درگیری فیزیکی حامد حدادی و همسرش در آمریکا


درگیری فیزیکی حامد حدادی و همسرش در آمریکا

سایت خبر آنلاین نوشت :

پلیس آمریکا حامد حدادی بسکتبالیست تیم ملی ایران و همسرش را پس از درگیری که با یکدیگر داشتند به بیمارستان برد.

به گزارش یاهو، پلیس ایالت تنسی آمریکا زوج جوانی را که به دلیل درگیری فیزیکی زخمی شده بودند به بیمارستان منتقل کرد. این زوج جوان، بازیکن سنتر تیم بسکتبال ممفیس گریزلیز وهمسر او بودند. صبح پنج‌شنبه پلیس برای پی‌گیری یک گزارش به آپارتمانی در مرکز شهر رفت و با حامد حدادی و همسرش که به خاطر ضرب و شتم یکدیگر مجروح شده بودند، مواجه شد.

طبق گفته‌های پلیس، این دو اول با هم مشاجره لفظی پیدا کردند و سپس کارشان به ضرب و شتم کشیده است. پلیس حامد و همسرش را برای درمان به بیمارستانی در نزدیکی محل سکونتش منتقل کرد. کریس والاس، مدیرعامل تیم ممفیس وقتی در جریان این مشاجره قرار گرفت گفت: «باشگاه از این موضوع باخبر شده است و تا زمانی که اطلاعات لازم را به دست نیاورده‌ایم از هرگونه اظهار نظر معذوریم!» حامد در 15 بازی گذشته تیمش فقط 4 بار به میدان رفته است.

پلیس ممفیس حامد حدادی و گلناز کربلایی نعمت معینی را به اتهام زد و خورد و خشونت داخلی بازداشت کرد.

 به گفته همسایه ها ساعت 5:35 صبح پنجشنبه به وقت محلی صدای دعوای این دو از طبقه دوازدهم آپارتمانشان شنیده شد و همسایه ها را بر آشفت.

گلناز (با اسم مستعار عسل) به پلیس ممفیس گفت حامد از اینکه وی با مردی صحبت کرده عصبانی شده و وی را به سینه دیوار کشانده و با دست می خواسته وی را خفه نماید که وی در این حالت با دستان خود به صورت حامد چنگ انداخته و باعث شده تا حامد وی را رها سازد.

بر این اساس پلیس گلناز را خونین با صورت کبود و حامد را در حالی که صورتش خراشیده شده بود پیدا نمود. در مدارک منتشره از سوی پلیس امده که گلناز موسوم به عسل بشدت مست بوده است. پلیس می گوید هر دو به زود و خورد اعتراف کرده و هر دو هم علیه یکدیگر صحبت کرده اند.

گلناز به پلیس گفته حامد بسیار غمگین بوده چرا که وی را در حال صحبت با یک مرد دیده است و به همین دلیل وی را به گوشه دیوار برده و وی را بالا کشیده و دستانش را روی گلوی وی گذاشته و فشرده است. ظاهرا شاهدی هم این ماجرا را که حدادی وی را داشته خفه می کرده، تایید کرده است.

پلیس حامد حدادی را با چندین زخم روی صورت و دست پیدا کرده و تحت پرسش قرار داد. وی در مورد پارگی ایجاد شده در سر گلناز گفت صابونی بطرف وی پرتاب کرده است که کمانه کرده و غفلتا به سر وی برگشته است. حامد همچنین گفت گلناز یا عسل چند ایتم دیگر به سوی وی پرتاب نموده است. بعد از اینکه گلناز خود را در حمام حبس می کند حامد از ترس اینکه وی با چاقو خود را نکشد در حمام را با لگد شکسته و بداخل رفته است.

بدلیل این اعترافی که از هر دو جانب صورت گرفت، پلیس مطابق قوانین هر دو را بازداشت نموده و هر دو را متهم نمود. هر دو فعلا در بیمارستان محلی در ممفیس بدلیل آسیب بدون شدت و در حد کم بستری هستند.

urmulu - ایران - ارومیه
ظاهرا ایرونیا اونجام ایرونی بازی در می آرن:)
جمعه 5 آذر 1389

sanama - امریکا - سیاتل
عسل جون چه زود عوض شدی .
جمعه 5 آذر 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
ابروی ایرانی ها را بردید
جمعه 5 آذر 1389

ahk_2020 - ایران - تهران
کمترین حکم برای این 2تا بی جنبه ها اعدامه .اونم با سنگسار. واقعا حالا میفهمم چرا خدا به خر شاخ نداد
جمعه 5 آذر 1389

sepidehyomid - انگلستان - بیرمنگهام
به تو چه که ابروی یه ورزشکارر رو میبری مسائل شخصی یه زن وشوهر چه ربطی به کسی داره چه یه ورزشکار چه یه ادم عادی حداقل اسمشو نیار اگه خودت با زنت دعوات بشه تو روزنامه ها بنویسن خوشت میاد
جمعه 5 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
بدبختی این 2 نفر در اینجاست, که اشخاص معروفی هستند که نامشان در مطبوعات درج شده, وگرنه از این نوع اتفاقات درداور زناشویی کم یا بیش در هر خانه ای اتفاق میافته که اصلا کسی از ان خبر ندارد و علاقه ای به شنیدن این نوع خبرها ندارد ! بعنوان مثال Mel Gibson و هزاران نفر دیگر !
جمعه 5 آذر 1389

