درگیری لفظی عمران‌زاده با بازیکن استقلال و گریه هافبک جوان آبی‌ها


درگیری لفظی عمران‌زاده با بازیکن استقلال و گریه هافبک جوان آبی‌ها

مدافع تیم فوتبال استقلال در اواخر تمرین با هافبک جوان این تیم درگیری لفظی پیدا کرد.

تیم استقلال در فاصله چهار روز مانده به دیدار مقابل ملوان انزلی تمریناتش را در ورزشگاه نوبنیاد برگزار کرد. اعضای این تیم از ساعت 15 چهارشنبه زیر نظر پرویز مظلومی و در غیاب منصور پورحیدری به تمرین پرداختند.

* تعدادی از بازیکنان با وجود مداوا هنوز از سرماخوردگی رنج می بردند و به گفته آنها با تزریق سرم خود را به محل تمرین رساندند. آرش برهانی، وحید طالب لو، حنیف عمران زاده و فیلیپ آلوز از بازیکنانی هستند که با سرماخوردگی مواجه شدند.

* مظلومی از مسئولان زمین نوبنیاد گلایه داشت. ظاهرا سرد بودن آب در رختکن باعث شده بازیکنان این تیم بعد از دوش گرفتن در پایان تمرین روز سه شنبه دچار سرماخوردگی شوند و همین باعث شد سرمربی استقلال گلایه خود را به مسئولان زمین نوبنیاد اعلام کند. البته استقلالی ها بابت زمین چمن و وضعیت رفت و آمد بازیکنان از مسئولان ورزشگاه رضایت دارند.

* فرزاد آشوبی به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کشاله در تمرین با لباس شخصی حاضر شد و نتوانست با اعضای این تیم به تمرین بپردازد. وی پس از دقایقی تمرین را ترک کرد.

* با توجه به اینکه تهران به دلیل آلودگی هوا تعطیل اعلام شده بود، تماشاگری در محل تمرین حضور نداشت و تنها دو نفر نظاره گر کارهای تاکتیکی آبی پوشان بودند.

* در ابتدای تمرین پرویز مظلومی از بازیکنانش خواست بدن های خود را گرم کنند. سپس بازیکنان در یک سوم زمین فوتبال تحت فشار و سه نفره را انجام دادند. هجوم به دروازه ها از سوی مهاجمان مرحله بعدی تمرین بود و استقلالی ها در پایان به فوتبال درون تیمی در تمام زمین پرداختند.

* تیاگو بازیکن برزیلی و سیه چرده ای بود که در محل تمرین آبی پوشان حاضر شد و تا پایان در کار گروهی این تیم شرکت کرد.

* ایمان مبعلی بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت در کنار سایر بازیکنان به تمرین پرداخت. ضمن اینکه مجتبی جباری و سید مهدی سید صالحی برای دومین روز متوالی به دویدن دور زمین پرداختند. محسن یوسفی نیز در طول تمرین به کار با نوشادی مربی بدنساز استقلال پرداخت.

* نکته قابل توجه این جلسه تمرینی اتفاقی بود که در اواخر کارهای تاکتیکی آبی پوشان رخ داد. حنیف عمران زاده با احسان پیرهادی هافبک جوان این تیم برخورد پیدا کرد و منجر به جدال لفظی این دو بازیکن شد. سایر آبی پوشان برای جلوگیری درگیری عمران زاده و هافبک جوان این تیم آنها را از هم دور کردند. پیرهادی با گریه زمین را ترک کرد.

* از نکات قابل توجه دیگر تمرین امروز حضور ناصر حجازی و علی امیری بود که البته این دو نفر قبل از این درگیری محل تمرین را ترک کرده بودند.

* محمد محمدی به همراه پسر خود در محل تمرین حاضر شده بود.

* فرهاد مجیدی به دلیل حضور در مراسم انتخاب بهترین های آسیا تنها غایب این تمرین بود.

pandora - آلمان - کلن
ساشا اوگننوفسکی، کاپیتان تیم سئونگنام ایلهوا قهرمان لیگ قهرمانان آسیا بهترین بازیکن سال آسیا شد.فرهاد مجیدی دوم و فرشید طالبی سوم شدند
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

perspolisi - استرالیا - سیدنی
عجب افتضاحی، دعوا، گریه قهر .
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.