احمدی نژاد در زنجان: انبیا‌ و اولیا آرزوی درک جمهوری اسلامی را داشتند


احمدی نژاد در زنجان: انبیا‌ و اولیا آرزوی درک جمهوری اسلامی را داشتند

رئیس جمهور با بیان اینکه انبیا‌ و اولیا آرزو داشتند جمهوری اسلامی را درک‌ کنند، گفت که این نظام حاصل مجاهدت همه اولیا و انبیا در طول تاریخ است.

به گزارش فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور صبح امروز چهارشنبه طی سخنانی در دیدار با مدیران استان زنجان با تشکر از عملکرد مسئولان این استانی در خدمت‌رسانی به مردم گفت: «جا دارد تلاش همکاران دوره‌ای منعکس شود و مردم در جریان کارها قرار گیرند.»

وی با بیان اینکه گزارش عملکرد‌ها باید هنرمندانه، با تاریخ و مقایسه‌ای منتشر شود، در‌خصوص برخی اظهارات مبنی بر اینکه درآمدهای دولت نسبت به گذشته خیلی بالاتر رفته است، تصریح کرد: «این حرف‌ها که با افزایش قیمت نفت درآمدهای دولت نیز بالا رفته، حرفی عوام‌فریبانه است چرا‌‌که درآمد نفت علاوه بر اینکه صرف واردات می‌شود، وقتی قیمت نفت یک دلار افزایش پیدا می‌کند، کالاهای جهانی نیز 1.5 دلار افزایش پیدا می‌کند.»

رئیس‌جمهور تنظیم قیمت نفت در بازارهای جهانی را سیاسی دانست و گفت: «زمانی افزایش قیمت در اقتصاد مؤثر است که قیمت‌های جهانی واقعی شود.»

احمدی‌نژاد در ادامه سخنان خود با اشاره به تفاوت نظام ولایی با سایر نظام‌ها خاطر‌نشان کرد: «ماهیت، هویت و عملکرد یک نظام اسلامی و مبتنی بر امامت و ولایت با سایر سیستم‌های حکومتی متفاوت است، در سایر سیستم‌های حکومتی مدیریت در وهله اول فرصتی برای شخص در جهت مادی و بعد یک نقطه برتر اجتماعی است، در حالی‌که از نگاه ما فرصت مدیریت فرصت خدمتگذاری بوده و به لحاظ اجتماعی هم خدمت‌گذاری بالاترین ارزش اعتبار است.»

وی با اشاره به اینکه فرصت مدیریت برتری نمی‌آورد، بلکه فرصتی برای خدمتگذاری است، یادآور شد: «امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) که الگوی بسیجیان و اول بسیجی عالم بوده‌اند، خادم‌ترین خادم‌ها در جامعه بودند، بنابر‌این عناوین به عنوان برتری اجتماعی نیست.»

رئیس‌جمهور افزود: «در نظام ولایت رابطه حکومت و مردم براساس عشق و احترام است. مهربان‌ترین مهربانان عالم نسبت به مردم پیامبر(ص) حضرت علی و ائمه (ع) بودند که مردم دوست داشتند و این یک صفت خدایی است.»

احمدی‌نژاد با بیان اینکه ائمه (ع) انسان‌های کامل و واسطه فیض خدا به عالم هستی و منعکس کننده عشق خداوند به مخلوقات و انسان‌ها هستند، تأکید کرد: در نظام اسلامی کینه معنا ندارد و حفظ کرامت انسان‌ها کار ولایی، کار پیامبر و خود خدا است.

وی افزود: «حفظ کرامت انسان‌ها و حفظ بیت‌المال در نظام ولایی یک اصل است، به طوری‌که حضرت علی (ع) نزدیکترین یارانش را برای حفظ بیت‌المال طرد می‌کردند.»

رئیس جمهور گفت: «در نظام اسلامی بازدهی بالا است، یعنی با کمترین هزینه بیشترین خدمات ارائه می‌شود.»

