فال روز جمعه ۲۶ نوامبر - ۵ آذر

 
 فال روز جمعه 26 نوامبر - 5 آذر

فروردین


اگر احساس می کنید زندگی تان عادی شده است و دنیا بی ارزش است اکنون دوباره تصمیم بگیرید تا دوباره از نو شروع کنید و انرژی های تاز به دست آورید.نتیجه آن رسیدن به هدفی تازه مثبت است . بنابراین هر چه زودتر مسائل بی ارزش و بی اهمیت را کنار بگذارید بهتر است.


اردیبهشت


اکثر متولدین این ماه برای ساختن زندگی بهتر دست به تلاش میزنند و البته بسیاری نیز به نتیجه مطلوب میرسند و عده ای هم با بن بست هایی روبرو میشوند که نباید نا امید شوند و همچنان به تلاش خود ادامه دهند. خانم های متولد اردیبهشت سخت نکته بین و مشکل پسند هستند و البته این نوع و شیوه زندگی نتایج خوبی نیز ببار میاورد بشرط اینکه به حد افراط و تفریط نرسد.


خرداد


مدت زمانی است که با خود و دلتان در حال ستیز هستید! اگر اینطور است، توجه داشته باشید که مار گزیده اگر از ریسمان سیاه و سفید نترسد دوباره و از همان نقطه گزیده خواهد شد. پس قبل از اینکه احساس آن هم از نوع ظاهری، بر عقل و منطق شما غالب شود. با نگاهی به گذشته و کنکاش در شرایط فعلی، نسبت به درستی ابزار تمایل عاشقانه "طرف مقابل" که میگوید، برای او فقط خود شما مطرح هستید، بیشتر فکر کنید. در این زمان شما تحت فشار قرار خواهد گرفت تا پاسخ مثبت را دریافت کنید.


تیر


بحرانی پیش می آید که نمی توان برای آن راه حل سریع و ساده ای پیدا کرد. باید مدتی بگذرد تا آب ها از آسیاب بیفتد پس از آن است که با دستی پر می توان به جنگ مشکلات رفت و بر آنها غلبه نمود.


مرداد


از نظر مالی تا هنگامی که از رفع کامل گرفتاریهای مالی مطمئن نشده اید، دست به ولخرجی نزنید. از سرمایه گذاریها و ریسکهای مالی که نتیجه شان برایتان مبهم است، خودداری نمائید. با دیدار دوستان دوران کودکی خوشحالیتان فوق العاده خواهد بود.


شهریور


مشکلات خود را سیاستمدارانه حل کنید و از بازگو کردن آنها بدیگران بپرهیزید. اطلاع یافتن سایرین از مسائل و مشکلات زندگی شما نه تنها کمکی در جهت رفع آن مشکلات بشما نخواهد کرد بلکه بی جهت مسائل خصوصی زندگی شما را فاش خواهد نمود.


مهر


این طور به نظر می آید که درگیریهای چند روز اخیر پیروزی با شما بوده است. برای بهره وری هر چه بیشتر از این موفقیت برنامه های مالی و خانوادگی خود را تنظیم کنید. به زودی شادی بزرگی به شما خواهد رسید.


آبان


زحمت شما زیاد میشود، و این مقدمه ای برای حرکتتان در یک مسیر دلخواه است. فعالیتهای فرهنگی میتواند اصل وجودی شما را به اطرافیان بشناساند، ضمن آنکه خودتان را نیز خوشحال میکند. اگر تصمیم گیری راجع به فعالیتهای اقتصادی خود را کمی به تعویق بیندازید، به نفع شما خواهد بود. به طور کلی طالع شما در زمینه امور عاطفی و فرهنگی روشن است. یک نفر خیال دارد شما را متوجه خودش کند، با چشمانی باز اطراف خود را بنگرید.


آذر


یک مساله ی فوق العاده پیش آمده است و شما را به خود مشغول کرده است آنچنان که ممکن است حتی شما را از انجام کاری مهم باز دارد. وظایف و مسئولیت خود را در هیچ شرایطی فراموش نکنید.


دی


این طور به نظر می آید که درگیریهای چند روز اخیر پیروزی با شما بوده است. برای بهره وری هر چه بیشتر از این موفقیت برنامه های مالی و خانوادگی خود را تنظیم کنید. به زودی شادی بزرگی به شما خواهد رسید.


بهمن


به خاطر داشته باشید که همه چیز در زندگی به همکاری کمک و حس نسبت به دیگران بستگی دارد بنابراین امروز افراط نکنید. البته باید به اهداف خودتان به خوبی فکر کنید اما به خاطر داشته باشید که دیگران هم نهایت سعی خودشان را می کنند هر چند اگر ایده های آنها به خوبی مال شما نباشد.


اسفند


آماده هستید تا امروز برای چیزهایی که برایتان ارزش دارد بجنگید. اما امیدوارم به آن جا کشیده نشود.با وجود این مجبور هستید که از دیدگاه یا اعتقادات خود دفاع کنید و در حال انجام این کار باید با دقت فکر کنید که چرا آنرا انجام می دهید. از آن جایی که این برج بر پول های شما که در آن با دیگران شریک هستید اثر می گذارد شما و همسرتان به دنبال چیز بزرگی هستید مانند خرید ماشین جدید و یا مبلمان جدید.خودتان را تنها به دیدن ویترین های مغازه قانع کنید تا زمانی که عطارد به حرکت مستقیم خود برگردد. اگر امروز خرید کنید پشیمان می شوید.

آندرلاین - ایران - قزوین
چه خورشید با مزه ای. لک داره. خوبه موقع دستکاری، حواستون به این چیزهام باشه.
شنبه 6 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.