تعطیلی تهران به دلیل آلودگی هوا - ویدیو


تعطیلی تهران به دلیل آلودگی هوا

بی بی سی : آلودگی هوا تهران را تعطیل کرد. این آلودگی از بعد از ظهر یکشنبه شروع شد و زیاد و زیاد تر شد تا مسئولان امروز را تعطیل اعلام کردند. معاون عمرانی استانداری تهران گفته اگر آلودگی بیشتر شود، احتمال تعطیلی در هفته آینده هم هست.

فرزاد کاظم زاده گزارش می‌دهد.

*پسر شجاع* - ایران - تهران
انصافا تو این تعطیلیها قهرمانیهای پشت سر هم ورزشکاران ایرانی در بازیهای آسیایی گوانجو خیلی حال میده.. تعداد مدالهای طلای ایران به 16 رسید ...واقعا باید به ورزشکاران ایرانی خسته نباشید گفت که تا حالا گل کاشتن به امید مدالهای دیگه در روزهای آینده....
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

ali bidin - ایران - تهران
جالب است آلودگی هوا را به تعداد خودروها ارتباط می دهند در حالیکه سرانه خودرو در ایران کمتر از یک به 10 است (زیر 7 میلیون کارت سوخت توزیع شد) که بارها از تمام کشورهای منطقه و جهان سوم هم کمتر است! کشور غیر کارشناسی، حرفها از روی شکم و احساس، سازمان برنامه منحل شده، چه اوضاع با حالی است. همه آدم حسابیها و درس خوانده ها دارند مهاجرت می کنند، سبوجیان می ماند و یک مشت آخوند عملی و پاسدار آدمکش و ما بیچاره ها ....
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
علت آلودگی هوا بی عرضه گی دولت . قراضه بودن ماشین ها و دیوانه بودن مموتی است.
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

ali bidin - ایران - تهران
البته بنا بر اعلام سبوجیان این معجون سرطانزای جدیدی که رنگ و بوی همه چیز دارد الا بنزین در این آلودگی نقشی ندارد. جالب است هر کشوری که نوکری روسها را کرده است وضعیتش همین حال و روز ایران امروز است.. کره شمالی و کوبا را ببینید... در قرن بیستم برق در کره شمالی یک کالای بسیار لوکس تلقی می شود اما انرژی هسته ایشان البته روبراه است بدبختها.
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

salar187 - ایران - تهران
شنبه یا یکشنبه هم تعطیل میشه..!
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

trust,no,one - انگلستان - بیرمنگهام
خوبه تو ایران همه ماشینای سواری بنزینین اگه مثل اینجا دیزلی هم بود چی'''
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
این آشغالها همه چیز را آلوده کردند, هوا که جای خود دارد. مرگ بر پشم علی یه دست.
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

delmorde - سوئد - یوتوبوری
ما در کشور یک سازمان محیط زیست کارامد و فعال و دلسوز نداریم همه حقوق بگیر بیسواد بی مسئولیتند. دولت نسبت به سلامت مردم بی تفاوت است.وسایط نقلیه توسط نیروهای پلیس از نظر الودگی هوا مانند خیلی از کشوها که با جدیت اهمیت می دهند دنبال نمی شود. کارخانجات که باید همه گی فیلتر داشته باشند ندارند. خب با این اوضاع می خواهید هوای سالم داشته باشیم. اقایان روضه خوانان همگی بالای شهر منزل دارند ومجهر به تهویه مطبوع. خب به چه دلیل باید فکر بقیه باشند ان زمان که از این اوضاع و احوال زمان شاه روی منبر عرعر می کردند خود بین مردم بودند ولی حالا وضع برایشان تصدق سر خونهای ریخته فرق کرده.
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

اوس محمود - آلمان - برلین
آخه 16 آذر نزدیکه روز دانشجو با آلودگی هوا خوب یه جوری مربوطه دیگه
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
خوشبحال من که در تهران زندگی نمیکنم !?
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
باز 2 باره حیله گری و رد گم کردن و بعد سرکوب دانشجویان دلیر و شجاع, چرا که 16 آذر نزدیکه ,,,,,,,,,,,بپاخیزید
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
باز 2 باره حیله گری و رد گم کردن و بعد سرکوب دانشجویان دلیر و شجاع, چرا که 16 آذر نزدیکه ,,,,,,,,,,,بپاخیزید
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
گوینده برنامه خودش داره خوابش می بره فکر کنم خیلی هوای آلوده نفس کشیده
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
ali bidin - ایران - تهران ،zagros_finland - فنلاند - هلسینکی ، انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ عین حقیقت را گفتید مرسی.
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
آخوند باز هم ١٦ آذر را نزدیک دید و تنش شروع کرد به لرزیدن و زیر لرزه از ترس وحدت ملت و دانشجو بفکر هوایی افتاد که از وجود نجاست آخوند و ملا به این روز افتاده و انقدر احمق است که نمیفهد تا وقتی اراذل و اوباشی بنام ملا و آخوند و آیت الله و حجت الله السلام و رهبر و چنبر و منبر تو این مملکت است اب و هوای ایران - اینطوری مه آلود و کثیف و خفقان اور است . روز وزیدن باد صبح بهاری ایران زمین نزدیک است آخوند بی سر و پا و نعلین پوش.
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
عجیبه. یعنی‌ اگر چند تا صلوات هم بفرستیم هوا صاف نمیشه؟.
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

پدرام-اهواز - ایران - اهواز
در پی تشدید پدیده وارونگی دمایی در اهواز؛هواشناسی خوزستان اخطاریه صادر کرد. روزنامه ی نورخوزستان: سرپرست اداره‌کل هواشناسی خوزستان گفت: غبار خفیف هوای اهواز ناشی از وارونگی دمایی است و این پدیده پیش‌زمینه پدیده‌ گرد و غبار نیست. نادر شفی‌خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا _منطقه خوزستان _ گفت: به واسطه‌ی تشدید وارونگی دمایی در استان شرایط برای افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و بزرگ در دو روز آینده به ویژه در صبحگاه و شامگاه وجود دارد. وی افزود: ‌اداره هواشناسی خوزستان سه روز پیش اطلاعیه‌ای مبنی بر شرایط وارونگی دمایی که موجب می‌شود دود و دم در محیط باقی مانده و آلودگی هوا افزایش یابد، صادر کرد که روز دوشنبه این اطلاعیه را به اخطاریه تبدیل و به ستاد بحران استان ارسال کردیم. شفی‌خدایی خاطرنشان کرد: از کلیه کسانی که دارای مشکل تنفسی هستند و همچنین از کودکان، سالمندان و افرادی که کار خاصی بیرون از خانه ندارند تقاضا می‌شود از منزل خارج نشوند تا شرایط هوایی در چند روز آینده به حالت عادی بازگردد. 3 آذر 1389
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

Enghelab - ایران - تهران
در کشوری که دارای دومین ذخایر گاز میباشد باید همه ماشینها گازسوز باشد. مرگ بر اخوندهای وحشی ومزدورانشان که ایران را نابود کردند.
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

arian02 - سوئد - استکهلم
نمیشه امام زمان یه عنایات ویژه یا دخالت ویژه ... بکنه ,بلکه این مشکل هم مثل صنعت هوانوردی حل بشه
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.