مصاحبه فائزه هاشمی رفسنجانی با شبکه الآن دبی در مورد دستگیری فرزندش و شرایط مهدی هاشمی - ویدیو


مصاحبه فائزه هاشمی رفسنجانی با شبکه الآن دبی
در مورد دستگیری فرزندش و شرایط مهدی هاشمی


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=x8Fze7Z1Y_4

khosh bavar - ایران - یزد
اصلا این چه مقام و شغلی در ایران داره که با ان مصاحبه میکنند !? راستی, اسم هووی فائزه چیه ?!
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

piade - ایران - تهران
میخواستم بنویسم وطن فروش اما یادم افتاد که ایران که وطن این حرومزاده های عرب نیست. اگر احمدی فقط یک کار خوب تو این دوره کرده باشه اون هم ریختن آبروی این خانواده هستش البته اگر آبروئی برای این دزدان ایران و ایرانی مونده باشه. به قیافش همه چی میاد.
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

Nader Jahanbani - کانادا - تورنتو
این خاندان رذالت و غارت و جنایت دیگر حنایش رنگی نزد ملّت ایران ندارد. زنک هرزه و معشو قه سیامک سنجری را بنگرید که چگونه مانند پدر دزد و بی همه چیزش مشغول رفو کردن و ماله کردن کثافات خاندان فاسد رفسنجانی است.! مگر مردم برای مردود اعلام کردن پدر بی همه چیزت, به دهان اژدهای هفت سر ولایت پناه نبردند؟ مگر خودت و برادر فاسدت, دارای فساد اخلاقی نبوده و نیستید؟ مگر برادر کثیفت مهدی عامل تجاوز به عنف به تعداد زیادی از کارمندان زن و بعضاً متاهل ورارت نفت . شرکتهای تابعه در دوران ریاستش نبود؟! ای خاندان تباهی و رذالت!
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

romikm1 - ایران - تهران
خفه شو پول ملت و دارین بالا میکشین یه اب هم روش.. پست فطرت
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
حتمی دزدی های بابات و برادرات هم وصله ودروغ است .خانواده رفسنجانی .یک دادگاه می خواهد که 10 سال طول میکشه که تمام جرائم رسیدگی بشه ..... چرا نرفته فیضیه .?
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
درود بر خاندان هاشمی رفسنجانی که در هشت سال ریاست جمهوری خود اندازه 80 سال اباد کردند. یاحسین میرحسین
جمعه 5 آذر 1389

arash javan - کانادا - ادمونتون
مثل سگ دروغ میگی.اگه راست میگی برو اثبات کن....جوونای مردم و توی زندان کردن خودشون اومدن خارج دارن تحصیل میکنن...........
جمعه 5 آذر 1389

behnam2009 - انگلستان - لندن
برین به درک همتون
جمعه 5 آذر 1389

MNS - امریکا - مورگن هیل
انگا رفسنجانی چادر سرش کرده .کثافت بیریخت
جمعه 5 آذر 1389

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
آدم وقتی این خبرنگار عربی (عزیز بابا) رو در کنار این فاطمه ارّه چاقچوری می بینه تازه می فهمه که چه بلائی سر ایران اومده؟!
جمعه 5 آذر 1389

dentist_amir - انکلستان - لندن
فقط ابرو ببرید
جمعه 5 آذر 1389

ahoramazda.pers - هلند - امستردام
خفه شو چطور حالا یاد مردمم ایران افتادین مثل بابای دزدت تف به شرفت که اونم نداری
جمعه 5 آذر 1389

barge sabz - انگلستان - لندن
سلام دوستان. کمی بیاندیشیم,چرا راحت تهمت میزنیم,به خصوص دوستان خارج از ایران,حداقل اینجا یاد گرفتیم,تا دلیل نداریم فرضیه ایی را ثابت شده نپنداریم. چه فرقی بین ما و جنتی هست. به بهانه مقابله با هاشمی,به اندازه کافی رای گرفتند,من دیگر مطمئن شدم که اگر اتهامی قابل اثبات بود تا به حال اثری از این اسمی از هاشمی نمانده بود.اطلاعات,سپاه,دادگاه,همه از خود دولت است,دلیلی برای تعلل بود,مگر حفظ حرمت انسانی!که به وفور میبینیم! بیایید پذیرای هرانکه به هر دلیلی, گامی هر چند کوچک بر میدارد باشیم. سلامت وپیروز باشید
جمعه 5 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
زن شجاعی است.اگر تهمتی به او وخانواده اش میزنیم, باید در دادگاه عنوان کنیم.دادگاهی که در حکومت سکولار جمهوری ایران تشکیل خواهد شد.وحق دفاع به او وخانواده اش داده شود.
جمعه 5 آذر 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
Pezhman - اتریش - وین مزخرف و چرت نگو.ازاینکه این خانواده ملیاردها دلار ملت را دزدیدند شکی نیست و همه میدانند.
جمعه 5 آذر 1389