فراز_نروژ - نروز - تونسبرگ
چشم آقا حامد روشن! والا من اگر با پدر زنم هم مایعات شنگول افزا بنوشم خانمم تا اطلاع ثانوی باهام حرف نمی زند!
جمعه 5 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
این مردک بهتر است برود در تیم مورچه خورت بازی کند، آبروی ایرانیها را برد.
جمعه 5 آذر 1389

bavar88 - هلند - امستردام
کجایند کسانی که حامد حامد می گفتند..تحویل بگیرید...رهاش کن بره زنه مست را..عاقبت مستی و خماری...ههههههه
جمعه 5 آذر 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
ادم با زنش اینطوری برخورد نمیکنه درست نیست
جمعه 5 آذر 1389

masoudp - ایران - گلستان
ببخشینا شما مثل اینکه تحت تاثیر اسلامیزه کردن نسبتها در سایت های حکومتی قرار گرفتین یا ترجمه ی اونا ور داشتین گذاشتین .چون طرف حامد حدادی زنش نبوده و دوست دخترش بوده. قبل از اینکه حامد حدادی بره ان بی آی تلویزیون ایران یک مسحابه با اون خانومش انجام داد که خانومش اصلا به این خانوم شباهت نداره و اسم اون خانم هم میثاق ناطقی بود. تازه در متن های انگلیسی هم به صراحت ذکر شده دوست دختر نه همسر .حالا اینو که از همسرش طلاق گرفته نمیدونم؟ اما به نظرم قضیه بو داره.
جمعه 5 آذر 1389

oldboy - انگلستان - لندن
به خودشون مربوطه..اما از خبر به نظر میاد که خانم مقصر بوده درصورتیکه بخاطر وجود حامد حدادی الان داره تو آمریکا زندگی میکنه والی الان تو حجاب اسلامی ایران اسیر بود.
جمعه 5 آذر 1389

pandora - آلمان - کلن
پس بگو چرا حامد اونطور که باید,پیشرفت نمیکنه.زن داره!
جمعه 5 آذر 1389

sam-antwerpen - بلژیک - انتورپن
تو مسایل خانوادگی نمیشه دخالت کرد. ولی من حامد رو دوست دارم و امیدوارم مشکلشون رو از راه مسالمت امیز حل کنند.
شنبه 6 آذر 1389

khosrow60 - سوئد - سوئد
بقول قدیمی ها دعوای زن وشوهر قاضی ندارد.ولی چطوری قهرمان بسکتبال شوت صابونش خطا رفته .اگر واقعا دعوا سر حرف زدن باشه .حامد جان حرف زدن زن ومرد نامحرم تو ایران ارتجاعی ادمخوار وضد بشر مشگلی نیست چطور تو امریکا تو مشگل داری .
شنبه 6 آذر 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
کجای شر و جر یه زن و شوهر به ما ربط داره !!؟ .
شنبه 6 آذر 1389

pandora - آلمان - کلن
پس بگو چرا حامد اونطور که باید,پیشرفت نمیکنه.زن داره!
شنبه 6 آذر 1389

mori021 - دانمارک - ارهوس
خیلیها جنبه ندارن اول باید فرهنگش بیاد بعد خودش.از خودم شروع میکنم ما هنوز فرهنگش رو نداریم
شنبه 6 آذر 1389

artosh - ایران - تهران
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, این حامد حدادی که پسر خوبی بود.......! خدایا همه وحشی شدیم. یه کاری بکن دیگه..........!!!!!!!!!!!!!
شنبه 6 آذر 1389

علی بی غم - ایران - تهران
بدبختانه دخترهای ایرانی به محض اینکه پایشان به خارج از کشور می رسه دیگه می خواهند خودشان را خفه کنند. تو هند هم دخترها چنان مست می کنند که عرق خورهای قدیمی نمی کردند. اینجا دیگه از ایرانیها سیر شدند و رفتن تو بغل عربها و افغانیها . عربها می گویند دوستی با دخترهای ایرانی سیو شدن پول تو جیبه! حالا این سکینه خانم هم پاش رسیده به آمریکا خودشو گم کرده. بیچاره حامد آخر پسر زن قحطیه که می روی از ایران زن می گیری؟ با آن قد بلندت چطوری به صورتت چنگ کشیده؟ عجب مارمولکی بوده این سکنیه خانم. یکی نیست به این سکنیه بگه حامد به ای خوشکلی. قد بلندی. معروف و مایه دار دیگه چه مرگت بود بری آنهم مست با یه مرد دیگه بپری؟ عمرا اگه زن ایرانی بگیرم. زن فقط هندی
شنبه 6 آذر 1389

