کفاشیان: استعفا نمی‌کنم و تا مجمع بعدی هستم


کفاشیان: استعفا نمی‌کنم و تا مجمع بعدی هستم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: از ریاست فدراسیون استعفا نمی‌کنم و تا مجمع بعدی هستم.

علی کفاشیان در گفت و گو با خبرنگار اعزامی فارس به گوانگجو درباره وضعیت بازیکنان تیم امید و بازی روز گذشته مقابل ژاپن اظهار داشت: بچه ها در این مسابقه خیلی زحمت کشیدند. فوتبال همین است و در یک غافلگیری گل خوردند.
وی در مورد اظهار نظر پیروانی مبنی بر اینکه احتمال ادامه همکاری اش با تیم امید کم است، گفت: او در آن موقع ناراحت بوده و این حرف را زده و ما قطعا با او صحبت خواهیم کرد. دیروز بازیکنان ما در پاسکاری ضعف داشتند و به دلیل عدم هماهنگی نمی توانستند همدیگر را پیدا کنند. این عدم هماهنگی هم تقصیر مربی نیست. باید فکری کنیم که برای المپیک این بازیکنان در اردوهای بیشتری حضور داشته باشند. از طرفی مسابقات لیگ باعث شده دست مربیان تیم امید برای برگزاری اردو بسته باشد.

کفاشیان در خصوص اینکه گفته می شود می خواهد استفعا کند، عنوان کرد: در گوانگجو نه بحثی در این باره داشتم و نه حرفی زده ام. تا مجمع بعدی فدراسیون هستم.
وی در پاسخ به این سؤال که گفته می شود برای مجمع بعدی فدراسیون قصد کاندیدا شدن ندارد، اظهار داشت: تا مجمع بعدی یک سال و نیم دیگر باقی مانده است. چرا نخواهم کاندیدا شوم؟ انگار هیچ مشکلی نیست و همه چیز بستگی به کاندیدا شدن من دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه گفته می شود برای 16 آذر قرار است تیم ملی مقابل تیم باشگاهی اتلتیکو مادرید بازی کند، به فارس گفت: بچه های ما در فدراسیون در حال رایزنی برای برگزاری این دیدار هستند اما هنوز خبری نیست.

mazany - ایران - آمل
دلقک مدیر فوتبال و مدیر توانای فوتبال صفایی در زندان
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

Afshin London - انگلستان - لندن
ای بیسواد: استعفا رو نمیکنند استعفا رو میدن
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
اقای کفاشیان ترورو بخدا قسم تورو به ائین نداشتت قسم تورو به شرف نداشتت قسم بگو از جون این فوتبال چی میخوای؟ بقران داری فوتبال مملکت رو به نا کجا اباد میبری
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

گاگولی - مالزی - سایبر
ما که نفهمیدیم چی شد. دادکان تیمو مثل آب خوردن برد جام جهانی بعد علی ابادی از علی آباد کتول پاشد اومد برکنارش کرد. جالا کفاشیان تیمو .. بهش و صدبار مربی عوض کرد تا تیم نتونست بره جام جهانی و خودش هم چندین بار اذهان داشته که هیچ .. نیست و سر نخ دست کس دیگه ایه ولی می خواد مادام المعر باعث افول تیم ملی باشه
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
گاگولی مالزی- دلیلش کاملا واضحه.چون این اقا از خودش هیچ اختیاری نداره نشسته اونجا به عنوان عروسک کوکی و اقایون(...) پشت پرده یه کارایی انجام میدن.علی دایی هم به این مسئله اشاره کرد و گفت منو کس دیگه ای (ا.ن) از سرمربی گری برکنار کرده
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.