perspolisi - استرالیا - سیدنی
آخی بیچاره، بچه شو گرفتن ناراحته، بهش حق بدین گناه داره، براش آب قند بیارین غش نکنه یه وقت دماغش خون بیاد ، آخه فقط این عجوزه بچه داره، بی‌ شرف ها.
جمعه 5 آذر 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
..خجالت بکش بیشترین پول ملت ایران را تو شوهره کوسه ات و پسر نامردت بیغما بردید.سال 70 در نشریه نیورک تایمز ششمین ملیادر جهان رفسنجانی و خانواده بیوجدانش بودند.تف بشرفتان.همه ملت ایران میدانند که چقدر پول دزدیده اید.ننگتان باد حرام لقمه های حرام خوار.
جمعه 5 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
اگر کسی بخواد بگه که رفسنجانی کاری واسه این مملکت کرده و هزاران برابر مزدش رو ندزدیده و خیانت نکرده, واقعآ خیلی تشریف داره یا اینکه کلش با همین قماش توی یه قابلمه بوده. چرا گذشته رو فراموش میکنید؟ چرا اینقدر ضعیف الخاطره شدید؟ یا خودتون رو اینجور نشون میدید؟ عزیز من رفسنجانی همچین که حس کرد زور خامنه ای و احمدی بهش می چربه سرش رو کرد...و خفه خون گرفت. رفسنجانی دنبال این بود که قدرت بیشتری رو کاسب شه و نشد, ول کنید این خیانت پیشه های حرومزاده رو. یه نیکاه کنید زمان همین کوسۀ کثیف جقدر جوون اعدام شدن و چقد از رهبرش میخورد.
جمعه 5 آذر 1389

bavaffa - اذربیجان - باکو
barge sabz - انگلستان - لندن . Pezhman - اتریش - وین . حتما شما هم یکی از این بچه اخوندا هستید احمدی از صدقه سر اینهاست همه اشغال و غارت گر رای و رایگیری کدامه گور پدر اخوند حالا احمدی بهانه شه دزدا فرشته مر گ بر خائن.
جمعه 5 آذر 1389

mehrabooon - ایران - تهران
اگه سبز بودی ملت هم حمایتتون میکرد..با تمام جنایاتتون.بابات ملت را فدای مقام الکی اش کرد.اینهم سزایش..خود کرده را تدبیر نیست.انقلاب فرزندان خودش رو میخوره.
جمعه 5 آذر 1389

pad74 - ایران - تهران
اینم یکی مثل اشرف پهلوی!
جمعه 5 آذر 1389

youtopia - کانادا - کانادا
این رفسنجانی ملعونو خبیث خوانواده کفتار صفتش فکر کردن جنایت های اکبر کوسه در اسلام شهر که با دستور مسقیم او انبوهی از مردم مستضععف شهر با شلیک از هلیکو بتر به خاک و خون کشیده شدند از اذهان عموم باک خواهد شد,این گرگ مکه که ابا و اجدادش به ابو سفیان بر میگردد یکماه تمام اجساد کشته شدگان رو به خوانوادهاشان تحویل نمیداد و بعدا و ب شرط خاکسباری مسکوت به انها تحویل داده میشد.کانادا
جمعه 5 آذر 1389

youtopia - کانادا - کانادا
زمان خفقان پلیسی و امنیتی دوران هاشمی سگماهی ، که بچه دبیرستانیهارو تهدید میکردکه اگه در انتخابات شرکت نکنند در ورود به دانشگاها دچار مشکل خواهند شد.اونموقوعها شما بچه های هاشمی با پول دزددی پدرتون هم به جایی نرسیدید ولی ماها که به جز لطف و مرحمت خداوند یار و یاوری نداشتیم در بهترین دانشگاههای امریکا و اروپا تحصیل کردیم و بدانید روزگارانی را که در کتابخانه هایتان را به رویمان می بستید در پرونده سیاهتان باقی خواهد ماند .
جمعه 5 آذر 1389

zamanphp - ایران - اصفهان
barge sabz - انگلستان - لندن : باهات موافقم دوست گرامی
جمعه 5 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
هر کی میگه اقای رفسنجانی دزده واقعا بی چشم رو و گربه صفته. اقای هاشمی توی هشت سال ریاست جمهوری اندازه هشتاد سال کار کرد. حد اقل دارم از نظر اقتصادی میگم. یاحسین میرحسین
جمعه 5 آذر 1389