zoroye iran - اتریش - وین
دمشون گرم بهمدیگه حال دادن
شنبه 6 آذر 1389

high class - کانادا - ونکوور
البته من کارخانم رو تاییدنمیکنم اما اینهمه اقایون به خانمهاشون خیانت کردند حالا یک دفعم اینجوری باشه .
شنبه 6 آذر 1389

ahwazy1925 - انگلیس - نوریچ
زنهای ایرانی اکثرا وقتی پاشون بیرون ایران وا میشه فراموش میکنن از کجا اومدن. مشروبات الکلی ,دوست پسر, خیانت به همسر و...............حامد هم حق داره با زن بی غیرتش برخورد بکنه .
شنبه 6 آذر 1389

3setareh - آمریکا - اروین
sepidehyomid - انگلستان - بیرمنگهام. آخه مساله اینجاست که این قضیه دیشب تیتر صفحه اول یاهو بوده!بنابرین زیاد ناراحت نشو.فضول اصل کاری یاهو هستش.درضمن خیییلی خنده دار بود.چطوری کلمهٔ دوست دختر رو ایرانی‌ جماعت ترجمه می‌کنه فوری به همسر!!!یا نامزد؟؟؟!!!همه اینجا میدونند که دوست دخترش بوده.مگه دوست دختر چه ایرادی داره؟که حتما باید تبدیلش کرد به همسر؟
شنبه 6 آذر 1389

mahgol2121 - ایران - تهران
زن حامد که میثاق بود.. از هم جدا شدن؟ عجب جنجالی راه انداختی حامد. پسر چه می کنی با زندگیت...
شنبه 6 آذر 1389

مهدیار - ایران - تهران
دختره ندید بدید . تازه به دورون رسیده. بد بگین ازادی آزادی . بیا چند ماه نیست فرنگ رفته ، فقط حرف نزده چیزای دیگم زده
شنبه 6 آذر 1389

طاطا - ایران - تهران
ظاهرا هردو بی جنبه اند.
شنبه 6 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
high class - کانادا - ونکوور . بازم اخوندی حرف زدی? ???. ترجمه حوضوی: صد بارشعبون یه بار رمضون!!!!
شنبه 6 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
دستانش را روی گلوی وی گذاشته و فشرده است. ظاهرا شاهدی هم این ماجرا را که حدادی وی را داشته خفه می کرده، تایید کرده است!!!===== > این اتهام به قتل, جرمش حبس ابد یا35سال زندان برای حامد هست, متاسفانه در سالهای اخیر اکثر خانمهای ایرانی کمترین اتهامی که به مردشون میزن توی خارج کشور اتهام قتل هست,زن خارجی هرچی باشه دروغگو و نامرد نیست!
شنبه 6 آذر 1389

a persian - سوئد - استکهلم
ahwazy1925 - انگلیس - نوریچ یه جوری جمع میبنیدی خانوما ایرانی پاشون اون ور میرسه اینجوری میشن انگار همه اینجورین یا اینکه اصلا اقایون بعد از مهاجرت خودشون رو با خانوم بازی و ولگردی و بار رفتن خفه نمی کنن!!! مردای ایرانی که خیلی کم جنبه ترن تا چشمشون به یه زن بور میفته حال بی حالی میشن...در ضمن این خانوم هم همسر ایشون نیست بلکه دوست دخترشه .ترجمه خبر به فارسی ظاهرا اسلامی صورتی گرفته وگرنه همه منابع انگلیسی که نوشتن دوست دخترشه.وحشی وقتی با دوست دخترش این کارو میکنه مغلومه اگه طرف زنش باشه چه قلدر بازی میخواد در بیاره!
شنبه 6 آذر 1389

man_iraniam - هندوستان - میسور
تو خونه ی شخصی اون شاهد کی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شنبه 6 آذر 1389

mahgol2121 - ایران - تهران
این دختره دوس دخترشه. زنش نیس
شنبه 6 آذر 1389

sobhe omid - امریکا - لوس آنجلس
من فکر میکنم که هیچ کس نمیتونه از اصله ماجرا خبر داشته باشه، و نمیتونه قضاوت کنه، چرا که حقیقت در سینیه ان دو نفر نهفته هستش! به قوله معروف در دعوا حلوا پخش نمیکنن، و گذشته از برخورد فیزیکی که این دو نفر باهم کردن،، که جای تاسف داره، دعوای زن و شوهر وقتی به اوجه خودش میرسه بسیار کثیف میشه و هر دو از هم بد میگن، به خودشون مربوطه که زندگی خودشون رو اینجوری داران خراب میکنن،
یکشنبه 7 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
sobhe omid - امریکا - لوس آنجلس . نه عزیز مثل روز روشنه! روفو هم نمیشه کرد, شما تشریف ببرین امارات یا ایران تا ببینید کاپ دروغگو ترین وهوس بازترین زن دنیا دست زنان کدوم کشوره!!.
یکشنبه 7 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.