رهبر ایران مخالفان دولت را به قدرت‌طلبی متهم کرد


رهبر ایران مخالفان دولت را به قدرت‌طلبی متهم کرد

رهبر ایران در دیدار با بسیجیان تهران از "تحقیر" بسیج توسط مخالفان انتقاد کرد

آیت الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران گفت که معترضان به انتخابات سال گذشته این کشور به دلیل قدرت طلبی، خلاف منافع ملی رفتار کردند.

آقای خامنه ای روز پنجشنبه ۴ آذر (۲۵ نوامبر) در جمع هزاران بسیجی استان تهران، اعتراضات انتخاباتی سال ۱۳۸۸ را "فتنه پیچیده" خواند و گفت: "فتنه گرانی پیدا می شوند که برای جاه طلبی خود و برای دست یافتن به قدرت و رسیدن به اهدافی که به صورت آرزو در وجود خود متراکم و انباشته کرده اند، حاضر می شوند به مصلحت کشور و حقانیت یک راه پشت کنند".

او گفت که کارهای این معترضان به گونه ای بود که "سردمداران غربی و دشمنان درجه یک ملت ایران" را سر شوق آورد و باعث جلب حمایت آنها شد.

آیت الله خامنه ای از کسی نام نبرد، اما روشن است که منظور او نامزدهای اصلاح طلب انتخابات سال گذشته ایران است که مسئولان حکومتی از آنها به عنوان "فتنه گران" یا "سران فتنه" یاد می کنند.

او گفت که بعضی از این افراد حقیقت را درک نمی کنند و بعضی دیگر "حتی درک هم می کنند، اما به خاطر ظلمت دل، حاضر نیستند به این فهم ترتیب اثر بدهند".

رهبر ایران گفت که این وضعیت ناشی از "هوای نفس" و امر و نهی "فرعون درونی" افراد است.

او در بخش دیگری از سخنان خود گفت: "یک جامعه یا زیر سرپرستی امام عادل است... یا در اختیار انسان هایی است که از حق بیگانه اند، با حق نا آشنایند و در موارد بسیاری با حق عناد می ورزند... از این دو حال خارج نیست".

مخالفان دولت در ایران در طول سال گذشته، در موارد متعدد به تصریح و تلویح از نحوه حکومت آیت الله خامنه ای انتقاد کرده اند.

مهدی کروبی، یکی از رهبران مخالفان دولت در اواخر شهریورماه و در آستانه اجلاسیه مجلس خبرگان نامه ای سرگشاده به اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس این مجلس نوشت و در آن نهادهای تحت پوشش رهبر ایران را به "تجاوز به حقوق عمومی" متهم کرد.

او از مجلس خبرگان خواست که عملکرد آیت الله خامنه ای را مورد بررسی قرار دهد.

میرحسین موسوی هم اخیرا در پیامی خطاب به دانشجویان ایرانی، تلاش حکومت برای تقدیس قدرت را با روش یکی از فرعون های مصر مقایسه کرد که به نوشته قرآن، خطاب به مردمش می گفت: "انا ربکم الاعلی" (من پروردگار برتر شما هستم).

آقای موسوی این شیوه را "بدترین جنبه جباریت" خواند و گفت که چنین حکومتی می گوید: "واجب است اطاعت کنید و سئوال نکنید و ما برتر از آن هستیم که مورد سئوال قرار گیریم".

او در پیام خود از کسی نام نبرد، اما با توجه به تأکید روز افزون حکومت ایران بر لزوم "اطاعت از رهبری" به نظر می رسد که انتقاد آقای موسوی تا حدودی متوجه شیوه حکومت آیت الله علی خامنه ای بوده است.