Anti-depressive - ایران - کرمانشاه
خانم هاشمی اروپا و امریکا خوش میگذره.از دیار کفر چه خبر دوستانه و برادران انگلیسی سر سری به هتون میزنن.شب شبی هم اره ...
جمعه 5 آذر 1389

Don Mario - کلمبیا - بوگوتا
یک مثلی هست که میگه تو بگو دوستت کیه تا من بگم خودت کی هستی ؟!. در مورد هاشمی فقط یک مورد کافیست : وزیر اطلاعات او در دو دوره ریاست جمهوری اش و معاون واجبی خورشان (ببخشید بخوانید نوره خور!) یعنی زوج شیطانی فلاحیان و سعید اسلامی! جریان رأی اعتمادگیری از مجلس این جناب فلاحیان در دوره دوم وزارتشان خود گویای فضای امنیتی آن دوران بود که عالیجناب با تهدید تلویحی گوشی را دست همه نمایندگان مجلس دادند که از یکایک آنان پرونده ایی در وزارت تاریکخانه موجود است و هر کسی رأی ندهد , خود داند ! و مجددأ وزیر شدند ، به همین سادگی !
جمعه 5 آذر 1389

majid63 - فرانسه - پاریس
در زمانی که رفسنجانی رئیس جمهور بود 5 پنج تن طلا تبدیل به آهن پاره شد که. خودشون در تلویزیون اعلام کرده بودند و بعد فردای همان روز باز تو تلویزیون اعلام کردندنه اینطور نبوده به ما بد اطلاع داده بودند ! بلکه سرب بوده !توی اونجای آدم دروغگو...مگر مردم چیزی فراموش می کنند.هی سر مردم را به این چبزها گرم کنید. پسرم اینجور و غیره مزخرفات...
جمعه 5 آذر 1389

a persian - سوئد - استکهلم
چه جالب! من نمیدونستم اینا خجالت هم میکشن.باز دستش درد نکنه گفت از روی ملت خجالت میکشه....زور مردم که به این خونخوارها نمیرسه مگه اینکه خودشون به جون هم بیفتن و با هم تسویه حساب کنن و منقرض شن و همه از دستشون خلاص شن...جوونای مردم کشته شدن بعد ایشون غم پسرش رو داره که از خارجه برای تعطیلات عید رفته ایران گرفتنش!!! الانم که به اصطلاااااااااح قراره محاکمه شن همشون قایم شدن و دیگه ایران نمیان خب اگه خلافی نکردین چرا بر نمیگردین؟
جمعه 5 آذر 1389

fartaj - کانادا - ک.
چرا اینها رو ممنوع خروج نمیکنند ؟ چرا اینها رو به اوین نمیبرند؟ این خانواده رفسنجانی‌ ۳۰ ساله جمهوری اسلامی رو سر پا نگاه داشتند، خدا می‌دونه الان چه نقشه‌ای کشیدند!
جمعه 5 آذر 1389