احمدی‌نژاد ‌هزینه مدیریت در کشور را سنگین و بالا توصیف کرد و اظهار داشت: «برای اعمال مدیریت خوب لزوما نباید در ساختمان‌ها و تجهیزات آن‌چنانی استفاده کرد و سیستم‌ها را به روز کرد، چرا‌که می‌شود در هزینه‌های مصرفی و تجهیزات صرفه‌جویی کرد و خدمات بیشتری را هم ارائه داد.»

وی یادآور شد: «هنوز هزینه‌ها در دسته‌‌های دولتی خیلی بالا است، با اینکه هزینه مصرفی دولت تقریبا در طول این سه یا چهار سال افزایش نداشت و تورم هم بود، شاهد بودیم که هزینه‌های مصرفی دولت با کاهش روبرو بوده ولی با جای صرفه‌جویی وجود دارد.»

رئیس جمهور در خصوص ‌هدف از حکومت را خدمت دانست و گفت که همه عناصر باید در خدمت آن خدمتگزاری قرار گیرد.

احمدی‌نژاد در ادامه سخنان خود با بیان اینکه در حکومت اسلامی توجه به محرومین یک اصل است، گفت: «شرف ما خدمت به محرومین جامعه است، نه اینکه محرومیت همیشه باشد ولی تا زمانی که محرومیت وجود دارد، خدمت به آن یک هدف آرمانی و انقلابی است.»

وی افزود: «خیلی از مشکلات محرومین را با همین امکانات موجود هم می‌توان برطرف کرد.»

وی بر ایستادگی در اصول و ارزش‌ها تأکید کرد و اظهار داشت: «چقدر خوب است در استان زنجان که در پایگاه‌های اصلی اسلام ناب و علوی است. ساختار مدیریتی را برای کشور به عنوان الگو و نمونه تبدیل کنیم و این کار شدنی است.»

رئیس‌جمهور همچنین گفت: «همه ما یک کار را انجام می‌دهیم و هدف یکی است که باید در خدمت به مردم مدت‌زمان انجام کار را پایین بیاوریم.»

احمدی‌نژاد در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر لزوم طراحی الگوی مدیریتی مبتنی بر داشته‌های ایرانی خاطر‌نشان کرد: «یک ریل‌های از گذشته تعبیه شده که بسیاری از آن وارداتی است. هر چند سرعت هم بالا رفته اما همچنان در همان ریل می‌رویم و هر چقدر تلاش می‌کنیم باز عقب هستیم، چرا‌که الگوی پیشرفت سازندگی‌مان را مبتنی بر فرهنگ و توانمندی‌‌های خودمان تنظیم نکردیم.»

وی در خصوص دلیل گنجاندن الگوی ایرانی اسلامی در برنامه پنجم اظهار داشت: «ینکه در برنامه پنجم الگوی ایرانی اسلامی آمده به این خاطر است که الگوی برنامه‌ریزی امروز در جهان سکولاری، در پایه نظام سرمایه‌داری و استعماری است که هر چند ما را دو قدم جلو می‌برد ولی دو قدم وابسته تر می‌شویم.»

احمدی‌نژاد گفت: کشورهایی پیشرفته‌ای در دنیا وجود دارد که استقلال، هویت و اخلاق در آنها وجود ندارد و همه کارگر نظام سرمایه‌داری شده‌اند؛ ما که نمی‌خواهیم مثل آنها شویم، بنابر‌این باید برنامه و الگوی خودمان را داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: هر کاری کنیم باید ببینیم آثار فرهنگ آن چیست، بنابراین باید طوری طراحی کنیم که آثار مثبت در فرهنگ خداپرستی داشته باشد چراکه ما می‌خواهیم انسجام، خداپرستی و مقاومت زیاد شود.