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
نه تنها موسوی بلکه مردم همه با هم یکصدا باید از سازمانی یا کشوری بیطرف خواست که عملکرد آیت الله الاغ علی را مورد بررسی و باد انتقاد قرار دهد..که چرا این همه از این نظامیهای جنایتکار بخصوص بسیج ساندیس خوران تمجید و خریت تحمیل میکند
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
ضحاک اسلامی: قدرت طلب خودت هستی که نمیخواهی قدرتت را از دست بدهی و یا یک مقدار از قدرتت را به اشخاص دیگر تحویل بدهی !
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن
Hala Vay - Conserte Khamenei 2010 حالا وای...! کنسرت خامنه ای ۲۰۱۰
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

MNS - امریکا - مورگن هیل
اخرش عنتری نژاد سر این مرتیکه رو هم زیر اب میکنه و با مشایی نقش هیتلر وهس را ایفا میکن وزنهای ایرانیهم نقش یهودیهای مستحق مرگ را.
جمعه 5 آذر 1389

romano - ایران - تهران
پارسال نه یکسال نیم پیش مرد، حالا اگر قدرت دستته چرا اینقدر خیس کردی.
جمعه 5 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
ضحاک علی اگر دروغ نمیگویی, همین چهار کاندیدا را دوباره زیر نظر سازمان ملل به معرض انتخاب مردم بگذار.وفقط افرادی رای بدهند که در رای گیری قبلی شرکت داشتند.واز مردم محترمانه خواسته شود که همان رائی را بدهند که بار قبل رای دادند. وبرای اطمینان از عدم تکرار تقلب, با اسکن کردن اثر انگشت رای دهندگان توسط ناظرین سازمان ملل, از رای دادن مکرر بعضی عواملتان جلوگیری نموده وبیماری ومرض رای دزدی را ریشه کن نماییم.تاشاهد ایجاد کهریزکها نباشیم.ای ضحاک علی ترا به جدت آتاترک قسم میدهم از خر شیطان بیا پایین. روزی مثل همه مردگان فقط نام وننگی از تو باقی میماند .اگر ایران را دوست نداری حداقل خودت (نامت) را دوست داشته باش.
جمعه 5 آذر 1389

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
..افت الله خودت نبودی وقتی مردم راهپیمائی چند میلیونی مسالمت امیز انچام دادند تو جنایتکار با فدرت طلبی جپ و راست مردم را تهدید میکردی. اخه من نمیفهمم این افت الله چقدر باید جنایتکار باشد که کاری که خودش کرده را گردن دیگران می اندازد.
جمعه 5 آذر 1389

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
این قسمت از پیامش منو کشته و خواب و خوراک را از من گرفته: "یک جامعه یا زیر سرپرستی امام عادل است.. یا در اختیار انسان هایی است که از حق بیگانه اند، با حق نا آشنایند و در موارد بسیاری با حق عناد می ورزند.. از این دو حال خارج نیست". به گمانم روم به دیوار منظورش از امام عادل خودشه!!!!!!!!!
جمعه 5 آذر 1389

alexxx - اتریش - وین
اه اه اه , مرتیکه خر چرا زودتر نگفتی? ما تا حالا فکر میکردیم دعوا سر رای دزدی و کلاه سر ملت گذاشتن بوده. خوب شد گفتی واسه چی مخالفا شلوغ کردن . به نوچه هات گفتی حساب اینا رو برسن? تک تک اینا و هر کی با اینا سلام علیک کرد رو باید سرضرب کشت امون بهشون نباید داد نه? ای تف به روت , با چه رویی توی اینه نگاه میکنی? میخوای مثل پسر اون یارو کفن دزده خدابیامرزی واسه خمینی دست و پا کنی? بهش قول دادی? ... تو قبر اون خمینی ده برابر اونم اگه خون ملت رو شیشه کنی , واسه این پیرسگ هندی کسی امرزش طلب نمیکنه دیگه .بسه ببند در دکون دستگاتو ملت رو راحت بذار. میدونی چقدر دعای خیر پشت سرته? برو باهاش حال کن. میتونی باهاش جهنم رو دربستی بگیری.
جمعه 5 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن ...مرسی جالب بود. https://www.youtube.com/watch?v=uD0_6QQrINs
جمعه 5 آذر 1389