Nader Jahanbani - کانادا - تورنتو
بنا به اعتراف امیر فرشاد ابراهیمی, یکی از عوامل مهم به قتل رسیدن فریدون فرخزاد این بوده که وی در دوران اوج جنگ ایران و عراق و در یکی از شوهای خود, به شدت به این خاندان رذالت تاخته و خطاب به رفسنجانی جنایتکار که در آن زمان سمت ریاست مجلس و ریاست شورایعالی دفاع و فرماندهی جنگ را توامان به عهده داشت گفته بود که: دانش آموزان و نوجوانان این کشور را با شستشوی مغزی به جبهه ها می فرستی که گوشت دم توپ شوند, ولی پسر خودت مهدی الان در بلژیک مشغول عیش و عشرت تحت پوشش تحصیل میباشد. که رفسنجانی جنایتکار هم به فرنگی کارهای!( تروریستهای غیر عامل رژِیم که در خارج کشور تحت پوش تاجر, دانشجو و..... بسر برده و با دستور از بالا یسرعت عملیاتی می شوند) خود دستور قتل وی را صادر کرد. رفسنجانی مسئول و آمر مستقیم این قتل بوده که به احتمال زیاد توسط اکبر خوشخو جنایتکار و سبز فعلی در ستاد موسوی!! به قتل رسید.
جمعه 5 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
bavaffa - اذربیجان - باکو . بادرود. نخیر بچه آخوند نیستم.وخواهان محاکمه این خانواده هستم.اگر محکوم شدند, دادگاه تصمیم خواهد گرفت.واگر تبرئه شدند مثل هر انسان دیگری حق حیات دارند.ما نباید سرازخود(سرخود)حکم نهایی صادر کنیم.شاید عده ای از دوستان نا آگاه میخواهند این اسناد زنده را مانند اوایل انقلاب با کشتن ازبین ببرند.کهریزکی سبز بنا نمایند!! این جماعت مذهبی نباید براحتی از چنگال عدالت بگریزند.اینان موزه های زنده تاریخی هستند.جریان فکریشان را بایددر دادگاه عمومی ودرسطح جامعه , محاکمه کرد.اما باید این شانس را به آنان داد که از خود دفاع کنند. حماقت را کنار بگذاریم.وتجربه انقلاب را آویز گوشمان کنیم.دیزی پنج سیرگوشت نباشیم.که باچهارتا´نخود ولوبیا پر شده وسر میرود.ما به دنبال قانون هستیم, نه برعکس. سبز و پیروز باشید.
جمعه 5 آذر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
درطی این 32 سال ان قلاب اسلامی ایا کسی بودکه مشت این دزدان ثروت ملی را بگیره نه . فقط احمدی نژاد .مشت این دزدان را گرفت و تازه اولش /اگر مردم دلالت داشته باشند.
شنبه 6 آذر 1389

barge sabz - انگلستان - لندن
red.boy - ایران - تهران ,red.boy - ایران - تهران .دوستان ایستاده در وطن ما برادران خارج رفته شما ,جماعت عجیبی هستیم.مملکت را حق خود میدانیم,حاضر نیستیم در انجا زندگی کنیمو لحظه ایی تحمل کنیم سختیهایش را در کنار شما.بیشترمان با زبان اشاره با شهروندان محل اقامتمان صحبت میکنیم,با هموطنان عزیز,بله را از یاد میبریم,یس میگویم,رک بگویم وجودمان در اندازه مردم محله میدان کاج هم نیست,از هم فراری هستیم,به تعداد مسجدی کوچک در ایران نمیتوانیم گرد اییم,ولی برای شما عزیزان نسخه میپیچیم.سلامت و پیروز باشید.
شنبه 6 آذر 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
red.boy - ایران - تهران اخه مغزفندوقی کسیکه صدها ملیارد می دزده چند ملیارد هم خرج مملکت کنه بنظرت هنر کرده?واقعا از بیسوادی و بی اطلاعی عده ای ادم متاسف میشه.
شنبه 6 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
dkdk دانمارک_شما بهتره برای خودت متاسف باشی من در شرایطی نیستم کسی متاسفم باشه.در ضمن برو مطالعه کن ببین اقای هاشمی چه خدماتی رو انجام داده.
شنبه 6 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
dkdk دانمارک اشتباه میکنید.تندرویهای خلخالی سودی ندارد.نفس عمیق کشیدن باعث رسیدن اکسیژن بیشتر به مغز و خونسردی بیشتر میشود.از آنچه که داری بهتر استفاده کنید.نفس عمیق یادتان نرود.
یکشنبه 7 آذر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
red.boyدوست گرامی هر چند نمیخوام عقاید دیگران را زیر سئوال ببرم .ولی شما که مطالعه کردید بفرمائید امپراطوری رفسنجانی چه خدمتی کرده .تمام بدبختی این ملت در این 32 سال به علت دزدی های رفسنجانی ها .ناطق ها .رفیق دوستها .عسکر اولادی ها و..... بوده .
یکشنبه 7 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
oghab فنلاند _ شما حساب نمیکنید که در مقطعی که اقای هاشمی به ریاست جمهوری رسید یک کشور جنگ زده بود و تنها ده سال از انقلابش رفته بود. فکر میکنم توی مدت 16 سال یعنی اقای خاتمی و اقای هاشمی بهترین خدمات به مملکت ارئه شد. شما کافیه فقط قیمت های اون موقع رو با الان مقایسه کنید. بهترین خونه رو تا 5 سال پیش تو بهترین محله تهران(زعفرانیه) با متری 900 هزار تومن میشد بخری. الان با متری 900 تومن تو خاک سفید هم بهت خونه نمیدن
یکشنبه 7 آذر 1389

Kili_patilaki - قطر - دوحه
Pezhman - اتریش - وین:دمتون گرم.کاملا باهاتون موافقم.
یکشنبه 7 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.