رئیس‌جمهور ادامه سخنان خود را به بالا بودن قیمت‌ تمام شده در تولیدات کشورمان اختصاص داد و در خصوص دلیل این اتفاق یادآور شد: این مشکل به خاطر این است که از استعدادهای بومی خودمان درست استفاده نمی‌کنیم. درحالی‌که باید در کارهایمان در مبنای توانمندی‌ها، استعدادها و فرهنگ خودمان حرکت کنیم.

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
ایول! داره از این مردک خوشم میاد. یواش یواش خوب با مشایی دست به یکی کردن و دارن گیر میدن به این پنج تا انبیاء چوپون. واقعا کل صد وبیست هزارتاشون آرزوی جمهوری اسلامی شما رو به گور بردن. من یکی موافقم
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

ali bidin - ایران - تهران
تا خرند این قوم رندان خر سواری می کنند.
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

mardin delfani - انگلیس - برادفورد
بله وقتی کورش به اسلام گروید و بسیجی شد پس او هم خوشحال است که اعراب عدالت ناتمام او را پیاده میکنند/طبق باورهای آخوندیسم امام زمان صاحب ایران است و مسیح ملازم و معاون اوست و خامنه ای سپهسالار اوست و احمدی مدیر بین المللی و اجرایی اوست و مشایی مترجم اوست و تمساح الاسلام مفتی اعظم اوست اگر مسیح آن زن بدکاره را نکشت گذاشت تا انقلاب شود و در ایران سنگسار شود و محمد و علی برای اجرای نظام انقلابی اسلامی ایرانی سالها به قتل مخالفان این نظام مقدس در شبه جزیرۀ عرب پرداختند و ابراهیم کعبه را بنا نهاد تا نشان و مژده ای از آمدن این انقلاب باشد و ناپلئون هم قصد پیاده کردن نظام اسلامی در جهان را داشت اما استکبار نگذاشت
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

jila 88 - امارات - دبی
این میمون دیگه داره شورشو در میاره. بابا جان کسی نیست به این بوزینه بگه وراجی وبی حرمتی و دروغ ودغل تا کی???بس کن احمق.
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

Daena - ایتالیا - رم
لعنت بر آدم دروغگوی نیرنگباز ریاکار دون مایه
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

ali bidin - ایران - تهران
ظهر الفساد فی البر و البحر حکایت ایران امروز است.. به جرات می توان گفت ناامن ترین و خطرناکترین جامعه بشری در حال شکل گیری در ایران است...ارذل و اوباش به اسانی و راحتی و بدون هیچ ترسی همین الان تو روز روشن با چوب و چاقو تو خیابون از مردم زورگیری می کنن و پلیس فقط نظاره گره و فقط دنبال اینه که کدوم دختر و پسری با سر و وضع اراسته و تمیز تو خیابونن تا دستگیرشون کنه...اینها همه برا اونایی که می فهمن خبر از اینده ای بسیار وحشتناک می ده... از آنروز دشمن به ما چیره گشت که ما را روان و خرد تیره گشت از آنروز این خانه ویرانه شد که نان آورش مرد بیگانه شد چه کردیم کین گونه گشتیم خار؟ خرد را فکندین این سان ز کار!
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
من موندم حیرون اگه این دیونه مدت ریاست جمهوریش تموم بشه و یا به دلایلی بره, ما از دست کی بخندیم?
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
چشم بسته غیب گفتی ! زیرا انبیا و اولادشان هم نمیفهمیدند از این معجون من در اوردگی رژیم شپشیتان !?
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

sobhe omid - امریکا - لوس آنجلس
دروغ که حناق نیست، چرت و پرت هم که ماشالله دیگه در ایران از سوی رهبر و عنترش، این پهلوون پنبه دروغین وظیفه شده، دیگه آدم که حرفای اینا رو میخونه ...دیگه حال آدم به هم میخوره از این همه مکر و حیله، این همه دروغای شاخدار، آخه شماها اومدین خدمت کنین؟؟؟ نوبته ملت هم میرسه که از خودتون گرفته تا زن و بچهاتون رو به چهر میخ بکشن. فقط به امید اون روز زنده یم و تحمل میکنیم!
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

