وقتی رنگها در فضای بی رنگی جان می گیرند ۱ - عکس


وقتی رنگها در فضای بی رنگی جان می گیرند 1

khosh bavar - ایران - یزد
چرا ما ایرانیها چنین ایده نواوری نداریم, حسودیم میشه از دست این کافرها ! نه, من برای اینکه نو و تازه بشم, باید دینم را عوض کنم !
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

dj_sina - عراق - اربیل
عکس اخری از همه باحال تر بود
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
آخری جالب بود.
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
khosh bavar-ایران-یزد. دوست عزیز میشه برای من کلمه کافر را معنی کنی?
جمعه 5 آذر 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
دستتون درد نکنه.تصاویر زیبایی بودند به ویژه تصویر گلها و آخری.
جمعه 5 آذر 1389

Felfel GHermez - آفریقای جنوبی - ژوهانسبورگ
برای لاغر شدن ، از بشقاب و رومیزی آبی رنگ استفاده کنید. رنگ آبی اشتها را کم می‌کند ,اگر مضطرب هستید و فشار عصبی طاقت شما را بریده است، از رنگ سبز استفاده کنید. رنگ سبز آرامبخش است و فشار خون را کاهش می‌دهد ,اگر کم خواب هستید وسایل اتاق خواب را به رنگ بنفش درآورید یا از چراغ خواب به رنگ بنفش استفاده کنید. رنگ بنفش آرامش دهنده و خواب‌آور است,افراد افسرده لباس زرد رنگ بپوشند. غذاهای زرد بخورند و رنگ زرد را اطراف خود بجویند. رنگ زرد سطح انرژی را بالا برده و مانع افسردگی می‌شود,اگر بی‌حال و حوصله هستید، رنگ نارنجی را انتخاب کنید، هنگام استحمام صبحگاهی از حوله و ابزار نارنجی استفاده کنید، رنگ نارنجی. بی‌حالی شما را از بین می‌برد.
جمعه 5 آذر 1389

sahel67 - ایران - تهران
بی نهایت زیبا بود ..دست شما درد نکنه.// کیف کردم
جمعه 5 آذر 1389

bitajoon - انگلستان - لندن
خوش باور عزیز مشکل ما ایرانیا اینکه همه چیزو به دین ربط میدیم . الان شما از کجا میدونی‌ نقاش کی‌ بوده و چه دینی داشته . دین یه باوره قلبی و خیلی‌ شخصی که اصلا به دیگران مربوط نمی‌شه .توی کشور ما هم اگه این انرژی و پول به جای اینکه صرف مذهب می‌شه صرف قشر جوان میشد ، الان اوضاع خیلی‌ بهتر بود . تو هیچ زمینه ، نه ورزش نه موزیک نه هنری ، هیچ تبلیغی نمی‌شه
جمعه 5 آذر 1389

mahtabam - آلمان - مونستر
من هندونه می‌خوام......یادش بخیر وقتی‌ حامله بودم دوست عزیزی با هندونه وسط زمستون منو سورپرایز کرد....اگه این متن رو میبینه می‌خوام بگم دوستش دارم :)
جمعه 5 آذر 1389

kaveh tavangar - کره - سئول
بچه شاپور کافر یعنی کسی که دین نداره ولی عقل داره
جمعه 5 آذر 1389

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
khosh bavar - ایران - یزد. این فقط یک فتوشاپ ساده است و شاید یکی از آسانترین کارهای فتوشاپ. کافی است ذوق و علاقه داشته باشی و فقط چند ماه تمام وقت تمرین کنی.
جمعه 5 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
bitajoon - انگلستان - لندن, bache shapoor - سوئد - یوسدال : بیتا جون و شاپور جون : منظورم از این طز فکریم این بود و کاملا یعنی 100 % به این اعتقاد دارم, زنجیرهای اسلامی در درجه اول و ترمزهای خانوادگی و اجتماعی در درجه دوم, به ما اجازه جسارت فکری و ازادی اجتماعی را نمیده که باعث کور شدن و خفه شدن استعدادهای اجتماعی در نطفه هست ! بیتا جون, شما از کجا میدانید که این هنرمند مسلمان تشریف داره ?! ولی این تجربه خوش باوریم هست که افراد کافر ! = غیر مسلمان ازادی بیشتری در بیان, فکر و مخصوصا ازادی 100 % در علم هنر دارند ! شاد و هنرمند ازاده باشید !
جمعه 5 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
عاشق این مدل عکاس ها هستم در اینگونه عکسها هم سفیر و سیاه زیبا جلوه میکنه و هم رنگی بسیار زیبا بود و چشم نواز.
شنبه 6 آذر 1389

Shakila - امارات - شارجه
زیبا
یکشنبه 7 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.