sam-antwerpen - بلژیک - انتورپن
اینم از خودش خوشش اومده!. تو همه دنیا همه حق اعتراض دارند به غیر از ایران که تو به زور شدی رهبرش???!!. حتی توی قانون اساسی ایران هم حق تجمع و فعالیت مدنی تایید شده. خیلی بدبختی چون اسم خوبی از تو در تاریخ نخواهد ماند!. بالاخره گورت رو گم میکنی...
جمعه 5 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
بفرما موسوی میگه من مسلمانم اما نمیدونه تو قرآنی که پشت کو... بسته چی نوشته: آنها را در هر جا که بیابید بکشید,از خانه هایشان بیرون کنید همچنانکه انان شما را از خانه هایتان بیرون میرانند,و همانا که فتنه پنههی بدتر از قتل است. (بقره191,) خوب تو هم که فتنه ای و اونهم واسه تو فتنست و یر به یرید. با آنها مقاتله کنید تا فتنه از میان برود و دین خدا پای بر جا شود.بقره,193 آنها را در هر یافتید بگیرید و بکشید.......نسا91
جمعه 5 آذر 1389

A.Ahooraei - المان - کلن
ولو جعلناه قرآنآ اعجمیآ لقالوالولا فصلت آیاته,اعجمیآ و عربیآ؟ (فصلت,44). اگر قرآن را بزبان غیر عرب (عجم) نفرستادیم, برای این هست که این کتاب برای عرب و نه عجم است.
جمعه 5 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
پژمان اتریش وین_ گل گفتی انصافا اگه این کار عملی بشه چی میشه. اقا فقط یه انتخابات مجدد برگزار بشه اصلا همین ا.ن رییس جمهور بمونه فقط یه انتخابات ازاد و حلال برگزار بشه همین(با ناظر های بین المللی)
جمعه 5 آذر 1389

bandeye khoda - یونان - آتن
ادیان شیطانی آیت الله های شیطانی هم میخواهد.
جمعه 5 آذر 1389

farhad352 - ایران - تهران
. این مردک الدنگ زالو با توله سگ قاتلش دیگران را قدرت طلب مینامد!. او که هرچند وقت یکبار با طرفداران مزدورش که تمامی از پول مردم و از صدقات و نذورات گردنی کلفت تر از گردن تمامی الاغها یافته اند از . عرعر گاه و بیگاه خود درکنار کلیه دست اندر کاران حکومتی به گوش خراشی و آزار ایرانیان به جان رسیده از ظلم آخوندی می پردازد!. جای شگفتی است که این ملای وقیح از رو هم نمی رود و عزرائیل مخصوص پاک کردن اهریمنانی چون او هم در خواب است!. ننگ و نفرین، و لعنت بر تمامی تازی زاده های صدقه بگیرو نذورات خور که در تاراج ایران با ابلهی نژاد مسابقه پرداخته اند و ملت حق طلب را قدرت طلب میخوانند! . شرمتان باد ای بی شرفان که سنگ پا را از رو برده اید
جمعه 5 آذر 1389

HADAFEVALA - ایران - تهران
دوباره این عوضی زریده؟. خودم گردنش رو میزنم، هدف والای من همینه. این آشغال مثل ضحاک طوماری برای حقانییت خودش نوشته تا همه امضاش کنند. درود بر موسوی که مثل کاوه آهنگر این طومارو پاره کرد. درود بر روبان سبز که مثل درفش کاویان هست. لعنتی برای توجیه کاراش دین رو بهونه می کنه. هر کس برای رسیدن به هدف والا با من هم پیمان میشه در پایان نظری که میده بنویسه :. زنده باد ایران
جمعه 5 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.