خودم دیدم قزاق‌ها به داور کره ای دلار دادند!

 
خودم دیدم قزاق‌ها به داور کره ای دلار دادند!

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ناکامی کشتی گیران آزادکار از حضور در مرحله نهایی بازی های آسیایی را ناشی از حق خوری داوران عنوان کرد و گفت: خودم در سرویس بهداشتی دیدم که قزاق ها به داور کره ای دلار دادند.

به گزارش مهر غلامرضا محمدی پس از پایان مرحله مقدماتی رقابت های روز نخست کشتی آزاد که با ناکامی دو نماینده کشورمان از حضور در فینال همراه بود، اظهار داشت: البته احمدی در حد انتظار نبود اما رحیمی خوب کار و حقش حضور در فینال بود. اما سر او همان بلای امیر علی اکبری را آوردند.

وی تصریح کرد: حسن رحیمی می توانست یکی از فینالیست های روز نخست مسابقات کشتی آزاد باشد اما این اتفاقی بود که داوران نمی خواستند روی دهد. در واقع چهار مدال طلایی که فرنگی کاران به دست آوردند کار ما را سخت کرده است. گرفتن مدال طلا در این شرایط راحت نیست.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد با بیان اینکه اگر یک روز زد و بندهای کشتی پشت پرده و در خفا انجام می شد امروز دیگر به صورت علنی انجام می شود، گفت: خودم در سرویس بهداشتی محل برگزاری مسابقات کشتی دیدم که قزاق ها به یکی از داوران کره ای دلار می دادند. دادن دلار به داور در دستشویی قبل از مسابقات یعنی چی؟

محمدی با اشاره به اینکه امیدهای مدال طلای کشتی آزاد فردا مبارزات خود را انجام می دهند، خاطرنشان کرد: وقت آن رسیده است که دیگر مسئولان به فکر بیفتند و کاری انجام دهند. مدیران کمیته ملی المپیک، سازمان تربیت بدنی باید به فکر باشند. کاری کنند تا دیگر اینگونه به ناحق سرمان را نبرند.

porharfi - هلند - آرنم
رشـــوه را در ورزش ضربه فنــــی کنید!!...
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
به غیر از تو دیگه کی دید? من که باور نمیکنم!
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

sharmant - ایران - تهران
در کشوری که همه کاری با پول حل میشه حالا میخوای بگی بقیه نباید این کارارو بکنن.مطمئن باش خودت خیلی ها رو بارشوه به اردو دعوت کردی والله الان تیمت نتیجه میگرفت.از قدیم گفتن دست بالای دست بسیار است.ا
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
باز اینا باختن و از این داستانها سر هم کردن. یه بار هم که شده جوابگو باشین در المپیک آتن هم همش از این حرفا میزدن
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

abdollah golmojdeh - بلژیک - ویلورد
پس با توجه به گفتهای سر مربی کشتی باد نتیجه گرفت که بقیه مدالهای کسب شده در رشته های دیگر نیز به همین طریق کسب شده . وعدم کسب مدال ورزش ملی ما کشتی کم کاری وبا تاخیر اقدام کردن عوامل پشت صحنه ورزش ایران میباشد. واگر کمی سرعت عمل داشتند وقبل از قزاقها مربی کره ای را دیده بودند حتما نتییجه بهتری میگرفتیم.بب
جمعه 5 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
بابا اینها دیگه چی میکن . گفتند رشوه . گفتند حق وحساب . ولی دیگه اینطور که نیست . حالا تو باختی دیگران را متهم بخیانت میکنی . نکن با وفا اینفدر جفا. بگو حریف قوی تر بود . عجب عادتی ما داریم . والله
جمعه 5 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.