rojina9000 - ایران - تبریز
من نمی فهمم چرا باید حاصل مجاهدت انبیا و اولیا حتما تو ایران باشه؟؟؟ عربستان و عراق و 100 تا کشور عربی حاصل ده نبودند که این انبیا و اولیا چسبیدند به ایران؟؟
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
دوکی احمدی نژاد : و امروز ه همه آرزوی ....دَرَک ِ.....جمهوری اسلامی را. دارند!!...
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

nazli_akrami - ایران - تبریز
آنهایی که سرزمین بریتانیا افتخار میکنند بهتره لینک زیر رو هم یه نگا بکنن. https://aftabnews.ir/vdcbzab8srhb80p.uiur.html
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
می بینم که همه دارند از حماقت مموتی دنبه حرف می زنند ولی اگر قدری منصف باشیم می بینیم که در اصل اون احمق اصلی خود ما هستیم که نشسته ایم و حرفای صد من یک غاز این بابا رو تجزیه و تفسیر می کنیم! فراموش نکنیم که مردم لایق همون حکومتی هستند که خود آنرا می سازند!
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
ببینید این مردک دروغگو چقدر احمق و بیسواده! ''این حرف‌ها که با افزایش قیمت نفت درآمدهای دولت نیز بالا رفته، حرفی عوام‌فریبانه است چرا‌‌که درآمد نفت علاوه بر اینکه صرف واردات می‌شود، وقتی قیمت نفت یک دلار افزایش پیدا می‌کند، کالاهای جهانی نیز 1.5 دلار افزایش پیدا می‌کند''
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

hameshehbahar - انگلستان - لندن
اره انتری جون همین روزها ست که خود خدا هم پایین بیاد ودر اغوش جمهوری اسلامی قرار بگیره!!!
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
bache shapoor - سوئد - یوسدال..غصه نخور بچه شاپور..تادلت بخواد ازین قبیل دلقکا تو این نظام فراوونه...نمونه بارزش علم الهدی امام جمعه مشهد
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

HADAFEVALA - ایران - تهران
آقا چرا به بوزینه توهین میکنید؟. این یارو اندازه بوزینه هم ارزش نداره. ای مردم چرا ساکتید؟. چرا کسی جلوی اینارو نمی گیره؟. چرا کسی کاوه آهنگر نمی شه تا ضحاک کش بشه؟. تا کی باید زیر بار ظلم و ستم باشیم؟. خدااااااااااااااااااااا. این مردم رو آگاه کن..... اینا حتی به تو هم رحم نکردن تو رو بدنام کردن. هیهات من ذلت
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
مموتی علنی توهین میکند«امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) که الگوی بسیجیان و اول بسیجی عالم بوده‌اند،یعنی به نظر مموت اونها هم ساندیس خور تشریف داشته اند این جانور روانی این همه بیکاری گرانی فساد دزدی. چپاول اعدام شکنجه کودتا زندانی ویرانی را به بی خیالی یا فراموشی میسپارد و حرف کلام اول و آخر فقط زندگی علی و بقیه اعمه های دیگره اینها همه اش چرته چون وقتیکه مردم از فشار زندگی خدا را فراموش کرده اند دیگه اطرافیانش را اصلا قبول ندارند,,پس بهتره دیگه درش را گل بگیرید و کمتر هوای شهرستانها را ... آلوده کنی
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
poriyaye-vali قطر-دوح. راست میگی, دمت گرم.
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

lloyds tsb - انگلیس - لندن
من هیچ گونه علاقه‌ به احمدی نژاد ندارم.ولی‌ فکر نمیکنم قیافه احمدی نژاد زشت تر از قلب کسانی‌ باشد که قیافه ٔاو را مسخره میکنند.تمام انسانها زیبا هستند فقط نگاه بعضی‌ها زشت است که آنهارا زشت می‌بیند.
شنبه 6 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.