت چه شباهتی به پدر بزرگه داره !!!
شنبه 6 آذر 1389

barzani - نروژ - برگن
کثافت دوست دارم سر به تنش نباشه
شنبه 6 آذر 1389

Neda02 - کانادا - اتاوا
امیدوارم باورها و تفکراتش به پدربزرگش شبیه نباشه. حالا چرا این قدر گرده!!!
شنبه 6 آذر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
باید کشته بشه وگرنه برای عراق مشکل درست یکنه .
شنبه 6 آذر 1389

hamid44 - بلژیک - بروکسل
بیچاره زمانی اومد که خاندان نابود شد. ای بد شانس حالا برو از صبح تا شب بیل بزن.تو هم مثل من شانس نداری
شنبه 6 آذر 1389

حاتم - نروژ - اوسلو
از اون قیافه نحس و کثیفش معلومه که حرام زادگی و پست فطرتی رو از جد معدومش به ارث برده, حیف از اون عراق 5000 سال تمدن که این ارازل و اوباش بیابان گرد بی ناموس به یغما بردن, عراق هم اباد میشد اگر جمهوری اسلامی هروئین و کشورک نشینان حاشیه خلیج فارس دست از فتنه و تفرقه افکنی بین ملت عراق بردارند,.. مرگ بر تعصب دینی و نژادی که بنیان گذران تاریخ و تمدن بشریت, یعنی ایران و عراق رو به خاک و خون کشید و نوادگان کوروش و همورابی را 8 سال به جون هم انداخت.
شنبه 6 آذر 1389

zayandehroodi - دانمارک - کبنهاک
مادر صدام در هتل کار میکرد و خود فروشی میکرد و صدام نتیجه این کارش بود یعنی این خاندان همه شان روابط نا مشروع داشتند به هر حال همه به سزای عمل پلیدشان رسیدند
شنبه 6 آذر 1389

odin - بلژیک - انتورپن
zayandehroodi - دانمارک - کبنهاک -خجالت هم خوب چیزیه عزیزم. برفرض که مادر صدام در هتل کار کرده باشه! مگه هر کی تو هتل کار کرد بدکاره میشه!!!؟ در ثانی اصلآ گیریم که صدام فرزند پدرش نبوده این چه ربطی به جنایتکار بودنش داره؟ یعنی هرکس که بین پدر و مادرش دو کلام «انکحته» عربی خوندن ادم خوبی میشه؟ جانی بودن و قاتل بودن اون گور بگوری اخه چه ارتباطی با این چیزها که شما نوشتی داره؟ بابا جان بخدا عقل هم چیز خوبیه. یکی مثل ملا حسنی و خلمنه ای که تا این حد جنایتکارن هم حتمآ پدر مادرشون بقالهای سر کوچه بودن! اره؟ عزیز جان کسی که حرفی برای گفتن نداره بهتره خودش رو مسخره خاص و عام نکنه و چرندیات ننویسه.
شنبه 6 آذر 1389

parfum2 - ایران - کرج
دوستان عزیز چرا به کسی که تفکراتش را نمی شناسیم اینطور توهین میکنیم.شاید او مثل خاندانش بد باشد و شاید هم از انها درس گرفته باشد و بهترین باشد.
شنبه 6 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
bache shapoor - سوئد - یوسدال : دوست عزیز, خوب که چی ?! این سایت مانند روزنامه هست که از A تا Z مطالب مختلفی را درج میکند ! اگر شما یک روزنامه میخرید و یا در یک صفحه internet مجله سوئدی هستید, ایا همه مطالب دلباب شماست !? خوبی این مطالب در این است یک نگاهی به " تبادل نظر " کاربرها بندازی, که چطور فکر میکنند و چطور راه حل انرا هم دارند ! از طرفی ما نباید از سانسور انتخاب موضوع این سایت حرف بزنیم ! شاد و ازاد باشید !
شنبه 6 آذر 1389

hassan1338 - المان - دورتموند
انگلیسیها توی اب نمک می خوابونند که شاید روزی..... استعمالش کنند.
شنبه 6 آذر 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
چقدر حالت نگاه ومظلوم نماییش ومیمیکش شبیه رضا پهلویه!!!هر دوشون کمی دیر به دنیا اومدن ودر به در شدن ومثل بزرگانشون گ به گ میشن.
شنبه 6 آذر 1389

Esfahan Nesfe Jahan - آلمان - برلین
MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف ...وای تو حالت خیلی بده ! یک ازمایش خون بده.
یکشنبه 7 آذر 1389

amir-amir - کانادا - تورنتو
این بچه تازى عینا شبیه آن حرامى گور به گورشده ( عدى) است
یکشنبه 7 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
khosh bavar-ایران-یزد.دوست عزیز سلام, همانطور که خودت گفتی تبادل نظر کاربرها خوب من هم یک کاربر هستم و نظر دادم.موفق و پیروز باشید.
یکشنبه 7 آذر 1389

zayandehroodi - دانمارک - کبنهاک
odlinm - بلژیک خواهش میکنم احترتم خودتو نگه دار. خودت خجالت بکش که معنی حرف منو نفهمیدی .... برو اول راجع به حرومزادگی و اثرات اون بر انسان مطالعه کن منظور منو میفهمی جناب با فهم. از نوشتنت معلومه که چقدر دانا هستی. برات متاسفم که بدون هیچ ادب و نزاکت با هم وطنت اینجوری تو هین میکنی. تو این سایت متا سفانه ادمایی پیدا میشه که به دیگران اینجوری بی احترامی میکنن از طریق مسخره نوشتن. به نظر من هر کی ازاد است که نظر خودشه بنویسه.
دوشنبه 8 آذر 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف. دوستان عزیز وب سایت! این مغز مشکی دوباره برگشته با کامنتهای مزخرفش! دوباره این بیچاره داروهاش رو مصرف نکرده و دچار توهمات فانتزی شده. این شوفر تاکسی جاسوس سفارت در آلمان مدتی بود جیره مواجب نگرفته بود و ساکت شده بود. حالا مثل اینکه چکهای علی گدا بهش رسیده جون گرفته و شده یار و یاور ارتش سایبری. زمانی که دارو مصرف نمی کنه تمام عقده هاش با هم میریزه بیرون!
دوشنبه 8 آذر 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
bavar88 - هلند - امستردام. بسیجی نوکر رژیم! این نوعی بیماریه که دیگران رو از روی ظاهر یا به خاطر پیشینه خانوادگی متهم کنی. واقعا امثال تو مریض هستید و باید تحت نظر دکتر دارو مصرف کنید. رهبرتان هم مثل تمام شما مزدوران دچار روانپریشی و توهم و مالیخولیاست.
دوشنبه 8 آذر 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
زبل خان.دارم یک ویلا با همون پولها توو سن خوزه میخرم.تو چی گیرت میاد?نوکر بی مواجب.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
تازه با همون پولها از شوفری به مهندسی الکتروتکنیک رسیدم.اونم از یک دانشگاه معتبر توو المان با استفاده از سهمیه شاهد!بترکه چشم بخیل.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
به من چیزی می رسه .به تو چی از حسین بنگی ورضا دزد دزد زاده در به در می رسه?حقیقت تلخ بود نه?تلخ تر هم میشه.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.