رئیس بسیج: خدا را شکر که تحریم هستیم


رئیس بسیج: خدا را شکر که تحریم هستیم

محمود احمدی نژاد هم تحریم های بین المللی را به "نیش پشه" و قطعنامه های تحریم را به "کاغذپاره" تشبیه کرده بود

محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین ایران گفت: "خدا را شکر می‌کنم که کشورمان در تحریم است. دعا کنیم که هر روز تحریم‌ها بیشتر شود."

به گزارش خبرگزاری دولتی ایرنا، آقای نقدی امروز ۳ آذر (۲۴ نوامبر) با تاکید بر تاثیر تحریم ها بر تقویت "فعالیت های تولیدی داخلی" افزود: "اگر دانشگاه‌های کشورمان از نظر علمی به پیشرفت‌های بالایی برسند، این تحریم‌ها به نفع ما خواهد بود."

مقام های حکومتی ایران تاکنون در مورد تاثیر تحریم های بین المللی بر وضعیت کشور، مواضع متفاوتی را اتخاذ کرده اند.

محمود احمدی نژاد، در گذشته بارها تحریم های بین المللی را کم تاثیر بر وضعیت اقتصادی کشور دانسته و حتی این تحریم ها را به "نیش پشه" و قطعنامه های شورای امنیت علیه تهران را به "کاغذپاره" تشبیه کرده است.

اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجلس خبرگان، از جمله مقام هایی بوده که در این مورد دیدگاهی کاملا متفاوت با رئیس دولت داشته و حتی دو ماه پیش، از "همه مسئولان" خواسته است که تحریم ها را "شوخی نگیرند."

در همین ارتباط، آیت الله خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران، چندی پیش در سخنانی در جمع فعالان اقتصادی تاکید کرد که ایران "بدون تردید تحریم ها را دور می زند" و "ناکام می گذارد".

بخش اعظم انرژی جهان زیر پای پیروان حضرت آیت الله خامنه ای، ولی امر مسلمین و شاهرگ‌های حیاتی دنیا در دست پیروان ولایت است.

محمدرضا نقدی، رئیس بسیج مستضعفین

وی در عین حال هدف از اعمال تحریم و فشار اقتصادی علیه ایران را "خسته کردن مردم از جمهوری اسلامی" دانست و خواستار ایجاد "یک اقتصاد مقاومتی واقعی" در کشور شد.

رابرت گیتس وزیر دفاع آمریکا، هفته پیش گفت که تحریم های وضع شده علیه ایران ممکن است باعث ایجاد شکاف میان محمود احمدی نژاد و آیت الله علی خامنه ای شده باشد.

آقای گیتس افزود "شواهدی" وجود دارد که نشان می دهد رهبر جمهوری اسلامی به تدریج دچار تردید می شود که شاید رئیس جمهوری این کشور در مورد میزان تاثیر تحریم ها بر اقتصاد ایران، به او "دروغ" گفته باشد. او توضیح بیشتری در مورد "شواهد" مورد اشاره خود نداد.

وزیر دفاع آمریکا این اظهارات را در دفاع از سیاست دولت اوباما در مورد برنامه هسته ای ایران بیان کرد که مبتنی بر استفاده از فشار اقتصادی، به جای تهدید نظامی، برای متقاعد کردن تهران به تجدید نظر در سیاست های خود است.

محمدرضا نقدی در سخنان امروز خود، مجموعه اقدامات دشمنان حکومت ایران علیه آن را بی تاثیر دانست و تاکید کرد: "بخش اعظم انرژی جهان زیر پای پیروان حضرت آیت الله خامنه ای، ولی امر مسلمین و شاهرگ‌های حیاتی دنیا در دست پیروان ولایت است."

بابک - ایران - سبزوار
خیلی ببخشید نقدی یک کره خر است.
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

shir o khorshid - ایران - اصفهان
و اگر نه که دریای نور روزی در دستان نادر شاه کبیر بود
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

chengiz_khan - روسیه - مسکو
اره دیگه .تو احمق نفست از جای گرم بلند میشه.خدا کنه که هر چه زودتر ریشه شما غده های سرطانی کنده بشه .مرتیکه ابله....
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

perspolisi - استرالیا - سیدنی
شرط میبندم این مفت خور معنیه تحریم رو هم نمیدونه، ابله.
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
chengiz_khan - روسیه - مسکو - جای گرم؟ این مردک خیکی که گرم و سرد حالیش نیس. یه حیوونه که تن لششو اینور اونور می کشه و به حساب حرفهای مفت پاچه خواریش یه محقری می گیره. این خیکی یه بشکه اس پر از روده که بالا یه ورودی داره و پایین هم یه خروجی. خودش هم توهم زده فکر می کنه که دل داره و می فهمه! گرما سرما حالیش نیس
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
اصلا هم احمق نیست. خیلی هم عاقل است. می دانید تحریم ها با بستن کانال های قانونی واردات کالا چه امکان فوق العاده ای در اختیار سپاهیانی که در کار قاچاق کالا هستند قرار داده است و روز به روز دارند میلیاردرتر می شوند. فکر می کنید مرتضوی بیخودی شده رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا؟ هر از چند گاهی هم برای رد گم کنی فحشی به ثروت رفسنجانی می دهند.
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

amirgabar - ترکیه - استانبول
خوب حق هم داره..هر روز چلو کباب مفت با نوشابه صرف می کنه ..خانواده اش با پول مردم هر سال به مکه و کربلا می ره...و..و..گور بر ملت...بزار همه از گرسنگی بمیرند ...شاید امام فراری شان(مهدی)بیاد داد مردم خرافات پرست!
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

rojina9000 - ایران - تبریز
آخه این مردک چه می فهمه اقتصاد چیه که بدونه تحریم چه تاثیری روش داره . وقتی رو منبر می رن از بس دیگه حرفهای تکراری گفتند دیگه رو آوردند به مهملات و هذیان گویی.
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
بابک - ایران - سبزوار، دوست عزیز لطفاً به مقام کره خر توهین نکن.
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

zamanphp - ایران - اصفهان
باید خدا رو شکر کنی !، آخه از جیب مردم ، شکم توله هات رو سیر می کنی
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
اخر مردک ... رهبر 4 پایت گفت اقتصاد مال خر است
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

alexxx - اتریش - وین
غغرب فکر کرد با تحریم فشار میاد به ملت , نارضایتی بوجود میاد, و مردم با تیپا رژیم رو میندازه تو مستراح و سیفون رو میکشه. ولی افسوس افسوس ملت نجیب ایران همه چیز رو به جون میخره و حرفی هم نمیزنه. این دین جباران و خرافات درصد بزرگی از مردم ایران رو کر و کور و بی زبون کرده. افسوس افسوس افسوس
جمعه 5 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.